Перейти к содержанию

Викрадена пасіка 64 вулики Рута!


mascot

Рекомендуемые сообщения

9 часов назад, konsul сказал:

Автору теми, можна було б розповісти спільноті, як він знайшов свої вулики, це ж цікаво, бо всі переживали за нього і кожен думав, що б він робив в такій ситуації. Бо чекакти коли пройде суд, це дуже довго.

Никто ничего не узнает..Если бы можно было рассказать -уже рассказали бы.Я представляю какой бы был рассказ типа это Петька Митин брат видел и мне сказал через кого то.Ну и что тому Петьке потом будет?Зато мы удовлетворим свое любопытство

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 13.11.2017 в 10:48, seim сказав:

Це все не відноситься до моральної шкоди. Якщо б у власника пасіки стався інфаркт або інший недуг який безпосередньо пов'язаний з крадіжкою від хвилювання і цей недуг не дає його змоги займатися в подальшому бжільництвом - то тут можно говорити про вчинену моральну шкоду. І потрібно ще довести в суді що недуг або хвороба пов'язана саме з крадіжкою бджіл, а не виникла сама по собі. ....А в даному випадку взагалі немає ніяких ознак моральної шкоди, тому навіть доводити немає про що. ... Вулики повернені, бждоли живі на момент повернення. Тобто збитків немає...

seim Ви занадто категоричні в своїх тверженях, думаю варто булоб поставити ІМХО... а ще краще хочаб поцікавитись в гуголя що з точки зору законодавства є тією моральною шкодою. Справа не тільки в здоров"ї, ще  існує таке поняття як моральні страждання..... 

Цивільний Кодекс ст.23;  постанова Пленуму Веховного Суду Укаїни "Про судову практику в справах про відшкодування моральної (немайнової) шкоди" ітд..

ЗІ : щож до судів в цілому то ІМХО (з власного досвіду)  судові тяжби - дуже не вдяні справи. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 13.11.2017 в 09:36, miro сказал:

 лише цеглинкою з яєць ген той не тямущий вибють і нехай співає євнух пісні бджолині:umora:

Золоті слова :ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 13.11.2017 в 19:45, КАЕ сказав:

Никто ничего не узнает..Если бы можно было рассказать -уже рассказали бы.Я представляю какой бы был рассказ типа это Петька Митин брат видел и мне сказал через кого то.Ну и что тому Петьке потом будет?Зато мы удовлетворим свое любопытство

можливо все так складно,щодо суда сказав автор теми ні,ні. Звичайно якщо є надія на якусь компенсацію,це добре.Складність обговорення ситуації в тому,що ми абсолютно незнаємо всього, тому і сенсу дальше нема, та й форум це не стільки милуючий в своєму відношені,скільки справедливий,а тут і висновок, справедливості ради можна і самому отримати порою не схвальний відгук,мягко кажучи:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 часов назад, miro сказал:

можливо все так складно,щодо суда сказав автор теми ні,ні. Звичайно якщо є надія на якусь компенсацію,це добре.Складність обговорення ситуації в тому,що ми абсолютно незнаємо всього, тому і сенсу дальше нема, та й форум це не стільки милуючий в своєму відношені,скільки справедливий,а тут і висновок, справедливості ради можна і самому отримати порою не схвальний відгук,мягко кажучи:IMHO:

Дуже складно,не в се і второпаю,але подивіься на світ навколо себе всі.Зараз люди під колесами чи як гинуть і буває так що родичі бюеруть компенсацію і тим задоволені.І ми їх розуміємо буває так.А тут пасіка знайшлася-і слава Богу.Вести війну?А воно потерпілому необхідно зайвий клопіт?Садити?А чим воно обернеться?Стягувати матеріальні сбитки?Стягуватиможливість є в того в кого є на те спроможність.Ми не в тому суспільстві живемо ,щоб сподіватися на закони .У хазяїна своя думка є і не слід я думаю його підштовхувати на будь які дії .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, КАЕ сказав:

Дуже складно,не в се і второпаю,але подивіься на світ навколо себе всі.Зараз люди під колесами чи як гинуть і буває так що родичі бюеруть компенсацію і тим задоволені.І ми їх розуміємо буває так.А тут пасіка знайшлася-і слава Богу.Вести війну?А воно потерпілому необхідно зайвий клопіт?Садити?А чим воно обернеться?Стягувати матеріальні сбитки?Стягуватиможливість є в того в кого є на те спроможність.Ми не в тому суспільстві живемо ,щоб сподіватися на закони .У хазяїна своя думка є і не слід я думаю його підштовхувати на будь які дії .

в сказаному я немаю на меті штовхати до чогось,в кожного свій розум на скільки мудро в тій ситуації поступити,особисто я не міг би й одразу однозначно сказати як, на жаль:dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 month later...

Новостей нет?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...

:IMHO:Складається таке враження що відповіді хто, ми так і почуємо?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 month later...

Уже посадили? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, Джаз сказал:

Уже посадили? 

Суды завалены,  думаю результат не скоро узнаем. А может кто на поруки взял.:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 2/25/2018 в 10:22, Джаз сказал:

Уже посадили? 

Що і пасічника заодно що нема розголосу як де і хто. Все під сіми змками .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 month later...
В 10.11.2017 в 09:30, mascot сказал:

В проміжку з 6 по 8 листопада 2017року викрадена пасіка 64 багатокорпусних  10 рамочнних вулика на рутівську 230-ту рамку у Оратівському районі Вінницької області.   Сімї були уже в 1 корпусі.  Криша зроблена з ОСБ і покрита алюмінієм з типографії, Дно також із ОСБ і має вставлену 20 см смужку із оцинкованої сітки. Корпуса покрашені у голубий , білий і жовтий кольора. Тел. для звязку 0674307148.  Винагорода за допомогу при повернені пасіки 20 000грн. Увечері будуть додаткові фото  вуликів. Вдячний всім за допомогу.

П.С. На 80% що злочинців було 2-є . Один із них є власником мікроавтобуса, на якому був здійснений злочин.

П.С. Якщо не покарати злочинців, їх азарт до легкої великої наживи буде тільки зростати.

Фото викраденого  . Проханя адміна добавити до першого повідомлення в темі.

IMG_вулик.jpg

IMG_1_дно.jpg

IMG_1_криша.jpg

IMG_1_1.jpg

Ну что ?Что-то решилось, облёт прошел.....

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 часов назад, Slogger сказал:

Ну что ?Что-то решилось, облёт прошел.....

Мы наверное не узнаем

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Джаз сказал:
16 часов назад, Slogger сказал:

Ну что ?Что-то решилось, облёт прошел.....

Мы наверное не узнаем

Трохи якось і "абидно, панимаешь"...:dntknw:

Хоч би словом автор теми обізвався...:hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Джаз сказал:

Мы наверное не узнаем

Є така присказка. Як тривого так і до Бога. Отак і тут коли пасіку вкрали,то билося у всі дзвони, а коли знайшлась то забулося. Хоч бери Саничу скаргу винось, щоб він своїм авторитетом надавив і заставив перед колегами відзвітуватись чим кінчилась справа з крадіжкою. Це звичайно жарт. Але людина баче що багато колег хочуть почути чим все закінчилось, а у відповідь тиша

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Так и есть, когда нужна помощь -ПОМОГИТЕ, СПАСИТЕ, а когда....... Ну Вы поняли)) 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 3 months later...
В 25.04.2018 в 11:12, Slogger сказав:

Так и есть, когда нужна помощь -ПОМОГИТЕ, СПАСИТЕ, а когда....... Ну Вы поняли)) 

Переглянув щойно профіль топікстартера і зробив для себе висновок, що у автора все добре: і мед найвищої якості, і з різних медодаїв, і показники аналізів хороші... Це добре. От тільки наступного разу, якщо з ним, не дай Бог, трапиться подібна історія, я і пальцем не поворухну для допомоги! Я вважаю, що порятунок потопаючих Нарцисів - справа рук самих Нарцисів!  Все, звісно, IMHO,  і без образ!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 25.04.2018 в 10:59, ромео сказав:

Хоч би словом автор теми обізвався...:hmm:

Йому нІколи! Він медом найвищої якості торгує!:ah:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Йому нІколи! Він медом найвищої якості торгує!:ah:
В отместку то же спёр у кого-то пасеку?
Мед у него откуда?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, BeeDeny сказал:

В отместку то же спёр у кого-то пасеку?
Мед у него откуда?

Пасеку вроде бы нашли.:hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Хлопці, дякую за щирі слова. Судова справа ще не закінчена. Перший суд виніс вирок 3 роки умовно і 40000грн штрафу. Я подав апеляцію. Апеляцію утвердили. Мало бути перше засідання 3 серпня , але перенесли на невизначений строк.Чекаю.

Дякую за підтримку BeeDeny, danev, Slogger, Укроп.

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Хлопці, дякую за щирі слова. Судова справа ще не закінчена. Перший суд виніс вирок 3 роки умовно і 40000грн штрафу. Я подав апеляцію. Апеляцію утвердили. Мало бути перше засідання 3 серпня , але перенесли на невизначений строк.Чекаю.
Дякую за підтримку BeeDeny, danev, Slogger, Укроп.
 
 
Аааа апелляция на какую тему?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 години тому, mascot сказав:

Хлопці, дякую за щирі слова. Судова справа ще не закінчена.

 

 

Та справ не в суді, напевно. Добре, що він був. Багатьох цікавило питання "А судьи кто?" Вірніше "А воры кто?" Без імен, паролів, явок. Просто: свої чи "зальотні". І чи був місцевий "координатор"? І чи далеко встигли відвезти викрадене. В двох словах. Я думаю, що це цікавило багатьох, щоб бути готовим до такої біди.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В Wed Aug 15 2018 в 15:11, BeeDeny сказал:
В Wed Aug 15 2018 в 10:52, mascot сказал:
Хлопці, дякую за щирі слова. Судова справа ще не закінчена. Перший суд виніс вирок 3 роки умовно і 40000грн штрафу. Я подав апеляцію. Апеляцію утвердили. Мало бути перше засідання 3 серпня , але перенесли на невизначений строк.Чекаю.
Дякую за підтримку BeeDeny, danev, Slogger, Укроп.
 
 

Аааа апелляция на какую тему?

Думаю срок добавить и не условный, а может и компенсации больше.

В Wed Aug 15 2018 в 15:32, danev сказал:

Та справ не в суді, напевно. Добре, що він був. Багатьох цікавило питання "А судьи кто?" Вірніше "А воры кто?" Без імен, паролів, явок. Просто: свої чи "зальотні". І чи був місцевий "координатор"? І чи далеко встигли відвезти викрадене. В двох словах. Я думаю, що це цікавило багатьох, щоб бути готовим до такої біди.

Оч интересно как нашли.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 month later...

Суд прошел... и так никто не узнал кто и куда украли.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Алёнка changed the title to Викрадена пасіка 64 вулики Рута!

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...