Перейти к содержанию

Влияние старых сот на цвет мёда


asaltan

Рекомендуемые сообщения

4 години тому, Виталий91 сказав:

Но там указана одна культура -подсолнух и на нее 3 цвета?почему так, а не весь идёт под один цвет

Українські пасічники качають мед зі світлих рамок, коричневих і чорних, як земля.:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 минуты назад, asaltan сказал:

Українські пасічники качають мед зі світлих рамок, коричневих і чорних, як земля.:IMHO:

Вообще никак не связано с цветом меда. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 хвилини тому, Mаксим сказав:

Вообще никак не связано с цветом меда. 

Правильно, бо колір точно залежить від медоносів.:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

44 хвилини тому, ДобровоЛ сказав:

колір точно залежить від медоносів

Чому ж тоді рамки з віком темніють, чи не від бджолиних випорожнень?:dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, asaltan сказал:

Українські пасічники качають мед зі світлих рамок, коричневих і чорних, як земля.:IMHO:

Яка різниця в медові, який відкачаний зі свіжих рамок, на нержавіючому обладнанні, і в медові який відкачаний з чорних як земля на оцинкованій медогонці? і який зберігається по типу як виставлялося фото раніше, з шаром бджіл, та всякого мотлоху?

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

31 минуту назад, asaltan сказал:

Чому ж тоді рамки з віком темніють, чи не від бджолиних випорожнень?:dntknw:

тому що бджоли лапи не миють

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

46 минут назад, asaltan сказал:

Чому ж тоді рамки з віком темніють, чи не від бджолиних випорожнень?:dntknw:

От цвета мёда из-за рамок я поперхнулся, но это!!!

Это же как вы своему покупателю говорите - мед тёмный потому что из закаканых сот? :blink: ладно с подсолнухом, а мед с гречки  тогда прямо с унитаза? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

23 хвилини тому, ромео сказав:

E-e-e, то Ви далекі від бджільництва...

Так, я погано знаю бджільництво і мені не зрозуміло:

- звідки беруться кокони в медових рамках?

- де бджоли вимазують лапи і у що?:dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15 минут назад, asaltan сказал:

Так, я погано знаю бджільництво і мені не зрозуміло:

- звідки беруться кокони в медових рамках?

- де бджоли вимазують лапи і у що?:dntknw:

 Личинка бджоли, трутня проходять  певні етапи розвитку і в них відбувається так звана "линька", і з цих відкладень і формується кокон, він є досить твердим і ніяк не впливає на якість меду.

Хоча, переважна більшість з нас з таких рамок мед не качає, так як для цього у нас є медові наставки. Та й оновлення у мене всіх рамок відбувається раз на 3 роки.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, asaltan сказал:

Чому ж тоді рамки з віком темніють, чи не від бджолиних випорожнень?:dntknw:

:crazy::rofl:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Wladimir_K сказал:

і ніяк не впливає на якість меду.

На цвет влияет точно, а значит то чем подкрашивает может сказываться и на вкусе меда

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

19 минут назад, Wladimir_K сказал:
34 минуты назад, asaltan сказал:

Так, я погано знаю бджільництво і мені не зрозуміло:

- звідки беруться кокони в медових рамках?

- де бджоли вимазують лапи і у що?:dntknw:

 Личинка бджоли, трутня в коконі проходить певні етапи розвитку і в неї відбувається так звана "линька", і з цих відкладень і формується кокон, він є досить твердим і ніяк не впливає на якість меду.

Хоча, переважна більшість з нас з таких рамок мед не качає, так як для цього у нас є медові наставки. Та й оновлення у мене всіх рамок відбувається раз на 3 роки.

вопрос к тому, что их там быть не должно...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

17 минут назад, ApisDirect сказал:

На цвет влияет точно, а значит то чем подкрашивает может сказываться и на вкусе меда

То Ви теж експортер меду? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, Wladimir_K сказал:

То Ви теж експортер меду? 

"Сократ мне друг, но истина дороже":hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, ApisDirect сказал:

"Сократ мне друг, но истина дороже":hi:

Істина в тому, що в США напевне мед ділять не тільки за медоносами, а ще певними характеристиками, які мене мало цікавлять. А на рахунок кольору меду з соняшника, то він залежить часто  від гібриду, сорту того ж соняшника.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

29 минут назад, ApisDirect сказал:

На цвет влияет точно, а значит то чем подкрашивает может сказываться и на вкусе меда

 Качаем подсолнух он жёлтый, а через несколько недель  с тех же рамок качаем медунку, а она прозрачная как слеза. Почему она не подкрасилась ?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 минут назад, Wladimir_K сказал:

А на рахунок кольору меду з соняшника, то він залежить часто  від гібриду, сорту того ж соняшника.

 

4 минуты назад, Еникиой сказал:

 Качаем подсолнух он жёлтый, а через несколько недель  с тех же рамок качаем медунку, а она прозрачная как слеза. Почему она не подкрасилась ?

Простой эксперимент, залейте в черные расплодные соты воду, через пару дней выбейте ее и проверте на прозрачность...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, ДобровоЛ сказав:

А ще й жовта...:ah:

 в середині. А яка зверху - мені по суті - без різниці

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15 минут назад, ApisDirect сказал:

 

Простой эксперимент, залейте в черные расплодные соты воду, через пару дней выбейте ее и проверте на прозрачность...

А у Вас соти є чорні?  У мене таких на пасіці немає, максимум коричневі.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Чем темнее соты - тем быстрее садится мед. Исходя из этого - цвет сот влияет на мед. Что- то в него из коконов и испражнений личинок (никто не сказал) добавляетсяю

Отправлено с моего Lenovo S580 через Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Коли ми топимо віск, колір води з мерви говорить сам за себе. Друга справа, що то ми кип"ятимо та виварюємо тривалий час. І порівнювати виварювання з корочкочасним перебуванням меду в чарунках неправильно.

На прикладі акації знаю, що коли вона в мене чиста як березовий сік, а викачана була з рамок різного кольору, в тому числі темно-коричневого, то це трохи протерічить припущенню, що колір рамок впливає на чистоту кольору меду.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 минуты назад, dulgerov сказал:

Чем темнее соты - тем быстрее садится мед. Исходя из этого - цвет сот влияет на мед. Что- то в него из коконов и испражнений личинок (никто не сказал) добавляетсяю

Отправлено с моего Lenovo S580 через Tapatalk
 

Сідає швидше, тому що є інші кристали і рештки, такі кристали є і в світлих рамках, в яких був мед.

Аналізи наші експортери вже роблять по повному, і ГМО те ж перевірять і різні домішки те ж, якщо мед був би забруднений, то ніхто його і не купував, але те що різні хімічні сполуки при обробітку в таких сотах накопичуються це факт, але вони є і в вощині те ж.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Wladimir_K сказал:

А у Вас соти є чорні?  У мене таких на пасіці немає, максимум коричневі.

Что за манера общения?

закончились аргументы, "уколи" оппонента, как в боксе удар ниже пояса...:dntknw:

понятно, Вы идеальны, а у меня иногда проскакивают, пакетами на постоянной основе пока не торгую, но речь не о Вас а в ОБЩЕМ.

Поделился своими наблюдениями, списанные рамки (два сезона в гнезде) попали под дождь и простояли несколько дней, начал резать увидев воду трехнул в руку, вода подкрашенная с привкусом... каждый делает выводы в силу своего понимания природы вещей:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 хвилин тому, ApisDirect сказав:

Что за манера общения?

закончились аргументы, "уколи" оппонента, как в боксе удар ниже пояса...:dntknw:

понятно, Вы идеальны, а у меня иногда проскакивают, пакетами на постоянной основе пока не торгую, но речь не о Вас а в ОБЩЕМ.

Поделился своими наблюдениями, списанные рамки (два сезона в гнезде) попали под дождь и простояли несколько дней, начал резать увидев воду трехнул в руку, вода подкрашенная с привкусом... каждый делает выводы в силу своего понимания природы вещей:hi:

Сам бачив що вода із чорних сот тече темна, але знайомий багато років витрачає на 25 сімей лише пачку вощини, але "гречаного" меду в нього не бачив. 

При кончентрації води в меді 16-20%, зміну кольору можна визнати, але лише в одній рамці, а загалом на пасіку, навіть озброєним оком буде важко відрізнити, бо від меду, темні соти не світлішають.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, Kolja.BI сказал:

Сам бачив що вода із чорних сот тече темна, але знайомий багато років витрачає на 25 сімей лише пачку вощини, але "гречаного" меду в нього не бачив. 

При кончентрації води в меді 16-20%, зміну кольору можна визнати, але лише в одній рамці, а загалом на пасіку, навіть озброєним оком буде важко відрізнити, бо від меду, темні соти не світлішають.

:dntknw: не впадаем в крайности....

влияние расплодных сотов на мед есть, на сколько сильно, положительно аль отрицательно я не знаю - не лаборатория... в "охотах на ведьм" не участвую;)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Алёнка changed the title to Влияние старых сот на цвет мёда

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...