Перейти к содержанию
  • Объявления

• Sanich

Нужна ваша помощь   16.01.2018

Нужна посильная финансовая помощь. Детали по ссылке: http://tochok.info/topic/12655-нужна-помощь-ребенку/   
Sanich

Альтернативний сайт оптового продажу меду (медова біржа) - ідеї та обговорення

В теме 264 сообщения

6 минут назад, Мико сказал:

Розтлумачте не розумiючому 

Як сайт пiднiме цiну на мед ?

В чому вигода пасiчника 

Оприлюднити кiлькисть меду в регiонi 

Экспортер побачить ,що меду дуже багато i пiднiме цiну закупки 

Чи навпаки 

2% пасiчникiв напишуть скiльки у них меду i яку цiну бажають отримати :IMHO:

По перше, чи їхати брати в одному місці 2 т., чи взяти 20-40 т., порахуйте транспортні витрати, далі на цей час існує різниця в ціні у експортерів і вона сягає 5-7 грн. на кг. на один і той й же мед помножте на об'єм Ви тримаєте суму. По друге, чому мед купують заготовачі, а не експортери напряму.

Поделиться сообщением

5 минут назад, Агропродукты сказал:

возможность кооперироваться между собой пасечникам

кто а этом виноват ? несозданный сайт ?

Так сайт даст возможность скооперироваться с соседом 

Что бы всё село знало сколько Сидор сдал мёда и сколько получил денег :rofl:

Многие сдают дешевле заявленой цены ,лиш бы нигде не светить своими доходами 

Не ровён час придут вечером экспроприаторы 

Экспроприация (новолат. expropriatio — лишение собственности; от лат. ех — от +

Изменено пользователем Мико

Поделиться сообщением

1 минуту назад, Wladimir_K сказал:

По друге, чому мед купують заготовачі, а не експортери напряму.

Тому що лiнивi .

Перевалили цю роботу на iнших 

Поделиться сообщением

5 минут назад, Мико сказал:

кто а этом виноват ? несозданный сайт ?

В этом виноват не несозданный сайт, а сами люди которые мало проявляют активность.А сайт это один из вариантов более легкой комуникации

Поделиться сообщением

Только что, Агропродукты сказал:

В этом виноват не несозданный сайт, а сами люди которые мало проявляют активность.А сайт это один из вариантов более легкой комуникации

1 % пчеловодов владеют навыками работы в инете 

Сайт будет доступен 1 % пчеловодов 

Никто ни с кем не собирается кооперироваться при сдаче мёда 

Я по крайней мере таких не встречал 

Поделиться сообщением

27 хвилин тому, Мико сказав:

Сайт никак не повлияет на цену мёда :IMHO1:

Пустая затея ,  как по мне ,никак не могу понять ,что он даст пчеловодам ,производителям мёда 

Заготовителям даст координаты производителей и к-во мёда в наличии у пчеловодов 

Ви праві тільки частково, що сайт буде корисним заготовачам. Але навіть як дошка оголошень він потрібен і пасічнику, подивіться яка популярність теми про ціну меду у на на форумі. Але саме така ідеологія формування і форма подачі інформації про ціну меду вигідна експортерам - вони встановлюють ціну, а ми тут на форумі випустимо пар, полаємо їх і погодимось, бо нічого іншого в противагу не має.
Реальна вигода для нас буде, якщо це буде сайт біржі, де проводяться електронні торги. Такі біржі вже існують в Україні, хоч би така. На біржах торгують партіями, чим більша тим вигідніше, бо тільки так тоді можна реально впливати на ціну. Але саме головне, що біржа змінює ідеологію формування ціни - ми об'єднались і виставили свою ціну, а покупець вибирає вигідну йому пропозицію. Ключовим є саме наше об'єднання, щоб висувати на торги партії меду і не в кастрюлях- бідончиках, а в стандартній тарі і з відповідними показниками якості. В людей це здійснюється через спілки пасічників, а  біржі і сайт є тільки інструмент для вигідної реалізації продукції.

Якщо не буде об'єднання, то так, більше вигоди з сайту матимуть експортери, коли всі пасічники вивернуть кишені і покажуть що вони мають, а вони тоді впевнено зможуть прогнозувати свої дії.

Поделиться сообщением

1 минуту назад, nibond сказал:

Ви праві тільки частково, що сайт буде корисним заготовачам. Але навіть як дошка оголошень він потрібен і пасічнику, подивіться яка популярність теми про ціну меду у на на форумі. Але саме така ідеологія формування і форма подачі інформації про ціну меду вигідна експортерам - вони встановлюють ціну, а ми тут на форумі випустимо пар, полаємо їх і погодимось, бо нічого іншого в противагу не має.
Реальна вигода для нас буде, якщо це буде сайт біржі, де проводяться електронні торги. Такі біржі вже існують в Україні, хоч би така. На біржах торгують партіями, чим більша тим вигідніше, бо тільки так тоді можна реально впливати на ціну. Але саме головне, що біржа змінює ідеологію формування ціни - ми об'єднались і виставили свою ціну, а покупець вибирає вигідну йому пропозицію. Ключовим є саме наше об'єднання, щоб висувати на торги партії меду і не в кастрюлях- бідончиках, а в стандартній тарі і з відповідними показниками якості. В людей це здійснюється через спілки пасічників, а  біржі і сайт є тільки інструмент для вигідної реалізації продукції.

Якщо не буде об'єднання, то так, більше вигоди з сайту матимуть експортери, коли всі пасічники вивернуть кишені і покажуть що вони мають, а вони тоді впевнено зможуть прогнозувати свої дії.

Пане Миколо, думаю слово заготовач, в даному випадку це зайва ланка яка забирає 3-5 грн. на кг. у прибутку ланки "пасічник-експортер".

Поделиться сообщением

1 хвилину тому, Wladimir_K сказав:

Пане Миколо, думаю слово заготовач, в даному випадку це зайва ланка яка забирає 3-5 грн. на кг. у прибутку ланки "пасічник-експортер".

Звісно. Але це дослівна відповідь на думку @Мико

Поделиться сообщением

2 минуты назад, nibond сказал:

Ви праві тільки частково, Ключовим є саме наше об'єднання, щоб висувати на торги партії меду і не в кастрюлях- бідончиках, а в стандартній тарі і з відповідними показниками якості.

У 90 % саме в каструльках i бiдoнах з вiдрами 

Це я повинен вiддати своi каструльки наприклад Овдiенко, вiн викавиряе мiй мед в стандартну  тару i виставить на торги 

Пройде 3 мiсяцi , за котрi я можу вдавитися слиною (бо грошей не отримав ) 

Потiм вiн скаже нiхто твiй мед не купив 

Забирай мед собi 

i все це за мiфiчни 3-4 гривни зверху 

Та нi це без мене 

i так думають 99 % пасiчникiв :IMHO:

Поделиться сообщением

8 минут назад, Wladimir_K сказал:

Так хто ж буде виконувати цю роботу задарма  .Сайт чи хто iнший, чи Овдиенко с Еленою 

Экспортер не поiде збирати по 300 кг по всьому району, хоч i буде заявлена на сайтi  партiя в 40 тон 

Поделиться сообщением

9 минут назад, nibond сказал:

ланки "пасічник-експортер"

Такоi ланки не iснуе i не буде iснувати

хоч i будуть зробленi три альтернативнi сайти 

Поделиться сообщением

9 хвилин тому, Мико сказав:

Никто ни с кем не собирается кооперироваться при сдаче мёда 

Я по крайней мере таких не встречал 

Ніщо так не обєднує, як спільний ворог. Ворогами я нікого не вбачаю, але коли знайдуться такі, хто об'єднашись продасть вигідніше, іншим дуже швидко захочеться повторити.

Поделиться сообщением

16 минут назад, Wladimir_K сказал:

ланки "пасічник-експортер"

Поделиться сообщением

9 минут назад, Мико сказал:

Це я повинен вiддати своi каструльки наприклад Овдiенко, вiн викавиряе мiй мед

Перехід на стандартну тару - питання часу та бажання, навіть не грошей.

Поделиться сообщением

Мико правий на всі 100%. Ви самі подумайте, ну як сайт може підняти ціну на мед. Ну добре зібрали ви припустимо партію в 40т. Ну ладно допустимо приїхали і забрали. А як же на рахунок аналізів. Знайшли антибіотик і вся партія коту під хвіст. Як ви потім будете розбиратися у кого знайшли і хто винен. І на цьому все і завершиться.

Поделиться сообщением

10 хвилин тому, Мико сказав:

Можна виставляти на торги і в кастрюльках, але в по єдиному стандарту і партією з гарантованими показниками якості.

Поделиться сообщением

1 минуту назад, Мико сказал:

Ви помиляєтеся, тому що існує і частина учасників форуму у ній приймає участь, так само як існує на цей час ціна 48 і більше.

Чи Ви думаєте, що таку ціну дають заготовачі?

Сайт це сучасний інструмент в майбутньому привести ринок меду до цивілізованих відносин.

Поделиться сообщением

Только что, Mаксим сказал:

Перехід на стандартну тару - питання часу та бажання, навіть не грошей.

Нiхто с 300колограмовщикiв дiжку не купить 

А в черзi до заготовача лади i москвичi з причепами 

i у всих в каструльках, баняках i бидонах 

Таких бiльше 90 % 

Поделиться сообщением

2 минуты назад, Мико сказал:

Це я повинен вiддати своi каструльки наприклад Овдiенко, вiн викавиряе мiй мед в стандартну  тару i виставить на торги 

Пройде 3 мiсяцi , за котрi я можу вдавитися слиною (бо грошей не отримав ) 

Потiм вiн скаже нiхто твiй мед не купив 

Забирай мед собi 

i все це за мiфiчни 3-4 гривни зверху 

Та нi це без мене 

i так думають 99 % пасiчникiв :IMHO:

А если мёд стоит у вас дома.А представитель експортера приезжает к вам и ещё 20 пасечникам вашего региона и централизовано берет анализы.

Поделиться сообщением

3 минуты назад, Херсонец сказал:

на цьому все і завершиться.

Завершиться не почавшись 

Только что, Агропродукты сказал:

А если мёд стоит у вас дома.А представитель експортера приезжает к вам и ещё 20 пасечникам вашего региона и централизовано берет анализы.

Нахрена це йому потрiбно ,для цьoго в нього е заготовач 

Поделиться сообщением

2 минуты назад, Херсонец сказал:

Мико правий на всі 100%. Ви самі подумайте, ну як сайт може підняти ціну на мед. Ну добре зібрали ви припустимо партію в 40т. Ну ладно допустимо приїхали і забрали. А як же на рахунок аналізів. Знайшли антибіотик і вся партія коту під хвіст. Як ви потім будете розбиратися у кого знайшли і хто винен. І на цьому все і завершиться.

А яка економія на тому, що приїхала фура і все забрала в одному місці, для пасічників менше 1 т. це вже заготовачі.

Поделиться сообщением

1 хвилину тому, Мико сказав:

Нiхто с 300колограмовщикiв дiжку не купить 

Оце й буде поле діяльності прокладки - заготівельника, яке значно звузиться, бо молоді й амбітні пасічники самі собі зможуть раду дати.

Поделиться сообщением

Только что, nibond сказал:

Можна виставляти на торги і в кастрюльках, але в по єдиному стандарту і партією з гарантованими показниками якості.

Як Ви якість гарантуєте :dntknw:. Будете аналізи брати зі своїх каструльок :blink:. Чи просто скажете, що у Вас самий кращий мед в районі. Так це не проходить кому, як Вам цього не знати. 

Я так думаю щоб такий сайт запрацював потрібно не лище бажання пасічника виставити оголошення, а ще бажання покупця це оголошення знайти і прочитати. Тобто експортери також повинні проявляти ініциативу.

Поделиться сообщением

Только что, Херсонец сказал:

Як Ви якість гарантуєте :dntknw:. Будете аналізи брати зі своїх каструльок :blink:. Чи просто скажете, що у Вас самий кращий мед в районі. Так це не проходить кому, як Вам цього не знати. 

Я так думаю щоб такий сайт запрацював потрібно не лище бажання пасічника виставити оголошення, а ще бажання покупця це оголошення знайти і прочитати. Тобто експортери також повинні проявляти ініциативу.

А Ви думаєте, що братися за створення ресурсу без консультацій з експортерами це було б можливо.

Поделиться сообщением

4 минуты назад, Wladimir_K сказал:

Ви помиляєтеся, тому що існує і частина учасників форуму у ній приймає участь, так само як існує на цей час ціна 48 і більше.

Чи Ви думаєте, що таку ціну дають заготовачі?

Сайт це сучасний інструмент в майбутньому привести ринок меду до цивілізованих відносин.

Нiкуди сайт не приведе ,бо не буде цього сайту 

А якщо i буде ,то працювати вiн не буде на пiдняття цiни для пасiчника :IMHO:

3 минуты назад, nibond сказал:

Оце й буде поле діяльності прокладки - заготівельника, яке значно звузиться, бо молоді й амбітні пасічники самі собі зможуть раду дати.

Поки таких не значна кiлькiсть 

Поделиться сообщением

Для публикации сообщений создайте учётную запись или авторизуйтесь

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать учетную запись

Зарегистрируйте новую учётную запись в нашем сообществе. Это очень просто!

Регистрация нового пользователя

Войти

Уже есть аккаунт? Войти в систему.

Войти