Перейти к содержанию

Неординарна зимівля в пакетному ящику


Галичанин

Рекомендуемые сообщения

В 27.09.2017 в 11:53, Галичанин сказал:

Я сподіваюсь, що він у неї був!.. Такий висновок я зробив по її зовнішньому вигляду, і сподіваючись, що то її засів був кружочком в 5 см.. :) 

 

Наскільки вдалим - покаже весна, якщо та матка ще перезимує.

P/S/ Якщо вдало приїде в райцентр - постараюсь зробити фото тої матки :) 

 

Експеримент не вдався, матка після транспортування просто пропала :(:hmm:. Однак, така невдача надихнула на те, щоб експеримент продовжити і трохи змінити :) Ось фото матки підсадженої в мінівідводок 24 жовтня, а самі фото зроблені вчора десь о 18:00. 

matka1.jpg

matka2.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А це їхній "будиночок" і розташування. Тут вони будуть до грудня місяця, а далі зимуватимуть в приміщенні, а саме в кімнаті, вихід з якої на балкон :)  

IMG-1cbdd41f0a3ed136b4dbb52238cdd8b2-V.jpg

IMG-860d6d7252b9dcc84521027727340888-V.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

і ще одне фото:

 

пакет.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 часов назад, Галичанин сказал:

і ще одне фото:

Ото пенопласт, типа для утепления? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Пчеломучитель_ua сказал:

Ото пенопласт, типа для утепления? 

ага, воно... пінопласт 30мм, щільності не пам'ятаю, який був  - такий і вчепивта й повіз  з пасіки в район :) 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 минут назад, Галичанин сказал:

ага, воно... пінопласт 30мм, щільності не пам'ятаю, який був  - такий і вчепивта й повіз  з пасіки в район :) 

Как по мне лучше бы было влепить две теплые заставные с пеностирола и на этом ограничится 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Можливо й так як Ви кажете, я ж кажу - що було під руками те й використав, у мене ще місяць попереду - ще буде утеплення всередині, заміна рамок на більш повномедні і т.д... :) 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 минут назад, Галичанин сказал:

 у мене ще місяць попереду 

У Вас может и есть, а у пчел наверное нет:IMHO1:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Пчеломучитель_ua сказал:

У Вас может и есть, а у пчел наверное нет:IMHO1:

А що, Ви припускаєте, що їм може бути холодно?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 27.10.2017 в 16:13, Галичанин сказал:

А що, Ви припускаєте, що їм може бути холодно?

Їм уже холодно, яка відривається від клуба - наверх уже не підіймається:(

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 27.10.2017 в 15:58, Пчеломучитель_ua сказав:

Как по мне лучше бы было влепить две теплые заставные с пеностирола и на этом ограничится 

Це з сітчастим дном?:ah:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

23 часа назад, ДобровоЛ сказал:

Це з сітчастим дном?:ah:

Та хоть с сетчатым хоть с обычны. Если обычным то по бокам оставить продухи. Подушка и холстик перекрываю только рамку и заставные.:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

25 хвилин тому, Пчеломучитель_ua сказав:

Та хоть с сетчатым хоть с обычны. Если обычным то по бокам оставить продухи. Подушка и холстик перекрываю только рамку и заставные.:hi:

Зрозуміло.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вчора оглядав свою "сімейку", яку був заніс у примішення (досить холодно було), та мабуть дарма . Виніс надвір назад... При огляді чекав сюрприз - свіжопідсаджена матка начервила на двох!! рамках площу в півдолоні, були вже й 2-3денні личинки!! - терміново треба було забирати ці рамки, благо натомість були медові. Ну і матку бджоли відгодували - збільшилася чуть не в два рази :umora:, ледве ходить, така груба!, шкода телефона немав - нема фото для підтвердження. Сімейку скоротив до трьох рамок, хоча там фактично дві, але думаю у двох вуличках їм буде краще. До грудня в приміщення, мабуть, зась, чекаємо морозця...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 минут назад, Галичанин сказал:

Вчора оглядав свою "сімейку", яку був заніс у примішення (досить холодно було), та мабуть дарма . Виніс надвір назад... При огляді чекав сюрприз - свіжопідсаджена матка начервила на двох!! рамках площу в півдолоні, були вже й 2-3денні личинки!! - терміново треба було забирати ці рамки, благо натомість були медові. Ну і матку бджоли відгодували - збільшилася чуть не в два рази :umora:, ледве ходить, така груба!, шкода телефона немав - нема фото для підтвердження. Сімейку скоротив до трьох рамок, хоча там фактично дві, але думаю у двох вуличках їм буде краще. До грудня в приміщення, мабуть, зась, чекаємо морозця...

Мені потрібно занести 20 шестирамочний відводки у підвал будинку, буду чекати мінуса, головне, щоб снігом не замело.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, Wladimir_K сказал:

Мені потрібно занести 20 шестирамочний відводки у підвал будинку, буду чекати мінуса, головне, щоб снігом не замело.

у мене половина сімей - шестирамочні!, а Ви кажете "відводки"... а що, надворі не можуть зимувати?  - 6 рамочні зимують добре...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, Галичанин сказал:

у мене половина сімей - шестирамочні!, а Ви кажете "відводки"... а що, надворі не можуть зимувати?  - 6 рамочні зимують добре...

Потрібно утеплити і переселяти у нормальні вулики, а тут зручне місце з постійною плюсовою температурою і нормальною вологістю.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

зрозуміло

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 минут назад, Wladimir_K сказал:

Мені потрібно занести 20 шестирамочний відводки у підвал будинку, буду чекати мінуса, головне, щоб снігом не замело.

У Вас рамка 300?

Дерев яні пам ятаю, а от яке там дно ні. Сітка чи глухе?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, FES сказал:

У Вас рамка 300?

Дерев яні пам ятаю, а от яке там дно ні. Сітка чи глухе?

Глухе, зверху буде сквозна вентиляція.

Ніколи не зимував в приміщенні.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, Wladimir_K сказал:

Глухе, зверху буде сквозна вентиляція.

Ніколи не зимував в приміщенні.

Продухи в криші? Також іде пару сімей в зиму (230рамка і 30мм стінка і криша утеплена пінопластом ) силою 5-6 рамок.Ось думаю чи заносити в приміщення чи хай зимують на вулиці?!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, FES сказал:

Продухи в криші? Також іде пару сімей в зиму (230рамка і 30мм стінка і криша утеплена пінопластом ) силою 5-6 рамок.Ось думаю чи заносити в приміщення чи хай зимують на вулиці?!

У мене всі -8-рамочні, і 7-6-5, і навіть деякі відводки по 4 рамки зимуюють надворі, а от 2-х рамочні в приміщенні :) 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, Галичанин сказал:

У мене всі -8-рамочні, і 7-6-5, і навіть деякі відводки по 4 рамки зимуюють надворі, а от 2-х рамочні в приміщенні :) 

Те ж думаю 2 рамочні в приміщенні перезимують, але весною де їм бджоли взяти, дуже сильно ослабнуть.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, Wladimir_K сказал:

Те ж думаю 2 рамочні в приміщенні перезимують, але весною де їм бджоли взяти, дуже сильно ослабнуть.

от і я думаю,  треба було їм сьогодні на пасіці натрусити бджоли в який ящик, привести в місто і завтра досипати, але як то кажуть добра мисля приходить... хай перезимують, а бджоли ми їм весною додамо тоді вже..

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Wladimir_K сказал:

Те ж думаю 2 рамочні в приміщенні перезимують, але весною де їм бджоли взяти, дуже сильно ослабнуть.

А яка температура буде в приміщенні?  

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...