Перейти к содержанию

Как правильно перевести пчел из ульев системы дадан в альпийский улей?


bizinfoz

Рекомендуемые сообщения

12 хвилини тому, bizinfoz сказав:


 

Ви б хоть написали в які саме, а то в інші :dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Якщо на Рут - то підрізати лишнє, якщо на 145-ту - то зверху магазини, а коли матка там оселиться, то можна 300-тий наверх щоб розплід вийшов і бджоли залили :IMHO:

Як такої практики немаю, так що можу бути не правий, тож виключно :IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Маю лежати на 24 рамки 435/300, хочу перевести їх на альпійську систему.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Є кілька варіантів:

1.Переробити пакет з бджільми щоб на нього (під нього) можна було поставити альпійські корпуса з новою вощини.

2. Чи можна перевернути рамки 435/300 вертикально, якщо так то як себе проведе розплод.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тільки що, bizinfoz сказав:

Чи можна перевернути рамки 435/300 вертикально, якщо так то як себе проведе розплод.

можна нічого не зміниться. У мене лише запитання чому Ви вирішили переходити на "альпійця"?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

я проектую для себе багатокорпусний вулик згідно з інноваційними технологіями, конструкція нагадує альпійця тільки рамка - піврамка від українського  вулика.300/215.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, bizinfoz сказав:

я проектую для себе багатокорпусний вулик згідно з інноваційними технологіями, конструкція нагадує альпійця тільки рамка - піврамка від українського  вулика.300/215.

Важкий шлях Ви для себе обираєте, подумайте ще раз добре поки є час :IMHO:

Цитата

Стаж:1-3 года

Є вже така поговорка що кожний новий пасічник це спроба придумати новий вулик чи ще щось (дословно не пам'ятаю).

Без образ, але чим більше Ви будете відходити від стандарту, тим більше проблем в майбутньому Вас чекає. А рамка чи вулик мед не носять :IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

35 минут назад, SASHA.OK сказал:

Важкий шлях Ви для себе обираєте, подумайте ще раз добре поки є час :IMHO:

Є вже така поговорка що кожний новий пасічник це спроба придумати новий вулик чи ще щось (дословно не пам'ятаю).

Без образ, але чим більше Ви будете відходити від стандарту, тим більше проблем в майбутньому Вас чекає. А рамка чи вулик мед не носять :IMHO:

Та ні Саша чим більший вулик ти більше меду.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Знайшов інформацію на німецькому сайті. Про це розповідає в відео на ютубі "Инновационная рамка. Новые подходы к биологии и технологии содержания пчел." 

Подивіться буде цікаво. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...