Перейти к содержанию

ТОВ "Меганом-АП" купує в Кривому Розі оптом мед


Рекомендуемые сообщения

11 хвилину тому, Wladimir_K сказав:

Яка причина?

Нмає збуту.:(

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 часов назад, Wladimir_K сказал:

Яка причина?

Там же смайлик стоит, что он сам ничего не понимает.:)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 4 weeks later...

ТОВ "Меганом-АП" продовжує закупівлю меду в Кривому Розі;
- ріпаковий мед за ціною до 36 грн/кг (>1тони-36; від 300кг до 1тони - 35), при вологості меду від 19 до 23% ціна меду буде знижена на 2% за за кожен 1% перевищення вологості 19%;
- різнотрав'я  та акацієвий мед за ціною 40-65 грн/кг в залежності від результатів пилкового аналізу та співвідношення фруктоза/глюкоза. Визначаємо ціну за наданими зразками (100г).
Оплата протягом 1 тижня після надання усіх документів (ветсанпаспорт, паспорт та ідент.код власника пасіки) та обов'язкової перевірки на антибіотики. Можливий аванс.
Наша адреса: Кривий Ріг, вул. Окружна, 12
Звертатись: т/ф. 056 4095717, тел. 067 5683379-Анатолій, 067 1742877-Генадій.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 часов назад, asaltan сказал:

ТОВ "Меганом-АП" продовжує закупівлю меду в Кривому Розі;
- ріпаковий мед за ціною до 36 грн/кг (>1тони-36; від 300кг до 1тони - 35), при вологості меду від 19 до 23% ціна меду буде знижена на 2% за за кожен 1% перевищення вологості 19%;
- різнотрав'я  та акацієвий мед за ціною 40-65 грн/кг в залежності від результатів пилкового аналізу та співвідношення фруктоза/глюкоза. Визначаємо ціну за наданими зразками (100г).
Оплата протягом 1 тижня після надання усіх документів (ветсанпаспорт, паспорт та ідент.код власника пасіки) та обов'язкової перевірки на антибіотики. Можливий аванс.
Наша адреса: Кривий Ріг, вул. Окружна, 12
Звертатись: т/ф. 056 4095717, тел. 067 5683379-Анатолій, 067 1742877-Генадій.

Якщо принцип прийому у Вас незмінився, то за моїм переконанням пане Анатолій, настають у Вас ще важчі часи ніж торік.

За моїми даними у Вас в регіоні з акацією навіть з сумішшю різнотрав'я - "прольот".', а ціна, яка в оголошенні не є конкурентною, так як мед пасічник ще і зобов'язаний самостійно Вам за ці кошти привезти.

  • Подобається 7
  • Дякую 2
  • Ха-Ха 3
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, Wladimir_K сказав:

у Вас в регіоні з акацією навіть з сумішшю різнотрав'я - "прольот".', а ціна, яка в оголошенні не є конкурентною, так як мед пасічник ще і зобов'язаний самостійно Вам за ці кошти привезти.

1. І в минулому році, і в цьому у експортерів не було і не буде проблеми купити мед, а була і буде проблема його продати.

2. Мені здається, що акацієвий мед поки що ніхто не купляє, тому наша ціна - найвигідніша, за виключенням базарної. І взагалі, пасічники притримують цей мед, поки не піде масово соняшниковий. А там - будем їхать, будем бачить. 

3. На мою думку, тричі ганяти машину і людей за 100 км за гіпотетичними 200 кг ?акацієвого меду - це марнотратство.:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 часов назад, asaltan сказал:

1. І в минулому році, і в цьому у експортерів не було і не буде проблеми купити мед, а була і буде проблема його продати.

2. Мені здається, що акацієвий мед поки що ніхто не купляє, тому наша ціна - найвигідніша, за виключенням базарної. І взагалі, пасічники притримують цей мед, поки не піде масово соняшниковий. А там - будем їхать, будем бачить. :hi:

На акацію у минулому році трохи інша ситуація і Ви вміло, як на мене цим скористалися і ціна була конкурента в порівнянні з іншими, Вашим технологи дійсно реcпект, і вони професіонали своєї справи.

На цей час кардинально інша ситуація, ціна у Вас не є конкурентна, як і по ріпаку так і по акації (на ціну окремих колег уваги не звертайте, там більше психології ніж реальності), цифри не буду озвучувати, але це є так в дійсності і без додаткових заробітків мені жаль Ваших працівників.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 хвилин тому, Wladimir_K сказав:

На цей час кардинально інша ситуація, ціна у Вас не є конкурентна

У Східній Європі гарні сподівання на врожай акцієвого меду, тому поки що не можемо дати вищу закупівельну ціну.:dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 часов назад, asaltan сказал:

У Східній Європі гарні сподівання на врожай акцієвого меду, тому поки що не можемо дати вищу закупівельну ціну.:dntknw:

Я про інше, у Вас навіть найкраща позиції 65, гірша на 2-3 грн. чи 5 грн. ніж у окремих конкурентів і це при тому що вони мед забирають зі двору у пасічника, розумію, що контракти трохи нижчі ніж торік, але в капіталізмі все за Дарвіном і ніхто поблажок не робить.

Хотів би подивитися на тих пасічників, які невзмозі продати 100-200 кг. акації у роздріб на цей час.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, asaltan сказал:

У Східній Європі гарні сподівання на врожай акцієвого меду, тому поки що не можемо дати вищу закупівельну ціну.:dntknw:

 

1 час назад, asaltan сказал:

У Східній Європі гарні сподівання на врожай акцієвого меду, тому поки що не можемо дати вищу закупівельну ціну.:dntknw:

Как говорится в пословице ( Мы пред полагаем , а Бог располагает )

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...

ТОВ "Меганом-АП" продовжує закупівлю меду в Кривому Розі;
- ріпаковий мед за ціною до 34 грн/кг (>1тони-34; від 300кг до 1тони - 33), при вологості меду від 19 до 23% ціна меду буде знижена на 2% за за кожен 1% перевищення вологості 19%;
- різнотрав'я  та акацієвий мед за ціною 40-70 грн/кг в залежності від результатів пилкового аналізу та співвідношення фруктоза/глюкоза. Визначаємо ціну за наданими зразками (100г).
Оплата протягом 1 тижня після надання усіх документів (ветсанпаспорт, паспорт та ідент.код власника пасіки) та обов'язкової перевірки на антибіотики. Можливий аванс.
Наша адреса: Кривий Ріг, вул. Окружна, 12
Звертатись: т/ф. 056 4095717, тел. 067 5683379-Анатолій, 067 1742877-Генадій.:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 14.05.2018 в 09:40, Wladimir_K сказал:

Я про інше, у Вас навіть найкраща позиції 65, гірша на 2-3 грн. чи 5 грн. ніж у окремих конкурентів і це при тому що вони мед забирають зі двору у пасічника, розумію, що контракти трохи нижчі ніж торік, але в капіталізмі все за Дарвіном і ніхто поблажок не робить.

Хотів би подивитися на тих пасічників, які невзмозі продати 100-200 кг. акації у роздріб на цей час.

Я прошлий рік не зміг продать в роздріб , так як роздріб був 270 - 300 грн за 3 літра 

Здав  оптом   по 75 грн  75 * 4.5 = 337 грн 

Дідок на ринкові по 300 грн за 3л  , два бідона меду ,місяц продавав 

Казав краще б неначинав продавать а оптом здав би

Мед чиста акація у мене вдосі стоїть 20л  з прошлого року на дні ні одного кристалу нема переливав спеціально

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

ТОВ "Меганом-АП" продовжує закупівлю меду в Кривому Розі;
- ріпаковий мед за ціною до 34 грн/кг (>1тони-34; від 300кг до 1тони - 33), при вологості меду від 19 до 23% ціна меду буде знижена на 2% за за кожен 1% перевищення вологості 19%, мінімальна кількість 300 кг;
- різнотрав'я  та акацієвий мед за ціною 40-70 грн/кг в залежності від результатів пилкового аналізу та співвідношення фруктоза/глюкоза. Визначаємо ціну за наданими зразками (100г), мінімальна кількість 150 кг.

- соняшниковий мед поки що не беремо.
Оплата протягом 1 тижня після надання усіх документів (ветсанпаспорт, паспорт та ідент.код власника пасіки) та обов'язкової перевірки на антибіотики. Можливий аванс.
Наша адреса: Кривий Ріг, вул. Окружна, 12
Звертатись: т/ф. 056 4095717, тел. 067 5683379-Анатолій, 067 1742877-Генадій.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 month later...

ТОВ "Меганом-АП" продовжує закупівлю меду в Кривому Розі;
- різнотрав'я  та акацієвий мед за ціною 40-70 грн/кг в залежності від результатів пилкового аналізу та співвідношення фруктоза/глюкоза. Визначаємо ціну за наданими зразками (до 100г), мінімальна кількість 150 кг.

- ріпаковий та соняшниковий мед поки що не беремо.
Оплата протягом 1 тижня після надання усіх документів (ветсанпаспорт, паспорт та ідент.код власника пасіки) та обов'язкової перевірки на антибіотики. Можливий аванс.
Наша адреса: Кривий Ріг, вул. Окружна, 12
Звертатись: т/ф. 056 4095717, тел. 067 5683379-Анатолій, 067 1742877-Генадій.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 month later...

ТОВ "Меганом-АП" продовжує закупівлю меду в Кривому Розі;
- різнотрав'я, гречаний, липовий та акацієвий мед за ціною 40-70 грн/кг в залежності від результатів пилкового аналізу та співвідношення фруктоза/глюкоза. Визначаємо ціну за наданими зразками (до 100г), мінімальна кількість 150 кг.

- ріпаковий та соняшниковий мед поки що не беремо.
Оплата протягом 2 тижнів після надання усіх документів (ветсанпаспорт, паспорт та ідент.код власника пасіки) та обов'язкової перевірки на антибіотики. Можливий аванс.
Наша адреса: Кривий Ріг, вул. Окружна, 12
Звертатись: т/ф. 056 4095717, тел. 067 5683379-Анатолій, 067 2100994-Марк, 067 1742877-Генадій.

  •  
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

35 минут назад, asaltan сказал:

ріпаковий та соняшниковий мед поки що не беремо.

чи не варто підкоригувати назву теми...?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 хвилини тому, ромео сказав:

чи не варто підкоригувати назву теми...?

Не можу...:(

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, asaltan сказал:

ТОВ "Меганом-АП" продовжує закупівлю меду в Кривому Розі;
- різнотрав'я, гречаний, липовий та акацієвий мед за ціною 40-70 грн/кг в залежності від результатів пилкового аналізу та співвідношення фруктоза/глюкоза. Визначаємо ціну за наданими зразками (до 100г), мінімальна кількість 150 кг.

- ріпаковий та соняшниковий мед поки що не беремо.
Оплата протягом 2 тижнів після надання усіх документів (ветсанпаспорт, паспорт та ідент.код власника пасіки) та обов'язкової перевірки на антибіотики. Можливий аванс.
Наша адреса: Кривий Ріг, вул. Окружна, 12
Звертатись: т/ф. 056 4095717, тел. 067 5683379-Анатолій, 067 2100994-Марк, 067 1742877-Генадій.

  •  

Не берете бо напевно ніхто Вам нічого не здає?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 хвилини тому, Укроп сказав:

Не берете бо напевно ніхто Вам нічого не здає?

Немає підходящих контрактів.:(

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, asaltan сказал:

Немає підходящих контрактів.:(

Плохо ищете. Или вообще не ищете. :IMHO1:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 10.02.2018 в 14:31, Незнайка 25 сказал:

Обьщался с детективами НАБУ они очень заинтересовались даным вопросом!!! Попросили примерный график цен по отдельно взятой фирме 3-4 фирмы:af:

И как. НАБУ цену обвалило? :crazy:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

23 часа назад, asaltan сказал:
В 15.08.2018 в 20:36, ромео сказал:

чи не варто підкоригувати назву теми...?

Не можу...:(

Змогли...;)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 3 weeks later...

ТОВ "Меганом-АП" продовжує закупівлю меду в Кривому Розі;
- різнотрав'я, гречаний, липовий та акацієвий мед за ціною 40-75 грн/кг в залежності від результатів пилкового аналізу та співвідношення фруктоза/глюкоза. Визначаємо ціну за наданими зразками (до 100г), мінімальний розмір партії - 150 кг.

- ріпаковий та соняшниковий мед за ціною 31-34 грн./кг в залежності від якості та розміру партії (партія 1 тона -  33 грн/кг). Мінімальний розмір партії - 300 кг.

Максимальна вологість для усіх видів меду 18 процентів. При перевищенні ціна на кожен 1 процент знижується на 2 проценти.
Оплата протягом 2 тижнів після надання усіх документів (ветсанпаспорт, паспорт та ідент.код власника пасіки) та обов'язкової перевірки на антибіотики. Можливий аванс.
Наша адреса: Кривий Ріг, вул. Окружна, 12
Звертатись: т/ф. 056 4095717, тел. 067 1742877 - Марк, 067 5683379 - Анатолій.:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 15.08.2018 в 22:05, asaltan сказав:

Немає підходящих контрактів.:(

Знайшли? Чи на склад працюватимете?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

ТОВ "Меганом-АП" продовжує закупівлю меду в Кривому Розі;
- різнотрав'я, гречаний, липовий та акацієвий мед за ціною 40-75 грн/кг в залежності від результатів пилкового аналізу та співвідношення фруктоза/глюкоза. Визначаємо ціну за наданими зразками (до 100г), мінімальний розмір партії - 150 кг.

- цьогорічний зрілий соняшниковий мед за ціною 37-40 грн./кг в залежності від якості та розміру партії (партія 1 тона -  39 грн/кг). Мінімальний розмір партії - 300 кг.  ОМФ < 5, Діастаза > 14.

Максимальна вологість для усіх видів меду 18 процентів. При перевищенні ціна на кожен 1 процент знижується на 2 проценти.
Оплата протягом 1 тижня після надання усіх документів (ветсанпаспорт, паспорт та ідент.код власника пасіки) та обов'язкової перевірки на антибіотики. Можливий аванс.
Наша адреса: Кривий Ріг, вул. Окружна, 12
Звертатись: т/ф. 056 4095717, тел. 067 1742877 - Марк, 067 5683379 - Анатолій.:hi:

  • Подобається 1
  • Ха-Ха 4
  • Здивований 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

ТОВ "Меганом-АП" продовжує закупівлю меду в Кривому Розі;
- різнотрав'я та акацієвий мед за ціною 45-75 грн/кг в залежності від результатів пилкового аналізу та співвідношення фруктоза/глюкоза. Визначаємо ціну за наданими зразками (до 100г), мінімальний розмір партії - 150 кг.

- цьогорічний зрілий соняшниковий мед за ціною 40-42 грн./кг в залежності від якості та розміру партії (партія 800 кг -  41 грн/кг). Мінімальний розмір партії - 400 кг.  ОМФ < 5, Діастаза > 14.

Максимальна вологість для усіх видів меду 18 процентів. При перевищенні ціна на кожен 1 процент знижується на 2 проценти.
Оплата протягом 2 тижнів після надання усіх документів (ветсанпаспорт, паспорт та ідент.код власника пасіки) та обов'язкової перевірки на антибіотики. Можливий аванс.
Наша адреса: Кривий Ріг, вул. Окружна, 12
Звертатись: т/ф. 056 4095717, тел. 067 1742877 - Марк, 067 5683379 - Анатолій.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...