Перейти к содержанию

Ульи из пенополистирола (пенопласта)


Griva

Рекомендуемые сообщения

Діло йде до сезону вирішив зробити 7рамочні на 145рамку. Може хтось підскаже якою "піною" склеювати еппс? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

17 часов назад, Zinkevych19 сказал:

Діло йде до сезону вирішив зробити 7рамочні на 145рамку. Може хтось підскаже якою "піною" склеювати еппс? 

пена - не очень. Клею клеем типа "дракон"  - в строительных магазинах которым пенопластовые багеты клеют.

А чего 7-рамочники?   Может стереотип, но 8 - какбы уже ульи, 6 - ещё нуки.   Мало ли как сложится, а 8-рамочник это размер куда 12 украинок  входит идеально. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 минут назад, siverit сказал:

пена - не очень. Клею клеем типа "дракон"  - в строительных магазинах которым пенопластовые багеты клеют.

А чего 7-рамочники?   Может стереотип, но 8 - какбы уже ульи, 6 - ещё нуки.   Мало ли как сложится, а 8-рамочник это размер куда 12 украинок  входит идеально. 

По роскрою мені якраз 7шт 145х корпусів виходить з 3 листів.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

19 годин тому, Zinkevych19 сказав:

Діло йде до сезону вирішив зробити 7рамочні на 145рамку. Може хтось підскаже якою "піною" склеювати еппс? 

Теж клеїв драконом голд, навіть обрізкми між собою, держить досить добре. Склеєні обрізки пробував розломити - ломитться по живому. ІМХО на що варто звернути увагу при склеювані так це на те щоб склеювані частини добре були прижати між собою і так залишені на сутки.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 6.2.2020 в 20:29, Zinkevych19 сказал:

Може хтось підскаже якою "піною" склеювати еппс? 

Для ЭППС используется клей-пена, но мне больше нравится клей "Сумасшедшая липучка" 

76454469-foto_lipucki.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

порадьте де придбати самоклейку фольгу чі скотч. Вобщем чим проклеяти зсередини

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я пару днів тому купив цю фольгу. Відео з цією фольгою побачив на каналі матковод в ютубі. Скоро сам її протестую, але поки що не можу вам сказати крім того, що вона ідельно відходить за розмірами. 

https://velsstroy.uaprom.net/p957244774-alyuminievaya-folga-klejkaya.html

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, valik1986 сказал:

порадьте де придбати самоклейку фольгу чі скотч. Вобщем чим проклеяти зсередини

Я з середини нічого не роблю, еппс саммер, проблем немає за 2 повних сезони нічого не погрижено

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, valik1986 сказал:

порадьте де придбати самоклейку фольгу чі скотч. Вобщем чим проклеяти зсередини

Якщо щільний еппс (саммер, наприклад), то не гризуть і без фольги. Раджу Вам нічого не клеїти з середини. Якщо не сподобається, завжди зможете змінити своє рішення.:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

23 часа назад, Lefty сказал:

Теж клеїв драконом голд, навіть обрізкми між собою, держить досить добре. Склеєні обрізки пробував розломити - ломитться по живому. ІМХО на що варто звернути увагу при склеювані так це на те щоб склеювані частини добре були прижати між собою і так залишені на сутки.

Підкажіть, будь-ласка, чим Ви фіксуєте склеєні корпуси? Саморізами чи чимось іншим?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 годин тому, Nadia сказав:

Підкажіть, будь-ласка, чим Ви фіксуєте склеєні корпуси? Саморізами чи чимось іншим?

стінки корпуса довгими саморізами (пробував додатово стискати струбцинами - трохи муторно тай наче як клею з саморізами вистачає), деревяну обвязку прижимав вантажем - (лише клей без саморізів), а обрізки між собою  і деревяний брусок заставної до ППСу - зтискав в нашвидкоруч зробленій стубцині-тисках. Верхню частину дашка до його обязки (все ЕППС )  - фіксував саморізами, проте в цілях економії через сутки саморізи повикручував.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 години тому, valik1986 сказав:

порадьте де придбати самоклейку фольгу чі скотч. Вобщем чим проклеяти зсередини

якщо ЕППС SYMMER  ІМХО, нічим не потрібно. За сезон експлуатації навіть натяку на погризи (що правда верхня і нижня обязки з деревяних брусків)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 часов назад, Lefty сказал:

якщо ЕППС SYMMER  ІМХО, нічим не потрібно. За сезон експлуатації навіть натяку на погризи (що правда верхня і нижня обязки з деревяних брусків)

я якраз і переживаю за стик між обвязкою і ЕППС, думав його проклеять

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

22 часа назад, Nadia сказал:

Підкажіть, будь-ласка, чим Ви фіксуєте склеєні корпуси? Саморізами чи чимось іншим?

Саморізами і скотчом

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

23 години тому, Nadia сказав:

Якщо щільний еппс (саммер, наприклад), то не гризуть і без фольги. Раджу Вам нічого не клеїти з середини. Якщо не сподобається, завжди зможете змінити своє рішення.:IMHO:

Якщо погризуть, то фольга уже не допоможе, так як поверхня вже буде порушена. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, valik1986 сказав:

я якраз і переживаю за стик між обвязкою і ЕППС, думав його проклеять

стик між обязкою і ЕППСом, навсяк випадок,  проклеював з середин фольгованим  скочем смужкою 2,5 см

WP_20200209_006.jpg

WP_20200209_011.jpg

WP_20200209_013.jpg

WP_20200209_015.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...

Раджу подивитись на ролик і оцінити ризики пасічникування в ППС вуликах

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 18.02.2020 в 20:32, ромео сказал:

Раджу подивитись на ролик і оцінити ризики пасічникування в ППС вуликах

Пиар канала или просто напоминание о себе? Другого смысла и нету... Ульи из какого-то фуфла, видимо что в сельмаг завезли... Только бы ляпнуть шотта с умным видом... и так 3/4 сообщений форума - откровенный шлам, выписаный после 3-4 бутылок жигулевского... Вы не родной брат Мико, случайно... м?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, anagrimo сказал:

Пиар канала или просто напоминание о себе?

Вы не родной брат Мико, случайно... м?

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, anagrimo сказал:

Пиар канала или просто напоминание о себе? Другого смысла и нету... Ульи из какого-то фуфла, видимо что в сельмаг завезли... Только бы ляпнуть шотта с умным видом... и так 3/4 сообщений форума - откровенный шлам, выписаный после 3-4 бутылок жигулевского... Вы не родной брат Мико, случайно... м?

А, "старий друже", давненько вас не було чутно... 

Як там справи з крадіжкою чужих бджіл? Нових ловушок/вуликів наробили? 

Скоро в бій?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, ромео сказал:

Скоро в бій?

Ну, крадіжками не займаюсь, та й не займався ніколи, а містечкові понти подолян мені не дошкуляють... а от захист пасіки посилю... вже зробив 4 ловушки, не діло робочі корпуси на це пускати... та річ не в тому... восени придбав сіммер сірий (упаковку), хочу зробити 5 вуликів з ППС на пробу... деякий час тому виникла потреба вибрати клей для склеювання ппс, ретельно прочитав більше половини теми й стало зрозуміло - в площині клеїв (і не тільки) тема сміття, від слова - зовсім... дракон, дракон, та ще раз дракон (добрий клей, але...). ясно, що витрачати час на пошук корисної інформації в цій темі  - марнувати життя... задумайтесь - А ЧОМУ? я знайшов відповідь зовсім в іншому місці, та вже придбав CHEMOLAN B45... він не ідеал, але піниться не критично, звичайно потребує надійної фіксації , наноситься без пістолета... може й помилився, час покаже... а я так розумію, у вас вуликів з ппс не має зовсім... так якого біса ви заходите в тему, де обговорюються вулики з ппс, та пускаєте вітри? не подобається матеріал - відкривайте тему "Вулики з ППС - лайно" і там хоч гопака танцюйте... а міко я згадав, бо він теж полюбляє ходити по форуму та "під**бувати"... користі від таких повідомлень не багато, повірте... а ваш авторитет тертих пасічників мені до біса - український мед скоро й на кондитерку не будуть брати... вашими зусиллями...

А про вулики з ППС - справа добра, як росплідна частина та для зимівлі  - просто ідеал. Буду робити... й без оглядки на "гуру"... бо то такі "гуру"...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 минут назад, anagrimo сказал:

"Вулики з ППС - лайно"

Это вы правильно подметили 

13 минут назад, anagrimo сказал:

без оглядки на "гуру"... бо то такі "гуру"...

До яких ще рости и рости :az:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ульи из ЭППС в принципе сгодятся - если сойдутся следующие звезды

- есть время и вдохновение их делать (работы намного больше, чем с деревом) 

- при наличии нижней и верхней деревянной обвязки, и желательно без летков (летки птицы долбят в первую очередь)

- при отсутствии кур, гусей и т.п.

- при отсутствии поблизости соседей, выращивающих кур, гусей и т.п. 

- при отсутствии поблизости источника корма для птиц и соответственно частой посещаемости оными данной локации

- при отсутствии поблизости деревьев (ибо деревья - место частой посещаемости птицами - см предыдущий пункт) 

- при отсутствии поблизости леса (ибо в лесу много деревьев - см. предыдущий пункт)

- при отсутствии поблизости дятла (дятел не подвластен логике и всем предыдущим соображениям, при этом уничтожает улей за полчаса)

- при отсутствии желания использовать ЭППС для медовых корпусов на большой пасеке

- при использовании хорошего ЭППС (саммер, акация)

 

Лично у меня лучше всего показали себя фальцевые корпуса с деревянной обвязкой в глубине точка. По краям (возле деревьев) разбиты птицами в хлам. 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

16 минут назад, anagrimo сказал:

а я так розумію, у вас вуликів з ппс не має зовсім... так якого біса ви заходите в тему, де обговорюються вулики з ппс, та пускаєте вітри?

Ви скільки сторінок теми прочитали? чи може постів?...

Якщо не важко зайдіть з кінця теми на 90 чи 91 сторінку... спробуйте  там мої повідомлення почитати... 

і побачите маю чи ні ППС

так що тут я знаходжусь легально...

Ну, а Вам - відповідь вашою монетою

20 минут назад, anagrimo сказал:

восени придбав сіммер сірий (упаковку), хочу зробити 5 вуликів з ППС на пробу... 

шо ви робите в цій темі?

21 минуту назад, anagrimo сказал:

а я так розумію, у вас вуликів з ппс не має зовсім... так якого біса ви заходите в тему, де обговорюються вулики з ппс

через рік можете сюди заглянути..., щоб сказати власноруч:

25 минут назад, anagrimo сказал:

"Вулики з ППС - лайно"

;)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 25.02.2020 в 23:03, anagrimo сказал:

 в площині клеїв (і не тільки) тема сміття, від слова - зовсім... дракон, дракон, та ще раз дракон (добрий клей, але...). ясно, що витрачати час на пошук корисної інформації в цій темі  - марнувати життя... задумайтесь - А ЧОМУ? я знайшов відповідь зовсім в іншому місці, та вже придбав CHEMOLAN B45... він не ідеал, але піниться не критично, звичайно потребує надійної фіксації , наноситься без пістолета...

Вы ответ не нашли потому что вы и так самый умный. Что мы вам кроме дракона и сумасшедшей липучки  могли на советовать? У меня вся пасека переведена в эппс - две сотни корпусов сделаны cвоими руками. Корпуса склеены в один размер и зафиксированы саморезами. Но вам же виднее, хочется поиграться как пена раздувается детали - вперёд. Когда сделаете сотню корпусов, наиграитесь, тогда и пишите что все на форуме дураки и фигню советуют

 

В 25.02.2020 в 23:29, a.g. сказал:

Ульи из ЭППС в принципе сгодятся - если сойдутся следующие звезды

- есть время и вдохновение их делать (работы намного больше, чем с деревом)

А может вы ошибаетесь по поводу обвязки?  Корпуса эппс без обвязки делаются на порядок проще деревянных, гораздо дешевле. Пасека кочевая, за сезон перевожу 2-4 раза.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...