Перейти к содержанию
  • Объявления

• Sanich

Нужна ваша помощь   16.01.2018

Нужна посильная финансовая помощь. Детали по ссылке: http://tochok.info/topic/12655-нужна-помощь-ребенку/   
Андрей Баскевич

Сайт продажу меду (обговорення)

В теме 337 сообщений

Тільки що, Стрельчук Олег Анатольович сказав:

Не согласен .Перевоспитывать дело не благодарное .Но по журить перед тем как забанить стоит.:IMHO1:

Журите. Старших будут больше слушаться чем меня. :IMHO1:

Поделиться сообщением

40 минут назад, Стрельчук Олег Анатольович сказал:

Так что читают много людей .Думайте что пишете.

35 минут назад, Sanich сказал:

люди предпочитают иногда каналы Ютуба или отдельные блоги, где идет информация от одного лица. 

Если бы ещё думали что снимают ,  и выкладывают :hmm:

Изменено пользователем Кузьмич

Поделиться сообщением

Тільки що, Кузьмич сказав:

Если бы ещё думали что снимают , а ещё и выкладывают :hmm:

Если рейтинг канала растет - то с точки зрения маркетинга - все нормально. Даже если кому-то кажется, что контент на канале полное лайно. 

Поделиться сообщением

Только что, Sanich сказал:

Если рейтинг канала растет - то с точки зрения маркетинга - все нормально. Даже если кому-то кажется, что контент на канале полное лайно. 

Саня , только честно - это норма ?

Поделиться сообщением

1 хвилину тому, Кузьмич сказав:

Саня , только честно - это норма ?

Это реальность. А чуство нормы и меры у каждого свое и индивидуально. Я давно говорил - невозможно нравится всем. 

Поделиться сообщением

1 минуту назад, Sanich сказал:

чуство нормы и меры у каждого свое и индивидуально

Сказал администратор !

А вот за чашкой кофе мы обсудим это вне форума :az:

Поделиться сообщением

1 час назад, Sanich сказал:

Это формат форума - рот всем не заткнешь. Форум - это не я, не Администрация и даже не Рада. Форум - это все. Поэтому люди предпочитают иногда каналы Ютуба или отдельные блоги, где идет информация от одного лица. Я не думаю что здесь можно многое изменить. 

если человек несёт какую то пургу, то чтобы не вступать с ним дискуссию, переходящую в последствии в не формат,

должна быть ещё ОБЯЗАТЕЛЬНО кнопка "не нравится" (анонимно) как в том же Ютюб

получив пачку дизлайков пускай сам думает что не так 

Поделиться сообщением

3 хвилини тому, roman72201 сказав:

если человек несёт какую то пургу, то чтобы не вступать с ним дискуссию, переходящую в последствии в не формат,

Конкуренты могут эту функцию использовать в своих целях - недобросовесных.

но, есть хорошая новость, в новой версии движка будут не только лайки, а что то наподобие эмоций как в фейсбуке. 

Поделиться сообщением

3 хвилини тому, roman72201 сказав:

Фиг там. Есть индивидумы, которые будут уверены, что это все происки недобрых сил - их в неправоте ничем не убедишь. 

Поделиться сообщением

5 часов назад, roman72201 сказал:

А вы говорите в глаза, а не анонимно тыкайте. 

Поделиться сообщением

Поделиться сообщением

Щось мені стало незрозуміло, що знов коштів невистачає?

Знову почали збирати кошти на сайт?

Спочатку потрібно було б провести спільну здачу власного меду,так би мовити показати результат, а далі відпрацьовану схему перекласти на створення чогось спільного.

Тоді можливо б стало зрозуміло чого невистачає і не буде вистачати для реалізації ідеї.

Поделиться сообщением

4 часа назад, Wladimir_K сказал:

Щось мені стало незрозуміло, що знов коштів неви

Володя,  посмотрите еще раз видео а потом задавайте вопросы! Ок? 

Поделиться сообщением

9 минут назад, Андрей Баскевич сказал:

Володя,  посмотрите еще раз видео а потом задавайте вопросы! Ок? 

Я бачив коментар під відео пана Овдієнка з номером картки для збору коштів.

Поделиться сообщением

2 минуты назад, Wladimir_K сказал:

бачив коментар під відео пана Овдієнка з номером картки для збору коштів

Я удалив його пост. Він почув на відео за картку і написав повідомлення. Гроші якщо і будуть на щось збиратися то тільки на новий відкритий рахунок, щоб кожен міг бачити свої гроші і куди вони йдуть. 

Поделиться сообщением

Якось не звертав увагу на цю тему з сайтом. Але подивився відео Андрія і що хочу сказати: таке враження що змішали мухи з котлетами.

Розумію що це все довго обговорювалося, але:

Основна ідея, так розумію, вирішити питання оптового продажу меду. Коли Андрій сказав, що для експортерів на сійті місця немає, то ...

Не буду багато писати, але думаю, що краще, щоб сайт був вузькопрофільний, тобто з однієі сторони пасічники та іх об'єднання, з іншоі - експортери з іх даними: де знаходяться, у яких областях працюють, на яких умовах, які меди закуповлюють, закупочні ціни і т.д.

БЕЗ ЕКСПОРТЕРА НА САЙТІ ЦЕ БУДЕ ЧЕРГОВИЙ САЙТ (торгівельний майданчик) ДЛЯ ПАСІЧНИКІВ. 

Поделиться сообщением

8 минут назад, Витя сказал:

БЕЗ ЕКСПОРТЕРА НА САЙТІ ЦЕ БУДЕ ЧЕРГОВИЙ САЙТ (торгівельний майданчик) ДЛЯ ПАСІЧНИКІВ. 

Я сказал что под объединенным экспортер может предлагать свою цену за данный лот,экспортер может зарегистрироваться, будет каталог экспортеров.

Главное привлечь экспортера на этот сайт, но у них есть своя схема по которой они работают и им такие сайты не нужны на ранних этапах..Но если будет много лотов и объединений то возможно и у них будет интерес к данному порталу.. и потом в сайт мы сможем полностью интегрировать экспортера.. Ничего сложного не вижу. 

Поделиться сообщением

20 минут назад, Андрей Баскевич сказал:

Главное привлечь экспортера на этот сайт,

На якій хвилині презентаціі ТЗ Ви про це говорите? 

Поделиться сообщением

Ці слова не говорив,  але я сказав що експортери зможуть задавать ціну під лотом в коментарях лоту. 

Изменено пользователем Андрей Баскевич

Поделиться сообщением

52 минуты назад, Витя сказал:

БУДЕ ЧЕРГОВИЙ САЙТ (торгівельний майданчик) ДЛЯ ПАСІЧНИКІВ. 

Поделиться сообщением

По поводу экспортеров- кто внимательно читает  форум то все экспортеры на сайте есть а также их координаты.А вот по поводу обьединения в лоты- это интересно .Все хотят хорошую цену за свой мед а сами втихаря сдают  почем им дадут.Для меня очень проблемно с кем-то обьединится по тоннажу- один уже сдал осенью по дешевке. другой-продает в розницу по организациям. третий- вчера сдал деньги очень нужны.Поэтому есть надежда что на новом сайте можно с кем-то обьединится для лучшей  цены.Время покажет а критикуют больше всего те-кому нечего сдавать или уже сдали по 35-40грв.

Поделиться сообщением

45 минут назад, Андрей Баскевич сказал:

експортери зможуть задавать ціну під лотом в коментарях лоту. 

А може це ми повинні коменнтувати і оцінювити іх роботу?

1 час назад, Андрей Баскевич сказал:

Главное привлечь экспортера на этот сайт, но у них есть своя схема по которой они работают и им такие сайты не нужны

Що мішає забити іх усіх, включно з заготовачами, в одну базу, з ціною (яку пасічники будуть моніторити), адресами, рейтингом. Показати рейтинг від більшоі ціни до меншоі. Після такого в іх інтересах буде реєструватся самим і давати інформацію "з першоджерела".:IMHO:

Поделиться сообщением

6 минут назад, Витя сказал:

А може це ми повинні коменнтувати і оцінювити іх роботу?

Що мішає забити іх усіх, включно з заготовачами, в одну базу, з ціною (яку пасічники будуть моніторити), адресами, рейтингом. Показати рейтинг від більшоі ціни до меншоі. Після такого в іх інтересах буде реєструватся самим і давати інформацію "з першоджерела".:IMHO:

А хто заважає тут у відповідному розділі дати потрочну ціні і написати відповідні відгуки.

Каталог існує 2 роки і що сильну активність проявили пасічники.

34 минуты назад, Lech сказал:

По поводу экспортеров- кто внимательно читает  форум то все экспортеры на сайте есть а также их координаты.А вот по поводу обьединения в лоты- это интересно .Все хотят хорошую цену за свой мед а сами втихаря сдают  почем им дадут.Для меня очень проблемно с кем-то обьединится по тоннажу- один уже сдал осенью по дешевке. другой-продает в розницу по организациям. третий- вчера сдал деньги очень нужны.Поэтому есть надежда что на новом сайте можно с кем-то обьединится для лучшей  цены.Время покажет а критикуют больше всего те-кому нечего сдавать или уже сдали по 35-40грв.

У Вас медовий регіон і мене дивує, що Ви не знаєте з ким об'єднатися, відстань тут ролі значної може і не грати, якщо є бажання.

Поделиться сообщением

6 годин тому, Андрей Баскевич сказав:

задавайте вопросы

Є питання по об'єднанню в лоти.

Робиться акцент на анонімність,  ніби як потрібно заплутати сліди. Але питання сплати податків це ніяким чином не вирішує, бо все одно експортер подає всі дані на нас до податкової. А от саму процедуру об'єднання зробить майже не можливою. Ну яка може бути довіра в об'єднанні де  не знають один до одного, це клондайк для шахрайства. Я, наприклад, не об'єднаюсь з віртуальними бджолярами, так само і в експортера це викличе більше підозри, ніж зацікавленості, схема з заготовачами для них в такому разі надійніша.

Моє бачення. Для загального ознайомлення з лотами можна подавати не повну, тільки саму необхідну інформацію, там може вказуватись за бажанням нік, або тільки ім'я.  Але реєструватись повинні реальні люди з повними даними: ФІП, адреса, телефон наявність реєстрації пасіки (ветпаспорт, місцева Рада, реєстр), , щоб після підтвердження адміністратором входження в лот   ці дані були доступні всередині групи і при необхідності відкриті для ознайомлення експортеру.

І ще, для ідентифікації при реєстрації ввести обов'язкове підтвердження надісланим  СМС кодом, як це робиться вже в багатьох соціальних мережах. Це ускладнить шахрайську схему з використанням необмеженої кількості реєстрацій. Звичайно, на один номер телефону можна зареєструвати тільки одного користувача.

Изменено пользователем nibond

Поделиться сообщением

20 минут назад, Wladimir_K сказал:

А хто заважає тут у відповідному розділі дати потрочну ціні і написати відповідні відгуки.

Але ж тут не торговий майданчик. Ми тут обмінюємся досвідом, у т.ч. як і кому реалізувати мед.

Створюється торговий майданчик, своєрідна база даних пасічників з середніми об'ємами. (Чого середніми - великі здатні і самі зорганізуватися, або самі по собі.) Аналогу такого сайту ще не має. Фектично це подарунок для експортера: під час сезону дає мінімальну закупівельну, а у вересні та жовтні аналізує чи варто піднімати ціну (залежно від пропозицій).

То чому ж на торговому майданчику не узагальнити та систематизувати інформацію про потенційних покупців.

Поделиться сообщением

Для публикации сообщений создайте учётную запись или авторизуйтесь

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать учетную запись

Зарегистрируйте новую учётную запись в нашем сообществе. Это очень просто!

Регистрация нового пользователя

Войти

Уже есть аккаунт? Войти в систему.

Войти