Перейти к содержанию

Сайт продажу меду (обговорення)


Рекомендуемые сообщения

1 минуту назад, Sanich сказал:

Короче, смотрю на это все и думаю - а не сделать ли мне сайт. Ребята рвуться в бой - пока загружаю их Журналом Пчеловода, а могу переориентировать и на новый проект. И будет сайт за 10000 у.е. за бессплатно... :ah:

 

Саня , ты еще не начал этот сайт делать?:blink:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тільки що, Кузьмич сказав:

Саня , ты еще не начал этот сайт делать?:blink:

А шо должен? Мне денег не дают. :umora: 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, Кузьмич сказал:

Саня , ты еще не начал этот сайт делать?:blink:

Чи й собі оце за голову взяться, та безкоштовно сайт зробити. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 хвилини тому, Кузьмич сказав:

Шо ,фсе ? 

На турецкий кофе потратили ? 

Только не делай эту тему флудилкой - забаню. По теме. :IMHO1:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

25 минут назад, Sanich сказал:

 

27 минут назад, Кузьмич сказал:

Ну этот цирк нужно посмотреть :umora:

Это в коментариях к видео.

 

Скажіть хоч на чиєму каналі. Неохота наосліп шукати

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, Sanich сказав:

Короче, смотрю на это все и думаю - а не сделать ли мне сайт. Ребята рвуться в бой - пока загружаю их Журналом Пчеловода, а могу переориентировать и на новый проект. И будет сайт за 10000 у.е. за бессплатно... :ah:

А чому безкоштовно? Запропонуй свої послуги Овдієнку на ту суму, що вже зібрана. Я, хто матеріально підтримав проект, не проти. Мені не важливо, хто робитиме і заробить, мене цікавить дієвий сайт.

Ідея про окремий сайт правильна. Хоч форум і "переварює" цю ж інформацію, але суп тут зовсім не той, ніж потребує маркетінговий сайт. Ідеологія, мета форуму - спілкування, самоосвіта, дозвілля і море флуду - кому як, найти важливу інформацію важко вже через день, а щоб продавати потрібно чітко і ясно - зайшов, вибрав, купив і  все за лічені хвилини.

Для розробників сайту. Дуже важлива опція - можливість зручно об'єднуватись в партії меду для продажу, звичайно, не менше 20 тон.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 хвилину тому, nibond сказав:

А чому безкоштовно? Запропонуй свої послуги Овдієнку на ту суму, що вже зібрана. Я, хто матеріально підтримав проект, не проти. Мені не важливо, хто робитиме і заробить, мене цікавить дієвий сайт.

Щоб робити таку справу - потрібно нею горіти. Інакше - монотонна робота за зарплату. Тих грошей, що зібрали вистачить хіба на зарплату керівника проекту на місяць.  Це раз. А по-друге, з Овдієнком я в житті жодного проекту разом робити не буду. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, ромео сказав:

Скажіть хоч на чиєму каналі. Неохота наосліп шукати

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 хвилину тому, Sanich сказав:

А по-друге, з Овдієнком я в житті жодного проекту разом робити не буду. 

Ну, якщо неможливо домовитись, то нехай буде безліч сайтів і кожен пробиває дорогу самотужки. Хоч всім йти в одному напрямку.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 хвилини тому, nibond сказав:

Ну, якщо неможливо домовитись, то нехай буде безліч сайтів і кожен пробиває дорогу самотужки. Хоч всім йти в одному напрямку.

Домовлятися з людиною, яка дозволяє собі лити бруд на чесних пасічників і у якої є його думка і неправильна немає про що. :IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

24 минуты назад, Sanich сказал:

Домовлятися з людиною, яка дозволяє собі лити бруд на чесних пасічників і у якої є його думка і неправильна немає про що. :IMHO:

Давайте мы будим деньги собирать на точке , Овдиенко скинет ту суму что есть ,  у вас будит 2 сайта  - возможно  платных,а чё это идея ,1 раз в день зашёл на точёк ,всё давай 10 гривен или 5 . всёравно будут заходить в том числе и я ,а так с миру по ниткам  голому на сайт . :ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, Sanich сказав:

Домовлятися з людиною, яка дозволяє собі лити бруд на чесних пасічників і у якої є його думка і неправильна немає про що. :IMHO:

 

41 хвилину тому, ЖекаNL сказав:

Давайте мы будим деньги собирать на точке , Овдиенко скинет ту суму что есть ,  у вас будит 2 сайта  - возможно  платных,а чё это идея ,1 раз в день зашёл на точёк ,всё давай 10 гривен или 5 . всёравно будут заходить в том числе и я ,а так с миру по ниткам  голому на сайт . :ay:

Господи, люди добрі! Та невже ж ви не розібралися з тим хто такий Овдієнко?! :blink::hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, nibond сказал:

А чому безкоштовно? Запропонуй свої послуги Овдієнку на ту суму, що вже зібрана. Я, хто матеріально підтримав проект, не проти. Мені не важливо, хто робитиме і заробить, мене цікавить дієвий сайт.

Ідея про окремий сайт правильна. Хоч форум і "переварює" цю ж інформацію, але суп тут зовсім не той, ніж потребує маркетінговий сайт. Ідеологія, мета форуму - спілкування, самоосвіта, дозвілля і море флуду - кому як, найти важливу інформацію важко вже через день, а щоб продавати потрібно чітко і ясно - зайшов, вибрав, купив і  все за лічені хвилини.

Для розробників сайту. Дуже важлива опція - можливість зручно об'єднуватись в партії меду для продажу, звичайно, не менше 20 тон.

Думаю, це "дитячі ігри" дорослих людей, якщо ще на початковому етапі було зрозуміло скільки коштів потрібно і для чого і в підсумку нічого конкретного з цього не буде.

Ідея на якій даний ресурс є корисним, як для пасічників і експортерів досить проста.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 хвилин тому, ДобровоЛ сказав:

 

Господи, люди добрі! Та невже ж ви не розібралися з тим хто такий Овдієнко?! :blink::hmm:

Вот и у меня он вызывал антипатию но после начала его деятельности связанной с сайтом и ценой меда немного пересмотрел свое мнения. Однако сам средств не переводил, так как каждая лишняя и не лишняя тоже копейка уходит на покупку новой литературы по теме пчеловодство. 

 

В любом случае был удивлен тому какие коменты читал в ютубе за прошедшие сутки. Жаль что мы так и не научились договариваться между собой. Особенно неприятно было читать откровенные поклепы.   

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, Sanich сказал:

Короче, смотрю на это все и думаю - а не сделать ли мне сайт. Ребята рвуться в бой - пока загружаю их Журналом Пчеловода, а могу переориентировать и на новый проект. И будет сайт за 10000 у.е. за бессплатно... :ah:

 

Як я вмію повторювати "кожна інформацію має свою ціну" і в перспективі даний ресурс є при певних стараннях прибутковим проектом, так як скорочує відстань між пасічниками (виробниками меду) і експортерами (його реалізаторами).

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15 хвилин тому, aleksanderche сказав:

Вот и у меня он вызывал антипатию но после начала его деятельности связанной с сайтом и ценой меда немного пересмотрел свое мнения. Однако сам средств не переводил, так как каждая лишняя и не лишняя тоже копейка уходит на покупку новой литературы по теме пчеловодство. 

 

В любом случае был удивлен тому какие коменты читал в ютубе за прошедшие сутки. Жаль что мы так и не научились договариваться между собой. Особенно неприятно было читать откровенные поклепы.   

Овдієнко - соромно й признатися - майже мій земляк. Він з Рокитного , що на Київщині.  А повна антипатія до нього виникла після тих  наклепів і нападок на Геннадія Броніславовича , коли йому було присвоєно звання Почесного пасічника. І я в своїй оцінці його дій не помилився,  в цьому  вже не один раз переконувався.:hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тільки що, ДобровоЛ сказав:

Овдієнко - соромно й признатися - майже мій земляк. Він з Рокитного , що на Київщині.  А повна антипатія до нього виникла після тих  наклепів і нападок на Геннадія Броніславовича , коли йому було присвоєно звання Почесного пасічника. І я в своїй оцінці його дій не помилився,  в цьому  вже не один раз переконався.:hmm:

Да это помню. Еще помню нападки на СПУ но тут я с ним согласен, организация которой руководят экспортеры а не пчеловоды. Жаль что они прикрываются известными лицами. 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 хвилин тому, aleksanderche сказав:

Да это помню. Еще помню нападки на СПУ но тут я с ним согласен, организация которой руководят экспортеры а не пчеловоды. Жаль что они прикрываются известными лицами. 

 

Критиканством він старається завоювати незаслужений авторитет, що найлегше зробити.:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 часов назад, ромео сказал:

Скажіть хоч на чиєму каналі. Неохота наосліп шукати

https://www.youtube.com/user/MrMarkusfab

https://www.youtube.com/user/baskov1986

https://www.youtube.com/channel/UCxhSqOUBKGyIbOwGiZE_H_g

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 часа назад, ДобровоЛ сказал:

 

Господи, люди добрі! Та невже ж ви не розібралися з тим хто такий Овдієнко?! :blink::hmm:

та розiбралися ,пам*ятаемо его ролики як вiн на нашого Брониславовича наiзжав i не тiльки на нього 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

За то я знаю точно, люди любят правду если правда сходится с их мнением но никак не наоборот. Тут подсказываешь как лучше сделать а в ответочку "приятная неожиданность";) 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Якось не цікавивися я цим сайтом доки не почали виходити цікаві відео на каналах у хлопців. А оце вирішив подивитися і почитати аж шість сторінок. Да баталії сурйозні :))). Подивився відео Овдієнко про сайт (чесно скажу не все дивився). Дуже смішно стало коли почув про гомогенізацію меду у бочці - не знав, що це так просто перемішав палкою і все клич до себе закордон :umora:. Після цього стало все ясно і зрозуміло. Підтримую Ваню Фабро, Санича, Міко і інших у кого переважає здоровий глузд (нікого не хочу образити). Але до цієї теми тре підходити з холодним розрахунком без емоцій. Сам теж вважаю, що та вартість, яка встановлюється кожного року не відповідає ринковій. Як буде працювати той сайт (якщо він взагалі буде) можно прочитати на шести сторінках цієї теми. І що це взагалі таке благодійний сайт - я такого ще не чув. Що це значить давайте скинемося і буде сайт - а далі??????? А далі відповідей немає.

Якийсь велосипед знову починаєво виноходити. Якщо вже хочете цивілізовано, як за кордоном у Європі чи у Америці, чи в Канаді. То спочатку треба розуміти, що там кожна пасіка офіційно зареєстрована і власник платить податки. Хто в нас вийде на цей сайт якщо пасіка зареєстрована на себе, дружину, маму, тата, брата, сестру, сина або доньку, тещу, тестя і т.д. І кожний ховається щоб бува податком не обклали. Ідея з біржею може і цікава, але виконання її ну дуже сумнівне.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

39 хвилин тому, Херсонец сказав:

Якось не цікавивися я цим сайтом доки не почали виходити цікаві відео на каналах у хлопців. А оце вирішив подивитися і почитати аж шість сторінок. Да баталії сурйозні :))). Подивився відео Овдієнко про сайт (чесно скажу не все дивився). Дуже смішно стало коли почув про гомогенізацію меду у бочці - не знав, що це так просто перемішав палкою і все клич до себе закордон :umora:. Після цього стало все ясно і зрозуміло. Підтримую Ваню Фабро, Санича, Міко і інших у кого переважає здоровий глузд (нікого не хочу образити). Але до цієї теми тре підходити з холодним розрахунком без емоцій. Сам теж вважаю, що та вартість, яка встановлюється кожного року не відповідає ринковій. Як буде працювати той сайт (якщо він взагалі буде) можно прочитати на шести сторінках цієї теми. І що це взагалі таке благодійний сайт - я такого ще не чув. Що це значить давайте скинемося і буде сайт - а далі??????? А далі відповідей немає.

Якийсь велосипед знову починаєво виноходити. Якщо вже хочете цивілізовано, як за кордоном у Європі чи у Америці, чи в Канаді. То спочатку треба розуміти, що там кожна пасіка офіційно зареєстрована і власник платить податки. Хто в нас вийде на цей сайт якщо пасіка зареєстрована на себе, дружину, маму, тата, брата, сестру, сина або доньку, тещу, тестя і т.д. І кожний ховається щоб бува податком не обклали. Ідея з біржею може і цікава, але виконання її ну дуже сумнівне.

Так, а особливо, враховуючи наші реалії.  Але повністю згоден і з тим, якщо була б якась біржа, чи як цю організацію не назвали б, на зразок OLX чи Violiti  на медо-перговій основі - нашим пасічникам жити стало б легше.:IMHO:

Та таким саме овдієнкам тут довіряти не варто - розкрадуть все, що зможуть, і загублять справу на корню в самому зародиші. Це люди типу Волоодимира Вольфовича з раша чи нашого оператора вил та любителя корів: їм би покричати, попияритися, а потім там хай хоч і трава не росте.:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 години тому, Елена Щербань сказав:

Чи й собі оце за голову взяться, та безкоштовно сайт зробити. 

Лєночко, а  чом би й ні, якщо кибета соображає?:ah::umora: Жаль -  моя освіта в іншому плані, а то б і не задумувався б...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, ДобровоЛ сказал:

Лєночко, а  чом би й ні, якщо кибета соображає?:ah::umora: Жаль -  моя освіта в іншому плані, а то б і не задумувався 

Ідея створити сайт для пасічників в мене вже визріла як пару місяців. Весь цей час я продумувала різні моменти та дрібниці в його призначенні,  функціоналі. Якщо дасть Бог часу то взимку почне ствій старт багатофункціональний портал, де кожен бажаючий який якимось чином пов' язаний з бджільництвом матиме змогу безкоштовно розміщувати оголошення , безкоштовно мати особистий кабінет адміністрування де матиме змогу створити від особистого сайту- візитки до особистого інтернет магазину, або якщо перелік товарів не величкий, то розмістити їх у загальному інтернет магазині. Там же буде блог і форум ( Санич пробач) ), щоб на місті можна вірішувати різні питання онлайн. Буде розміщена база оптовиків, матководів, маназинів реманенту та інше. Додатково дублюватимуться подіі цього сайту в поліграфічному виданні. Це так в двух словах. Основний напрямок - медовики та матководи. Інше як додаткове. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...