Перейти к содержанию

Медовуха


Bugati

Рекомендуемые сообщения

13 часов назад, Василика сказал:

Может вы и пивоварам подскажете

Вот не надо, пиво с его слабым брожением и градусом отдельная история, там как раз без пастеризации делать нечего.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 часа назад, Джаз сказал:

Вот не надо, пиво с его слабым брожением и градусом отдельная история, там как раз без пастеризации делать нечего.

Слабое брожение пива было, когда пользовались лагерными (дрожжами низового брожения), щас ими практически не пользуются, разве, шо для получения крепкого, двадцати градусного пива, а верховые дрожжи сбраживают очень весело, через неделю все готово. И качество пива отличное, если делать все правильно.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 30.10.2018 в 12:41, Василика сказав:

Слабое брожение пива было, когда пользовались лагерными (дрожжами низового брожения), щас ими практически не пользуются, разве, шо для получения крепкого, двадцати градусного пива, а верховые дрожжи сбраживают очень весело, через неделю все готово. И качество пива отличное, если делать все правильно.

не перегибайте

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 часа назад, СЄРЖ сказал:

не перегибайте

Та ниче страшного, ну чуть добавил, и шо, вот пекарскими дрожжами засевать медовуху, вот это перегиб.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 31.10.2018 в 19:18, Василика сказав:

Та ниче страшного, ну чуть добавил, и шо, вот пекарскими дрожжами засевать медовуху, вот это перегиб.

Ну от , тепер вірю ;):umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вчора у вечері двадцятилітровий бутиль виноградного соку досить інтенсивно булькав і в середині аж шипіло. А сьогодні зранку взагалі не булькає і випав осад. Ніколи такого не бачив, що сталось?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Серж 82 сказал:

Вчора у вечері двадцятилітровий бутиль виноградного соку досить інтенсивно булькав і в середині аж шипіло. А сьогодні зранку взагалі не булькає і випав осад. Ніколи такого не бачив, що сталось?

По подробнее сколько дней играло и какая цукристость была соку

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Николай Кременчуг сказал:

По подробнее сколько дней играло и какая цукристость была соку

Цукристість не виміряв, але виноград був дуже солодкий. Грало десь з тиждень, не більше. Бродіння мало б зупинитись повільно, а це о восьмій вечора бродило повним ходом, а зранку вже взагалі не бродить і осіло :dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, Серж 82 сказал:

Вчора у вечері двадцятилітровий бутиль виноградного соку досить інтенсивно булькав і в середині аж шипіло. А сьогодні зранку взагалі не булькає і випав осад. Ніколи такого не бачив, що сталось?

Дріжді здохли . 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, vovchik v сказал:

Дріжді здохли . 

Бомбанули самі себе через надто інтенсивне бродіння?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 минут назад, Серж 82 сказал:

Бомбанули самі себе через надто інтенсивне бродіння?

А температура не менялась? Сами себя без вмешательства человека навряд - может кто то без Вашего участия делал какие то манипуляции с суслом?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 минут назад, Серж 82 сказал:

Бомбанули самі себе через надто інтенсивне бродіння?

може гранична спиртуозність сусла для цієї раси наступила, ось все й затихло:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, mixaskm сказал:

А температура не менялась? Сами себя без вмешательства человека навряд - может кто то без Вашего участия делал какие то манипуляции с суслом?

Стоїть на кухні, вагомих перепадів температури немає, за ніч ніхто не міг вмішатись.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 минут назад, larson сказал:

може гранична спиртуозність сусла для цієї раси наступила, ось все й затихло:IMHO:

Можливо, але щоб так швидко?

Завтра попробую на смак.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 минут назад, Серж 82 сказал:

Можливо, але щоб так швидко?

Завтра попробую на смак.

Не знаю, у меня если сегодня очень сильно бродит то завтра она не когда не остановится все перестает постепенно.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, mixaskm сказал:

Не знаю, у меня если сегодня очень сильно бродит то завтра она не когда не остановится все перестает постепенно.

І я про те ж. Не розумію чому за ніч бродіння зупинилось повністю.ще вчора так грало що за метр від бутлі було чути як шипить в середині, а бульки зі шланга ішли одна за одною.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

54 минуты назад, Серж 82 сказал:

Бомбанули самі себе через надто інтенсивне бродіння?

Можливо . Під час інтенсивного бродіння температура сусла підвищується , можливо вони самі себе зварили , або здохли з голоду ( переробили весь цукор ) .

П.С. дегустація покаже .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Серж 82 сказал:

Цукристість не виміряв, але виноград був дуже солодкий. Грало десь з тиждень, не більше. Бродіння мало б зупинитись повільно, а це о восьмій вечора бродило повним ходом, а зранку вже взагалі не бродить і осіло :dntknw:

Было интенсивное теплое брожение.теперь надо снять с осадка поместить в прохладное помещение( не холодное)  где будет происходить процесс холодного брожения .При котором вино будет приобретать вкус ,цвет запах! При наявности сахарометра  возможен точный анализ!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

надо проверить крышку на герметичность. Может трубки забились. Проверь затвор, короче говоря.
Если всё нормально, то надо попробовать сусло. Если сахара нет,то добавить сахара.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Моя 400л. діжка медівки бродить тихо тобто швидкість зниження початкової 25% цукристості до20% за тиждень ,температура знизилась до 18*С(на початку бродіння 35*С), дріжжі ЕС 1118-100гр. ,додано 28кг. терену.150гр. винної к-ти,125мл. 25% водного розчину аміаку (мін. живлення).Недавно придбав інший штамм сухих дріжжів"хіна"(може й "хана") кроароме з мін живленням 500гр.дріжжів  і стількиж живлення обійшлося в 1320гр. Це дешевше від ЕС.Зазвичай сухих дріжжів додаеться 25гр\100л.Відчуваю легкий зуд-кортить спробувати "кроароме" , яка на них получиться.Дуже ймовірно.що через деякий час з'явиться моя об'ява про продаж медівки.Є й на сьогодні трохи  такої що сподоваеться більшості споживачів- для проби. бонусів,підпоювання жінок з метою заволодіти їх тілом...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 часов назад, Винодел сказал:

Моя 400л. діжка медівки бродить тихо тобто швидкість зниження початкової 25% цукристості до20% за тиждень ,температура знизилась до 18*С(на початку бродіння 35*С), дріжжі ЕС 1118-100гр. ,додано 28кг. терену.150гр. винної к-ти,125мл. 25% водного розчину аміаку (мін. живлення).Недавно придбав інший штамм сухих дріжжів"хіна"(може й "хана") кроароме з мін живленням 500гр.дріжжів  і стількиж живлення обійшлося в 1320гр. Це дешевше від ЕС.Зазвичай сухих дріжжів додаеться 25гр\100л.Відчуваю легкий зуд-кортить спробувати "кроароме" , яка на них получиться.Дуже ймовірно.що через деякий час з'явиться моя об'ява про продаж медівки.Є й на сьогодні трохи  такої що сподоваеться більшості споживачів- для проби. бонусів,підпоювання жінок з метою заволодіти їх тілом...

Не понятно - нафига диких дрожжей с терном добавили и зачем винная кислота ?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Фруктова сировина(фрукти,ягоди) покращують смак напою,дають привабливий колір, аромат, підвищують статус в очах споживача і виробника("понти").Та й одноклітинні мікроорганізми з роду грибів(наші улюбленці дрожжі) краще живуть і розмножуються в присутності фруктів-ягід.Це , начебто, як аксіома.Сировина була внесена в стадії бурхливого розмноження дрожжей. Думаю в суслі переважають ЧКД ЕС 1118.Винна кислота для збалансування сусла і майбутнього напою по кислотності.

Тепер бувальщива з студенських часів . Перший курс ВУЗа на лекції з вищої математики проф. Майор Філіппович Тіман пише на дошці, трохи змінив запис : на попередніх лекціях писав (пишу словами бо не зміг написати формулу) ікс наближаеться до ікс нульового на цій став писати -дельта ікс дорівнюе нулю така зміна викликала непорозуміння написаного одним студентом, в кінці лекції він питае...чому раніш писали так а нині інакше.Тіман пропонуе студенту з першої парти пояснити, студент пояснюе що ці дві написи тотожні.Слова  Тімана :" Ну ви, хлопці ,такими темпами в мене скоро станете  питати що таке "Е"(натуральний логарифм з основою2,7), що я вам відповім-буква."

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 часов назад, Винодел сказал:

Моя 400л. діжка медівки бродить тихо тобто швидкість зниження початкової 25% цукристості до20% за тиждень ,температура знизилась до 18*С(на початку бродіння 35*С), дріжжі ЕС 1118-100гр. ,додано 28кг. терену.150гр. винної к-ти,125мл. 25% водного розчину аміаку (мін. живлення).Недавно придбав інший штамм сухих дріжжів"хіна"(може й "хана") кроароме з мін живленням 500гр.дріжжів  і стількиж живлення обійшлося в 1320гр. Це дешевше від ЕС.Зазвичай сухих дріжжів додаеться 25гр\100л.Відчуваю легкий зуд-кортить спробувати "кроароме" , яка на них получиться.Дуже ймовірно.що через деякий час з'явиться моя об'ява про продаж медівки.Є й на сьогодні трохи  такої що сподоваеться більшості споживачів- для проби. бонусів,підпоювання жінок з метою заволодіти їх тілом...

28 кг. на 100 л. це рецепт такий чи скільки було?

Вчора пробував ставити медовуху - в мене вишло 2,9  кг. терну на 10 л. бутиль.

А скільки потрібно настоювати медовуху на терні?

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Весь період бурного бродіння.Вчора в нашій спілці почув про можливість, і навідь смачніше виходить, подругого бродіння на ягодах терена,тобто м'язгу ще раз заливаете суслом і зброжуете.В цілому треба хоча б мінімально розумітись в процесах виробництва алк. напоїв, книгу Горнича вам в руки, пробувати , здобувати свій досвід("шишики"), отримувати перемоги і поразки, це може стати цікавою і важливою частиною вашого буття.

Чогось думаю, що 10% ягід терену в медовою суслі буде добре. В моему випадку так получилось, думаю буде смачне, а як не буде , то буде в мене ще скількість медового спірту. Мо ,коли, й вип'ються мої запаси спіртів.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 05.11.2018 в 09:18, Винодел сказал:

Весь період бурного бродіння.Вчора в нашій спілці почув про можливість, і навідь смачніше виходить, подругого бродіння на ягодах терена,тобто м'язгу ще раз заливаете суслом і зброжуете.В цілому треба хоча б мінімально розумітись в процесах виробництва алк. напоїв, книгу Горнича вам в руки, пробувати , здобувати свій досвід("шишики"), отримувати перемоги і поразки, це може стати цікавою і важливою частиною вашого буття.

Чогось думаю, що 10% ягід терену в медовою суслі буде добре. В моему випадку так получилось, думаю буде смачне, а як не буде , то буде в мене ще скількість медового спірту. Мо ,коли, й вип'ються мої запаси спіртів.

В 25.10.2018 в 09:15, MaXUA123 сказал:

 

Варить ничего не надо ! Это уже по запрошлый век.Варили тогда когда мед был не центрофужный.Варить это значить себе вредить! рН виноградного сусла  от 4 до 3 единиц.Наша задача довести мед до виноградного сока и запустить ЧКД(чисто культурные дрожжи) в данном случае ЕС-1118 при  28%  сахаристости  сусла.Это идеальная среда для работы дрожжей. Без приборов достичь это очень сложно ! ЕС-1118 это значит 18% крепости получается Питной Мед

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...