Перейти к содержанию

Альтернативний сайт оптового продажу меду (медова біржа) - ідеї та обговорення


Рекомендуемые сообщения

6 минут назад, Мико сказал:

Розтлумачте не розумiючому 

Як сайт пiднiме цiну на мед ?

В чому вигода пасiчника 

Оприлюднити кiлькисть меду в регiонi 

Экспортер побачить ,що меду дуже багато i пiднiме цiну закупки 

Чи навпаки 

2% пасiчникiв напишуть скiльки у них меду i яку цiну бажають отримати :IMHO:

По перше, чи їхати брати в одному місці 2 т., чи взяти 20-40 т., порахуйте транспортні витрати, далі на цей час існує різниця в ціні у експортерів і вона сягає 5-7 грн. на кг. на один і той й же мед помножте на об'єм Ви тримаєте суму. По друге, чому мед купують заготовачі, а не експортери напряму.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 минут назад, Агропродукты сказал:

возможность кооперироваться между собой пасечникам

кто а этом виноват ? несозданный сайт ?

Так сайт даст возможность скооперироваться с соседом 

Что бы всё село знало сколько Сидор сдал мёда и сколько получил денег :rofl:

Многие сдают дешевле заявленой цены ,лиш бы нигде не светить своими доходами 

Не ровён час придут вечером экспроприаторы 

Экспроприация (новолат. expropriatio — лишение собственности; от лат. ех — от +

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Wladimir_K сказал:

 По друге, чому мед купують заготовачі, а не експортери напряму.

Тому що лiнивi .

Перевалили цю роботу на iнших 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 минут назад, Мико сказал:

кто а этом виноват ? несозданный сайт ?

 

В этом виноват не несозданный сайт, а сами люди которые мало проявляют активность.А сайт это один из вариантов более легкой комуникации

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, Агропродукты сказал:

В этом виноват не несозданный сайт, а сами люди которые мало проявляют активность.А сайт это один из вариантов более легкой комуникации

1 % пчеловодов владеют навыками работы в инете 

Сайт будет доступен 1 % пчеловодов 

Никто ни с кем не собирается кооперироваться при сдаче мёда 

Я по крайней мере таких не встречал 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

27 хвилин тому, Мико сказав:

Сайт никак не повлияет на цену мёда :IMHO1:

Пустая затея ,  как по мне ,никак не могу понять ,что он даст пчеловодам ,производителям мёда 

Заготовителям даст координаты производителей и к-во мёда в наличии у пчеловодов 

Ви праві тільки частково, що сайт буде корисним заготовачам. Але навіть як дошка оголошень він потрібен і пасічнику, подивіться яка популярність теми про ціну меду у на на форумі. Але саме така ідеологія формування і форма подачі інформації про ціну меду вигідна експортерам - вони встановлюють ціну, а ми тут на форумі випустимо пар, полаємо їх і погодимось, бо нічого іншого в противагу не має.
Реальна вигода для нас буде, якщо це буде сайт біржі, де проводяться електронні торги. Такі біржі вже існують в Україні, хоч би така. На біржах торгують партіями, чим більша тим вигідніше, бо тільки так тоді можна реально впливати на ціну. Але саме головне, що біржа змінює ідеологію формування ціни - ми об'єднались і виставили свою ціну, а покупець вибирає вигідну йому пропозицію. Ключовим є саме наше об'єднання, щоб висувати на торги партії меду і не в кастрюлях- бідончиках, а в стандартній тарі і з відповідними показниками якості. В людей це здійснюється через спілки пасічників, а  біржі і сайт є тільки інструмент для вигідної реалізації продукції.

Якщо не буде об'єднання, то так, більше вигоди з сайту матимуть експортери, коли всі пасічники вивернуть кишені і покажуть що вони мають, а вони тоді впевнено зможуть прогнозувати свої дії.
 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, nibond сказал:

Ви праві тільки частково, що сайт буде корисним заготовачам. Але навіть як дошка оголошень він потрібен і пасічнику, подивіться яка популярність теми про ціну меду у на на форумі. Але саме така ідеологія формування і форма подачі інформації про ціну меду вигідна експортерам - вони встановлюють ціну, а ми тут на форумі випустимо пар, полаємо їх і погодимось, бо нічого іншого в противагу не має.
Реальна вигода для нас буде, якщо це буде сайт біржі, де проводяться електронні торги. Такі біржі вже існують в Україні, хоч би така. На біржах торгують партіями, чим більша тим вигідніше, бо тільки так тоді можна реально впливати на ціну. Але саме головне, що біржа змінює ідеологію формування ціни - ми об'єднались і виставили свою ціну, а покупець вибирає вигідну йому пропозицію. Ключовим є саме наше об'єднання, щоб висувати на торги партії меду і не в кастрюлях- бідончиках, а в стандартній тарі і з відповідними показниками якості. В людей це здійснюється через спілки пасічників, а  біржі і сайт є тільки інструмент для вигідної реалізації продукції.

Якщо не буде об'єднання, то так, більше вигоди з сайту матимуть експортери, коли всі пасічники вивернуть кишені і покажуть що вони мають, а вони тоді впевнено зможуть прогнозувати свої дії.
 

 

Пане Миколо, думаю слово заготовач, в даному випадку це зайва ланка яка забирає 3-5 грн. на кг. у прибутку ланки "пасічник-експортер".

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 хвилину тому, Wladimir_K сказав:

Пане Миколо, думаю слово заготовач, в даному випадку це зайва ланка яка забирає 3-5 грн. на кг. у прибутку ланки "пасічник-експортер".

Звісно. Але це дослівна відповідь на думку @Мико

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, nibond сказал:

Ви праві тільки частково, Ключовим є саме наше об'єднання, щоб висувати на торги партії меду і не в кастрюлях- бідончиках, а в стандартній тарі і з відповідними показниками якості.
 

У 90 % саме в каструльках i бiдoнах з вiдрами 

Це я повинен вiддати своi каструльки наприклад Овдiенко, вiн викавиряе мiй мед в стандартну  тару i виставить на торги 

Пройде 3 мiсяцi , за котрi я можу вдавитися слиною (бо грошей не отримав ) 

Потiм вiн скаже нiхто твiй мед не купив 

Забирай мед собi 

i все це за мiфiчни 3-4 гривни зверху 

Та нi це без мене 

i так думають 99 % пасiчникiв :IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 минут назад, Wladimir_K сказал:

Пане Миколо, думаю слово заготовач, в даному випадку це зайва ланка яка забирає 3-5 грн. на кг. у прибутку ланки "пасічник-експортер".

Так хто ж буде виконувати цю роботу задарма  .Сайт чи хто iнший, чи Овдиенко с Еленою 

Экспортер не поiде збирати по 300 кг по всьому району, хоч i буде заявлена на сайтi  партiя в 40 тон 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 минут назад, nibond сказал:

ланки "пасічник-експортер"

Такоi ланки не iснуе i не буде iснувати

хоч i будуть зробленi три альтернативнi сайти 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 хвилин тому, Мико сказав:

Никто ни с кем не собирается кооперироваться при сдаче мёда 

Я по крайней мере таких не встречал 

Ніщо так не обєднує, як спільний ворог. Ворогами я нікого не вбачаю, але коли знайдуться такі, хто об'єднашись продасть вигідніше, іншим дуже швидко захочеться повторити.
 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

16 минут назад, Wladimir_K сказал:

ланки "пасічник-експортер"

Такоi ланки не iснуе i не буде iснувати

хоч i будуть зробленi три альтернативнi сайти 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 минут назад, Мико сказал:

У 90 % саме в каструльках i бiдoнах з вiдрами 

Це я повинен вiддати своi каструльки наприклад Овдiенко, вiн викавиряе мiй мед

Перехід на стандартну тару - питання часу та бажання, навіть не грошей.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Мико правий на всі 100%. Ви самі подумайте, ну як сайт може підняти ціну на мед. Ну добре зібрали ви припустимо партію в 40т. Ну ладно допустимо приїхали і забрали. А як же на рахунок аналізів. Знайшли антибіотик і вся партія коту під хвіст. Як ви потім будете розбиратися у кого знайшли і хто винен. І на цьому все і завершиться.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 хвилин тому, Мико сказав:

У 90 % саме в каструльках i бiдoнах з вiдрами 

Можна виставляти на торги і в кастрюльках, але в по єдиному стандарту і партією з гарантованими показниками якості.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Мико сказал:

Такоi ланки не iснуе i не буде iснувати

хоч i будуть зробленi три альтернативнi сайти 

Ви помиляєтеся, тому що існує і частина учасників форуму у ній приймає участь, так само як існує на цей час ціна 48 і більше.

Чи Ви думаєте, що таку ціну дають заготовачі?

Сайт це сучасний інструмент в майбутньому привести ринок меду до цивілізованих відносин.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, Mаксим сказал:

Перехід на стандартну тару - питання часу та бажання, навіть не грошей.

Нiхто с 300колограмовщикiв дiжку не купить 

А в черзi до заготовача лади i москвичi з причепами 

i у всих в каструльках, баняках i бидонах 

Таких бiльше 90 % 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, Мико сказал:

У 90 % саме в каструльках i бiдoнах з вiдрами 

Це я повинен вiддати своi каструльки наприклад Овдiенко, вiн викавиряе мiй мед в стандартну  тару i виставить на торги 

Пройде 3 мiсяцi , за котрi я можу вдавитися слиною (бо грошей не отримав ) 

Потiм вiн скаже нiхто твiй мед не купив 

Забирай мед собi 

i все це за мiфiчни 3-4 гривни зверху 

Та нi це без мене 

i так думають 99 % пасiчникiв :IMHO:

А если мёд стоит у вас дома.А представитель експортера приезжает к вам и ещё 20 пасечникам вашего региона и централизовано берет анализы.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, Херсонец сказал:

на цьому все і завершиться.

Завершиться не почавшись 

Только что, Агропродукты сказал:

А если мёд стоит у вас дома.А представитель експортера приезжает к вам и ещё 20 пасечникам вашего региона и централизовано берет анализы.

Нахрена це йому потрiбно ,для цьoго в нього е заготовач 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, Херсонец сказал:

Мико правий на всі 100%. Ви самі подумайте, ну як сайт може підняти ціну на мед. Ну добре зібрали ви припустимо партію в 40т. Ну ладно допустимо приїхали і забрали. А як же на рахунок аналізів. Знайшли антибіотик і вся партія коту під хвіст. Як ви потім будете розбиратися у кого знайшли і хто винен. І на цьому все і завершиться.

А яка економія на тому, що приїхала фура і все забрала в одному місці, для пасічників менше 1 т. це вже заготовачі.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 хвилину тому, Мико сказав:

Нiхто с 300колограмовщикiв дiжку не купить 

Оце й буде поле діяльності прокладки - заготівельника, яке значно звузиться, бо молоді й амбітні пасічники самі собі зможуть раду дати.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, nibond сказал:

Можна виставляти на торги і в кастрюльках, але в по єдиному стандарту і партією з гарантованими показниками якості.

Як Ви якість гарантуєте :dntknw:. Будете аналізи брати зі своїх каструльок :blink:. Чи просто скажете, що у Вас самий кращий мед в районі. Так це не проходить кому, як Вам цього не знати. 

Я так думаю щоб такий сайт запрацював потрібно не лище бажання пасічника виставити оголошення, а ще бажання покупця це оголошення знайти і прочитати. Тобто експортери також повинні проявляти ініциативу.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, Херсонец сказал:

Як Ви якість гарантуєте :dntknw:. Будете аналізи брати зі своїх каструльок :blink:. Чи просто скажете, що у Вас самий кращий мед в районі. Так це не проходить кому, як Вам цього не знати. 

Я так думаю щоб такий сайт запрацював потрібно не лище бажання пасічника виставити оголошення, а ще бажання покупця це оголошення знайти і прочитати. Тобто експортери також повинні проявляти ініциативу.

А Ви думаєте, що братися за створення ресурсу без консультацій з експортерами це було б можливо.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, Wladimir_K сказал:

Ви помиляєтеся, тому що існує і частина учасників форуму у ній приймає участь, так само як існує на цей час ціна 48 і більше.

Чи Ви думаєте, що таку ціну дають заготовачі?

Сайт це сучасний інструмент в майбутньому привести ринок меду до цивілізованих відносин.

Нiкуди сайт не приведе ,бо не буде цього сайту 

А якщо i буде ,то працювати вiн не буде на пiдняття цiни для пасiчника :IMHO:

3 минуты назад, nibond сказал:

Оце й буде поле діяльності прокладки - заготівельника, яке значно звузиться, бо молоді й амбітні пасічники самі собі зможуть раду дати.

Поки таких не значна кiлькiсть 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...