Перейти к содержанию

Сайт продажу меду (обговорення)


Рекомендуемые сообщения

Тільки що, ЖекаNL сказав:

извените меня это была моя неудачная шутка .я просто пошутил сказав что это будет сайт конкурент этому сайту . Конечно же Такому форуму на сегодняшнее время врядли  найдётся конкурент!  Извените ещё раз .  :hi: нестоит принимать близко к сердцу что многие из нас в том числе и я пишим , как говорится болтаем лиш бы ворту невоняло , так и здесь . но без этого скучно будит - хотя понимаю всему есть предел.

Нету за что извиняться. :IMHO1: Я бы принял это за обиду, если бы это было действительно так. Во всех других случаях мне просто смешно, когда мне приписывают мнимые страхи за судьбу Точка. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 хвилин тому, Kostya-Костя сказав:

Поживіть з ватніками та порівняйте ,  а ці люди в цій країні оказується можуть дати опір  та захищають свої інтереси , чого так вперлися в ті гроші , я думаю , що ніхто не пожалів . 

Мені вистачає вишиватніків, які вдівають сорочки, співають гімн, при зустрічі говорять "Слава Україні" і вважають це достатньою умовою, щоб вважати себе за патріота. А, ну ще грошима скидаються.  Але тема не про це і політику я не буду відкривати, бо маю багато чого цим вишиватнікам сказати, але їх багато, то не маю на них всіх часу, щоб відгавкуватися - потрібно працювати і колись. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

 

15 годин тому, ДобровоЛ сказав:

Овдієнко - соромно й признатися

Поки що тільки Овдієнко з однодумцями і Олена Щербань запропонували і роблять щось конкретне, щоб змінити ситуацію з цінами. Всі інші зайняли дуже зручну позицію - критикувати і нічого не пропонувати, фактично це демагогія. Поганий чи хороший Овдієнко, вийде в нього з сайтом чи ні, але потрібно визнати, що свою справу він вже зробив - він перший закликав пасічників чинити опір свавіллю експортерів, перший почав якісь практичні кроки і це дало свої результати. Тепер вже і іншим зрозуміло в якому напрямку рухатись і я підтримаю всіх, хто запропонує і буде робити щось корисне і конкретне.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 хвилини тому, Sanich сказав:

Мені вистачає вишиватніків, які вдівають сорочки, співають гімн, при зустрічі говорять "Слава Україні" і вважають це достатньою умовою, щоб вважати себе за патріота. А ну ще грошима скидаються.  Але тема не про це і політику я не буду відкривати, бо маю багато чого цим вишиватнікам сказати, але їх багато, то не маю на них всіх часу, щоб відгавкуватися - потрібно працювати і колись. 

На вашу думку  який українець має бути ?  Чи коли скинулись по 5 грн.  для армії це теж вишиватніки ? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 хвилини тому, Kostya-Костя сказав:

На вашу думку  який українець має бути ? 

В лічку, якщо цікавить. Точок без політики. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 хвилин тому, nibond сказав:

 

Поки що тільки Овдієнко з однодумцями і Олена Щербань запропонували і роблять щось конкретне, щоб змінити ситуацію з цінами. Всі інші зайняли дуже зручну позицію - критикувати і нічого не пропонувати, фактично це демагогія. Поганий чи хороший Овдієнко, вийде в нього з сайтом чи ні, але потрібно визнати, що свою справу він вже зробив - він перший закликав пасічників чинити опір свавіллю експортерів, перший почав якісь практичні кроки і це дало свої результати. Тепер вже і іншим зрозуміло в якому напрямку рухатись і я підтримаю всіх, хто запропонує і буде робити щось корисне і конкретне.

Подивіться чим ця людина займається. Це теж характеризує його як людину "гуманну". Тоді й мене зрозумієте, чому я з такою преосторогою відношусь до таких товарищів як він.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 хвилин тому, Sanich сказав:

В лічку, якщо цікавить.

Ви мені не авторитет щоб в лічкі читати хто такий українець . 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 хвилин тому, ДобровоЛ сказав:

Подивіться чим ця людина займається.

Пане Леоніде, при чому тут це? Ви ж не вегетаріанець я також,  і завжди це вбивство живої істоти, шашлики не ростуть одразу на шампурі. Хоч сам мисливством чи забоєм свійських тварин не займаюсь, але ж хтось повинен це робити.

Але полишимо Овдієнка, справа не в ньому, а в тому, що потрібно робити щось конкретне.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 хвилини тому, ДобровоЛ сказав:

Подивіться чим ця людина займається. Це теж характеризує його як людину "гуманну". Тоді й мене зрозумієте, чому я з такою преосторогою відношусь до таких товарищів як він.

І це все??!! Все думав, що у Вас на нього таке є ...Я то собі думав, що він страшна людина..а то так, просто мисливець...Хоч сам полюванням не займаюсь, таких знаю. Серед них теж достойні люди зустрічаються, і природу люблять, і мед..

27 хвилин тому, nibond сказав:

Поганий чи хороший Овдієнко, вийде в нього з сайтом чи ні, але потрібно визнати, що свою справу він вже зробив - він перший закликав пасічників чинити опір свавіллю експортерів, перший почав якісь практичні кроки і це дало свої результати. Тепер вже і іншим зрозуміло в якому напрямку рухатись і я підтримаю всіх, хто запропонує і буде робити щось корисне і конкретне.

Нарешті хтось це сказав.:ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

31 минуту назад, nibond сказал:

 

Поки що тільки Овдієнко з однодумцями і Олена Щербань запропонували і роблять щось конкретне, щоб змінити ситуацію з цінами. Всі інші зайняли дуже зручну позицію - критикувати і нічого не пропонувати, фактично це демагогія...

а я вам отвечу почему - потому что большенство уже  здали свой мёд кто раньше кто позже... если его осталось хоть половина да хотя бы 3 часть на руках у пчеловодов  - то будет отлично , может некоторые и будут работать на экспорт до следующего урожая ,а некоторым придётся отсиживатся  или временно закрыватся... 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

17 хвилин тому, ДобровоЛ сказав:

Подивіться чим ця людина займається. Це теж характеризує його як людину "гуманну". Тоді й мене зрозумієте, чому я з такою преосторогою відношусь до таких товарищів як він.

Це просто жесть !!!!!!!!!!!!!   Я в шоці !!!!!!!!   Мені наче хтось загелив !!!!   Всі бани цього форуму мене так не розчаровували !!!!!!!!!!!!!!!! Йокелемене !!!!!  Я просто в шоці !!!!!!!!!!!!   

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

45 минут назад, nibond сказал:

 

Поки що тільки Овдієнко з однодумцями і Олена Щербань запропонували і роблять щось конкретне, щоб змінити ситуацію з цінами. Всі інші зайняли дуже зручну позицію - критикувати і нічого не пропонувати, фактично це демагогія. Поганий чи хороший Овдієнко, вийде в нього з сайтом чи ні, але потрібно визнати, що свою справу він вже зробив - він перший закликав пасічників чинити опір свавіллю експортерів, перший почав якісь практичні кроки і це дало свої результати. Тепер вже і іншим зрозуміло в якому напрямку рухатись і я підтримаю всіх, хто запропонує і буде робити щось корисне і конкретне.

Відповім коротко на все свій час.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Sanich сказал:

, що Санич сам залишиться на Точку та й піде побиратися по інших. :umora:

Ты , это , если шо заходи на рыжий !

А если серьёзно,  я тебя одного не оставлю :ah:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, nibond сказал:

 

Поки що тільки Овдієнко з однодумцями і Олена Щербань запропонували і роблять щось конкретне, щоб змінити ситуацію з цінами. Всі інші зайняли дуже зручну позицію - критикувати і нічого не пропонувати, фактично це демагогія. Поганий чи хороший Овдієнко, вийде в нього з сайтом чи ні, але потрібно визнати, що свою справу він вже зробив - він перший закликав пасічників чинити опір свавіллю експортерів, перший почав якісь практичні кроки і це дало свої результати. Тепер вже і іншим зрозуміло в якому напрямку рухатись і я підтримаю всіх, хто запропонує і буде робити щось корисне і конкретне.

Саме по цій причині і перерахував йому 100 грн в перших рядах. Розумів ще тоді, що із сайту нічого путнього не вийде, (про що тоді писав),  але дав гроші на те, щоб активізувати людей.

І думаю, що шум далі буде ще більший.

Так що моя інвестиція була не даремна...:wave:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, nibond сказав:

Пане Леоніде, при чому тут це? Ви ж не вегетаріанець я також,  і завжди це вбивство живої істоти, шашлики не ростуть одразу на шампурі. Хоч сам мисливством чи забоєм свійських тварин не займаюсь, але ж хтось повинен це робити.

Але полишимо Овдієнка, справа не в ньому, а в тому, що потрібно робити щось конкретне.

 

2 години тому, kastor сказав:

І це все??!! Все думав, що у Вас на нього таке є ...Я то собі думав, що він страшна людина..а то так, просто мисливець...Хоч сам полюванням не займаюсь, таких знаю. Серед них теж достойні люди зустрічаються, і природу люблять, і мед..

 

Знаєте, можна і вепра вполювати та й тую ж лисичку. Згадайте хочаб ту ж дворянську охоту на вовка у фільмі з Кузьмичем. Картина маслом!  Але яким то способом тут то зроблено! І з якою ціллю? Навіть племена гондурасів так просто не вбивають. Вбивають, щоб поїсти чи когось нагодувати. А вбивати ради вбивства?! І насолоджуватися тим... Просто страхіття! Невже Всевишній наділив нас розумом, щоб ми так знущалися з його іншого меншого за нас створіння? 

Та це лише окрема сторінка, але яка доповнює "образ" цієї людини. Не дарма ж найбільш мене шокував  напад Овдієнка на Броніславовича - людину, як на мене, з усіх сторін порядну, шляхетну,трудолюбиву, відмінно знаючу свою професію. І чому? Та щоб покритикувати когось там в спілці пасічників. Отож, користуючись його "досягненнями" будьте "на чеку". Повторюю це - :IMHO:, яка нікого і ні до чого не зобов"язує, якщо хтось має інше переконання.

Може й хорошу справу він зробив, не мені цінить чи гудити те. Але, побачите, десь вилізуть і  будуть відчутні "побічні ефекти" від того. Повірте, я за свої роки роботи навчився розбиратися в людях - доля вчила не раз...:ah:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

думаю полювання взагалі потрібно заборонити і крапка.
 

 

в європі звірі не бояться людей і можна спокійно погодувати лебедів з рук, чи диких качок... а у нас як почалося полювання то ті "люди" стріляють по всьому що літає, так враження що якщо залишиться остання качка вони будуть її витравлювати по всім очеретам... жах.

++++++++++++++++++++++++++++++++++++

 

маю певні думки щодо медового сайту біржі меду

по суті,

можливо слід в веб студіях проконсультуватись щодо вже готового шаблону і підлаштувати його

це буде в рази дешевше (10000 доларів – вибачте це дуже дорого за сайт, плюс потім ті ж фірми будуть тягнути гроші типа за його просуваня… яке від них мало залежить… (це так наперед інфо.)
(студенти сайти на вордпресс за пару днів клепають і на безкоштовних шаблонах…)

(додам що домеін і хостінг коштують біля 1000-2000 грн на рік – це поточні витрати)
веб студія має налаштувати готовий шаблон купи продай бажано недорого,
1-2 адміна можливо за невелику плату – (ввечері полкікать і затвердити підходящі рекламки)

так от решту громадських коштів краще витратити на просування того сайту саме в газетах обласних і районних – саме там ті 80% пасічників яких досі немає в інтернеті а от газети думаю вони уміють читати…

сайт має бути безкоштовним – так як навіть олх повільно зсувається в платну платформу все більше і більше….

ну і головне сайт має згуртувати пасічників саме по пропозиції меду, тобто наприклад всі з райцентру сформують загальну партію в (скажімо у 100 тон і виставлять достойну ціну.
(бажано можливість регістрації за нікнейм так як виставити імя і прізвище і загальний тонаж не кожен захоче…

форуми, там, обговорення експортерів ітд це все майже третьорядне для того сайту… і лише відволікає.
та і вже є досить багато тих фоумів в т ч і данний ресурс. ( на форумах багато адміністрування, а це багато роботи для людини яку безкоштовно вряд чи хто буде робити…)

без цього згуртування пропозиції і залучення всіх пасічників це буде ще один сайт (сподіваюсь не за 10000 доларів так як за такої суми можлива певна складова для …..) так от це буде 328 чи який там по рахунку сайт пасічників… з переглядом в 50 людей в день…

а якщо вдасться залучити і згуртувати пасічників по районним громадам саме на темі гуртування пропозиції меду тоді це буде толкова всеукраїнська біржа меду


саме в цьому суть залучити більшість тих пасічників які в інтернет не вміють ходити , щоб вони бодай попросили сусіда розмістити ту рекламку на такій всеукраїнській платформі.

а для цього мабуть потрібно рекламувати його в райоінках і обл газетах, через спілки пасічників ітд... 
ці скандали в ютюб щодо медової біржі також трохи цьому допомагають, створюють хвилі, але це лише серед тих хто вже присутній в інтернет...

також розміщення оголошення має бути таке ж просте як наприклад на олх.

сайтів конкурентів не варто боятися, вони тримають нас в тонусі, щось можна навчитися, їх багато відкривається і багато потім закривається, багато функціонує просто як візитівка - тому що власник пише там раз на рік щось...

суть в тому щоб ця платформа залучила певну критичну масу людей, дала певний толк і люди потім би рекомендували знайомим гуртувати їх мед до спільної пропозиції з району. ( у нас на зборах спілки пасічників в районі це завжди основна тема, мій товариш Володя завжди намагався зібрати більшу партію але це не так то і легко...) можливо через такий сайт купи продай це буде зручніше і вийде...
можна буде просто порекомендувати всім долучитись до лота з райцентру наприклад.


можливо мої думки допоможуть
 

особливо не важливо хто це зможе зробить, Санич чи Лена чи Овдієнко 
гроші вже поздавали всі потроху, і я здав пару гривень.

шансів більше в Овдієнка, головне зробити толковий сайт шаблон купи продай (недорого щоб і на рекламу залишилось),
 і залучити в додаток до тих хто вже підтримав ідею гривнею, ще й тих хто не дуже в інтернеті буває...

думаю у веб студій такий шаблон має бути...

 

(стосовно гарантій чи буде сайт чи ні, чи стирять кошти чи ні - скажу так.

краще спробувати, ніж нічого не робити. та і білет на балет міг бути недорогий... 50 грн, 100 грн ... це все рахується ну а якщо не вийде то людина підтвердить певні якості, вийде покращить...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А ви звернули увагу на ім"я цуцика? - Апіс! :ak:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

49 минут назад, Кузьмич сказал:


 

А если серьёзно,  я тебя одного не оставлю :ah:

:ay:Ой подлииииза
 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

16 минут назад, realto сказал:


можливо мої думки допоможуть

Гарні думки! Головне щоб до них прислуховувалися до всіх цих думок

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 години тому, ДобровоЛ сказав:

Подивіться чим ця людина займається. Це теж характеризує його як людину "гуманну". Тоді й мене зрозумієте, чому я з такою преосторогою відношусь до таких товарищів як він.

 

Я вибачаюсь звісно, оскільки не мисливець. Але пане Леоніде, невже Ви не розумієте що собаку потрібно "натаскати"?!?! Чи Ви рахуєте що він з лисом мав ніжитись? Собакам спеціально влаштовують такі сутички і не з жорстокості а тому що вони мають бути в формі і тонусі... і знати що з тим лисом робити. Бо з часом як і годовані коти від мишей шугаються, так і собак по лісі буде дичина ганяти а не навпаки.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Как я понял из всей этой вакханалии-КИНА НЕ БУДЕТ! Афера-100%. Те кто клюнули и перевели деньги теперь оправдываются. Благотворительный взнос на создание сайта??Это как?Короче денег кто-то намыл и передумал. Сидят сейчас наверное в кабаке на эти деньги с копченой ляжкой, квасят и смотрят канкан и срать хотели на сайт. Ничего этот сайт представлять не будет и иностранцы на него не клюнут это и дураку понятно.Очередной клон.Это равносильно что строить магазин в селе рядом с пятью.
 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

57 минут назад, InVinoVeritas сказал:

:ay:Ой подлииииза
 

А шо делать , земля круглая ! 

Скоро выборы форума !:UA:

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, ДобровоЛ сказал:

Броніславовича - людину, як на мене, з усіх сторін порядну, шляхетну,

Звичайно, а як же по іншому. Авторитетність аналог святості.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, realto сказал:

в європі звірі не бояться людей і можна спокійно погодувати лебедів з рук, чи диких качок... а у нас як почалося полювання то ті "люди" стріляють по всьому що літає, так враження що якщо залишиться остання качка вони будуть її витравлювати по всім очеретам... жах.

Каждый охотник за отстрелочную платит денежку. Часть этой денежки идёт на покупку молодняка птицы для росселения в угодьях, часть на покупку зерна и сена для подкормки животных в зимнее голодное время. Сегодня удовольствие поохотится стоит в пределах 2000 гр за сезон + разовые отстрелки. Охотники платят деньги и хоть как то поддерживают этот пока ещё существующий мир дикой фауны. Интересно узнать, какую сумму на поддержание дикой фауны отдали сторонники запрета на охоту?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

17 хвилин тому, Елена Щербань сказав:

Звичайно, а як же по іншому. Авторитетність аналог святості.

Чому святості? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...