Перейти к содержанию

Закормка открытым способом... Кто как? Делимся опытом


крымлы

Рекомендуемые сообщения

показывать не нужно и так понятно по ведру лётной пчелы...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Так Нагорнюк про солому не згадував.Думаю що там мілко і берега близько ,пологі досить.Мертвих бджіл було з трьохлітрову банку.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Питання трохи не по темі, але бачу що в цій темі зібрались пасічники з великими пасіками.

Чи обовязково давати суш на осушку? Вчора був пятий день як скорочую сімї. Вже замучився і вибився зовсім із сила. Вчора думав доб'ю,а ні сонца сіло, а ще 3 вулики осталось.

Думаю оце я дурак, після відкачки склав би корпуса в сараї, і немучився б із ними. Ато таскай  рамки в вулики, тоді носи їх назад, одна морока.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

У меня в этом году такая же запара, для себя решил на следующий сезон на осушку ставить не буду.

Надіслано від мого Redmi 4, використовуючи Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, юрий черевичный сказал:

У меня в этом году такая же запара, для себя решил на следующий сезон на осушку ставить не буду.

Надіслано від мого Redmi 4, використовуючи Tapatalk
 

Пару років назад, залишив неосушеними з сотню рамок, так різниці особої незамітив.

Думаю тут два віріанти або неставить взагалі, або ставить через холстик з загутив краєм, може тоді їх буде легше забирать. але опять же другий варіант проблеми повність не вирішує.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 минут назад, MaXUA123 сказал:

Вчора думав доб'ю,а ні сонца сіло, а ще 3 вулики осталось.

А Ви налобний фонарь не пробували?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Пару років назад, залишив неосушеними з сотню рамок, так різниці особої незамітив.
Думаю тут два віріанти або неставить взагалі, або ставить через холстик з загутив краєм, може тоді їх буде легше забирать. але опять же другий варіант проблеми повність не вирішує.
Пробовал в этом году через холстик, не понравилось.

Надіслано від мого Redmi 4, використовуючи Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

46 минут назад, Серж 82 сказал:

А Ви налобний фонарь не пробували?

:) Налобний фонарь тілька для закорму.

А щоб перебрати гніздо вночі, то для мене надто екстремально.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

не осушеные рамки сохраняются нормально моль их не так любит только хранить не в сыром помещении

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Алёнка changed the title to Закормка открытым способом... Кто как? Делимся опытом
1 час назад, Пётр Ахтырский сказал:

не осушеные рамки сохраняются нормально моль их не так любит только хранить не в сыром помещении

Зато пчелы любят . Вдруг двери забудешь закрыть :)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, MaXUA123 сказал:

Чи обовязково давати суш на осушку?

Никогда не даю на обсушку....с медогонки на склад

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, ved сказал:

Никогда не даю на обсушку....с медогонки на склад

Я тоже не сушу ,даже те которые на перетопку 

55 минут назад, крымлы сказал:

Зато пчелы любят . Вдруг двери забудешь закрыть :)

Был подобный случай И видос на  моём канале тоже имеется 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Короче не заморочуватись, особо. Відкачав і на склад. Якщо є надія на підтримуючий взяток, то максимум по магазину залишить. Дякую за поради.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тільки що, ved сказав:

Никогда не даю на обсушку....с медогонки на склад

Також так роблю і вже писав про це. Ну і кілька спостережень з цього приводу:

1. відпадають зайві маніпуляції з рамками;

2. неосушені рамки менше пошкоджуються восковою моллю. Це не значить що вона їх не трощить. Але в порівнянні з "сухими" рамками "мокрі" довже лишаються неушкодженими;

3. водичкою з росинки весною такі рамки зволожити і проблем з обживанням взагалі немає. бджоли в них зі швидкістю ракети піднімаються.

Єдине що пораджу то це одразу сортувати суш 1 і 2 гатунку. 1-й це суш де не виводився розплід. На стопках корпусів крейдою пишу "С1". Складаю одразу по відкачці і забуваю до наступного сезону. Таких рамок абсолютна більшість. На 2-му гатунку "С2". З ними треба уважнішими бути, адже в теплий вересень міль може встигнути шкоди наробити. Особисто я рамки, де виводився розплід повертаю на деякий час на осушку виключно в цілях боротьби з міллю. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, konoval_am сказал:

3. водичкою з росинки весною такі рамки зволожити і проблем з обживанням взагалі немає. бджоли в них зі швидкістю ракети піднімаються.

Ни чем не увлажняю.....много времени уходило бы.....

3 минуты назад, konoval_am сказал:

1-й це суш де не виводився розплід.

Это у меня вся магазинная суш......а рутовскую обрабатываю серой

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, MaXUA123 сказал:

:) Налобний фонарь тілька для закорму.

А щоб перебрати гніздо вночі, то для мене надто екстремально.

Я починаю десь о 20 й, і до 23.30 працюю, пізніше стає прохолодно, та і лінь напевне. (Гніздо зібрав, далі з усіх лишніх рам муху струсив, мед розпечатав і за заставну)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

35 минут назад, Серж 82 сказал:

Я починаю десь о 20 й, і до 23.30 працюю, пізніше стає прохолодно, та і лінь напевне. (Гніздо зібрав, далі з усіх лишніх рам муху струсив, мед розпечатав і за заставну)

Ого круто. А бджоли як реагували? Фонарик з червоним світлом чи ні?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

31 минуту назад, MaXUA123 сказал:

Ого круто. А бджоли як реагували? Фонарик з червоним світлом чи ні?

На жаль працюю сам тож відео зняти не можу (в принципі можу попробувати зняти). Фонарь звичайний світодіодний добре заряджений. Реакція бджіл - з десяток, може менше лазяь десь по капелюсі і бжинять під вухом (за декілька годин то дзижчання надоїдає), рукава на половину закочені, а от куртка заправлена в штани бо як залізе десь в пазуху то я то не люблю :umora:. Вскрили вулик - пару клубів диму і до роботи, буває що може десь одна на пару вуликів вкусити.

ПС якщо не буде сьогодні дощу то попробую хоч фото зробити.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 часов назад, Серж 82 сказал:

С якщо не буде сьогодні дощу то попробую хоч фото зробити

Виймаю рамки, струшую бджолу, розпечатую і назад у вулик

IMG_20170904_204352.jpg

IMG_20170904_203942.jpg

IMG_20170904_203531.jpg

IMG_20170904_203426.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Как вставить видео с смартфона  ? Если новбук не хочет опознавать смартфон ?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

56 хвилин тому, Серж 82 сказав:

Виймаю рамки, струшую бджолу, розпечатую і назад у вулик

В мене восени дуже неохоче мед з рамок переносять. Таку рамку як у Вас на фото якщо розпечатати, то з медом може так і лишитись...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 часов назад, Бджолопотам сказал:

В мене восени дуже неохоче мед з рамок переносять. Таку рамку як у Вас на фото якщо розпечатати, то з медом може так і лишитись...

Зараз забирають, може коли вже холодно тоді не беруть? У Вас ще по ходу є взяток і багато розплоду і скорочуєте напевно пізніше. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 часов назад, Серж 82 сказал:

Виймаю рамки, струшую бджолу, розпечатую і назад у вулик

IMG_20170904_204352.jpg

IMG_20170904_203942.jpg

IMG_20170904_203531.jpg

IMG_20170904_203426.jpg

Круто, я чомусь думав що в ночі якщо дивитись до бджіл, так зажалять до смерті. Виявляється що ні.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 минуты назад, MaXUA123 сказал:

Круто, я чомусь думав що в ночі якщо дивитись до бджіл, так зажалять до смерті. Виявляється що ні.

Ну не знаю, треба пробувати, чув відгуки тут на форумі що дехто пробував то і не радий був що поліз. (Може порода грає роль?)

Попробуйте на своїх, потім відпишетесь

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 минуту назад, Серж 82 сказал:

Ну не знаю, треба пробувати, чув відгуки тут на форумі що дехто пробував то і не радий був що поліз. (Може порода грає роль?)

Попробуйте на своїх, потім відпишетесь

Я то колись під дожчь відбирав проби щоб зробити аналіз на закліщованість з фонариком з червоним світлом і під зонтиком, то нічого було нормально. Мені навідь здалось що вони нас не бачили.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...