Перейти к содержанию
  • Объявления

• Sanich

Нужна ваша помощь   16.01.2018

Нужна посильная финансовая помощь. Детали по ссылке: http://tochok.info/topic/12655-нужна-помощь-ребенку/   
dlinnujbyt

Виготовляємо етикетки та візитки пасічникам

В теме 42 сообщения

На постійній основі пропонуємо виготовлення поліграфічної продукції пасічникам і не тільки.

- Візитні картки двосторонні повноколірні від 206грн за 1000 шт, (можливі нестандартні розміри, ламінація, скруглення кутів, на стандартному картоні або на дизайнерському перламутровому, тиснення золотом та інше - ціну необхідно прораховувати відповідно до "понтів")

- Ціна етикеток прораховується індивідуально. Вона залежить від розміру, форми, матеріалу та кількості. Можливе виготовлення від 1 шт до 100 тис. шт. Для прикладу 1000 круглих етикеток на паперовій самоклейці діаметр 11 см коштує 2310грн (2,31грн/шт), тиражем 10 000шт = 8160грн (0,81грн/шт). Меншим розміром будуть дешевші, прямокутні будуть ще дешевші.

- Журнали - в наявності практично постійно є журнал пасічника на 50 сімей, кольорова обкладинка, сторінки білий ксероксний папір - 1-30шт по 22 грн, більше 30шт по 11грн/шт. Можливе виконання цього журналу до 200сімей у кожному. На замовлення виконаємо будь-який журнал і будь-яким тиражем: ветеринарно-санітарний паспорт пасіки, паспорт матки, журнал профілактичних обробок або будь-який інший за вашим зразком (включно з журналами з охорони праці) - ціна вираховується відповідно до то

- Таблички металеві типу "Обережно бджоли" формат А4, матеріал оцинковка = 70грн. В інших розмірах необхідно прораховувати виходячи з розміру і кількості.

- Можемо надрукувати практично все. Задавайте питання - буду пояснювати і давати прорахунки. Далі деякі зразки продукції.

Безымянный-1.jpg

Безымянный-2.jpg

IX1KHRJx5SA.jpg

Поделиться сообщением

Напишіть будь ласка, номер телефону для зв*язку

Поделиться сообщением

1 час назад, Fabro сказал:

номер телефону

ну це ж треба... Головне і не вказав. Тепер телефон підвязаний під кожним моїм повідомленням.

Изменено пользователем dlinnujbyt

Поделиться сообщением

У Вас есть какие-нибудь шаблоны на пыльцу цветочную?

Поделиться сообщением

1 час назад, dlinnujbyt сказал:

ну це ж треба... Головне і не вказав.

Если не ошибаюсь , Ваша работа !

Спасибо !

Качественно , быстро , не дорого !:hi:

20170921_151502.jpg

Поделиться сообщением

1 минуту назад, Кузьмич сказал:

Если не ошибаюсь

Ні, не помиляєтесь. Дякую.

Поделиться сообщением

Как быть с дизайном этикеток и визиток? Отправлять Вам что хочется или же у Вас есть портфолио? Может есть больше фото?

з.ы. Что-то не вижу Ваш номер под сообщениями :( 

И еще, можете печатать на магнитной бумаге?

Изменено пользователем Джаз

Поделиться сообщением

1 час назад, Джаз сказал:

быть с дизайном этикеток

Дизайн можемо розробити ми (тільки нам треба розуміння того, що б ви хотіли бачити), можете ви надати свій макет, вимоги я озвучу. Щодо більшої кількості фото - важко вам щось сказати, ми не настільки часто фотографуємо. Скажіть щось конкретне, можливо комусь робили - викладу скрін макету. Про магнітну бумагу не чув. Є таке поняття як магнітний вініл і на нього вже клеїться паперове зображення. Скидаю фото магнітів з того, що можу сфотографувати зі старих замовлень. Телефон 050-84-88-759, 098-54-150-59

IMG_20170921_171734[1].jpg

Безымянный.png

Изменено пользователем dlinnujbyt

Поделиться сообщением

2 часа назад, Fabro сказал:

шаблоны на пыльцу цветочную

це те, що я "позичив"  в інтернеті під свої потреби. Великих замовлень під пилкові етикетки не було, більше показати нічого по даному напрямку

QzneB_NNpF4.jpg

Поделиться сообщением

Заказывал паспорта маток .Работой доволен .Качество хорошее.

Поделиться сообщением

И такое можете? Какая цена 1000 шт. на самоклейке? Заказ отправлять в PSD?

Sam_02_c.jpg

Изменено пользователем Andruhan

Поделиться сообщением

Я использую что-то типо такого. Наклейки как на моей Аве. Шлеп на банку любую и красиво, и информативно(там номера мои), и оригинально.

Поделиться сообщением

1 час назад, Andruhan сказал:

такое можете? Какая цена 1000 шт. на самоклейке? Заказ отправлять в PSD?

Я тільки ж розміру вашої етикетки не знаю. Один із стандартних розмірів даю: 1000шт кольорових етикеток, розмір 7*10см, матеріал - паперова самоклейка (клеєм мазати не треба ;) ), вартість = 388грн. Макет: основна програма Corel Draw, але можна і фотошоп тільки кольорова модель СКРІЗЬ - CMYK. (деталі в особисту переписку)

Поделиться сообщением

Також пропонуємо годинники на пасічну тематику та будь-яку іншу. Ціна залежить від розміру годинника, для прикладу діаметр циферблату 21 см (на фото білий та чорний годинник) = 145грн, діаметр циферблату 27см (червоний) = 276грн. Зображення можна поставити БУДЬ-ЯКЕ.

sFNwy4oSZNc.jpg

1485415142681_0.jpg

DSCN4056.JPG

Поделиться сообщением

Часы с календарем,просто часы или календарь как то отмечается? Цена наклеек круглых на пластиковые ведёрки?

Поделиться сообщением

4 часа назад, Виталик78 сказал:

Часы с календарем

Календар виведення маток на годиннику - просто календар, він ніяк не прив'язаний до руху стрілок і при бажанні його можна взагалі прибрати. В моїй голові він був календарем для непрофесійних пасік, як у мене, де матководство не на першому плані, проте іноді треба перевірити строки виходу якоїсь матки - а тут годинник з календарем як знахідка. (можливо я якось не так зрозумів ваше питання)

4 часа назад, Виталик78 сказал:

Цена наклеек круглых на пластиковые ведёрки

залежать від розміру (відерця у всих різні) і кількості. На ваше питання я частково відповів у першому своєму повідомленні при створенні даної теми. Там є зразки цін. Дайте мені конкретний розмір етикетки і бажану кількість - я вам дам ціну. Я не прихильник давати розпливчату ціну типу "ну, десь около ... грн/шт", я люблю конкретику. Бо я колись отак як вам сказав ціну 83коп/шт за етикетку діаметром 11см, а мені сказали " та ти шо!!! це дорого! я робив по 43коп/шт!!! " А виявилося, що у нього були етикетки менші і не круглі, а прямокутні, і після підрахунків на його тираж я легко давав ціну 33 коп (а якби він рік тому не купив їх по 43, а звернувся до мене - я б дав ціну 23-27). Тому давайте конкретно по розмірах і кількості.

Поделиться сообщением

В 21.09.2017 в 15:17, Кузьмич сказал:

Если не ошибаюсь , Ваша работа !

Спасибо !

Качественно , быстро , не дорого !:hi:

20170921_151502.jpg

О, это и моя работа. Дизайн разработала я :az:

Поделиться сообщением

29 минут назад, Елена Щербань сказал:

О, это и моя работа. Дизайн разработала я :az:

Так ты у нас дизайнер:ay:Теперь понятно к кому обращатся:wave:.

Поделиться сообщением

14 часа назад, Стрельчук Олег Анатольович сказал:

Так ты у нас дизайнер:ay:Теперь понятно к кому обращатся:wave:.

Олег , зайди на мой сайт , там тоже дизайн Лены .

Поделиться сообщением

3 часа назад, Кузьмич сказал:

там тоже дизайн Лены .

Я починаю переживать, що в платній темі безкоштовно рекламується Лена ;) Ленка, з тебе бокал медовухи )))

19 часов назад, Елена Щербань сказал:

О :az:

Поделиться сообщением

14 минуты назад, dlinnujbyt сказал:

Я починаю переживать, що в платній темі безкоштовно рекламується Лена ;) Ленка, з тебе бокал медовухи )))

Виталик, так после после моего дизайна я же всех к тебе отправлять буду))). Так что все взаимовыгодно. Медовухи нет, а вот на кофе сходить можем.

Поделиться сообщением

15 минут назад, dlinnujbyt сказал:

Я тут непрчем !:ah:

Поделиться сообщением

16 минут назад, dlinnujbyt сказал:

Я починаю переживать

Виталик,  ты зря переживаешь !

Можем обсудить , сколько ты НАМ медовухи дашь , чтоб твоя тема была в топе форума:az:

Поделиться сообщением

2 минуты назад, Кузьмич сказал:

Я тут непрчем !:ah:

Та ты вечно не причем, ты просто бесплатно платные темы в топ поднимаешь.

Поделиться сообщением

1 минуту назад, Елена Щербань сказал:

Та ты вечно не причем, ты просто бесплатно платные темы в топ поднимаешь.

1 минуту назад, Кузьмич сказал:

Виталик,  ты зря переживаешь !

Можем обсудить , сколько ты НАМ медовухи дашь , чтоб твоя тема была в топе форума:az:

Поделиться сообщением

Для публикации сообщений создайте учётную запись или авторизуйтесь

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать учетную запись

Зарегистрируйте новую учётную запись в нашем сообществе. Это очень просто!

Регистрация нового пользователя

Войти

Уже есть аккаунт? Войти в систему.

Войти