Перейти к содержанию

Медогонки "Bee Star"


Бістар

Рекомендуемые сообщения

 Я б не став тепер так критично ставитись до виробитників  медогонок з Вінниці ,бо  вони  готові робити те, що ви замовляте. Неподобається редуктор ,буде вам медогонка під шків. Таке мало хто зробить в Україні і це треба цінити найбільше.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 минут назад, Stol сказал:

 Я б не став тепер так критично ставитись до виробитників  медогонок з Вінниці ,бо  вони  готові робити те, що ви замовляте. Неподобається редуктор ,буде вам медогонка під шків. Таке мало хто зробить в Україні і це треба цінити найбільше.

Все вірно! Але якщо є за що критикувать, то потрібно прислухатись і зробити висновки. Як по мені то, це виведить на вищий рівень, як самого виробника, так і його вироби.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

21 минуту назад, Fabro сказал:

Все вірно! Але якщо є за що критикувать, то потрібно прислухатись і зробити висновки. Як по мені то, це виведить на вищий рівень, як самого виробника, так і його вироби.

 

Тут один забув відкрити кран медогонки і півідра меду пролив. То хіба медогонка винна. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Два сезони в мене працює медогонка Beestar на 75 рамок. Недоліків як у Олексія К. в моїй  не було. Медогонка відкачує ідеально, програм вистачає. Але є одне "але" - це конструкція барабану (який мені спочатку сподобався своєю оригінальністю), і як наслідок незручність при загрузці рамок. Вважаю, що конструкцію потрібно допрацювати або змінити.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 минут назад, Stol сказал:

Тут один забув відкрити кран медогонки і півідра меду пролив. То хіба медогонка винна. 

Ну це зрозуміло, але все ж таки потрібно дивитися і прислухатися до адекватної і конструктивної критики. Все! Я хотів донести "Бока", я доніс, а висновки хай робить виробник. Дякую за увагу!:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, Бістар сказав:

Дякую пану Олексію за таку емоційну відповідь . По суті :

1) По протіканню баку медогонки . Мною був запропонований найбільш простий та оптимальний варіант виходу з ситуаціїї. Пролити воском місце в якому протікала вода (не мед) . 

2)Відносно медового карману. Всі наші медогонки (як і медогонки "Лисонь") експлуатуються з відкритим краном . В вашому варіанті їх два . Це тому ,що в стакані в який входить вал ротора медогонки немає сальника. Сальник не встановлюється для того ,щоб при переповненні медового карману мед не почав тормозити ротор медогонки і це не викликало вихід з ладу двигуна , чи блока управління . Краще нехай вилиється відро меду на пол , чим згорить мотор. Об'єм медового карману дозволяє відкачати повністю одну відкачку і злити мед , або зливати мед під час відкачування з двох кранів .

3) Так був у вашій медогонці з ваших слів був був прогин підтримуючого кільця . Тому ми запропонували  усунути вам його  у нас на виробнитстві .На що ви не погодились посилаючись на вартісну перепесилку ротора.  Це було раціональнив вибором , так як усунення того дефекту на місці не складало великої роботи.  Після вашого сигналу ми добавили в кільця упори . Див. на фото.

4) З приводу скла . Важаю, що скло зломалось від механічного пошкодження при експлуатації. Та воно ламалось не тільки у вас , а і у мене на медогонці. Тож ми поміняли матеріал кришки із звичайного оргскла на полікарбонат , також добавили  алюмінієвий профіль для жорсккості і використали інші петлі . Тепер це виглядає ось так:

5)Фарба на ніжках . Мабуть фарба на ніжках відслоїлась через  умови зберігання (холодне сире приміщення). Але це не принципово , пришліть перефарбуємо.

6)Потекло масло з редуктора . За три роки випуску медогонок у нас було два випадки коли були нарікання на редуктор . Перший це ваш  з сальником . Другий це шум при роботі . Був заводський брак , редуктор поміняли по гарантії. Навіть в Мерседесах і то сальники течуть , буває . Відносно вартості медогонки ,то на той момент на ринку не було , як і не має зараз медогонки на 75 рамок Рута . Найближчий аналог тоді був у Лисоня на 56 рамок  і коштував десь біля 2800 у.о.

7) Шум в редукторі на другий рік роботи . Наскільки критичний ?  Пришліть  подивимся в чому причина. Та в основному шум чути при роботі пустої медогонки , тому що бак - це як дзвін . Він підсилює звуки . Коли медогонка з рамками і з медом , то шум в рази менший .  Це як в пустому будинку  без меблів і штор, як в церкві луна іде .

8)Що до коливань бака в процесі відкачування то дійсно мав місце такий момент на перших медогонках . Лікувався якраз вашим методом підкладання резини. Після модернізації зменшили зазор між ніжками і баком і проблема відпала. На фото видно як зараз . 

Пане Олексію . Ви дійсно були одним із перших клієнтів і завдяки вашій уважності до деталей та досвіду єксплуатації ми отримали важливий досвід , який дозволив зробити наші медогонки кращими. Дійсно перші модифікації мали деякі дитячі хвороби . Але у нас не було в кого вчитися . Приходилося , на жаль ,вчитися на своїх помилках.

Але з вашого боку хотілося б почути і про плюси даного обладнання , якщо ви їх бачите.  

Також буду вдячний, якщо дасте  відповіді на деякі питання . А саме :

1) Скільки меду ви відкачали на цій медогонці за три роки експлуатаціїї ?

2)Скільки меду вона відкачує за один день . 

3)Чи зодовольняє вас набір программ в пульті керування 

Завчасно дякую за відповідь.

Пане,  Бістар! Я купив Вашу медогонку тільки тому, що хотів підтримати Вас як вітчизняного виробника (на той момент у мене була можливість купити лисонь), який завіряв мене про надвисоку якість...адже мені дуже прикро коли за кордоном є все, а у нас нічого...але дякую Вам за науку хоч і недешеву але дуже пам*ятну...купувати треба не у своїх, а у перевірених, а головне чесних виробників...ну то лірика, а тепер по суті...

1. Ви себе чуєте!? Ви мені послугу зробили своєю рекомендацією заклеїти дирки воском?! Ви в своєму глузді? Щоби Ви сказали продавцю якби купили Мерседес з діркою в бакові, а він Вам би порадив заклеїти її пластиліном??? Той віск відпадає після кожного сезона...але він ще й відпадає тільки в деяких місцях...і КОЖЕНсезон починається з того, що я лізу в ту медогонку шпателем обдираю залишки того воску і потім з промисловим феном купленим для цих цілей!!!(додаткові трати) клею ВАШІ дирки!!! Займає десь до двох годин іноді двічі на рік!!!

Додатково купив силікон (силікон +пістолет під нього+поїздка за 35 км до райцентру за свій кошт, як безкоштовний подарунок до медогонки) та почав відкачку на день пізніше(пусконалагоджувальні роботи, мабуть, щоправда в іструкції про то не написано).

2. Краще не мед на землю, а краще це коли ви кажете правду!!! Я Вам задав питання прямо і конкретно: чи можна відкачати, а потім злити? На, яке отримав чітку відповідь: так можна, а тепер Ви мені не побоюсь цього слова відверто брешете про захист від зачіпання ротора про мед...Ви про це дізнались втільки в минулому році від мого товариша (про те що гальмування ротора об мед призводить до виходу зі строю не тільки редуктора, а іноді і частотного регулятора). Не завжди зручно виливати мед постійно при відкачці...для цього потрібна людина, яка постійно стежить тільки за зливом меду...так як меду виходить до трьох битонів з однієї закладки і потрібно міняти тару по мірі заповнення...а це зручніше робити коли одна людина міняє рамки, а інша в цей час зливає мед, а також привантажений медовий карман дозволяє уникнути вібрацій медогонки при не рівномірному її завантаженні. Так, що пане Бістар Ви мені просто і безсовісно збрехали по другому пункту!

3. Де на місці? В глухому селі, де розташована моя пасіка на коліні провести зварювальні роботи по нержавійці? Ви себе чуєте? Може навчите мене таким фокусам? Для того щоб провести ці роботи по перше потрібно було розібрати медогонку, по друге довезти її до Дніпра (100 км в одну сторону, і в машину ротор не влазить....а це ще витрати) це я до того, що розрив ціни на Вашу медогонку і Лисонь все скорочується....

4. Я зніму відео і покажу чому воно зломалось...це не механіка це криві руки того хто його вирізав!!! Воно ходить як живе тому, що там не достатньо петель і пеллі самі дешеві внаслідок чого не якісні (до речі теж уже зломані)!!! при тому, що медогонка використовується максимум десять днів на рік!!! тобто вони не проходили і двадцять днів!!! Ще мені цікаво ви з мене навмисно знущаєтесь? тим що розповідаєте, що ви вже удосконалили???? я себе уже і справді відчуваю льотчиком_ІСПИТАТЄЛЄМ))) тільки в їхньому випадку ім за це платять, а не вони...

5. Фарба відслоїлась через те, що вони пофарбовані по їржі!!!! Я досить добре знаю технологію фарбування порошковою фарбою...якщо Ви її ще не освоїли зателефонуйте мені я проведу Вам безкоштовний лікбез!!! Порошкова фарба стоїть десятки років під відкритим небом і навіть кольору не змінює, хоча це при умові того, що виконується технологія виконання робіт (метал очищується від іржі, миється, обезжирюється)...І не робіть з читачів форуму ідіотів...До речі зберігається вона в гаражі, сухому гаражі!!!

Дивно! Пришліть ...перефарбуємо...чому не рекомендуєте самому пофарбувати на місці так же простіше, а ще краще воском помастити...

6. Питання по "ревучим редукторам" наразі актуальне... і я так думаю Ви вже про це знаєте...я сьогодні говорив з пасічником з п *ятихаток, проблема з редуктором, тобто сторонні шуми у нього з*явилися після 8 тон відкачаних, до речі точно як і у мене...а вісім тон, це тиждень роботи на медогонці ...не рік як буде наголошувати Бістар, а максимум десять днів!!! Редуктор працює тиждень на рік!!!

По ціні на медогонку Лисонь на 56 рамок, то я попрошу читачів зайти на сайт ВАША ПАСІКА і подивитися на ціну, щоб не я назвав Бістара брехуном...

Ціна її складає 1702 ує. і якщо буде кому цікаво то це ціна після здорожчання її в умовних одиницях о того вона коштувала доларів на триста дешевше, це можна запросто перевірити у менеджера магазину...

Так, що шановний Бістар Ви б уже не дріб*язкували, а написали б, що медогонка Лисонь коштує мільйон і навіть не доларів а євро! ну то такий сумний гумор...

7. Шум у редукторі якраз під час роботи медогонки, повної рамок!

Я його (редуктор) краще воском помащу! Раптом допоможе...баку ж дірявому допомагає....

За чий рахунок присилати ніжки бак і редуктор? і взагалі може її всю прислати і не розбирати, а то воск повідпадає...

8. Я радий, що Ви усунули тертя бака об ніжки...напевно мені тепер стане легше(((( на моїй медогонці ця проблема як і останні нікуди не ділись...

Як приємно дізнатись, що я був першим...тільки про це потрібно було попередити перед тим як взяти від мене гроші, а не ТРИ РОКИ після...мені так здається, якщо я не правий то поправте ...

P.S Відкачано на ній близько 12 тон.

за день максимум 1200 кг...

ні не зовсім влаштовує набір програм і я Вам про то вже говорив...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 минут назад, Fabro сказал:

Ну це зрозуміло, але все ж таки потрібно дивитися і прислухатися до адекватної і конструктивної критики. Все! Я хотів донести "Бока", я доніс, а висновки хай робить виробник. Дякую за увагу!:hi:

 Пищить і дирчить - це така робота мотор-редуктора з частотником. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

33 хвилини тому, Stol сказав:

Тут один забув відкрити кран медогонки і півідра меду пролив. То хіба медогонка винна.

Шановний пане Stol, по перше не "один", а у мене ім*я є, це по перше!

А по друге я виробнику задав конкретне питання , карман вмістить весь мед із 75 рамок...на що почув ствердну відповідь, що в результаті виявилося брехнею...хоча про, що це я ...це ж наш український виробник, чому він мав говорити правду...

І ЯКЩО ВИ ХОЧЕТЕ ІЗ ЯКИХОСЬ НЕВІДОМИХ МЕНІ ПРИЧИН ВИГОРОДИТИ ВИРОБНИКА, А З МЕНЕ ЗРОБИТИ ДУРНЯ ТО У ВАС ЦЕ ПОГАНЕНЬКО ВИХОДИТЬ!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Хотілосяб почути відгуки про медогонки 2016 - 2017 випуску даного виробника, як вони себе показують, я вже примірався телефонувати, але думаю потрібно почекати і все зважити. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Пане Stol, а Ви у Миколи Миколайовича теж працюєте, чи просто за земляків вступилися?

критично більше відноситись не буду! більше взагалі не буду відноситись до виробників із Вінниці! краще трохи переплатити і радіти ніж відноситись до виробників із Вінниці)))

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, M_Oleksandr_V сказал:

Хотілосяб почути відгуки про медогонки 2016 - 2017 випуску даного виробника, як вони себе показують, я вже примірався телефонувати, але думаю потрібно почекати і все зважити. 

2017, ротор не виляє, бак не тече, скло не бється, вище писав

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 хвилин тому, M_Oleksandr_V сказав:

Хотілосяб почути відгуки про медогонки 2016 - 2017 випуску даного виробника, як вони себе показують, я вже примірався телефонувати, але думаю потрібно почекати і все зважити. 

Мої перші враження у відеоогляді на попередній сторінці.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тут питання 

4 хвилини тому, M_Oleksandr_V сказав:

Хотілосяб почути відгуки про медогонки 2016 - 2017 випуску даного виробника, як вони себе показують, я вже примірався телефонувати, але думаю потрібно почекати і все зважити. 

Тут все питання, що напрацювання не має у медогонок 2016-2017 років ...виробник каже, рік ..три роки, а насправді напрацювання за три роки всього місяць!!!

А потім воском помастите ту деталь, яка розвалиться і будете мати найкращий гарантійний сервіс від виробників із Вінниці!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, Конструктор сказал:

2017, ротор не виляє

У Вас може і не виляє у інших виляє:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Перед покупкою ще раз перечитайте відповіді виробника на мої претензії...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

 

 

10 минут назад, Fabro сказал:

У Вас може і не виляє у інших виляє:hi:

Це не вмене , а в товариша, шіба я винен шо в мене не виляє:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

28 минут назад, Нагорный сказал:

 Пищить і дирчить - це така робота мотор-редуктора з частотником. 

Зустрічав частотники на іншому обладнані чув теж тихий писк

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тільки що, Конструктор сказав:

Зустрічав частотники на іншому обладнані чув теж тихий писк

Так писк тихенький був із самого початку, мова не про нього...мова йде про сторонній звук який з"являється під час роботи медогонки, а особливо під час того як вона починає гальмувати...і це не писк це досить виразний звук, якого раніше не було...віддалено схожий на звук від заіржавілих завісів на гаражних дверях...У знайомого він з"явився як і у мене десь після 8 тони меду...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

20 минут назад, M_Oleksandr_V сказал:

Хотілосяб почути відгуки про медогонки 2016 - 2017 випуску даного виробника, як вони себе показують, я вже примірався телефонувати, але думаю потрібно почекати і все зважити. 

Произведение - видел летом у коллег , мне не понравилось все. Говорили что вспоминают Николая часто , гарантий у него нет, только устные . 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, Олексій К сказал:

Так писк тихенький був із самого початку, мова не про нього...мова йде про сторонній звук який з"являється під час роботи медогонки, а особливо під час того як вона починає гальмувати...і це не писк це досить виразний звук, якого раніше не було...віддалено схожий на звук від заіржавілих завісів на гаражних дверях...У знайомого він з"явився як і у мене десь після 8 тони меду...

Може і так, бо покищо сильного шуму не чув 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 хвилину тому, Конструктор сказав:

Може і так, бо покищо сильного шуму не чув 

Дай Вам боже і не чути, нехай працює так як і має працювати, тобто нормально!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

41 хвилину тому, Олексій К сказав:

А потім воском помастите...

Настрахали. Не полінився, пішов, перекинув медогонку і ось що побачив:

b00a2e13f866.jpg

439bd3d8f99a.jpg

 

І круговий шов бак-днище і шов днища бака добротно просиліконені. Та й перевіряв раніше водою-все в порядку.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 хвилини тому, Немолодий сказав:

Настрахали. Не полінився, пішов, перекинув медогонку і ось що побачив:

b00a2e13f866.jpg

439bd3d8f99a.jpg

 

І круговий шов бак-днище і шов днища бака добротно просиліконені. Та й перевіряв раніше водою-все в порядку.

Питання в тому, що силікон у мене довго не протримався на нержавійці, та із початку трохи підпускав, щоправда я сам силіконив, звичайним силіконом з будівельного магазину... так як у виробника забули це зробити... при митті будьте обережні не тріть його, так як він дуже легко відстає.

На вихідних подивлюсь як цей шов виглядає у поляків.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

57 хвилин тому, Олексій К сказав:

Пане Stol, а Ви у Миколи Миколайовича теж працюєте, чи просто за земляків вступилися?

критично більше відноситись не буду! більше взагалі не буду відноситись до виробників із Вінниці! краще трохи переплатити і радіти ніж відноситись до виробників із Вінниці)))

Мені здається, ви переходите кордони. Відгук гарний, а переходити до хамтсва не варто. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, Бістар сказал:

Дякую пану Олексію за таку емоційну відповідь . По суті :

1) По протіканню баку медогонки . Мною був запропонований найбільш простий та оптимальний варіант виходу з ситуаціїї. Пролити воском місце в якому протікала вода (не мед) . 

2)Відносно медового карману. Всі наші медогонки (як і медогонки "Лисонь") експлуатуються з відкритим краном . В вашому варіанті їх два . Це тому ,що в стакані в який входить вал ротора медогонки немає сальника. Сальник не встановлюється для того ,щоб при переповненні медового карману мед не почав тормозити ротор медогонки і це не викликало вихід з ладу двигуна , чи блока управління . Краще нехай вилиється відро меду на пол , чим згорить мотор. Об'єм медового карману дозволяє відкачати повністю одну відкачку і злити мед , або зливати мед під час відкачування з двох кранів .

3) Так був у вашій медогонці з ваших слів був був прогин підтримуючого кільця . Тому ми запропонували  усунути вам його  у нас на виробнитстві .На що ви не погодились посилаючись на вартісну перепесилку ротора.  Це було раціональнив вибором , так як усунення того дефекту на місці не складало великої роботи.  Після вашого сигналу ми добавили в кільця упори . Див. на фото.

4) З приводу скла . Важаю, що скло зломалось від механічного пошкодження при експлуатації. Та воно ламалось не тільки у вас , а і у мене на медогонці. Тож ми поміняли матеріал кришки із звичайного оргскла на полікарбонат , також добавили  алюмінієвий профіль для жорсккості і використали інші петлі . Тепер це виглядає ось так:

5)Фарба на ніжках . Мабуть фарба на ніжках відслоїлась через  умови зберігання (холодне сире приміщення). Але це не принципово , пришліть перефарбуємо.

6)Потекло масло з редуктора . За три роки випуску медогонок у нас було два випадки коли були нарікання на редуктор . Перший це ваш  з сальником . Другий це шум при роботі . Був заводський брак , редуктор поміняли по гарантії. Навіть в Мерседесах і то сальники течуть , буває . Відносно вартості медогонки ,то на той момент на ринку не було , як і не має зараз медогонки на 75 рамок Рута . Найближчий аналог тоді був у Лисоня на 56 рамок  і коштував десь біля 2800 у.о.

7) Шум в редукторі на другий рік роботи . Наскільки критичний ?  Пришліть  подивимся в чому причина. Та в основному шум чути при роботі пустої медогонки , тому що бак - це як дзвін . Він підсилює звуки . Коли медогонка з рамками і з медом , то шум в рази менший .  Це як в пустому будинку  без меблів і штор, як в церкві луна іде .

8)Що до коливань бака в процесі відкачування то дійсно мав місце такий момент на перших медогонках . Лікувався якраз вашим методом підкладання резини. Після модернізації зменшили зазор між ніжками і баком і проблема відпала. На фото видно як зараз . 

Пане Олексію . Ви дійсно були одним із перших клієнтів і завдяки вашій уважності до деталей та досвіду єксплуатації ми отримали важливий досвід , який дозволив зробити наші медогонки кращими. Дійсно перші модифікації мали деякі дитячі хвороби . Але у нас не було в кого вчитися . Приходилося , на жаль ,вчитися на своїх помилках.

Але з вашого боку хотілося б почути і про плюси даного обладнання , якщо ви їх бачите.  

Також буду вдячний, якщо дасте  відповіді на деякі питання . А саме :

1) Скільки меду ви відкачали на цій медогонці за три роки експлуатаціїї ?

2)Скільки меду вона відкачує за один день . 

3)Чи зодовольняє вас набір программ в пульті керування 

Завчасно дякую за відповідь.

 

viber image 2.jpg

viber image.jpg

viber image 1.jpg

Это отписка (отмазка) чистейшей воды. За много лет работы в сфере организации контроля продукции машиностроения, много чего видел и слышал, но такого... Свой авторитет не завоюешь такими отмазками. По каждой претензии надо хорошо разобраться и если она обоснована- ноги в руки и устраняй ее за свой счет. А потом анализируй, выявляй причину, устраняй эту причину, чтобы не повторять ее. Только так можно держать высокую марку фирмы и свой авторитет. А за такие отписки у нас на первый раз наказывали материально, а потом увольняли.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...