Перейти к содержанию
  • Объявления

• Sanich

Нужна ваша помощь   16.01.2018

Нужна посильная финансовая помощь. Детали по ссылке: http://tochok.info/topic/12655-нужна-помощь-ребенку/   
AlexBond

Магазин на лежак

В теме 82 сообщения

27 хвилин тому, Пчеломучитель_ua сказав:

Рогатые на 300, с цельной доски. Теперь я видел все)))

Це 230 :IMHO:.

Поделиться сообщением

1 час назад, Пчеломучитель_ua сказал:

Рогатые на 300, с цельной доски. Теперь я видел все)))

Ні,це рогаті вулики Кука,8 рамок на 230 в корпусі.:ah:

Поделиться сообщением

28 минут назад, Ворон сказал:

Ні,це рогаті вулики Кука,8 рамок на 230 в корпусі.:ah:

А с виду как на 300=))

Поделиться сообщением

В 31.10.2017 в 10:50, ДобровоЛ сказал:

Коли з"єдную сім"ї перед медозбором залишаючи одну з маток , саджу її на 4-5 рамках суші в переміжку з вощиною і відділяю РР.

Ще кілька питань з'явилось стосовно технології.

1. За який час до теоретичного початку медозбору краще робити об'єднаня сімей і обмеження матки?
  2. Якщо стоїть питання збільшення пасіки і після акації слабий взяток, коли матку випускати?
  3. І коли це робити, якщо взяток продовжується, наприклад, поряд еспарцет?
  4. Для матки лишається 4-5 рамок всього - суш з вощиною, чи 4-5 суші і між ними ще 4-5 вощини?
  5. Як визначити надлишок відкритого розплоду?

Поделиться сообщением

13 години тому, AlexBond сказав:

Ще кілька питань з'явилось стосовно технології.

1. За який час до теоретичного початку медозбору краще робити об'єднаня сімей і обмеження матки?
  2. Якщо стоїть питання збільшення пасіки і після акації слабий взяток, коли матку випускати?
  3. І коли це робити, якщо взяток продовжується, наприклад, поряд еспарцет?
  4. Для матки лишається 4-5 рамок всього - суш з вощиною, чи 4-5 суші і між ними ще 4-5 вощини?
  5. Як визначити надлишок відкритого розплоду?

Все залежить від взятку. Треба, щоб до початку Головного Взятку більшість розплоду була запечатана. Всього разом з вощиною я лишаю 4-5 рамок матці саме тому, що далі у мене липа. Якби її не було пересадив би у ізолятор на одну рамку. А на 5 запитання відповіді просто не маю .:dntknw: Там потрібно враховувати всі конкретні дані.

Взагалі ж, якщо стоїть питання про мед,  замініть матку за 5-9 днів до початку ГВ на маточник і ви точно будете з медом. А про магазини не скажу - я  їх у мене немає.

Изменено пользователем ДобровоЛ

Поделиться сообщением

В 31.10.2017 в 08:45, ДобровоЛ сказал:

Я на акацію роблю з Даданами саме так же, але без магазинів: у мене 24-32 рамкові лежаки з висувною перегородкою на дві сім"ї.

А як у Вас з льотками? У випадку майже повного заповнення такого вулика бджолою.

Якщо відкриті льотки, віддалені від матки (тим більше у час, коли вона ізольована), то частина бджоли, яка ходить через ці віддалені льотки, не почуває себе осиротівшою?

Поделиться сообщением

15 годин тому, AlexBond сказав:

А як у Вас з льотками? У випадку майже повного заповнення такого вулика бджолою.

Якщо відкриті льотки, віддалені від матки (тим більше у час, коли вона ізольована), то частина бджоли, яка ходить через ці віддалені льотки, не почуває себе осиротівшою?

Ні. Багато що ще залежить і від породи бджоли. На  УС  осиротіння може й напасти. Карпатянка менше цим страждає. А мої баки- то й зовсім на це майже й не звертають увагу. Із сучасними типами італійок не працював, то й не знаю і їх реакцію.:dntknw:

А льотки так і лишаються на своєму місці - щільові два внизу і два круглі вгорі.

Изменено пользователем ДобровоЛ

Поделиться сообщением

Для публикации сообщений создайте учётную запись или авторизуйтесь

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать учетную запись

Зарегистрируйте новую учётную запись в нашем сообществе. Это очень просто!

Регистрация нового пользователя

Войти

Уже есть аккаунт? Войти в систему.

Войти