Перейти к содержанию

Медогонки "Bee Star"


Бістар

Рекомендуемые сообщения

3 часа назад, Немолодий сказал:

Зваживши всі "ЗА" і "ПРОТИ", переглянувши всі доступні відео та перечитавши на форумах всі відгуки про медогонки фірми BeeStar визначився і я стосовно нової для себе медогонки. Це буде 6-ти рамкова чисто хордіальна медогонка-автомат під українську рамку.

та такий графічний малюнок на їх сайті:
Замовив. Чекаю.

Надо попробовать крутануть украинскую рамку на радиалке.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 хвилин тому, a.g. сказав:

Надо попробовать крутануть украинскую рамку на радиалке.

Ви маєте на увазі, з"єднавши всі  6 касет в центрі ротора, щоб не дати пружинам розвести їх по хорді, крутити як радіалку? Мені здається так не згодиться-відстань від боковушки до центра обертання досить мала. Збільшим оберти-порве соти,  не збільшуватимем-повністю сот не відкачає. Чи Ви щось про своє?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Немолодий сказал:

Ви маєте на увазі, з"єднавши всі  6 касет в центрі ротора, щоб не дати пружинам розвести їх по хорді, крутити як радіалку? Мені здається так не згодиться-відстань від боковушки до центра обертання досить мала. Збільшим оберти-порве соти,  не збільшуватимем-повністю сот не відкачає. Чи Ви щось про своє?

Нет, именно на радиальной медогонке. У меня есть такая, и есть украинские рамки. Надо попробовать, хотя планки боковые может поломать...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, a.g. сказав:

У меня есть такая,

Чисто радіалки, чи комбінована? Який діаметр бака? На скільки рамок? Ваші враження від медогонки? Скільки сезонів відпрацювала? Чи були якісь проблеми?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Українську рамку на радіалці качав ще три роки назад . Темні соти відкачує на % 70-80 , а свіжі рамки складає . Орієнтація комірок не відповідає відцентрові силі . 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 25.12.2017 в 19:16, Немолодий сказав:

Чисто радіалки, чи комбінована? Який діаметр бака? На скільки рамок? Ваші враження від медогонки? Скільки сезонів відпрацювала? Чи були якісь проблеми?

Напевно багато питань задав шановному колезі. Та й радіака мабуть не BeeStarовська

 

В 27.12.2017 в 09:58, Бістар сказав:

Українську рамку на радіалці качав ще три роки назад . Темні соти відкачує на % 70-80 , а свіжі рамки складає . Орієнтація комірок не відповідає відцентрові силі . 

А можливо вся справа в  режимі відкачки? Мені ніби десь я бачив в ютюбі сюжет, коли піврамки в радіалку ставили верхньою планко до центру і при цьому все нормально відкачувалось. Треба пошукати.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 25.12.2017 в 11:11, Немолодий сказав:

Замовив. Чекаю.

От-от повинна бути. Нетерплячість як у малої дитини.:ole_ole:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 25.12.2017 в 19:16, Немолодий сказал:

Чисто радіалки, чи комбінована? Який діаметр бака? На скільки рамок? Ваші враження від медогонки? Скільки сезонів відпрацювала? Чи були якісь проблеми?

Комбинированная, диаметр 970, на откачке еще не проверялась, а так норм. В следующем году предстоит избавиться от остатков украинских рамок, около двух сотен, прикидываю, как бы так их пристроить, чтобы руками не крутить. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 27.12.2017 в 09:58, Бістар сказал:

Українську рамку на радіалці качав ще три роки назад . Темні соти відкачує на % 70-80 , а свіжі рамки складає . Орієнтація комірок не відповідає відцентрові силі . 

Вы не думали делать хордиальные как у АВВ100 - большее количество кассет с пластинами между ними? Где-то в два раза больше будет кассет при том же диаметре бака. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

24 хвилини тому, a.g. сказав:

Комбинированная, диаметр 970

Напевно діаметр 940 мм. Бо на сійті 970 мм вказано помилково.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

57 минут назад, Немолодий сказал:

Напевно діаметр 940 мм. Бо на сійті 970 мм вказано помилково.

Не измерял,. А вот рутовские рамки в трех местах становятся довольно туго, там, где нет нижних пазов под боковые планки. Практика покажет. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

19 годин тому, Немолодий сказав:

От-от повинна бути. Нетерплячість як у малої дитини.:ole_ole:

Моя ексклюзивна медогонка вже в дорозі. Чому ексклюзивна? Трохи пізніше.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

 

В 29.12.2017 в 16:54, Немолодий сказав:

Моя ексклюзивна медогонка вже в дорозі. ...

Приїхала. Їду сьогодні забирати. Новорічний хоровод буде навколо нової медогонки!!!:ole_ole::umora:

Всіх з наступаючим Новим Роком. Міцного здоров"я, миру, добра і достатку Вам, шановні друзі!!!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, Немолодий сказав:

 

Приїхала. Їду сьогодні забирати. Новорічний хоровод буде навколо нової медогонки!!!:ole_ole::umora:

Всіх з наступаючим Новим Роком. Міцного здоров"я, миру, добра і достатку Вам, шановні друзі!!!

Яким перевізником відправили і скільки коштує доставка?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 годин тому, Рудий Панько сказав:

Яким перевізником відправили і скільки коштує доставка?

Планувався "ДЕЛІВЕРІ". Але щось там не зрослося, тому відправили "Новою Поштою". Вінниця-Гадяч, на палеті, вартісь 1500 грн з копійками. Ужас!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 часов назад, Немолодий сказал:

 

Приїхала. Їду сьогодні забирати. Новорічний хоровод буде навколо нової медогонки!!!:ole_ole::umora:

Всіх з наступаючим Новим Роком. Міцного здоров"я, миру, добра і достатку Вам, шановні друзі!!!

Поздравляю с Новым годом и желанным приобретением. Здоровья вам, мира и достатка.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 годин тому, kontroler сказав:

Поздравляю с Новым годом и желанным приобретением. Здоровья вам, мира и достатка.

Вам теж щирі вітання! Дай нам боже ВСІМ в Новому році душевного спокою, миру та благополуччя!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 29.12.2017 в 16:54, Немолодий сказав:

Чому ексклюзивна? Трохи пізніше.

Медогонка-автомат BeeStar. Частина 1. Історія вибору та покупки.

Нарешті мрія здійснилася! Отримав я перед Новим роком довгоочікувану медогонку фірми BeeStar. Отже хочу висловити свої думки щодо медогонки фірми Bee Star та історії  її придбання. Таким чином.

      Позиція 1. Більше місяця тому я прогнозував варіант придбання такої медогонки, але інформації про них було обмаль. До того ж мене  не влаштовував їх привод на 220 вольт. На що одержав кілька відгуків форумчан з протилежними точками зору що до комплектації медогонки без їх мотора.                       Результат. Я домовився з Палажченком М.М. про виготовлення  для мене 6-ти рамкової чисто хордіальної медогонки з автоматичним поворотом касет без їх електропривода! Мало того, Микола Миколайович згодом запропонував мені надіслати їм мій електропривод на основі Г-108 з блоком Коваленка С. для встановлення  на мою медогонку у них на фірмі! Що тут скажеш? І керівник і його фірма йдуть в ногу з часом, орієнтуються у своїй діяльності на європейський рівень , практикують цивілізований підхід до роботи з своїми клієнтами що вартий уваги та наслідування іншими виробниками пасічницького інвентаря! Не даремно фірма проголошує: «Оборудование изготавливается как в стандартной комплектации так и по техническому заданию заказчиков.» (Між іншим Меліса93 вже теж як варіант пропонує свої медогонки без привода.)

Позиція 2. Шестирамкову медогонку-автомат я мав намір придбати ще кілька років тому. Вже була домовленість  з  «Мелісою-93». Але мене стримувало те, що габарити такої медогонки не проходили в двері мого кочового модуля для відкачки меду, ні стоячи ні лежачи, навіть в розібраному вигляді. Та й взагалі протиснути таку медогонку в любі стандартні двері шириною 80 см зась. Вже подумував вирубувати та розширяти двері. Тому від Меліси відмовився. Взагалі габарити деяких, навіть класних медогонок фірми Лисонь  (див. з 4:55    https://www.youtube.com/watch?v=blTWwBGeStg  ), то болюче  місце.  Але ж під баком ще є каркас та буде великий шків на 210 мм, що разом з баком перевищуватимуть параметр в 80 см.

Результат. Дякуючи Палажченку М.М. вдалося вирішити і цю проблему. Каркас під баком зроблений випуклим вгору, поближче до дна бака, до того ж три промені каркасу зварені не в наклад, а в стик з підшипниковим вузлом, що теж дало певну економію розміру по висоті і дозволило вписати великий шків під медогонкою в потрібні габарити.  Відтепер медогонку, думаю, можна буде занести   в двері шириною 80 см боком (знявши лише мотор, що кріпиться двома болтами) не знімаючи ніжок каркасу. Заноситись має так, як заноситься широкий стіл у вузькі двері. Теза виробника «Индивидуальный подход к пожеланиям  заказчика» перетворена в реальність.

Позиція 3. Тарою для мене слугують поліпропіленові відра на 20 л. Я в них вкладаю пакет з харчового полімеру і заливаю медом безпосередньо з медогонки при відкачці. Висота ніжок у 6 рамковій медогонці, яку я замовив, складає 30 см, тобто таке відро з цідилком ніяк не підлазить під медогонку. Попросив Миколу Миколайовича встановити для моєї медогонки трохи вищі ніжки.

Результат. Я отримав медогонку з вищими ніжками і тепер без проблем матиму змогу з під медогонки наповнювати свої відра.

Висновок. Дякуючи особисто Палажченку М.М. та його працівникам  я отримав ексклюзивну, в єдиному екземплярі (поки що), оригінальну медогонку. Чому «поки що»? Тому, що фірма йде назустріч своїм замовникам  і, гадаю, невдовзі медогонки такого типу з’являться і в інших пасічників.             Відео та фото з детальним оглядом викладу дещо пізніше.                                                                         Всім успіхів і веселих новорічних свят!

 

 

 

 

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Очень хорошо, что появились такие фирмы , что могут выполнить любой каприз, лишь бы вы улыбались, конечно за наши деньги. В свое время и я столкнулся с подобными проблемами, но ни с кем не мог договориться об изготовлении медогонки по моим требованиям. Даже ездил лично на фирмы в Харьковской обл. Плюнул я на все это и сделал сам себе медогонку такую, как я захотел.  Только вот проблема, не каждый сможет изготовить сам себе то, что хочет. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

                                              Медогонка-автомат Bee Star. Частина 2. Фотопрезентація.

05dfa486bce5.jpg

2e6e516246b7.jpg

71bfdb0333bb.jpg

b8d65ff39e3d.jpg

39ae5fb6abb2.jpg

2a3eef0247dd.jpg

f25f9dfc6f8f.jpg

9bf38905b3c2.jpg

dd4f29b9c26e.jpg

36e158653bd3.jpg

fe6a76be0000.jpg

9653523d21a2.jpg

edf7cf11bb29.jpg

65802793d416.jpg

68ef8fa58380.jpg

27b83b8b65f2.jpg

bc9abe7d74a9.jpg

e8d78e0887b6.jpg

bdf721951f04.jpg

3a50beca56dd.jpg

f80cf2793569.jpg

092026c1e2fd.jpg

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Немолодий сказал:

                                              Медогонка-автомат Bee Star. Частина 2. Фотопрезентація.

05dfa486bce5.jpg

2e6e516246b7.jpg

71bfdb0333bb.jpg

b8d65ff39e3d.jpg

39ae5fb6abb2.jpg

2a3eef0247dd.jpg

f25f9dfc6f8f.jpg

9bf38905b3c2.jpg

dd4f29b9c26e.jpg

36e158653bd3.jpg

fe6a76be0000.jpg

9653523d21a2.jpg

edf7cf11bb29.jpg

65802793d416.jpg

68ef8fa58380.jpg

27b83b8b65f2.jpg

bc9abe7d74a9.jpg

e8d78e0887b6.jpg

bdf721951f04.jpg

3a50beca56dd.jpg

f80cf2793569.jpg

092026c1e2fd.jpg

 

Вітаю з покупкою:ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Немолодий сказал:

                                              Медогонка-автомат Bee Star. Частина 2. Фотопрезентація.

05dfa486bce5.jpg

2e6e516246b7.jpg

71bfdb0333bb.jpg

b8d65ff39e3d.jpg

39ae5fb6abb2.jpg

2a3eef0247dd.jpg

f25f9dfc6f8f.jpg

9bf38905b3c2.jpg

dd4f29b9c26e.jpg

36e158653bd3.jpg

fe6a76be0000.jpg

9653523d21a2.jpg

edf7cf11bb29.jpg

65802793d416.jpg

68ef8fa58380.jpg

27b83b8b65f2.jpg

bc9abe7d74a9.jpg

e8d78e0887b6.jpg

bdf721951f04.jpg

3a50beca56dd.jpg

f80cf2793569.jpg

092026c1e2fd.jpg

 

Хай довго Вам служить. Вкажіть, будь ласка, модель двигуна та його характеристики.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

41 хвилину тому, Конструктор сказав:

Вітаю з покупкою:ay:

 

2 хвилини тому, Петр Павлович сказав:

Хай довго Вам служить.

Дякую за добрі слова.

 

3 хвилини тому, Петр Павлович сказав:

Вкажіть, будь ласка, модель двигуна та його характеристики.

Двигуном служить генератор постійного струму Г-108. Його характеристики як генератора: потужність 250 ват, струм 20 ампер, напруга 12 вольт.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Дякую.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Как г-108 справляется с такой медогонкой? А блок Коваленко в режиме автомат?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...