Перейти к содержанию

Куплю пчелопакеты на 2018г.


Рекомендуемые сообщения

Доброго времени суток, ув. форумчане! Весной хочу преобрести 5-6 пакетов бакфаста. 
Предпочтительно 145-я рамка, но и 300-я, как вариант, тоже подойдёт.
Территориально Запорожье +/- 150-200км, если самовывоз. Рассматриваются варианты доставки транспортной компанией, если дальше.
Есть ли пчеловоды, готовые продать хороших пчёл начинающему пчеловоду?
С уважением, Артём.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Начните с месных.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вы сможете купить по цене пакета баков полноценные семьи. Летом сделать от них отводки на маток бакфаста и удвоить пасеку и получить мед. А вот с пакетов у Вас будет или мед или просто баки.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

17 минут назад, blondex сказал:

Вы сможете купить по цене пакета баков полноценные семьи. Летом сделать от них отводки на маток бакфаста и удвоить пасеку и получить мед. А вот с пакетов у Вас будет или мед или просто баки.

Саня не збивай чоловіка. Він тут прочитав що пакет бакфаста дає до 100 кг соняху :)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

23 минуты назад, blondex сказал:

Начните с месных.

Может у человека серьезные планы. Пасека на 145 рамку и сразу Бакфаст.Пусть попробует.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

19 хвилин тому, Стрельчук Олег Анатольович сказав:

Пасека на 145 рамку и сразу Бакфаст.Пусть попробует.

Да пусть пробует, просто зачем переплачивать?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Може в когось чи комусь дае але не обов'язково вам чи мені.По 100 це дуже смілива мрія,це я з вершин свого життевого і професійного досвіду.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 години тому, =Damien= сказав:

Доброго времени суток, ув. форумчане! Весной хочу преобрести 5-6 пакетов бакфаста. 
Предпочтительно 145-я рамка, но и 300-я, как вариант, тоже подойдёт.
Территориально Запорожье +/- 150-200км, если самовывоз. Рассматриваются варианты доставки транспортной компанией, если дальше.
Есть ли пчеловоды, готовые продать хороших пчёл начинающему пчеловоду?
С уважением, Артём.

поставив перший лайк,

бакфаст має свою специфіку яку потрібно розуміти,
брат Адам їх дуже довго відбирав, а взяток основний у нього був з вереска, який цвіте в вересні.
є люди які качають по 2-3 рази соняшник на півдні і беруть по 100 кг з бакфаста, а деякі з тих же маток скажімо на півночі ( де немає трьох посівів соняшника які цвітуть один після одного) не мають таких результатів...

безумовною перевагою бакфаст є миролюбність, і дачники їх за це дуже цінують...

але зимувати бакфаст потрібно великими клубами 8-12 рам дадан... що у новачків ну дуже не легко виходить, все хотять їх ділити і особливо коли потрібно зєднувати...

можливо спочатку спробуйте карніку чи карптаку - вони більш стійкі до пасічників.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я буду,продавать 145,300,а також єсть і 230 но не дешево,бакфаст,якщо зацікавлені,перезвоните.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 годин тому, realto сказав:

безумовною перевагою бакфаст є миролюбність, і дачники їх за це дуже цінують...

Як  на мене, то карніка тройзек не поступається по миролюбності бакфасту, а по раннім медозборам ще й взуває його.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 минут назад, Seos сказал:

Як  на мене, то карніка тройзек не поступається по миролюбності бакфасту, а по раннім медозборам ще й взуває його.

У карніки миролюбність це її основна ознака, і я міряю всіх інших в плані миролюбності по карніці. Ну а по весняному розвитку і весняних медозборах карніку ще ніхто не перевершив у мене на пасіці

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 години тому, =Damien= сказав:

Доброго времени суток, ув. форумчане! Весной хочу преобрести 5-6 пакетов бакфаста. 
Предпочтительно 145-я рамка, но и 300-я, как вариант, тоже подойдёт.

Щось не бачу в повідомленні просьби про пораду на рахунок породи :dntknw:

Чи в карніководів наскільки погані справи з продажами пакетів і маток що треба в кожну тему влізти з карнікою :hmm:

12 години тому, blondex сказав:

Начните с месных.

Тут згідний. Якщо немає досвіду, то як то кажуть "тренируйся на кошках" в смислі на місцевих :IMHO:

2 години тому, Seos сказав:

Як  на мене, то карніка тройзек не поступається по миролюбності бакфасту, а по раннім медозборам ще й взуває його.

Знову таж ситуація :dntknw: Не говоріть за весь бакфаст, а за конкретну лінію. Карніка теж не вся одинакова і Ви назвали конкретну лінію Тройзек, а бакфаст у Вас якийсь безликий :dntknw:

2 години тому, Андрій Сумчанин сказав:

У карніки миролюбність це її основна ознака, і я міряю всіх інших в плані миролюбності по карніці. Ну а по весняному розвитку і весняних медозборах карніку ще ніхто не перевершив у мене на пасіці

Тут ключова фраза "у мене на пасіці", та і по миролюбності карніка програє бакфасту однозначно :wave:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, SASHA.OK сказал:

Тут ключова фраза "у мене на пасіці", та і по миролюбності карніка програє бакфасту однозначно :wave:

Саша, я в своєму коментарі про бакфаст не згадував, проте можу сказати що бакфаст ф1 по миролюбності в мене був на рівні з карнікою чистою та ф1, але в ф2 вже починалось розщепелння по цій ознаці і з"являлися жовтасті "звірки" на моєму місцевому трутфоні, а карніка і в ф2 була спокійна.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 хвилин тому, Андрій Сумчанин сказав:

в ф2 вже починалось розщепелння по цій ознаці і з"являлися жовтасті "звірки" на моєму місцевому трутфоні

Андрій, я згідний що в F2 починає проявлятись деяка "неспокійність", агресивністю неможу назвати, так як не кидаються на тебе, а просто кілька бджіл починає кружляти навколо тебе. Також немає такої рівномірності між F2 як між F1, але і по медозбору саме F2 "рвуть" всіх, по крайній мірі в мене. :wave:

P.S. Ладно заокругляємся, так як це не та тема і можемо получити :refery:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Наверно стОит немного объяснить ход моей мысли. Может кто-то подскажет, в таком случае, что-то с высоты опыта.
Из планов на первый год: ничего не делить, пусть растут в нормальную семью, принесут себе на зиму, вот и ладушки))  А там доживём до весны и посмотрим.
Из медоносов, в моём случае, это сады, акация(не сказать что много, но и не мало), разнотравье и подсолнух. Последнего очень много. Цветёт в несколько заходов. Поэтому есть опасения что карника зальется, и в силу моей неопытности что-то пойдёт не так. А впереди зима... У баков вроде с этим проблем нет. В будущем, конечно же попробую, но это уже другая история.
По поводу местных, что-то не очень хочется. И дело не только в том сколько они мёда носят, а и в миролюбии. Не хочется подходить к пчёлам в скафандре. А местные пчеловоды так и работают. Плюс рои... 
Вот как-то так:)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 годин тому, SASHA.OK сказав:

Знову таж ситуація :dntknw: Не говоріть за весь бакфаст, а за конкретну лінію. Карніка теж не вся одинакова і Ви назвали конкретну лінію Тройзек, а бакфаст у Вас якийсь безликий :dntknw:

Пробував бакфаст різних ліній, і з раннім весняним стартом не бачив жодної, якщо Ви мені назвете таку лінію, то буду дуже вдячний. Да, якщо пускать в зиму на 10 рамках, то стартує не на багато гірше карніки, але кормів за зиму така сім'я з'їсть в рази більше за карніку. Є свої переваги у баків, сперечатись не буду і тримаю в себе з 10 сімей на пасці, але основа в мене карніка і по миролюбності вони не поступаються бакам.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15 часов назад, realto сказал:

більш стійкі до пасічників.

А вот это верно.:ay:Начинать с баков риск. может и охота пчеловодить пропасть.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Теж не раджу новачку начинать з баків

Надіслано від мого SM-T116, використовуючи Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Seos сказал:

але основа в мене карніка і по миролюбності вони не поступаються бакам.

Не знаю, может у меня баки не те, или я не умею с ними работать, но карника у меня работает лучше, тоже посоветовал бы начать с местных, те сразу научат как не надо с пчелой работать:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 хвилини тому, elesey71 сказав:

Не знаю, может у меня баки не те, или я не умею с ними работать, но карника у меня работает лучше, тоже посоветовал бы начать с местных, те сразу научат как не надо с пчелой работать:hi:

Для чого такий екстрим, ще поліську запропонуйте? Раджу саме карніку, спокійна, медова, з хорошою зимівлею, як то кажуть - те що лікар приписав.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 хвилин тому, Seos сказав:

Для чого такий екстрим, ще поліську запропонуйте? Раджу саме карніку, спокійна, медова, з хорошою зимівлею, як то кажуть - те що лікар приписав.

Місцевих можна придбати дешевше, за ціною пакета бака чи карніки - сім'ю, у червні можна зробити відводки на маток бакфаста чи карніки. А у сім'ях поміняти маток після соняшника - от і все.

Так раціональніше.:IMHO: 

Зате на місцевій помісі починаючий пасічник "вкусить" шматок граніту науки.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Да і не всі місцеві поготовно звірі. В основному дав пару клубів диму і працюєш. Хоча в сім'ї не без виродка - всякі трапляються.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

19 минут назад, Seos сказал:

Для чого такий екстрим, ще поліську запропонуйте? Раджу саме карніку, спокійна, медова, з хорошою зимівлею, як то кажуть - те що лікар приписав.

Почему, же? У меня на пасеке 80% семей местные, никто по пасеке не гоняет, получить от них можно если полезешь поздно, ил в плохую погоду, а так все отлично. Когда идет взяток можно работать без маски и дымаря:dntknw:, может ко мне в ловушки сплошняком карника залетает:hmm::):hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, blondex сказал:

Да і не всі місцеві поготовно звірі. В основному дав пару клубів диму і працюєш. Хоча в сім'ї не без виродка - всякі трапляються.

 

1 минуту назад, elesey71 сказал:

Почему, же? У меня на пасеке 80% семей местные, никто по пасеке не гоняет, получить от них можно если полезешь поздно, ил в плохую погоду, а так все отлично. Когда идет взяток можно работать без маски и дымаря:dntknw:, может ко мне в ловушки сплошняком карника залетает:hmm::):hi:

а карника выигрывает по сравнению с местными у вас на пасеке по медосбору?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Пасечник1984 сказал:

 

а карника выигрывает по сравнению с местными у вас на пасеке по медосбору?

Смотря как считать, в этом сезоне рекордистками были две местные, потом карника, а там все остальные. Если взять 10 семей местных и 10 карники, то последняя на круг принесла больше:hi: 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...