Перейти к содержанию
Cfif

Кизил

В теме 31 сообщение

В 08.10.2017 в 18:32, Kostya-Костя сказал:

Черкаська обл.  с. Козаче  там і вивели цей сорт . Може хто навчався там , я там там проходив  курси 10 місяців по бджільництву. 

Напевно не с. Козаче, а с. Козацьке Звенигородського р-ну. Там колись було училище (ПТУ-37), де навчали на бджоляра. Тепер його вже не існує, закрили.

Поделиться сообщением

Сіянець кизилу не погано успадковує батьківську якість,але плодоносити починає на 6-7 рік.

Поделиться сообщением

35 хвилин тому, Tavr сказав:

Сіянець кизилу не погано успадковує батьківську якість,але плодоносити починає на 6-7 рік.

Якщо різні дерева кизилу ростуть майже крона в крону, то запилення буде 50/50. Тобто, на сіянці може бути по 50% спадкових генів від кожного  дерева

Поделиться сообщением

21 година тому, язичник сказав:

Якщо різні дерева кизилу ростуть майже крона в крону, то запилення буде 50/50. Тобто, на сіянці може бути по 50% спадкових генів від кожного  дерева

Я хотів підкреслити початок подоношення, а з  спадковістю звичайно  так.:az:

Поделиться сообщением

За кизил зовсім мало знаю, але дещо сказати можу. В нашому селі є невеличкий сад кизилу колгоспного, і вдома люди мають, і я теж.  Сад помалу висихає, бо росте на схилі, а дощів нема. Дома садив саджанець, десь до 1 м під дахом, щоб дощівка під нього сходила. Прижився і не рік плоди дає на компоти, хоча не великий виріс. Плоди невеличкі були, а аж цей рік трохи більші . Але на вулиці є старе дерево, там плоди десь в 2-3 рази більші. Десь читав, що кизил дуже ранню пильцу дає, але бджіл на ньому не бачив, пасіка за 30 м. Не знаю чого так. 

Поделиться сообщением

49 хвилин тому, Rusyj4 сказав:

Десь читав, що кизил дуже ранню пильцу дає, але бджіл на ньому не бачив, пасіка за 30 м. Не знаю чого так. 

У кизила поверхневе коріння і потребує щорічного підживлення добривами. Тому під час  квітування потребує вологої землі для якісного виділення нектару і пилку. Також дуже негативно може впливати масове пошкодження коріння личинками хруща травневого. Конкуренція дерев чи кущів, які ростуть дуже близько до кизила, теж досить негативно впливає

Поделиться сообщением

Для публикации сообщений создайте учётную запись или авторизуйтесь

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать учетную запись

Зарегистрируйте новую учётную запись в нашем сообществе. Это очень просто!

Регистрация нового пользователя

Войти

Уже есть аккаунт? Войти в систему.

Войти