Jump to content
  • Announcements

• Sanich

Українська система селекції   11/18/2019

Обговорюємо ідею створення української системи селекції за посиланням: http://tochok.info/topic/14420-українська-система-селекції   
Толя

Щурка золотиста

702 posts in this topic

18 часов назад, Володимир Джос сказал:

Мої спостереження

По моїм спостереженням навколо пасіки годуються всі хто живе у радіусі кілометра.

18 часов назад, Володимир Джос сказал:

достатньо вистріляти найближчих від пасіки

пробували вистріляти? після трьох пострілів воно с"ка ближче ніж на 50 метрів не підпускає коли бачить ружбайку в руках. з пневматики з такої відстані влучити у птаха сумнівне задоволення. коли ружбайки немає підпускає і на 20 метрів а як тільки з ружбайкою так одразу драпача дають. хитрюча зараза!

Мій особистий рекорд з пружинно-поршневої пневматики - 80 метрів.  Більш-менш стабільно можна влучати десь із 40-50 метрів.  З ППЦ відстань влучання збільшується, за рахнок відсутності віддачі.  При  "правильних" руках, така техніка працює на відстанях - 100 метрів. В мене руки "не правильні", але є знайомі. які цю відстань вже "перешмаляли".  Я на чергування завжди беру. Просто так ні в кого не пуляю, крім, як я вже зазначав, найближчих.  В сорокопудів, по моїх спостереженнях, контрольована кожною сім"єю територія. Чужинців свого виду ганяють. коли з"являється "вільне місце", інші його освоюють не відразу.  І не кожна сім"я сорокопудів живиться бдлолами. Хоча деякі взагалі переходять тільки на бджіл. Це мабуть як синички. Якщо популяція не знайома з пасікою, то і по вуликах не швендяє. А деякі тільки біля пасік і жирують всю зиму, виманюючи бджіл...