Перейти к содержанию

Медогонки "Bee Star"


Бістар

Рекомендуемые сообщения

1 хвилину тому, Sanich сказав:

Мені здається, ви переходите кордони. Відгук гарний, а переходити до хамтсва не варто. 

Якщо я когось образив прошу мене пробачити!

Мене трохи здивували коментарі користувача Stol на мій рахунок, все написане було адресоване йому і більше нікому.

Ще раз прошу вибачити мене!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

17 хвилин тому, Олексій К сказав:

при митті будьте обережні не тріть його, так як він дуже легко відстає.

Про запас тримаю в пам"яті залізобетонний герметик, що не розм"якає, не відлущується та ще і без шкідливої хімії. Герметизував ним фанерні годівниці для підгодівлі бджіл (умови експлуатації можете уявити:  гаряче і мокре разом і не один раз). Склад: парафін, віск, каніфоль в рівних вагових кількостях. Сплавити на водяній бані до утворення однорідної рідкої маси. Тримається мертво.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 хвилину тому, Немолодий сказав:

Про запас тримаю в пам"яті залізобетонний герметик, що не розм"якає, не відлущується та ще і без шкідливої хімії. Герметизував ними фанерні годівниці для підгодівлі бджіл (умови експлуатації можете уявити:  гаряче і мокре разом і не один раз). Склад: парафін, віск, каніфоль в рівних вагових кількостях. Сплавити на водяній бані до утворення однорідної рідкої маси. Тримається мертво.

Так я знаю про цей "герметик" але чи триматиметься він на нержі це питання...адже силікон також від фанери не віддереш..а від нержі відлітає легко...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 минут назад, Немолодий сказал:

. Склад: парафін, віск, каніфоль в рівних вагових кількостях.

Тоже иногда пользуюсь, но без парафина. Действует надежно и долго.:ay: Использовал для герметизации изделий из дерева.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Самое плохое  что у нас не любят критики,любят только похвалу,вспомните тему ГО ОМУ, когда подтягивали людей к себе нужен был и форум и тема,только пошла критика все в кусты.Не любят у нас критику и не любят  исправляться.Все отказы первому покупателю аукнуться ударом по карману.И  за сегоднишний  день у же наверное аукнулось так на тысяч 200.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сьогодні дзвонили й пропонували медогонку вінницького виробництва, сказав подумаю, після цього в мене нестало бажання купувати.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, Володимир Бурлака сказал:

Сьогодні дзвонили й пропонували медогонку вінницького виробництва, сказав подумаю, після цього в мене нестало бажання купувати.

Медогонки в них не погані, просто при покупці відразу обговорюйте всі деталі, гарантії (типу - тече - заміна з їх оплатою за доставку, ротор кривий - заміна з оплатою за доставку, ну і тд.) і тоді медогонки будуть високої якості і виробник буде прислухатися до критики та побажань:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Fabro сказал:

Медогонки в них не погані, просто при покупці відразу обговорюйте всі деталі, гарантії (типу - тече - заміна з їх оплатою за доставку, ротор кривий - заміна з оплатою за доставку, ну і тд._ і тоді медогонки будуть високої якості і виробник буде прислухатися до критики та побажань:IMHO:

Теж такої думки 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 минут назад, Fabro сказал:

Медогонки в них не погані, просто при покупці відразу обговорюйте всі деталі, гарантії (типу - тече - заміна з їх оплатою за доставку, ротор кривий - заміна з оплатою за доставку, ну і тд.) і тоді медогонки будуть високої якості і виробник буде прислухатися до критики та побажань:IMHO:

І обов'язково нехай наголошують, що всі нюанси опишемо на форумі, якщо що, як і негативні так і позитивні.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, Нагорный сказав:

 Пищить і дирчить - це така робота мотор-редуктора з частотником. 

А про якого виробника то йдеться?:ah:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 хвилини тому, Fabro сказав:

Медогонки в них не погані, просто при покупці відразу обговорюйте всі деталі, гарантії (типу - тече - заміна з їх оплатою за доставку, ротор кривий - заміна з оплатою за доставку, ну і тд.) і тоді медогонки будуть високої якості і виробник буде прислухатися до критики та побажань:IMHO:

Іване, при покупці я з Миколою Миколаєвичем обговорив усі деталі, а коли діло дійшло до діла, то крім геніальних порад типу: пролий воском я від виробника не почув...на привеликий жаль...Навіть гарантійне обслуговування за свій кошт...

Точніше буде сказати, що задумка зробити "аналог" Лисоня дуже хороша...тільки виробник, на привеликий жаль, не порядний...

Добре якщо при покупці повезе і попадеться нормальна медогонка, а якщо ні...то тоді ти сам на сам зі своїми проблемами...знову ж таки на привеликий жаль...

Можливо Ви іншої думки?

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, ДобровоЛ сказал:

А про якого виробника то йдеться?:ah:

"Bee Star" м. Вінниця 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Олексій К сказал:

Можливо Ви іншої думки?

За порядність виробника нічого не скажу, бо не знаю його особисто, а роблю висновки з того що бачили мої очі. Вам можу лишень поспівчувати а виробнику прислухатися до людей, робити висновки, удосконалюватися і намагатися бути кращим за конкурентів, тоді все буде гаразд. На даний час бачу що виробники не зовсім лояльні до своїх як потенційних так і бувших клієнтів (і це стосується практично всіх виробників). Вони практично всі стелять як потрібно їм продати товар а вже потім їм і трава не рости, якщо хтось і виноватий, то тільки не вони, бо в них черги на рік вперед:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Цікаві дописи на останніх сторінках, багато нового і корисного прочитав.Вперше почув, що сварні шви на медогонках ще й "сіліконять" для надійності.Єх , хлопці, була ж колись слава відчизняних машинобудівників, гірко ще раз почути що ми спроможні виробляти тільки " верхів'я для копій та стріл".

  • Подобається 6
  • Дякую 1
  • Ха-Ха 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

49 минут назад, Fabro сказал:

Медогонки в них не погані, просто при покупці відразу обговорюйте всі деталі, гарантії (типу - тече - заміна з їх оплатою за доставку, ротор кривий - заміна з оплатою за доставку, ну і тд.) і тоді медогонки будуть високої якості і виробник буде прислухатися до критики та побажань:IMHO:

На каждое изделие должны прописаны технические характеристики и изделие должно им соответствовать. При продаже его, продавец должен выписать документ соответствия изделия техническим требованиям, с гарантией на определенный срок. Если в течении гарантированного срока  в процессе эксплуатации обнаруживается дефект, производится ремонт или замена за счет изготовителя (продавца), в срок прописным в документе соответствия. Это же не дымарь, а дорого стоящее изделие. 

Производитель будет прислушиваться к критике и пожеланий только после моральных и материальных затрат.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

29 минут назад, Винодел сказал:

Вперше почув, що сварні шви на медогонках ще й "сіліконять" для надійності

Там не сварное соединение, а завальцовка.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

53 минуты назад, Fabro сказал:

Вони практично всі стелять як потрібно їм продати товар а вже потім їм і трава не рости, якщо хтось і виноватий, то тільки не вони, бо в них черги на рік вперед:hi:

Монополизм и беспорядочность.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

 

тут с 9 минуты видно и виляние ротора и стекло лопнутое в двух местах...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, BVL_Studio сказав:

 

тут с 9 минуты видно и виляние ротора и стекло лопнутое в двух местах...

І за скільки можна одежати таке задоволення?:ah:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 годин тому, Винодел сказав:

Вперше почув, що сварні шви на медогонках ще й "сіліконять" для надійності.

6 годин тому, kontroler сказав:

Там не сварное соединение, а завальцовка.

Шов стінка бака-днище завальцовка та силікон зовні. Шов самого днища - крапкове зварювання в два ряди та силікон зовні,  боковий шов бака - крапкове зварювання в один ряд. Силікон там є чи нема розібрати важко, бо шов зовні закритий ніжкою.

fe6a76be0000.jpg

71bfdb0333bb.jpg

2e6e516246b7.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 години тому, ДобровоЛ сказав:

І за скільки можна одежати таке задоволення?

https://бистар.com.ua/g24845315-medogonki-radialnye

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 10.01.2018 в 21:09, Немолодий сказал:

Настрахали. Не полінився, пішов, перекинув медогонку і ось що побачив:

b00a2e13f866.jpg

439bd3d8f99a.jpg

 

І круговий шов бак-днище і шов днища бака добротно просиліконені. Та й перевіряв раніше водою-все в порядку.

Насколько, применение силикона, соответствует санитарным нормам?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Силікон використовуємо придатний для герметизації харчових ємкостей. Наноситься він зовні , для перестраховки . Прямого контакту з медом він не має . Після першого ж відкачування  завальцований шов затягується восковими крихтами і питання більше не постає . Рініше дерев'ні кормушки для сиропу завжди проливалися воском від протікання . Тому пану Олексію в його випадку і порекомендував простий , швидкий , дешевий і дієвий спосіб щоб усунути проблемку.(До речі протікала вода , а не мед ) Та він дуже обідився, подумав мабуть , що я над ним сміюся.

Головне ,щоб медогонка працювала і мед відкачувався .

Все таки 1200 кг за день  це не мало. 

А що до недоліківякі він вказав , то ми їх давно виправили , вже другий рік пішов . 

   

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Бістар сказал:

Силікон

Підкажіть, чому цей шов не проварити? Набагато збільшиться собівартість виробу?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 27.12.2017 в 09:58, Бістар сказав:

Українську рамку на радіалці качав ще три роки назад . Темні соти відкачує на % 70-80 , а свіжі рамки складає . Орієнтація комірок не відповідає відцентрові силі . 

 

В 28.12.2017 в 20:59, Немолодий сказав:

А можливо вся справа в  режимі відкачки? Мені ніби десь я бачив в ютюбі сюжет, коли піврамки в радіалку ставили верхньою планко до центру і при цьому все нормально відкачувалось. Треба пошукати.

В цьому відео, про яке я згадував раніше, орієнтація комірок ніби "проти шерсті". Але ж мед відкачують! І не так важливо, що тут хордіалка. Головне-суть справи.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...