Перейти к содержанию
Іван Пасічник

Острівні облітники України

В теме 122 сообщения

6 часов назад, Іван Пасічник сказал:

P.S. Ціль знайдена - стріла випущена! 

123.thumb.jpg.31be159f974c32d3a92fc65abbde828d.jpg 

Удачи,Робин Гуд!

Изменено пользователем КАЕ

Поделиться сообщением

7 годин тому, Іван Пасічник сказав:

Один острів уже є, на якому облітували степову - але Ви впевнені на 100% в його ізоляції?  Більшість чи меншість знає що мінімум ізоляції -  1500 м., а по факту найменша відстань 1260 м., але чомусь на це навіть натяку немає.   

Консультанти є, наприклад Кремер і не тільки, думаю стане більш зрозуміло. Ці бджолярі працюють в цьому напрямку не перший рік, і знають нюанси в даному питанню. Різниця тільки в площах. 

Можливо на форумі знайду тих, кому дійсно потрібен облітник, для цього буде тест опитування і відбір.

P.S. Ціль знайдена - стріла випущена! 

123.thumb.jpg.31be159f974c32d3a92fc65abbde828d.jpg 

Якщо Ви уважно вивчали практику організації острівних злучних пунктів в Німеччині то маєте знати, що між більшістю островів в Північному морі, на яких організовані злучні пункти в періоди відливів відстань аналогічна а місцями і менша. Бути впевненому в ізоляції можливо лише за умови, що Ви туди кілька разів виставите нуклеуси з матками і жодна з них не облетиться.

У Ваших дописах дуже багато пафосу і юнацького максималізму. Ви прийшли на форум і не привітавшись, не відрекомендувавшись начинаєте "загибати". Коли Вас, між іншим абсолютно доречно, відправили почитати вже існуючу тему про організацію острівного злучного пункту Ви відмахнулись замість того, щоб вивчити її напам"ять. Ставите запитання які в тій темі вже давно обговорені і розжовані. То чому я маю спеціально для Вас жувати те, про що вже говорили а Ви просто лінуєтесь перечитувати і вибирати крупини цінної інформації зі сторінок флуду? Якщо у Вас є знавці консультанти, то чого Ви хочете від мирських пасічників форуму, які ті острівні злучні пункти тільки на картинках бачили.

На форумі в такій манері, з оголеною шаблею і на галопі починали не одну тему. Закінчувались всі ті наполеонівські плани так і не розпочавшись. 

Поделиться сообщением

7 часов назад, konoval_am сказал:

На форумі в такій манері, з оголеною шаблею і на галопі починали не одну тему.

Форумчанина попросили объяснится кто он и откуда, так как тема резонансная и весной при организации такого острова вышли непонятки, а так как личность которая была в центре непоняток еще занималась продажей деревянных изделий и набралась кредитов, которые до сего времени не погашены, следовательно это вызывает сомнения в чистосердечных намерениях.Так что под ником и подставными лицами прятаться не получиться.

Поделиться сообщением

8 часов назад, konoval_am сказал:

На форумі в такій манері, з оголеною шаблею і на галопі починали не одну тему. Закінчувались всі ті наполеонівські плани так і не розпочавшись

Вище вже писав, що далі балачок діло не піде.  Питання до автора - допустимо острів є, що Далі, які ваші дії, хто виставляє батьківські сім'ї, які породи, і хто за все буде відповідати?

Викладіть покроковий план який буде працювати як годинник, а острів ми(форумчани) Вам знайдемо.. 

На даний момент я бачу як Ви намагаєтесь випустити мильний пузирь, але навіть не представляєте як це зробити.

Поделиться сообщением

Только что, Серж 82 сказал:

Викладіть покроковий план

Какой план, люди наслушались планов, и денег своих лишились, Вам новый нужен? Так сразу пусть номер карточки дает, и перекидывайте деньги.

Поделиться сообщением

8 хвилин тому, Владимир Татомир сказав:

Какой план, люди наслушались планов, и денег своих лишились, Вам новый нужен? Так сразу пусть номер карточки дает, и перекидывайте деньги.

А там що, за обліт маток гроші хтось переводив? Зразу ж було видно що людина некомпетентна. Стосовно невиконання Сашею зобов"язань по столярці я б радив замовникам написати заяви в відповідні органи з клопотанням про відкриття кримінальних проваджень за ст. 190 ККУ. І періодично їх (органи) турбувати запитами про стан розслідування. Думаю вони швидко встановлять в якому АТО Саша перебуває і чи перебуває взагалі.

Изменено пользователем konoval_am

Поделиться сообщением

16 часов назад, Іван Пасічник сказал:

для цього буде тест опитування і відбір.

Предложение скинуться видать ждать недолго осталось...

Поделиться сообщением

Но возможно под другим соусом,в другой упаковочке..

Поделиться сообщением

1 час назад, Владимир Татомир сказал:

Мені цей облітник не потрібен,  як і сам план. Мовчки буду спостерігати

Поделиться сообщением

4 часа назад, Серж 82 сказал:

Вище вже писав, що далі балачок діло не піде.  Питання до автора - допустимо острів є, що Далі, які ваші дії, хто виставляє батьківські сім'ї, які породи, і хто за все буде відповідати?

Викладіть покроковий план який буде працювати як годинник, а острів ми(форумчани) Вам знайдемо.. 

На даний момент я бачу як Ви намагаєтесь випустити мильний пузирь, але навіть не представляєте як це зробити.

Ви мене добре розсмішили перед сном останнім реченням. 

Де ви бачили щоб хтось задумавши зробити якусь річ, всім і всюди розказував що він зробить те чи інше. Чому я повинен викласти план дій, і натомість мати геморой. Прийде час і вся інформація для всіх буде відкрита і бажаючі зможуть користуватися даною послугою. Щось доказувати, спорити, рівнятися силами та можливостями - марна трата часу. 

Поделиться сообщением

6 годин тому, Іван Пасічник сказав:

Де ви бачили щоб хтось задумавши зробити якусь річ, всім і всюди розказував що він зробить те чи інше. Чому я повинен викласти план дій, і натомість мати геморой. Прийде час і вся інформація для всіх буде відкрита і бажаючі зможуть користуватися даною послугою. Щось доказувати, спорити, рівнятися силами та можливостями - марна трата часу. 

Якщо Ви плануєте даний проєкт вже одразу з позиції комерсанта, а не тому що цінуєте і любите бджолу, розумієте значення селекції взагалі і облітників зокрема то гріш ціна всім Вашим потугам. Який геморой Ви будете мати якщо представитесь? Хоча по правді мені вже байдуже. Враження про себе Ви сформували достатньо. Честь маю.

Поделиться сообщением

7 часов назад, Іван Пасічник сказал:

Як правило під зиму у багатьох людей появляються в голові фантазії. Так було і з попередньою темою, і так буде і з цією Тому пофантазуйте. Весною розтане сніг, і розтануть і Ваші фантазії

Поделиться сообщением

Конечно в наше время подобные проекты больше коммерческие ,чем хобби .Тут и говорить не о чем .Но и у нас к таким проэктам вырабатывается уже иммунитет.Наше отношение благодаря "науке" становиться таким -покажи ,предоставь то что есть,договор,оплата.И это нормально.Если бы стоял вопрос о долевом участии и т. д. -другое дело,а так Вы расскажите,научите ,подскажите ,а я на Вас заработаю.Мир меняется и понимание вместе с тем нашего места в нем тоже меняется.Скажи сколько ,где и на каких условиях,а потом  и подумать можно.А так все :ae:

Поделиться сообщением

В 19.10.2017 в 03:27, Іван Пасічник сказал:

Можливо на форумі знайду тих, кому дійсно потрібен облітник, для цього буде тест опитування і відбір....

форумчанам потрібна прозорість, в першу чергу відкрите лице відповідального за роботу облітника

В 19.10.2017 в 03:27, Іван Пасічник сказал:

P.S. Ціль знайдена -.... 

два рази снаряд в одну воронку не падає,  ....

Поделиться сообщением

Анкета - Тест

1. Ваше ставлення до міжрасового та міжлінійного зхрещування.
  2. Стаж та досягнення в бджільництві.
  3. Ваша основна зайнятість.
  4. Освіта та спеціальність.
  5. Ваше хоббі.
  6. Область та район в якому проживаєте.
  7. Ваш вік.

Відповіді надсилайте в особисті повідомлення, дякую! 

Поделиться сообщением

Анкета - Тест

1. Ваше ставлення до міжрасового та міжлінійного зхрещування.
  2. Стаж та досягнення в бджільництві.
  3. Ваша основна зайнятість.
  4. Освіта та спеціальність.
  5. Ваше хоббі.
  6. Область та район в якому проживаєте.
  7. Ваш вік.
Відповіді надсилайте в особисті повідомлення, дякую! 
Що це?

Надіслано від мого SM-J530FM, використовуючи Tapatalk

Поделиться сообщением

13 минут назад, Sesk сказал:

Що це?

Наверное про кота.

Поделиться сообщением

Наверное про кота.
Той що в мішку ?

Поделиться сообщением

10 минут назад, Sesk сказал:

Той що в мішку ?

Трохи інше мав на увазі

Поделиться сообщением

В 20.10.2017 в 08:21, КАЕ сказал:

а так Вы расскажите,научите ,подскажите ,а я на Вас заработаю

Невже самому слабо додуматися як можна заробляти, вибачайте але у нас з  Вами різні підходи і бачення в даному питанні.

Поделиться сообщением

Невже самому слабо додуматися як можна заробляти, вибачайте але у нас з  Вами різні підходи і бачення в даному питанні.

В нас тут на форумі один уже заробив на островному облітнику))

Надіслано від мого SM-T116, використовуючи Tapatalk

Поделиться сообщением

В цій справі повннна бути відкритість "а не кругом да около".

Поделиться сообщением

2 часа назад, Іван Пасічник сказал:

Пока от Вас ніякого бачення не побачив.Вас не видно ні хто Ви ,ні де Ви ні нашо Ви тут.Все пусте.Так люди звикли ,що поки не дізназшься за людину-всі балачки-пусте.

Поделиться сообщением

Щось пропав наш крутарь. Напевно з'явилась нова ідея, а до цієї інтерес пропав.

Поделиться сообщением

Хочу поділитися відео як в Німечинні працюють з матками. Прочитав усю дискусію так і не зрозумів нічого. Острів відстанню від 1.5км і до 5км  від материка явно не підходить для таких робіт. Острів має бути саме ближче до материка 20-25 км. В нас в Україні, якщо не помиляюся тільки один є острів Зміїний на такі відстані від материка , що підійшов для доброї справи. Тільки там проблема з медоносами. 

Изменено пользователем Микола135

Поделиться сообщением

Для публикации сообщений создайте учётную запись или авторизуйтесь

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать учетную запись

Зарегистрируйте новую учётную запись в нашем сообществе. Это очень просто!

Регистрация нового пользователя

Войти

Уже есть аккаунт? Войти в систему.

Войти