Перейти к содержанию

Бджолині матки штучного та вільного сіменіння породи Бакфаст від Теплова - Вальчука.


Рекомендуемые сообщения

8 минут назад, КАЕ сказал:

Немного не согласен с самим понятием проверенная или нет.Хотя это только мое мнение и оно может не приниматься во внимание так как есть продавец который сам должен определять свои критерии для каждого выражения,но поскольку уже Юрию  до его ответа начали "подсказывать" как у него это должно быть изложу свою точку зрения как бы я хотел видеть как потенциальный может быть покупатель маток ИО.

1После ИО матка сеять должна.

2Проверка на запечатанный -отсутствие заболеваний расплода,отсутствие выброшенных яиц , после комбинации(стоит конечно дороже).

3Проверка качества засева (проверяется плотность,качество засева)(цена тоже соответственно выше)

Ситуации когда матка не червит вследствии заболевания или травмы не должно быть-это брак.

Если качество определенное нельзя гарантировать то выходит что нужно продавать только проверенных.Интересно за границей есть такое понятие как продать непроверенную на яйцекладку или подобный вопрос? -Мы заказываем маток Ио за границей и можем предположить что они не будут сеять?.Цена больше -значит и у нас должна быть больше ,но преступать через определенные рамки по моему мнению нельзя.Это мое видение .Не обязательно оно может быть и у других

Исходя из первого положения Ио матка сеять должна , покупая матку ИО я хочу съэкономить, продавец матки тоже имеет выгоду, не надо парк нуклеусов и главное экономится время, если я купил непроверенную- я теряю время (в случае горбатого или отсутствия расплода) - и поэтому непроверенные матки дешевле, но я не должен потерять деньги за матку ,если это не по моей вине. У Липатова (карника ) есть гарантийные и негарантийные  случаи , это внушает доверие -карнику у него буду заказывать , хочется и бакфаста попробовать ,пока подумаем ..

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 минут назад, Сергей Викторович сказал:

Исходя из первого положения Ио матка сеять должна , покупая матку ИО я хочу съэкономить, продавец матки тоже имеет выгоду, не надо парк нуклеусов и главное экономится время, если я купил непроверенную- я теряю время (в случае горбатого или отсутствия расплода) - и поэтому непроверенные матки дешевле, но я не должен потерять деньги за матку ,если это не по моей вине. У Липатова (карника ) есть гарантийные и негарантийные  случаи , это внушает доверие -карнику у него буду заказывать , хочется и бакфаста попробовать ,пока подумаем ..

Я бы даже не задавался такой мыслью ,чтобы покупать непроверенных маток.Покупая с таким определением -кто тем тогда доктор?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 хвилин тому, Сергей Викторович сказав:

Исходя из первого положения Ио матка сеять должна , покупая матку ИО я хочу съэкономить, продавец матки тоже имеет выгоду, не надо парк нуклеусов и главное экономится время, если я купил непроверенную- я теряю время (в случае горбатого или отсутствия расплода) - и поэтому непроверенные матки дешевле, но я не должен потерять деньги за матку ,если это не по моей вине. У Липатова (карника ) есть гарантийные и негарантийные  случаи , это внушает доверие -карнику у него буду заказывать , хочется и бакфаста попробовать ,пока подумаем ..

ви написали що я не должен потерять деньги за матку ,если это не по моей вине. а чому оператор повинен потерять деньги якщо вона не почала сіяти по вашій вині. хто буде експертом в даних випадках. може краще взяти перевірену матку і не шукати виноватих. або зразу домовитись з оператором про всі вимоги які ви ставити і за яку суму і дойти до спільної мети купити матку перевірену. Тепер я зрозумів чому Паланочка не продає неперевірених маток.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Шурік сказал:

Тепер я зрозумів чому Паланочка не продає неперевірених маток.

Це не основна причина є  і інші...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, Сергей Викторович сказал:

Исходя из первого положения Ио матка сеять должна , покупая матку ИО я хочу съэкономить, продавец матки тоже имеет выгоду, не надо парк нуклеусов и главное экономится время, если я купил непроверенную- я теряю время (в случае горбатого или отсутствия расплода) - и поэтому непроверенные матки дешевле, но я не должен потерять деньги за матку ,если это не по моей вине. У Липатова (карника ) есть гарантийные и негарантийные  случаи , это внушает доверие -карнику у него буду заказывать , хочется и бакфаста попробовать ,пока подумаем ..

Хотите сэкономить и не платить 50 дол? Возьму грех на душу - дам совет: заплатите 45 долларов и купите 3 не проверенных матки. 1 будет супер, вторая так себе, третья Вам не понравится, но Вы сэкономите 5 баксов и получите классную ИО матку. 2 которые Вам не по нраву - продадите как проверенные по 50 баксов каждая, ещё и заработаете сотку баксов.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

41 хвилину тому, Гурович сказав:

Хотите сэкономить и не платить 50 дол? Возьму грех на душу - дам совет: заплатите 45 долларов и купите 3 не проверенных матки. 1 будет супер, вторая так себе, третья Вам не понравится, но Вы сэкономите 5 баксов и получите классную ИО матку. 2 которые Вам не по нраву - продадите как проверенные по 50 баксов каждая, ещё и заработаете сотку баксов.

Є одна проблемка, неперевірені ШО матки осіменяються  мінімальною кількістю сперми, тому по тривалості  використання вони поряд з перевіреними навіть близько нестоять

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

17 хвилин тому, davolodya сказав:

Є одна проблемка, неперевірені ШО матки осіменяються  мінімальною кількістю сперми, тому по тривалості  використання вони поряд з перевіреними навіть близько нестоять

матка штучного заплыднення це в основному селекційний матеріал а не товарний тому від кількості сперми мало що залежть. ви взяли  матку ШЗ получили бажану комбінацію перевірили і погнали дальше або викинули як не потріб, якщо комбінація вас не влаштувала. якщо ви дуже крутий пасічник і готові заплатити для товарних сімей за матки ШЗ що в ітозі всеодно буде виправдано но з меншою рентабельністю (відносно) тоді да кількість сперми може для Вас грати роль, але всеодно матки через 1-2 роки міняються сперми хватить на 2 роки і ви модете від кращих з них знову вивести нові комбінації навіть за допогою того самого ЮРИ Вальчука. навчіться мислити не по колгоспному не буває в нормальному  сільсько господарському бізнесі маржі 200 % і більше все по трішки як казав Гурович зекономте 5 баків і в ітозі ви получите 100 в плюсі а не заплатіть з жадібністю 15 убитих єнотів і  в ітозі взагалі нічого  не получите, бо ви їх віддавали з такої конкретною жабою що не тільки Юра пользи з них не получить, але і ви також пользи з них мати не будете.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, davolodya сказал:

Є одна проблемка, неперевірені ШО матки осіменяються  мінімальною кількістю сперми, тому по тривалості  використання вони поряд з перевіреними навіть близько нестоять

Тем не менее они пользуются спросом :IMHO1: Лично в моем случае, не проверенные по два сезона отработали с достоинством. В одной из них патроны кончились, а другая ушла в зиму, с надеждой, что еще послужит.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

28 хвилин тому, Шурік сказав:

матка штучного заплыднення це в основному селекційний матеріал а не товарний тому від кількості сперми мало що залежть. ви взяли  матку ШЗ получили бажану комбінацію перевірили і погнали дальше або викинули як не потріб, якщо комбінація вас не влаштувала. якщо ви дуже крутий пасічник і готові заплатити для товарних сімей за матки ШЗ що в ітозі всеодно буде виправдано но з меншою рентабельністю (відносно) тоді да кількість сперми може для Вас грати роль, але всеодно матки через 1-2 роки міняються сперми хватить на 2 роки і ви модете від кращих з них знову вивести нові комбінації навіть за допогою того самого ЮРИ Вальчука. навчіться мислити не по колгоспному не буває в нормальному  сільсько господарському бізнесі маржі 200 % і більше все по трішки як казав Гурович зекономте 5 баків і в ітозі ви получите 100 в плюсі а не заплатіть з жадібністю 15 убитих єнотів і  в ітозі взагалі нічого  не получите, бо ви їх віддавали з такої конкретною жабою що не тільки Юра пользи з них не получить, але і ви також пользи з них мати не будете.

 

Трохи забагато слів...

Я негірше Вас знаю, для чого беруть матку ШО. Тільки є велика різниця, зможу я виводити від перевіреної 2-3 роки дочок, чи рік від неперевіреної. Якщо маєте сумніви, перепитайте наших інсемінаторів, нехай розтолкують.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 хвилини тому, kontroler сказав:

Тем не менее они пользуются спросом 

Вони ще довго будуть користуватися попитом, адже в тричі дешевші

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, davolodya сказав:

Трохи забагато слів...

Я негірше Вас знаю, для чого беруть матку ШО. Тільки є велика різниця, зможу я виводити від перевіреної 2-3 роки дочок, чи рік від неперевіреної. Якщо маєте сумніви, перепитайте наших інсемінаторів, нехай розтолкують.

 

трохи за багато слів -  ви друга людина яка мене в цім упрікнула якщо можете в двухсловах поясніть як узяти матку за 15 уе і питани з неї як за 50уе  навіщо мені перепитувати. Дивимось родовід (педігрі) співставляємо комбінації  вираховуємо процент інбредингу(,Якщо це не схрещення для стабілізації або збільшення деяких характеристик )  потім дивимось на нащадків процент передачі ГКО  і погнали але якщо ви все знаєте і берете 1 матку за 15 уе, а не десяток тоді гріш ціна вам у базарний день. не в обіду нікому те що я написав. Ви бачили хоч одного селекціонера багатого напишіть вони ентузіасти своєї справи в пошуках матеріалу викладають на карту усе щоб був достойний матеріал, а не заради хвилинної вигоди . зекономити 35 ує винести всім на форумі мізки що матки не путьві і тд адже вони пустили їх в репродкцію не тестувавши

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 хвилину тому, Шурік сказав:

навіщо мені перепитувати. Дивимось родовід (педігрі) співставляємо комбінації  вираховуємо процент інбредингу,  потім дивимось на нащадків процент передачі ГКО  і погнали але якщо ви все знаєте і берете 1 матку за 15 уе а не десяток тоді гріш ціна вам у базарний день

Ви трошки збавте оберти, звідки Вам знати мою ціну? Я взагалі стараюся мати справу з перевіреними матками, явно не по 15ує

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 хвилини тому, davolodya сказав:

Ви трошки збавте оберти, звідки Вам знати мою ціну? Я взагалі стараюся мати справу з перевіреними матками, явно не по 15ує

якщо обідив вибачте,  на мою думку я стараюсь донести матеріал доступно. а ви відразу много текста якщо можете коротко будь ласка допоки модератори не почистили тему. якщо ви хочете використовувати матку  як племіну і в неї бубуть високі ГКО. то ви її будете використовувати як племіну будете контролювати(обмежувати) яйценосткість (щоб патрони скоро не закінчились і тд)  а не виористовувати наповну і кількість введених мкл недуже вплине, при виведені раніх маток коли є дефіцит трутня тому  там запас патронів також не дуже великий, але вони користуються попитом

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

19 хвилин тому, Шурік сказав:

якщо обідив вибачте,  на мою думку я стараюсь донести матеріал доступно. а ви відразу много текста якщо можете коротко будь ласка допоки модератори не повчистили тему

 

Трохи розкрийте очі, селекціонерів серед нас одиниці. Переважна більшість з тих, що беруть неперевірені матки ШО, звичайні рядові пасічники, які хочуть за доступну ціну познайомитися з новою для себе породою і поміняти маток на своїй пасіці. Через це і дають питання, чи неперевірена матка ШО підлягає обміну у випадку , якщо матка  виявиться трутівкою, або незасіє взагалі, бо беруть переважно 1-2 матки, не 10. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Как проверенные, так и не проверенные матки ИО должны отвечать определенным критериям. А покупатель решает какие его устраивает и  какие из них покупать. :IMHO1:

13 часов назад, davolodya сказал:

Трохи розкрийте очі, селекціонерів серед нас одиниці. Переважна більшість з тих, що беруть неперевірені матки ШО, звичайні рядові пасічники, які хочуть за доступну ціну познайомитися з новою для себе породою і поміняти маток на своїй пасіці. Через це і дають питання, чи неперевірена матка ШО підлягає обміну у випадку , якщо матка  виявиться трутівкою, або незасіє взагалі, бо беруть переважно 1-2 матки, не 10. 

Здесь все правильно написано.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Що тут гадати. Хто вивчав керування ризками  в інституті, то у нього навіть питання подібного не виникло б. 35 доларів це ціна ризику, який покупець бере на себе. Не хочеш ризикувати - бери перевірену матку. :IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 19.12.2017 в 15:55, Сергей Викторович сказав:

покупая матку ИО я хочу съэкономить, продавец матки тоже имеет выгоду

Це вам так здається. Деякі опреатори ШО відмовилися від продажу неперевірених маток саме через те, що з такими хитрими, хто хоче зекономити і при цьому безапеляційно покласти всі ризики на матковода багато проблем, то простіше і вигідніше продавати лише перевірених маток. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Не проверенных маток брать выгодно и эта выгода обоюдная, но это только в том случае, когда берёшь много и разных комбинаций. Проверил, понравились - взял проверенных и выводи 3 -4 года без проблем.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я в цьому році брав у Юрія 5 маток неперевірених на засів. Із них були підсажені 4 матки,  одну укокошили по моїй вині. Цю матку бджоли виштовхали на обліт і я її знайшов у сусідньому вулику мертвою.Через те, що не поставив на льоток сітку. Просто не знав про те, що неперевірених маток бджоли можуть виганяти на обліт.

Якщо й надалі буде стояти переді мною вибір, яких маток брати, перевірених чи ні, то однозначно буду брати неперевірених. Причина для мене одна: ціна.

А Юрію ще раз подяка, за його роботу!!!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

ще  я свої 5 копійок скажу, заказав я в Юрія Петровича 5 ШЗ не провірених з розрахунку що хоча б 2-3 будуть сіяти без дефектів, і простим математичним розрахунком виходить: 5*15=75 дол, якщо дві будуть хороші вже вийду в +, порівняно із ціною провірених

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

ще  я свої 5 копійок скажу, заказав я в Юрія Петровича 5 ШЗ не провірених з розрахунку що хоча б 2-3 будуть сіяти без дефектів, і простим математичним розрахунком виходить: 5*15=75 дол, якщо дві будуть хороші вже вийду в +, порівняно із ціною провірених

Напевно ви не зовсім розумієте різницю між ними, справа тут не тільки в ціні

Надіслано від мого SM-T116, використовуючи Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, Sesk сказав:


Напевно ви не зовсім розумієте різницю між ними, справа тут не тільки в ціні

Надіслано від мого SM-T116, використовуючи Tapatalk
 

А яка між ними ще різниця?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

17 хвилин тому, Ігор 81 сказав:

А яка між ними ще різниця?

Гірший прийом, нарівні з неплідкою, значно довший період до засіву, інколи може і незасіяти, значно менша доза сперми, відповідно коротший термін  праці

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 хвилини тому, davolodya сказав:

Гірший прийом, нарівні з неплідкою, значно довший період до засіву, інколи може і незасіяти, значно менша доза сперми, відповідно коротший термін  праці

Юра дає неперевіреним таку ж дозу, наскільки я знаю.

По срокам. Наприклад, минулого року отримав 3 неперевірені матки, які я відправляв неплідками. 

одну вбили через мою неохайність.

Одна засіяла через тиждень

одну тримали в клубку і вона засіяла через 1,5 місяця. І на диво - бджолиним розплодом.

Ось так..... 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Sanich locked this тема

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

Гость
Эта тема закрыта для публикации ответов.
×
×
  • Создать...