Перейти к содержанию

Бджолині матки штучного та вільного сіменіння породи Бакфаст від Теплова - Вальчука.


Рекомендуемые сообщения

1 хвилину тому, Sanich сказав:

Юра дає неперевіреним таку ж дозу, наскільки я знаю.

По срокам. Наприклад, минулого року отримав 3 неперевірені матки, які я відправляв неплідками. 

одну вбили через мою неохайність.

Одна засіяла через тиждень

одну тримали в клубку і вона засіяла через 1,5 місяця. І на диво - бджолиним розплодом.

Ось так..... 

У мене трошки інші показники. 2 перевірені матки засіяли на 3 і 4й день відповідно, одна неперевірена засіяла через 2 тижні, ще одна неперевірена так зовсім і незасіяла, протримав місяць. 

Навіть, якщо таку матку замінять, втрачається дорогоцінний час.

Незнаю конкретно за Юру, неперевірені матки осіменяють дозою 4мкл, більше кажуть, проблемно, перевірені по-різному, 6-8мкл, навіть і по 2 рази (3+3,  4+4)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А яка між ними ще різниця?
В кількості сперми, ризиках під час підсадки, часі від підсадки і до можливості прививаться

Надіслано від мого SM-J530FM, використовуючи Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Гірший прийом, нарівні з неплідкою, значно довший період до засіву, інколи може і незасіяти, значно менша доза сперми, відповідно коротший термін  праці
Відповіли за мене ))
Як на мене якщо немає грошей то краще непровірена чим нічого але коли наприклад вибір 3 непровірених чи 1 провірена то краще брать провірену

Надіслано від мого SM-J530FM, використовуючи Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

18 минут назад, Sesk сказал:

вибір 3 непровірених чи 1 провірена то краще брать провірену

А ще краще дві. Раптом криворукість прокинеця або втрутиться випадок :) 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А ще краще дві. Раптом криворукість прокинеця або втрутиться випадок [emoji4] 

Можна і 2 )

Надіслано від мого SM-T116, використовуючи Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 часов назад, Sanich сказал:

Це вам так здається. Деякі опреатори ШО відмовилися від продажу неперевірених маток саме через те, що з такими хитрими, хто хоче зекономити і при цьому безапеляційно покласти всі ризики на матковода багато проблем, то простіше і вигідніше продавати лише перевірених маток. 

Почему ,если сэкономить,сразу  - хитрыми,тут финансовый вопрос, не все на форуме со стажем и прибылью от пчел, и риски есть и у покупателя и продавца,должны быть просто разграничения, я допустим маток ио не покупал ни разу ,интересуюсь,что к чему,а тут выходит,что я чересчур хитрый. Я допустим прочитал дневник Липатова"З неприэмних але поточних моментів які трапилися протягом 2017 року на даний момент:
1. 3 шт. померли при пересиланні - поміняні
2. Незасів неперевірених маток - 8 шт.
3. Загиблі матки при підсадках (важко сказати хто тут винен, але це необмінний варіант) - наразі мені відомо про 8 таких випадків, думаю їх більше і дехто просто не повідомив.
4. Матка сіяла і перестала сіять взагалі (це неперевірені) - 2 випадки, будуть повернуті кошти при отриманні маток.
5. Матка прийшла слабенька і тягнула лапку 1 шт. - обміняв
6. Матка улетіла при підсадці ))) Нажаль і таке трапилось цього року незважаючи на те що крила підрізані.
7. Близько 13 маток неперевірених зникло з вулика - я так розумію що полетіли на дообліт і десь замерзли на землі. Ставте решітки на летки. (Це необмінний варіант)
8. Три випадки відклеювання кліточок з матками в коробці при пересиланні - наразі проблема ніби вирішена 
9. Жалоба на заражену аскоферозом матку - знайшов по номеру 93,3 нуклеус звідки вона взята, там сіє матка природнього обльоту, вже є печатаний розплід, все чистенько, попросив подивитись ще Мельника Олександра - підтвердив що все чисто. 
Гроші людині повернув, матку попросив вислать. Ситуація незрозуміла.
10. 1 підтверджена трутовка."

 С дневника видно ,что есть гарантированные и негарантируемые варианты , о чем и спросил 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 години тому, davolodya сказав:

Гірший прийом, нарівні з неплідкою, значно довший період до засіву, інколи може і незасіяти, значно менша доза сперми, відповідно коротший термін  праці

Конкретно мій випадок.в 2016р взяв одну неперевірену матку в Юри Вальчука.прийом дійсно трошки гірший.засіяла на третій день після прийому.за дозу сперми непитав але сіє два роки в сім'ї.В 2017р.взяв дві засіяли на третій та пятий день і взяв ще одну в кінці сезону коли був розпродаж то вона чи прийшла з травмованами кінцівками чи мої бджоли постаралися її приймали дуже погано,змінив два відводки,але все одно зачервила на четвертий день.дві матки які я відправляв на осіменіння,одну матку вбили через мою дурість(відкрив заслонку відразу коли підсаджував),а друга зачервила на другий день після того як випустили.Брав ще в Ліпатова дві одна не зачервила то він поміняв,друга зачервила десь за тиждень,поміняна на третій день.Як буде потреба та можливість буду брав тільки не перевірені і не через ціну.На рахунок незасіяла в мене були випадки що брав матку зі свого нуклеуса робив відводок чи підсаджував в сімю і вини так і не зачервили,три випадки.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 19.12.2017 в 20:50, davolodya сказал:

Є одна проблемка, неперевірені ШО матки осіменяються  мінімальною кількістю сперми, тому по тривалості  використання вони поряд з перевіреними навіть близько нестоять

В основному всім маткам водиться 8 мкл гомотезованої сперми, береться від 4-8 батьківських сімей 160 (приблизно) трутнів, 15-20% розчинника перемішується, цим розчином осіменяються матки. Якщо нативною спермою, (таке буває коли не багато робиться маток якоїсь конкретної комбінації) не перевірені 4 мкл, перевірені 8 мкл.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 4 weeks later...

Взявши в 2017 році в Петровича B19 з перевіркою на засів і пидсиливши в основну сімю(однорамковий ізолятор).Я залишився дуже задоволеним.Сиять почала на третій день.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 month later...

Бде в мене помічник на літо, так що приймаю ще замовлення на маток, Червень місяць.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Доброй ночи! записуюсь в очередь....0976774525 Дмитрий

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 часов назад, Дима Днепр сказал:

Доброй ночи! записуюсь в очередь....0976774525 Дмитрий

Яких маток, та скільки.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Юра, запиши в очередь. две ИО Бакфаст проверенных на засев , разных линий, лучших на твой выбор (приоритет доброта и неройливость) 0637019533

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Дякую за довіру, записав.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Доброго дня а рамку засіву  від  іошки самої медовитої в вас можна купити ?І якщо так то яка ціна і умови . 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 часа назад, uam_63 сказал:

Доброго дня а рамку засіву  від  іошки самої медовитої в вас можна купити ?І якщо так то яка ціна і умови . 

Рамками я не торгую, привитись 300 гривень.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Зрозумів дякую.

Надіслано від мого LT25i, використовуючи Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 3 weeks later...
В 04.03.2018 в 19:38, teplov сказал:

Бде в мене помічник на літо, так що приймаю ще замовлення на маток, Червень місяць.

Одну проверенную на Ваше усмотрение.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 часов назад, Виталик78 сказал:

Одну проверенную на Ваше усмотрение.

Скиньте будьласка в приватні повідомлення номер телефону та прізвище своє.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Із вами предложених ліній можете дать характеристику по приносу пилку

Р.С . я тільки шо звонив заказав 3 не перевірені на початок липня

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...

Дві неперевірених 0679362640 Сергій (сама медовита),,

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Христос Воскрес.І мене прошу записати на одну провірену.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 31.03.2018 в 10:46, AVA сказал:

Із вами предложених ліній можете дать характеристику по приносу пилку

Р.С . я тільки шо звонив заказав 3 не перевірені на початок липня

Я пилку не збираю, не можу щось конкретне сказати.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Доброго дня три не провереных B19 можно заказать

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 часов назад, Yrik71 сказал:

Доброго дня три не провереных B19 можно заказать

Позвоніть, чи в приват напишіть Призвіще та телефон. На початок Липня черга.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Sanich locked this тема

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

Гость
Эта тема закрыта для публикации ответов.
×
×
  • Создать...