Перейти к содержанию
asaltan

Купуємо в Кривому Розі соняшниковий та інший мед

В теме 88 сообщений

11 хвилину тому, Wladimir_K сказав:

Яка причина?

Нмає збуту.:(

Поделиться сообщением

7 часов назад, Wladimir_K сказал:

Яка причина?

Там же смайлик стоит, что он сам ничего не понимает.:)

Поделиться сообщением

ТОВ "Меганом-АП" продовжує закупівлю меду в Кривому Розі;
- ріпаковий мед за ціною до 36 грн/кг (>1тони-36; від 300кг до 1тони - 35), при вологості меду від 19 до 23% ціна меду буде знижена на 2% за за кожен 1% перевищення вологості 19%;
- різнотрав'я  та акацієвий мед за ціною 40-65 грн/кг в залежності від результатів пилкового аналізу та співвідношення фруктоза/глюкоза. Визначаємо ціну за наданими зразками (100г).
Оплата протягом 1 тижня після надання усіх документів (ветсанпаспорт, паспорт та ідент.код власника пасіки) та обов'язкової перевірки на антибіотики. Можливий аванс.
Наша адреса: Кривий Ріг, вул. Окружна, 12
Звертатись: т/ф. 056 4095717, тел. 067 5683379-Анатолій, 067 1742877-Генадій.

Поделиться сообщением

7 часов назад, asaltan сказал:

- ріпаковий мед за ціною до 36 грн/кг (>1тони-36; від 300кг до 1тони - 35), при вологості меду від 19 до 23% ціна меду буде знижена на 2% за за кожен 1% перевищення вологості 19%;
- різнотрав'я  та акацієвий мед за ціною 40-65 грн/кг в залежності від результатів пилкового аналізу та співвідношення фруктоза/глюкоза. Визначаємо ціну за наданими зразками (100г).
Оплата протягом 1 тижня після надання усіх документів (ветсанпаспорт, паспорт та ідент.код власника пасіки) та обов'язкової перевірки на антибіотики. Можливий аванс.

Якщо принцип прийому у Вас незмінився, то за моїм переконанням пане Анатолій, настають у Вас ще важчі часи ніж торік.

За моїми даними у Вас в регіоні з акацією навіть з сумішшю різнотрав'я - "прольот".', а ціна, яка в оголошенні не є конкурентною, так як мед пасічник ще і зобов'язаний самостійно Вам за ці кошти привезти.

Поделиться сообщением

2 години тому, Wladimir_K сказав:

у Вас в регіоні з акацією навіть з сумішшю різнотрав'я - "прольот".', а ціна, яка в оголошенні не є конкурентною, так як мед пасічник ще і зобов'язаний самостійно Вам за ці кошти привезти.

1. І в минулому році, і в цьому у експортерів не було і не буде проблеми купити мед, а була і буде проблема його продати.

2. Мені здається, що акацієвий мед поки що ніхто не купляє, тому наша ціна - найвигідніша, за виключенням базарної. І взагалі, пасічники притримують цей мед, поки не піде масово соняшниковий. А там - будем їхать, будем бачить. 

3. На мою думку, тричі ганяти машину і людей за 100 км за гіпотетичними 200 кг ?акацієвого меду - це марнотратство.:hi:

Изменено пользователем asaltan

Поделиться сообщением

1. І в минулому році, і в цьому у експортерів не було і не буде проблеми купити мед, а була і буде проблема його продати.

2. Мені здається, що акацієвий мед поки що ніхто не купляє, тому наша ціна - найвигідніша, за виключенням базарної. І взагалі, пасічники притримують цей мед, поки не піде масово соняшниковий. А там - будем їхать, будем бачить. :hi:

На акацію у минулому році трохи інша ситуація і Ви вміло, як на мене цим скористалися і ціна була конкурента в порівнянні з іншими, Вашим технологи дійсно реcпект, і вони професіонали своєї справи.

На цей час кардинально інша ситуація, ціна у Вас не є конкурентна, як і по ріпаку так і по акації (на ціну окремих колег уваги не звертайте, там більше психології ніж реальності), цифри не буду озвучувати, але це є так в дійсності і без додаткових заробітків мені жаль Ваших працівників.

Поделиться сообщением

6 хвилин тому, Wladimir_K сказав:

На цей час кардинально інша ситуація, ціна у Вас не є конкурентна

У Східній Європі гарні сподівання на врожай акцієвого меду, тому поки що не можемо дати вищу закупівельну ціну.:dntknw:

Поделиться сообщением

У Східній Європі гарні сподівання на врожай акцієвого меду, тому поки що не можемо дати вищу закупівельну ціну.:dntknw:

Я про інше, у Вас навіть найкраща позиції 65, гірша на 2-3 грн. чи 5 грн. ніж у окремих конкурентів і це при тому що вони мед забирають зі двору у пасічника, розумію, що контракти трохи нижчі ніж торік, але в капіталізмі все за Дарвіном і ніхто поблажок не робить.

Хотів би подивитися на тих пасічників, які невзмозі продати 100-200 кг. акації у роздріб на цей час.

Поделиться сообщением

1 час назад, asaltan сказал:

1 час назад, asaltan сказал:

Как говорится в пословице ( Мы пред полагаем , а Бог располагает )

Поделиться сообщением

- ріпаковий мед за ціною до 34 грн/кг (>1тони-34; від 300кг до 1тони - 33), при вологості меду від 19 до 23% ціна меду буде знижена на 2% за за кожен 1% перевищення вологості 19%;
- різнотрав'я  та акацієвий мед за ціною 40-70 грн/кг в залежності від результатів пилкового аналізу та співвідношення фруктоза/глюкоза. Визначаємо ціну за наданими зразками (100г).
Звертатись: т/ф. 056 4095717, тел. 067 5683379-Анатолій, 067 1742877-Генадій.:hi:

Поделиться сообщением

В 14.05.2018 в 09:40, Wladimir_K сказал:

Я про інше, у Вас навіть найкраща позиції 65, гірша на 2-3 грн. чи 5 грн. ніж у окремих конкурентів і це при тому що вони мед забирають зі двору у пасічника, розумію, що контракти трохи нижчі ніж торік, але в капіталізмі все за Дарвіном і ніхто поблажок не робить.

Хотів би подивитися на тих пасічників, які невзмозі продати 100-200 кг. акації у роздріб на цей час.

Я прошлий рік не зміг продать в роздріб , так як роздріб був 270 - 300 грн за 3 літра 

Здав  оптом   по 75 грн  75 * 4.5 = 337 грн 

Дідок на ринкові по 300 грн за 3л  , два бідона меду ,місяц продавав 

Казав краще б неначинав продавать а оптом здав би

Мед чиста акація у мене вдосі стоїть 20л  з прошлого року на дні ні одного кристалу нема переливав спеціально

Поделиться сообщением

- ріпаковий мед за ціною до 34 грн/кг (>1тони-34; від 300кг до 1тони - 33), при вологості меду від 19 до 23% ціна меду буде знижена на 2% за за кожен 1% перевищення вологості 19%, мінімальна кількість 300 кг;
- різнотрав'я  та акацієвий мед за ціною 40-70 грн/кг в залежності від результатів пилкового аналізу та співвідношення фруктоза/глюкоза. Визначаємо ціну за наданими зразками (100г), мінімальна кількість 150 кг.

- соняшниковий мед поки що не беремо.

Поделиться сообщением

- різнотрав'я  та акацієвий мед за ціною 40-70 грн/кг в залежності від результатів пилкового аналізу та співвідношення фруктоза/глюкоза. Визначаємо ціну за наданими зразками (до 100г), мінімальна кількість 150 кг.

- ріпаковий та соняшниковий мед поки що не беремо.

Поделиться сообщением

Для публикации сообщений создайте учётную запись или авторизуйтесь

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать учетную запись

Зарегистрируйте новую учётную запись в нашем сообществе. Это очень просто!

Регистрация нового пользователя

Войти

Уже есть аккаунт? Войти в систему.

Войти