Перейти к содержанию
  • Объявления

• Sanich

Нужна ваша помощь   16.01.2018

Нужна посильная финансовая помощь. Детали по ссылке: http://tochok.info/topic/12655-нужна-помощь-ребенку/   
teplov

Бджолині матки штучного та вільного сіменіння породи Бакфаст від Теплова - Вальчука.

В теме 84 сообщения

1 хвилину тому, Sanich сказав:

Юра дає неперевіреним таку ж дозу, наскільки я знаю.

По срокам. Наприклад, минулого року отримав 3 неперевірені матки, які я відправляв неплідками. 

одну вбили через мою неохайність.

Одна засіяла через тиждень

одну тримали в клубку і вона засіяла через 1,5 місяця. І на диво - бджолиним розплодом.

Ось так..... 

У мене трошки інші показники. 2 перевірені матки засіяли на 3 і 4й день відповідно, одна неперевірена засіяла через 2 тижні, ще одна неперевірена так зовсім і незасіяла, протримав місяць. 

Навіть, якщо таку матку замінять, втрачається дорогоцінний час.

Незнаю конкретно за Юру, неперевірені матки осіменяють дозою 4мкл, більше кажуть, проблемно, перевірені по-різному, 6-8мкл, навіть і по 2 рази (3+3,  4+4)

Поделиться сообщением

А яка між ними ще різниця?
В кількості сперми, ризиках під час підсадки, часі від підсадки і до можливості прививаться

Надіслано від мого SM-J530FM, використовуючи Tapatalk

Поделиться сообщением

Гірший прийом, нарівні з неплідкою, значно довший період до засіву, інколи може і незасіяти, значно менша доза сперми, відповідно коротший термін  праці
Відповіли за мене ))
Як на мене якщо немає грошей то краще непровірена чим нічого але коли наприклад вибір 3 непровірених чи 1 провірена то краще брать провірену

Надіслано від мого SM-J530FM, використовуючи Tapatalk

Поделиться сообщением

18 минут назад, Sesk сказал:

вибір 3 непровірених чи 1 провірена то краще брать провірену

А ще краще дві. Раптом криворукість прокинеця або втрутиться випадок :) 

Поделиться сообщением

А ще краще дві. Раптом криворукість прокинеця або втрутиться випадок  

Можна і 2 )

Надіслано від мого SM-T116, використовуючи Tapatalk

Поделиться сообщением

11 часов назад, Sanich сказал:

Це вам так здається. Деякі опреатори ШО відмовилися від продажу неперевірених маток саме через те, що з такими хитрими, хто хоче зекономити і при цьому безапеляційно покласти всі ризики на матковода багато проблем, то простіше і вигідніше продавати лише перевірених маток. 

Почему ,если сэкономить,сразу  - хитрыми,тут финансовый вопрос, не все на форуме со стажем и прибылью от пчел, и риски есть и у покупателя и продавца,должны быть просто разграничения, я допустим маток ио не покупал ни разу ,интересуюсь,что к чему,а тут выходит,что я чересчур хитрый. Я допустим прочитал дневник Липатова"З неприэмних але поточних моментів які трапилися протягом 2017 року на даний момент:
1. 3 шт. померли при пересиланні - поміняні
2. Незасів неперевірених маток - 8 шт.
3. Загиблі матки при підсадках (важко сказати хто тут винен, але це необмінний варіант) - наразі мені відомо про 8 таких випадків, думаю їх більше і дехто просто не повідомив.
4. Матка сіяла і перестала сіять взагалі (це неперевірені) - 2 випадки, будуть повернуті кошти при отриманні маток.
5. Матка прийшла слабенька і тягнула лапку 1 шт. - обміняв
6. Матка улетіла при підсадці ))) Нажаль і таке трапилось цього року незважаючи на те що крила підрізані.
7. Близько 13 маток неперевірених зникло з вулика - я так розумію що полетіли на дообліт і десь замерзли на землі. Ставте решітки на летки. (Це необмінний варіант)
8. Три випадки відклеювання кліточок з матками в коробці при пересиланні - наразі проблема ніби вирішена 
9. Жалоба на заражену аскоферозом матку - знайшов по номеру 93,3 нуклеус звідки вона взята, там сіє матка природнього обльоту, вже є печатаний розплід, все чистенько, попросив подивитись ще Мельника Олександра - підтвердив що все чисто. 
Гроші людині повернув, матку попросив вислать. Ситуація незрозуміла.
10. 1 підтверджена трутовка."

С дневника видно ,что есть гарантированные и негарантируемые варианты , о чем и спросил 

Поделиться сообщением

4 години тому, davolodya сказав:

Гірший прийом, нарівні з неплідкою, значно довший період до засіву, інколи може і незасіяти, значно менша доза сперми, відповідно коротший термін  праці

Конкретно мій випадок.в 2016р взяв одну неперевірену матку в Юри Вальчука.прийом дійсно трошки гірший.засіяла на третій день після прийому.за дозу сперми непитав але сіє два роки в сім'ї.В 2017р.взяв дві засіяли на третій та пятий день і взяв ще одну в кінці сезону коли був розпродаж то вона чи прийшла з травмованами кінцівками чи мої бджоли постаралися її приймали дуже погано,змінив два відводки,але все одно зачервила на четвертий день.дві матки які я відправляв на осіменіння,одну матку вбили через мою дурість(відкрив заслонку відразу коли підсаджував),а друга зачервила на другий день після того як випустили.Брав ще в Ліпатова дві одна не зачервила то він поміняв,друга зачервила десь за тиждень,поміняна на третій день.Як буде потреба та можливість буду брав тільки не перевірені і не через ціну.На рахунок незасіяла в мене були випадки що брав матку зі свого нуклеуса робив відводок чи підсаджував в сімю і вини так і не зачервили,три випадки.

Поделиться сообщением

В 19.12.2017 в 20:50, davolodya сказал:

Є одна проблемка, неперевірені ШО матки осіменяються  мінімальною кількістю сперми, тому по тривалості  використання вони поряд з перевіреними навіть близько нестоять

В основному всім маткам водиться 8 мкл гомотезованої сперми, береться від 4-8 батьківських сімей 160 (приблизно) трутнів, 15-20% розчинника перемішується, цим розчином осіменяються матки. Якщо нативною спермою, (таке буває коли не багато робиться маток якоїсь конкретної комбінації) не перевірені 4 мкл, перевірені 8 мкл.

Поделиться сообщением

Взявши в 2017 році в Петровича B19 з перевіркою на засів і пидсиливши в основну сімю(однорамковий ізолятор).Я залишився дуже задоволеним.Сиять почала на третій день.

Поделиться сообщением

Для публикации сообщений создайте учётную запись или авторизуйтесь

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать учетную запись

Зарегистрируйте новую учётную запись в нашем сообществе. Это очень просто!

Регистрация нового пользователя

Войти

Уже есть аккаунт? Войти в систему.

Войти