Перейти к содержанию

Бджолині матки штучного та вільного сіменіння породи Бакфаст від Теплова - Вальчука.


Рекомендуемые сообщения

14 години тому, teplov сказав:

Дякую. Намагався щоб було більш зрозуміло, це взагалі то для хлопців переводилось що мій матеріал тестують, свій теж вже, ростуть. В тексті я дещо по свому написав, щоб було більш зрозуміло для них, і для себе також.

Юра, було б добре то виділити в окремий запис блогу - щоб було під рукою завжди. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 3 weeks later...
В 08.11.2017 в 14:42, Sanich сказал:

Юра, було б добре то виділити в окремий запис блогу - щоб було під рукою завжди. 

Зроблю.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Літо пройшло а я не зняв відео в Саші, Дякуючи Володимиру Хуторному маю змогу показати як відбираємо батьківські сім'ї. 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ось ще відео на туж тему. Така співпраця вигідна усім.

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 3 weeks later...
В 23.10.2017 в 17:23, teplov сказал:

Не перевірених 15$

если матка  не начнет откладывать яйца или пойдет горбатый расплод матку меняете?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 годин тому, Сергей Викторович сказав:

если матка  не начнет откладывать яйца или пойдет горбатый расплод матку меняете?

Зачем вам это в Швеции знать? 

Untitled.png

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 24.10.2017 в 19:08, teplov сказав:

Спаса, "День пасічника". На фото  КОМАНДА яка спільно працює над відбором найкращого племінного матеріалу Бакфаст. Так би мовити, країна має знати своїх героїв:)  З ліва на право: Віктор Герасимчук, я, Олександр Макаров, Ірина Вальчук, Віталій Лонь, Ігор Рогачук, Олеся Рогачук.

IMG_3553.JPG

Юрку, а податківці ваші не зможуть цю фотку взяти собі на озброєння?:ah::(

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 годин тому, Sanich сказав:

Зачем вам это в Швеции знать? 

Untitled.png

@Sanich, то він там на Юрину матку , видно, заробляє...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, ДобровоЛ сказал:

@Sanich, то він там на Юрину матку , видно, заробляє...

Не обязательно в Швеции... Возможно заходит через Тор или другую программу, а Тор постоянно меняет IP. так что он может быть где угодно, даже Ваш сосед.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

18 часов назад, Сергей Викторович сказал:

если матка  не начнет откладывать яйца или пойдет горбатый расплод матку меняете?

Міняю. Перевірену міняю навіть якщо колір не подобається. Живих маток міняю.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 часов назад, ДобровоЛ сказал:

Юрку, а податківці ваші не зможуть цю фотку взяти собі на озброєння?:ah::(

Ми не якась одна фірма, кожен фінансово повністю самостійний. Спільна тільки программа розведення (селекція).

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

33 минуты назад, teplov сказал:

Міняю. Перевірену міняю навіть якщо колір не подобається. Живих маток міняю.

Юра, ты не так понял.

19 часов назад, Сергей Викторович сказал:
В 23.10.2017 в 17:23, teplov сказал:

Не перевірених 15$

если матка  не начнет откладывать яйца или пойдет горбатый расплод матку меняете?

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

22 минуты назад, Гурович сказал:

Юра, ты не так понял.

 

На не проверенных на засев маток гарантия на качество  засева распространятся не может, т.к. берется плата только за выполнение самой инсеминации, не большая часть присланных не плодных маток может не выжить - их стоимость не компенсируется.:IMHO1:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

19 минут назад, Брониславович сказал:

На не проверенных на засев маток гарантия на качество  засева распространятся не может, т.к. берется плата только за выполнение самой инсеминации, не большая часть присланных не плодных маток может не выжить - их стоимость не компенсируется.:IMHO1:

Ну так а я о чём?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Гурович сказал:

Не перевірених 15$

 

 

Осіменяю маток гомотизованою спермою 20-30 штук за раз, з них штук 5 залишаю в себе, підселяю їх в нуклеуси (роблю перевірених) від того яка їх якість залежить міняю чи ні. Якщо в мене всі 5 гарно будуть сіяти, напевно не поміняю.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 17.12.2017 в 21:39, Sanich сказал:

Зачем вам это в Швеции знать? 

Untitled.png

Браузер Опера с VPN

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 часов назад, Брониславович сказал:

На не проверенных на засев маток гарантия на качество  засева распространятся не может, т.к. берется плата только за выполнение самой инсеминации, не большая часть присланных не плодных маток может не выжить - их стоимость не компенсируется.:IMHO1:

если матку не приняли,улетела ,это не гарантийный случай, Если матка ИО непроверенная,а расплод допустим пошел горбатый ,это должен быть гарантированный случай имхо

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 годин тому, Сергей Викторович сказав:

если матку не приняли,улетела ,это не гарантийный случай, Если матка ИО непроверенная,а расплод допустим пошел горбатый ,это должен быть гарантированный случай имхо

в обяві написано ясно, перевірені матки 50 $    неперевірені 15$ от за цих 35$ різниці ви  купляєте "гарантированный случай" 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, Шурік сказал:

неперевірені 15$ от за цих 35$ різниці ви  купляєте "гарантированный случай" 

Любой матковод, который дорожит своей репутацией, меняет даже маток Ф1 если они дефектны.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, Джаз сказав:

Любой матковод, который дорожит своей репутацией, меняет даже маток Ф1 если они дефектны.

 

тобто як дефектні. якщо вона подорозі до вас померла втратила ногу  голову інше і ви зразу коли випустили її з кліточки і це побачили тоді да   повідомили про цу матку замінили, а якщо через неділю або ще пізніше бджли її брали вклуб ви там хотіли на неї подивитись зблизька відірвали її ногу голову крила тоді про який обмін може іти мова. купляючи не перевірену матку і економлячи 35$ ви завідома себе підвергаєте ризику. тим більше що Юра написав що з партії неперевірених він залишає всебе 5 шт для перевірки якщо паттія вся брачна  тоді виставляються претензії  но і внього тих що залишились повинен бути результат такий же. ви в автосалоні купляєте аавтомобіль він коштує 10000 $ гарантія 3 роки або 60 тис пробігу но ви повині виконувати правила які вам скаже автосалон, якщо ні гарантія знімаєтьсяє тільки 14 днів для виявлення дефектів протягом цього періоду ви можете виставити претензії .но ви можете купити цей автомобіль дешевше без гарантійного терміну ви економите якусь суму, але претензії до автосалону тільки протягом 14 днів, а не 3 роки. так же і з маткою вона провірена матководом він бачив що вона засіяла тоді він може дати гарантію за яку він бере 35$ , а якщо ви хочете зекономите  тоді в чому питання оператор взяв гроші за свою роботу і він може дати гарантію що сперму ввели, а далі ваш догляд. може ви дану матку переохолодили, чи її бджоли не годують в чому відповідальність оператора в даному випадку

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Шурік сказал:

тобто як дефектні. якщо вона подорозі до вас померла втратила ногу  голову інше і ви зразу коли випустили її з кліточки і це побачили тоді да   повідомили про цу матку замінили, а якщо через неділю або ще пізніше бджли її брали вклуб ви там хотіли на неї подивитись зблизька відірвали її ногу голову крила тоді про який обмін може іти мова. купляючи не перевірену матку і економлячи 35$ ви завідома себе підвергаєте ризику. тим більше що Юра написав що з партії неперевірених він залишає всебе 5 шт для перевірки якщо паттія вся брачна  тоді виставляються претензії  но і внього тих що залишились повинен бути результат такий же. ви в автосалоні купляєте аавтомобіль він коштує 10000 $ гарантія 3 роки або 60 тис пробігу но ви повині виконувати правила які вам скаже автосалон, якщо ні гарантія знімаєтьсяє тільки 14 днів для виявлення дефектів протягом цього періоду ви можете виставити претензії .но ви можете купити цей автомобіль дешевше без гарантійного терміну ви економите якусь суму, але претензії до автосалону тільки протягом 14 днів, а не 3 роки. так же і з маткою вона провірена матководом він бачив що вона засіяла тоді він може дати гарантію за яку він бере 35$ , а якщо ви хочете зекономите  тоді в чому питання оператор взяв гроші за свою роботу і він може дати гарантію що сперму ввели, а далі ваш догляд. може ви дану матку переохолодили, чи її бджоли не годують в чому відповідальність оператора в даному випадку

Сколько текста. Ежу понятно что если я ее повредил - это мои бока. А если матку подсадили, пчелы ее приняли, а она не сеет или горбатый или засев на пол ладошки. То что, нормальная матка по-вашему. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Плохие матки - плохая репутация, а без нее можно маток выводить и самому любоваться ценой на клеточки, потому что никто не купит.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Юра в цьому році зробив меніз 20 маток з мого матеоіалу і його трутні 2 з них не засіяло в загалі ті що сіяли горбатий розплід таких не було, то що мені тепер приїхати до Теплова і які йому виставити претензії якщо я знав на що я іду,  від дениса прийшла матка за 80$ вона 2 дні по сотах побігала після втого як її випустили через канді  і її  вбили які можу мати претензії но коли матка загинула по дорозі від Києва Денис без всяких слів переміняв. просто я знаю таких покупців маток яким ніколи не догодиш навіть якщо та мака буде перевірена від Томаса Рупеля особисто з рук Томаса, всеодно вони будуть не довольні бо вони заплатили йому гроші, а він матку у вулик їм не посадив хоч дана послуга в вартість матки не входила.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

16 минут назад, Шурік сказал:

Юра в цьому році зробив меніз 20 маток з мого матеоіалу і його трутні 2 з них не засіяло в загалі ті що сіяли горбатий розплід таких не було, то що мені тепер приїхати до Теплова і які йому виставити претензії якщо я знав на що я іду,  від дениса прийшла матка за 80$ вона 2 дні по сотах побігала після втого як її випустили через канді  і її  вбили які можу мати претензії но коли матка загинула по дорозі від Києва Денис без всяких слів переміняв. просто я знаю таких покупців маток яким ніколи не догодиш навіть якщо та мака буде перевірена від Томаса Рупеля особисто з рук Томаса, всеодно вони будуть не довольні бо вони заплатили йому гроші, а він матку у вулик їм не посадив хоч дана послуга в вартість матки не входила.

Вы кидаетесь в крайности и пытаетесь, непонятно почему, оспорить общепринятую практику продаж плодных маток:dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Немного не согласен с самим понятием проверенная или нет.Хотя это только мое мнение и оно может не приниматься во внимание так как есть продавец который сам должен определять свои критерии для каждого выражения,но поскольку уже Юрию  до его ответа начали "подсказывать" как у него это должно быть изложу свою точку зрения как бы я хотел видеть как потенциальный может быть покупатель маток ИО.

1После ИО матка сеять должна.

2Проверка на запечатанный -отсутствие заболеваний расплода,отсутствие выброшенных яиц , после комбинации(стоит конечно дороже).

3Проверка качества засева (проверяется плотность,качество засева)(цена тоже соответственно выше)

Ситуации когда матка не червит вследствии заболевания или травмы не должно быть-это брак.

Если качество определенное нельзя гарантировать то выходит что нужно продавать только проверенных.Интересно за границей есть такое понятие как продать непроверенную на яйцекладку или подобный вопрос? -Мы заказываем маток Ио за границей и можем предположить что они не будут сеять?.Цена больше -значит и у нас должна быть больше ,но преступать через определенные рамки по моему мнению нельзя.Это мое видение .Не обязательно оно может быть и у других

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Sanich locked this тема

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

Гость
Эта тема закрыта для публикации ответов.
×
×
  • Создать...