Перейти к содержанию

Потрібна допомога. Терміново.


Злой Сашка+

Рекомендуемые сообщения

Доброго ВСІМ здоров"я !!!

Шановна громадо... склалося життя так, що маю звернутися до вас за допомогою. Не запитуйте що сталося, бо тема дуже неприємна для мене і дуже болюча. Терпіти і принижувати себе більше немає ні сил, ні бажання. Щоб відсікти всі здогади та недомовки скажу що це пов"язано з родичами.

Отже... розшукується термінова і потенційна можливість змінити місце проживання. А саме приватний будинок ( дача, садиба ) із землею від 40-50 сот до 1 га. Далі побажання по мірі їх важливості і цінності для мене:

В стані придатному для проживання.

Обов"язкове підключення до енергозабезпечення.

Бждоли їдуть зі мною обов"язково. Поки 20 сімей. Далі - скільки подужаю.

Можлива купівля (оплата частинами, або вся сума краще через рік ). Я не планував і не готувався до такого, то ж прошу зрозуміти мене правильно.

Присутність підсобних приміщень обов"язкова, бо барахла багато. А в квартиру, я його фізично не запхну.

Бажано не центр населенного пункту, а десь на околиці.

Виріс майже у лісі, тому ліс буде лікарем моїм розшатаним нервам.

Чомусь хочеться на Черкащину, але готовий виїхати куди завгодно.

Я знаю , що такий варіант можливий, просто впевнений, потрібно лише почекати і запитати правильних людей. Впевнений, що є будинки де власники виїхали за кордон, а хати стоять. Багато є варіантів із дідусями і бабусями, які покинули нас. Розглянуті будуть всі варіанти, бо на вулиці вже осінь і потрібно підготувати будинок до зимівлі, а сад, землю, територію до наступного сезону.

Чекаю ваших пропозицій краще із фотками на E-mail:   ipw2008@ukr.net  або тел. 0992328855

З повагою Олександр.

 

 

 

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...

Добрый день

Пройдите по ссылке , если заинтересует звоните и приезжайте договоримся я думаю

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 минут назад, Посторонним В. сказал:

Это просто фантастика! :blink:

Могучая сила инета  !

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 4 weeks later...

Всех с праздником!!!

 Естественно пишу не по этому поводу... сегодня ровно 2 недели как закончились мои хлопоты с поиском.

Нашел я почти то что хотел. Почти все пожелания есть, т.е. выполнены, т.е. найдены. За месяц проехал по житомирской, черкасской, полтавской областях почти 5000 км. Посмотрел около (вроде как) 17 домов. Заслуживали внимания 3. Основная масса домов это откровенный хлам, даже не дома. Многим из них при "разборке" не нужна даже техника, просто кувалда 8-10 кг пяток ударов в правильное место и все.... дрова в одну сторону, глина в другую. Найдены были места, где просто можно снимать кино. Хутора по 30 домов и только в 5 кто-то живет. Все открыто, заходишь - на месте все ( кровати, столы стулья посуда .....все, люди просто вышли из дома. Но о том, что они вышли очень давно говорит слой пыли и паутина как в фильмах Спилберга. Жуть не передаваемая. Волосы на руках дыбом. 

А, о домах...в одном (мне очень понравилось (и дом и место), но не было подсобных помещений вообще) там было все срочно в связи с переездом. НЕ СУДЬБА.

В одном все гуд, но хозяева не от мира сего, сами не знают чего хотят и сколько.

В последнем, есть нюансы по дому ( этим, меня не напугать) , но все конкретно, четко, реальная цена, полный адекват, село недалеко от Умани. От одесской трассы  17 км до дома. Везде асфальт. Наша улица брущатка, но не убита,я - хорошая. Центр села - вообще проще показать, чем рассказать. Бордюры побелены, трава выкошена, лавочки ... нет скамейки садовые приличного вида, урны, бросилось в глаза отсутствие бычков... жене приперло..... сорри за интим, но этим стоит поделиться. Короче приходит глаза на выкате сказать ни чего не может.. я ей - че случилось, она мне - там, возле туалета трава пострижена, чисто, а в туалете бумага. МЛЯДЬ!!! в  сельском туалете рулон бумаги... Хозяин дома при этом ржет и говорит - так у нас вон там туалет и вон там. Вы себе представляете в селе в центре, 3 туалета ( нет не ошибка: прописью - ТРИ ).

Вы можете не верить, но я это пишу, а слезы на глаза накатываются.... ПОЧЕМУ????? в селе возле мухосранска есть туалет, да еще и с бумагой, а в Киеве, столице страны Украина, который имеет 1500 летний возраст... даже днем с фонариком и деньгами этого туалета не найти???

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, Злой Сашка+ сказал:

Всех с праздником!!!

 Естественно пишу не по этому поводу... сегодня ровно 2 недели как закончились мои хлопоты с поиском.

Нашел я почти то что хотел. Почти все пожелания есть, т.е. выполнены, т.е. найдены. За месяц проехал по житомирской, черкасской, полтавской областях почти 5000 км. Посмотрел около (вроде как) 17 домов. Заслуживали внимания 3. Основная масса домов это откровенный хлам, даже не дома. Многим из них при "разборке" не нужна даже техника, просто кувалда 8-10 кг пяток ударов в правильное место и все.... дрова в одну сторону, глина в другую. Найдены были места, где просто можно снимать кино. Хутора по 30 домов и только в 5 кто-то живет. Все открыто, заходишь - на месте все ( кровати, столы стулья посуда .....все, люди просто вышли из дома. Но о том, что они вышли очень давно говорит слой пыли и паутина как в фильмах Спилберга. Жуть не передаваемая. Волосы на руках дыбом. 

А, о домах...в одном (мне очень понравилось (и дом и место), но не было подсобных помещений вообще) там было все срочно в связи с переездом. 

В одном все гуд, но хозяева не от мира сего, сами не знают чего хотят и сколько.

В последнем, есть нюансы по дому ( этим, меня не напугать) , но все конкретно, четко, реальная цена, полный адекват, село недалеко от Умани. От одесской трассы  17 км до дома. Везде асфальт. Наша улица брущатка, но не убита,я - хорошая. Центр села - вообще проще показать, чем рассказать. Бордюры побелены, трава выкошена, лавочки ... нет скамейки садовые приличного вида, урны, бросилось в глаза отсутствие бычков... жене приперло..... сорри за интим, но этим стоит поделиться. Короче приходит глаза на выкате сказать ни чего не может.. я ей - че случилось, она мне - там, возле туалета трава пострижена, чисто, а в туалете бумага. МЛЯДЬ!!! в  сельском туалете рулон бумаги... Хозяин дома при этом ржет и говорит - так у нас вон там туалет и вон там. Вы себе представляете в селе в центре, 3 туалета ( нет не ошибка: прописью - ТРИ ).

Вы можете не верить, но я это пишу, а слезы на глаза накатываются.... ПОЧЕМУ????? в селе возле мухосранска есть туалет, да еще и с бумагой, а в Киеве, столице страны Украина, который имеет 1500 летний возраст... даже днем с фонариком и деньгами этого туалета не найти???

То де ж зупинилися, чим краща цивілізація тим гірше з сусідами і тим більше пасік.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, Wladimir_K сказал:

То де ж зупинилися, чим краща цивілізація тим гірше з сусідами і тим більше пасік.

Пасік зараз до сказу кругом . Сидять на головах один у одного. Люди думають що маючи 5 сімей розбагатіють. 

Що до сусідів.... тут я їм співчуваю, вони не знають який у мене нік на форумі - це раз. А два - вони не бачили як я виглядаю, коли пострижуся налисо. В такому вигляді навіть контролери в тролейбусі у мене про квиток не запитують. Тож кому повезло більше питання спірне, мне головне не чіпати, не діставати, не ....не... і будуть усі спати мирно.

Село називється Роги. Десь 20 км до Тального, 30 км до Умані, Маньківка десь 10-12 км. Кілометраж приблизний на око, бо не проміряв.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А що з вашою пасікой, перевозите?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, konsul сказал:

А що з вашою пасікой, перевозите?

Ще не опреділився. 

1. Місце потрібно підготувати, бур"яни, забори те-се...

2. Пасіку на старому місці ніхто не троне. Бо знають точно, що тоді буде. А іміджу, ще й на прощання, я точно втрачати не буду.

3. На новому місці  роботи не просто багато, а до .... дуже.

4. Завалився із замовленнями на вулики, оськільки не тільки свої труси-носки-зубну щітку перевезти, а ще й весь цикл виробництва вуликів у нове приміщення.

тож роботи по самі вуха.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, Злой Сашка+ сказал:

Ще не опреділився. 

1. Місце потрібно підготувати, бур"яни, забори те-се...

2. Пасіку на старому місці ніхто не троне. Бо знають точно, що тоді буде. А іміджу, ще й на прощання, я точно втрачати не буду.

3. На новому місці  роботи не просто багато, а до .... дуже.

4. Завалився із замовленнями на вулики, оськільки не тільки свої труси-носки-зубну щітку перевезти, а ще й весь цикл виробництва вуликів у нове приміщення.

тож роботи по самі вуха.

Може допомогти?:baby:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 часа назад, Fabro сказал:

Може допомогти?:baby:

Велике спасибі за пропозицію. Але поки, я  незнаю що робити. 

Хата жила. Будинок добротний. Єдиний в селі критий алюмінієм, повимивали, почистили, вікна посклив-повтсавляв. Груба гріє добре. Не димить. 

Світло я зробив за 2-і години. Основні косяки все одно підуть на весну. Бо зимою перекладати піч і лежанку я не буду. Можу але не буду, незнаю чого хочу. Трошки поживу притремося з будинком там смо попроситься що хочу і що треба. 

Веранду треба повністю розібрати бо там стіна відійшла і саме там буде сральнік-умивальнік-топочнік. Але про те поки не думав, бо зразу думаю, тоді креслення, тоді влазить - не влазить, тоді ламаємо+будуємо.

Ну і накінець , навіть не доберу толку про яку допомогу попросити..... просто не можу сформулювати. Мене все влаштовує. Ніхто не капає на мозги, скільки хочу стільки сплю, їм коли хочу, а не примусово за роскладом. працюю скільки є сил. При цьому дружина сказала що я став спати спокійніше, навіть майже не хропу.

Але якщо хтось завалить як саранча, або турецька навала несподівано - поїсти і випити знайдемо. Кабанів-фазанів-перепелів немає, але буду всім радий.

Дякую Ваня за підтримку.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 часов назад, Злой Сашка+ сказал:

Село називється Роги. Десь 20 км до Тального, 30 км до Умані, Маньківка десь 10-12 км. Кілометраж приблизний на око, бо не проміряв.

Нашел на карте - до Паланочки 4-5 км.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Нашел на карте - до Паланочки 4-5 км.
В тех местах Паланочек штук 3.


Отправлено с моего GT-I9082 через Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сашка,я тут надыбал дом в с.Крымка,10км от Первомайска.Рядом лес,очень много акации,речка Кодыма.Дом не плохой,с газом.Есть хоз постройки.Усадьба сотых 30.Просят $4000. но можно и за $3000 договорится.Если есть желание,приезжай поглядиш.т.0973131480-это мой.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...