Перейти к содержанию
  • Объявления

• Sanich

Нужна ваша помощь   16.01.2018

Нужна посильная финансовая помощь. Детали по ссылке: http://tochok.info/topic/12655-нужна-помощь-ребенку/   
Sanich

Альтернативний сайт оптового продажу меду (медова біржа) - ідеї та обговорення

В теме 264 сообщения

5 хвилин тому, Sashafart89 сказав:

в этой теме мы обговариваем сайт-биржу! Речь шла о сайте - бирже!

НУ, так я про що ? :) 

Зараз можна зробити таку аферу і на других ресурсах ... 

Поделиться сообщением

2 години тому, Sashafart89 сказав:

Давайте представит такую картину : каждый скупщик меда,и экспортер зарегистрировался на сайте и выложили в каждом регионе по 20-30 предложений по 5-10 тонн меда (фейкового) для обвала!   и тю тю цена поползла вниз.....

зарег-ться начало, сообщить - полдела, а ещё надо доказать... нужны механизмы против фейков.

2 години тому, Sashafart89 сказав:

в этой теме мы обговариваем сайт-биржу! Речь шла о сайте - бирже!

биржа мёда  и другой сельхозпродукции уже есть.

Поделиться сообщением

Тема актуальна и востребованная. Глупость, зависть и жадность все также двигает людьми. Глупость в том что не учатся продавать свой товар за достойную цену. Зависть - что в соседа всегда больше и лучше. Жадность в том - что хотят получить как в соседа, но глупость не дает. Никто не будет продавать наш товар за нас и бесплатно. Продажи нужно оставить профессионалам. Сайт будет работать как дополнение профессионально организованной, четкой и точной машины по экспорту меда. По сему создание сайта это дорогой профессиональный бизнес проект. А в общем идею объединения пчеловодов и создания сайта я поддерживаю и чем смогу, тем буду помогать в его создании. @Sanich простите за неэтичность и не сочтите за рекламу оставляю ссылку на сайт Юрия Федоровича Овдиенко http://honey-ukraine.com/  По ресурсу который создан на Ютубе как Мedcom-ua. Независимый автор. Спасибо что ответил и указал свой телефонный номер.

Поделиться сообщением

20 минут назад, Добровольский РВ сказал:

Тема актуальна и востребованная. Глупость, зависть и жадность все также двигает людьми. Глупость в том что не учатся продавать свой товар за достойную цену. Зависть - что в соседа всегда больше и лучше. Жадность в том - что хотят получить как в соседа, но глупость не дает. Никто не будет продавать наш товар за нас и бесплатно. Продажи нужно оставить профессионалам. Сайт будет работать как дополнение профессионально организованной, четкой и точной машины по экспорту меда. По сему создание сайта это дорогой профессиональный бизнес проект. А в общем идею объединения пчеловодов и создания сайта я поддерживаю и чем смогу, тем буду помогать в его создании. @Sanich простите за неэтичность и не сочтите за рекламу оставляю ссылку на сайт Юрия Федоровича Овдиенко http://honey-ukraine.com/  По ресурсу который создан на Ютубе как Мedcom-ua. Независимый автор. Спасибо что ответил и указал свой телефонный номер.

В переважній більшості пасічники самі не знають що хочуть і простих шляхів не буває.

Поделиться сообщением

В 02.10.2017 в 23:29, Fabro сказал:

хайпонем немножечко а потом будем уже отбиваться ;)

Отбивается уже Овдиенко 

Но денежки по желанию проплативших обещает возврашать 

Изменено пользователем Мико

Поделиться сообщением

8 минут назад, Мико сказал:

Отбивается уже 

Э, вы в мою тему не пишите этого - я денег еще не собирал. :umora:

Поделиться сообщением

6 годин тому, Мико сказав:

Отбивается уже Овдиенко 

я ще не дивився чи не читав що там до чого, 
але волокіта в тій справі може зіграти не на користь сайту...

В 17.10.2017 в 18:35, Добровольский РВ сказав:

написав обзор і додав зі свого сайту також лінк на ханей юкреін, 
всеж є надія що може зроблять хоч якось його, а вже потім почнуть покращувать...

Изменено пользователем realto

Поделиться сообщением

3 минуты назад, realto сказал:

я ще не дивився чи не читав що там до чого, 
але волокіта в тій справі може зіграти не на користь сайту...

написав обзор і додав зі свого сайту також лінк на ханей юкреін, 
всеж є надія що може зроблять хоч якось його, а вже потім почнуть покращувать...

Юрій Федорович випустить декілька відео з концепцією і робота закипить.

А в цій темі ми обговорюємо сайт, який буде мати за основу на початку активних користувачів даного форуму.

Поделиться сообщением

2 хвилини тому, Wladimir_K сказав:

Юрій Федорович випустить декілька відео з концепцією і робота закипить.

А в цій темі ми обговорюємо сайт, який буде мати за основу на початку активних користувачів даного форуму.

я тільки за,

напишу обзор і додам лінк і на цей сайт, 
думаю чим більше їх буде тим краще - якийсь може і стане насправді толковою біржею.

Ще не було відео де Юрій Федорович підганяє програмістів...

Поделиться сообщением

5 минут назад, realto сказал:

я тільки за,

напишу обзор і додам лінк і на цей сайт, 
думаю чим більше їх буде тим краще - якийсь може і стане насправді толковою біржею.

Ще не було відео де Юрій Федорович підганяє програмістів...

Ні. На кільки знаю, він форум наш не читає.

Поделиться сообщением

До речі, подібний сайт уже є у Австралійців. Якщо знайти Україну то там і наші пасічники почали з’являтися. http://www.beethecure.com.au/honey-map/

Поделиться сообщением

Сайт потрібний і чим більше буде інформації тим краще я наведу дуже простий приклад :У нас в населеному пункті де я проживаю приблизно 1000пчелосімей це 20 пасічників  медоносна база хорошо всім всего хватае я не про те і от коли настае пора відкачки Олексій Якович заготовач говорить приймаю  мед по 37гр от основна маса з відрами каструлями ваннами поїхала здавати  тому що не комерсанти незнають що таке базар а саме головне тому що неволодіють інформаціею що в період откачки здавати непотрібно дуже мала ціна а здавати ближче до нового року після нового року от пасічники щоб знали це все то ціни 37гр небулоб  хоча одиниці здалиб :IMHO:а задача дуже проста кожен хто володіе іформаціею повинен донести її хоча частково до пасічників в своїй окрузі  хай це буде зговор ,корегування ціни але вплинути на на ціну і це реально ,На форумі  е зарегестровані заготовачі скупщики меду от вони і пишуть (та ні який який сайт ви що шуткуете ,нічого в вас неполучиться ,тому що ми пасічники  рушим їхні плани пощитані наперед гроші лишаемо заробітка )а в поговорці як якщо довго мучитись що небудь получиться і ми всі на правельному шляху чим більше інформації буде у пасічника тим краще хтось з великих сказав  ;;хто володіе інформаціею володіе світом ;; Так що сайт іформаційний потрібний для кожногопасічника :IMHO: 

Поделиться сообщением

http://www.lev.org.ua/online-resources-for-business.html

Перелік корисних онлайн-сервісів для підприємців

IdeaBox - мобільний додаток для реєстрації торгових марок.

Opendatabot — сервіс моніторінгу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

YouControl - онлайн-досьє на кожну компанію України.

Taxer - онлайн-бухгалтерія для малого бізнесу.

SMS Маяк - сервіс моніторингу реєстраційних дій щодо об'єктів нерухомого майна фізичних та юридичних осіб.

Бізнес-калькулятор - інструмент з вибору оптимальної моделі організаційної форми бізнесу, розрахунку податків та порівняння сплати податків.

Податковий борг - сервіс, за допомогою якого можна дізнатися розмір податкового боргу суб’єктів господарювання різних форм власності.

Державні закупівлі  - доступ до інформації оголошень про закупівлі.

ProZorro – електронна система публічних закупівель.

Електронний кабінет платника податків - інформація з реєстрів, податковий календар, бланки податкової звітності, декларація про майновий стан.

Надання адміністративних послуг підприємцям онлайн:

Енергетика, енергозбереження

Земля

Зовнішньоекономічна діяльність
Природні ресурси та екологія
Спорт та туризм

Надання державних послуг бізнесу

Реєстраційні дані

Будівництво, нерухомість, земля

Изменено пользователем Любомир

Поделиться сообщением

в п. 3 попереднього повідомленння  таке : 5a15bf9327fe4_.thumb.PNG.fa32f3c94223d88087e2cb2bbe4227e7.PNG

Изменено пользователем Любомир

Поделиться сообщением

Для публикации сообщений создайте учётную запись или авторизуйтесь

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать учетную запись

Зарегистрируйте новую учётную запись в нашем сообществе. Это очень просто!

Регистрация нового пользователя

Войти

Уже есть аккаунт? Войти в систему.

Войти