Перейти к содержанию

Неординарна зимівля в пакетному ящику


Галичанин

Рекомендуемые сообщения

Якось забув дописувати в цій темі. Так от бджоли живі і зимують далі, правда я їм вже два рази клав канді по 0,5 кг... вперше 15 січня, вдруге десь 16-17 лютого... щось мені підказує, що їм конче треба надвір... При постукуванні по ящику дружно відкликаються і зразу ж затихають :) 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Галичанин сказал:

При постукуванні по ящику дружно відкликаються і зразу ж затихають :) 

:ay:Нормально!  З поправкою: якщо це було вчора, а не в середині лютого.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Галичанин сказал:

Якось забув дописувати в цій темі. Так от бджоли живі і зимують далі, правда я їм вже два рази клав канді по 0,5 кг... вперше 15 січня, вдруге десь 16-17 лютого... щось мені підказує, що їм конче треба надвір... При постукуванні по ящику дружно відкликаються і зразу ж затихають :) 

Ні такі ознаки говорять про те що в них йде гарна зимівля,а не то що вони хочуть на двір.Ви аналогічно до людей то як хочеться на двір то не відгукуєшся ,а штани знімаєш.Бо поки відгукнешся не вспієш зняти.Ви краще зараз не турбуйте стукаючи.Краще через трубку прослуховувати.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 15.01.2018 в 23:13, Shmel сказал:

У себе перевіряю зимівлю аналогічним способом.

Ящики картонные?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 04.03.2018 в 14:57, ved сказал:

Ящики картонные?

Ні, це сотовий поліпропілен. Набагато краще і практичніше від картону та ДВП. Я вже про них писав із фотозвітом на форумі десь тут

та тут 

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...

Все, місія виконана, тему можна закривати. Вчора довелося завезти "постояльців" на село на пасіку - рятувати безматочну сім'ю. Зимівля в цьому пакетному ящику пройшла так собі - багато підмору, по суті половина, а той більше - було й часткове випоролжнення на рамках та на стінках ящика, але з основним завданням справилися - матка жива і вже й зачервила шматок рамки. Таким чином, вчора оту залишкову рамку бджіл з маткою таки приєднав до обезматочної сім'ї.

 

P.S. Тему можна закривати. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...

На эту тему понравилась зимовка у этого пчеловода.

Советую посмотреть:

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...