Jump to content
  • Announcements

• Sanich

Українська система селекції   11/18/2019

Обговорюємо ідею створення української системи селекції за посиланням: http://tochok.info/topic/14420-українська-система-селекції   
Толя

Щурка золотиста

702 posts in this topic

2 минуты назад, Віталій.В сказал:

От там як "знесуця" :ah: то горя не оберетесь.

всьо под контролем:ay: сказав що лисица у двор ходить вот и стреляю:ah:

1 хвилину тому, ромео сказав:

Пане Леоніде, скажіть, вас цигани не часто водять круг пальця? Ви настільки безпосередній і довірливий, що гріх не скористатись...;)

Циганки чомусь мене стороняться... Мо' для них  вже здаюся підстаркуватим ... А може через мій суто професійний погляд фотокора...:umora::dntknw:

13 минут назад, ДобровоЛ сказал:

А може через мій суто професійний погляд

Edited by Віталій.В

Зграї  бджолоїдок  за останні дні помітно збільшились...  Окупанти кучкуються на чорноморському узбережжі, та наїдають на наших бджолах жирок.. Щоб вистачило дістатись до африканських місць зимівлі...  

Треба неграм дезу закинути, що ця птаха  в з"їденому   вигляді, лікує всі африканські болячки, та замінює віагру, з десятикратним ефектом...   Вони тих бджолоїдок пішки заганяють, як китайці горобців...

В бджолоїдку потрапити з пневматики на льоту, справа марна, принаймні для мене.  Помітив, що ця падлюка, або чує, або бачить  пульку, яка летить в неї.  І різким маневром сходить з траєкторії.  

Випадково , в розмаві з однією людиною, отримав інформацію, де ця гидота гніздиться,  в тих місцях, де ми кочуємо.  Зараз вже пізно, а наступного року, як все буде добре, треба тим гніздов"ям зайнятись...

Якщо рахувати, зо бджола за своє життя може принести   приблизно 30 грамів меду, а скотиняка бджолоїдка щодня їсть сотню бджіл, то вимальовується досить сумна картина.  З сотнями кілограмів недобору  меду окремими пасічниками, і десятками тисяч тон  збитків для  усього пасічного загалу...

Edited by Володимир Джос
  • Like 2
  • Thanks 1
  • Haha 1

Щурки сьогодні просто шаленіють, кидаються прямо на прильотку вулика. Мрячить дощ, бджоли не літають, то воно падло кидається прямо на вулик

Щурок  уже дня два зовсім не чути напевно відлетіли сволочі.

Edited by Женя Циба

9 годин тому, Женя Циба сказав:

Ага і всі до нас!:helpme:

Вчора шапку зносили з голови, так гади пікірували на пасіці. Включу "відлякувач", десь тікають на 30 хв, потім по новому.

10 часов назад, Женя Циба сказал:

Третью неделю, день в день, с утра и до вечера(и в данную минуту)-бьют  пчелу и всё-с...ки. И улетать ни куда не улетают, тепло наверное потому что ещё и кушать есть что. 

3 хвилини тому, mits сказав:

Третью неделю, день в день, с утра и до вечера(и в данную минуту)-бьют  пчелу и всё-с...ки. И улетать ни куда не улетают, тепло наверное потому что ещё и кушать есть что. 

Аби відлякати цих нахаб, вчора так гатив по каністрі , що собака з пасіки втекла....а Їм байдуже. Тільки відстріл. Не менше півсотні кружляє, і так у всіх навколишніх селах де є пасіки.Думаю пора цю погань з червоної книги вичеркнути...

21 хвилину тому, Миха сказав:

Аби відлякати цих нахаб, вчора так гатив по каністрі , що собака з пасіки втекла....а Їм байдуже. Тільки відстріл. Не менше півсотні кружляє, і так у всіх навколишніх селах де є пасіки.Думаю пора цю погань з червоної книги вичеркнути...

Ви про яку Червону книгу? Якщо України, то бджолоїдки там і близько нема :dntknw:

38 минут назад, Миха сказал:

Думаю пора цю погань з червоної книги вичеркнути...

А в какой это Красной книге Вы ее видели? Чувашии? Да нету ее в Красной книге Украины. Успокойтесь и принимайте меры. Но защитникам природы/ЗЕЛЕНЫМ/ все равно старайтесь не попадаться.

1 година тому, Миха сказав:

Були вони в Червоній книзі ще десь в 50-х роках минулого століття. Зараз виведені з неї.

41 хвилину тому, medhon сказав:

Ви про яку Червону книгу? Якщо України, то бджолоїдки там і близько нема :dntknw:

33 хвилини тому, Иосифович сказав:

А в какой это Красной книге Вы ее видели? Чувашии? Да нету ее в Красной книге Украины. Успокойтесь и принимайте меры. Но защитникам природы/ЗЕЛЕНЫМ/ все равно старайтесь не попадаться.

4 хвилини тому, Alazon сказав:

Були вони в Червоній книзі ще десь в 50-х роках минулого століття. Зараз виведені з неї.

Плавно переведені з "червоної книги" в мій "чорний блокнотик";)

• Like 2
  • Thanks 1
  • Haha 7

9 годин тому, Миха сказав:

:ay:Молодець..... Але собаку треба повернути.

11 година тому, Миха сказав:

Аби відлякати цих нахаб, вчора так гатив по каністрі , що собака з пасіки втекла....а Їм байдуже. 

Каністру шкода:umora:.

11 година тому, Миха сказав:

...і записати в чорну

11 година тому, Иосифович сказав:

Да пішли вони туди, де й собака не пролазить.:umora: А до охорони потрібно записати соколів - символ українського герба.:IMHO:  У мене на стаціонарі вони постійно забезпечують "чисте бджолине небо " повністю - і від щурок , і синиць ганять !:ay:

Edited by ДобровоЛ

Всем доброго утра! 

Решил поделиться своей историей. Когда разводил пчелопороду "карнолия" 2004-2012 г.г в себе, то в 2012 прикличилась одна очень неприятная история. У нас в 20 числах июля чуть снижаются температуры ниже +45°С. И в один день внезапно появляются щурки.

Мой вам дружественный совет: не ставьте песку возле курятника ближе чем 2-км. Не знаю то ли от породы (проявилась африканская кровь), то ли пчелы стали умнеть, но ни каких друих животных,  ни человека  пчелы не трогали, хотя домашний скот находился поблизости. Думаю что писк цыплят был похож на щурочий. От 80 цыплят кур индюшат разных возрастов не осталось ни одной, в ом картина была ужасная.

Отаковали курятник до поздней ночи, все пчелосемьи - сообща! Это было облако "мести". Пчелы оказываются очень мстительные создания и убедился что они узнают своих хозяев. Несмотря на большой дымящий костёр который мы устроили. Мы выносили всех пернатых из курятника, и что удивительно нас они не трогали, хотя ходили мы легко одетыми и без масок.

Пчелы вымещали злость только на курах, значить они понимают и находят виновника и наказывают! Значить обладают коллективный сознанием (или межвидовой личной неприязнью к пернатым)! :):) 

В 05.09.2019 в 20:58, ДобровоЛ сказав:

Да пішли вони туди, де й собака не пролазить.:umora: А до охорони потрібно записати соколів - символ українського герба.:IMHO:  У мене на стаціонарі вони постійно забезпечують "чисте бджолине небо " повністю - і від щурок , і синиць ганять !:ay:

Ви їх спеціально тримаєте чи просто гніздяться неподалік?

Бо хижої птахи великої і малої по узбіччям я зараз багато спостерігаю, а от коли треба - їх не видно

Наступний рік планую влаштувати паразитам веселе життя. Огнєстрєл виключено, бо колонія на території нас. пункту

12 хвилини тому, Олександр Коваль сказав:

Ви їх спеціально тримаєте чи просто гніздяться неподалік?

Бо хижої птахи великої і малої по узбіччям я зараз багато спостерігаю, а от коли треба - їх не видно

Наступний рік планую влаштувати паразитам веселе життя. Огнєстрєл виключено, бо колонія на території нас. пункту

Та ні, я ж не казах, які орлів навіть у спадок передають.:umora:

Просто гніздиться у мене десь неподалік  у лісі постійно одна сім"я соколів і щороку виводить молоде поповнення. Я б і рад їх і підгодовувати й заохочувати, але як?..:dntknw:

2 хвилини тому, ДобровоЛ сказав:

Та ні, я ж не казах, які орлів навіть у спадок передають.:umora:

Просто гніздиться у мене десь неподалік  у лісі постійно одна сім"я соколів і щороку виводить молоде поповнення. Я б і рад їх і підгодовувати й заохочувати, але як?..:dntknw:

Та найшов тут просто одну тєму, просто цікаво стало чи хтось таке використовує

"Сокіл боривітер. Ручні пташенята для боротьби з горобцями і голубами на вашій ділянці
1 600 грн"

pic_7791de89b4a7091_500x500.jpg

Адресу продавця в лічку. Буду вдячний.

У меня есть "чучела" различных птиц-хищников -  наклеенные на пластике очень качественные фотокопии птичьих голов, и главное - четкий, контрастный глаз и клюв. Развешиваю на леске на деревьях и все. Не знаю как на щурку а синиц зимой гоняю. Правда нужно время от времени перевешивать иначе привыкают и перестают бояться. И к ним внизу какие-нибудь "мохнушки" цепляю или перья, чтоб развевалось на ветру. Весной ними-же гоняю сорокопутов. Но те заразы гораздо сообразительнее и наглее синиц - привыкают за два-три дня. Иногда включаю в портативную колонку запись криков этих птиц записанных на флешку, так "чучела" работают надежнее и дольше. Когда-то сделал в избытке,  с десяток лишних точно есть. Можем договориться. Или можете сами попробовать сделать. Вот оригинал-макеты.

5dab23e793bd2_2.jpg.244031f48f7a60376fdb4c8517608acf.jpg5dab23f7ea6f6_5.jpg.877d350b679cb0f2de8ece2ae517f168.jpg5dab23f410a75_4.jpg.c04d446c748f5a6956b511196319897e.jpg5dab23eebfac9_3.jpg.27df4a1764efe64440c9e6236a550aba.jpg5dab23db32136_1.thumb.jpg.4149c466de275a39f79c00ef60681d0c.jpg

Edited by Ысч

В 05.09.2019 в 08:43, Миха сказав:

Так її там і немає...

В 19.10.2019 в 17:56, Ысч сказав:

гоняю сорокопутов.

Сорокопудів достатньо вистріляти найближчих від пасіки... Бо ті живляться практично тільки бджолою... А вже метрів за 50  в кого гнізда. до бджіл майже не навідуються... (Мої спостереження)