Перейти к содержанию

Сайт продажу меду (обговорення)


Рекомендуемые сообщения

22 минуты назад, Fabro сказал:

Та так і є! Я найнятий Мир Медом і Біхайвом - я є тітушка:umora: Ні, тепер мені гроші не потрібні, я почекаю поки зроблять сайт для експорту, бо я дав гроші саме на цей сайт який мені обіцяли;)  І якщо його (такого сайту не буде) я на весь світ скажу що мене ошукали (хоча це вже і так видно що мене ошукали але я почекаю), і Ви Костя будете теж в цьому звинувачені, так як ви підтримуєте це;)

Думаешь за чистосердечное меньше дадут? :umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, Sanich сказав:

Овдієнко не дуже цим переймається, тролячи і принижуючи інших на своєму каналі. :umora:

Та ми всі вже зрозуміли, що людина він неоднозначна, але тоді навіщо брати з нього приклад? Ті хто скинувся, вважає що Ю.О. правий, і тільки заради цих людей потрібно трошки стримуватись, бо обізвавши Овдієнка, тим самим зачіпають людей які повірили йому, які не відсиджувались в кущах а зробили хоч щось:IMHO: Самі закликаєте до толерантності, до діїі, а на справді пшик..... 

Повторюсь, більшість мед вже здало, нових бажаючих скинутись на САЙТ поменшало. Зявились конкуренти..(чи-то колеги..чи-то люди із спільним діагнозом..хто як це собі бачить) які теж хочуть собі САЙТ, то нехай роблять, то "двіж" правильний..:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

34 минуты назад, kastor сказал:

Та ми всі вже зрозуміли, що людина він неоднозначна, але тоді навіщо брати з нього приклад? Ті хто скинувся, вважає що Ю.О. правий, і тільки заради цих людей потрібно трошки стримуватись, бо обізвавши Овдієнка, тим самим зачіпають людей які повірили йому, які не відсиджувались в кущах а зробили хоч щось:IMHO: Самі закликаєте до толерантності, до діїі, а на справді пшик..... 

Повторюсь, більшість мед вже здало, нових бажаючих скинутись на САЙТ поменшало. Зявились конкуренти..(чи-то колеги..чи-то люди із спільним діагнозом..хто як це собі бачить) які теж хочуть собі САЙТ, то нехай роблять, то "двіж" правильний..:IMHO:

А Ви впевнені, що конкуренти, не мали планів щось зробити ще рік назад.

Просто одні проводять "збір коштів і випуск серіалів", а інші займають конкретною реалізацією, промовчу скільки часу.

Далі не хочу продовжувати дискусію.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ще раз повторюсь на все свій час.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только ребята не сорьтесь. Со стороны выглядит это так.Неугодники через ютуберов без веских причин обосрали Овдиенко(до него никто так людей ненастраивал и не у кого нормальных мыслей до Него небыло) . Теперь все перегрызлись между собой, все пользователи ютуба ржут так что Кобзарь свой беззубый рот выставляет всем напоказ так как от ржачки уже неделю его стулить неможет.Некрасиво.Нехорошо.Нету никаких причин сраться и лить друг на друга ГРЯЗЬ.Оно этого нестоит.:IMHO1: Дождитесь конечного итога а потом делайте выводы, адо этого нечего лить всякую Гниль.:baby:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

55 хвилин тому, Wladimir_K сказав:

А Ви впевнені, що конкуренти, не мали планів щось зробити ще рік назад.

Просто одні проводять "збір коштів і випуск серіалів", а інші займають конкретною реалізацією, промовчу скільки часу.

За кошти я вже писав,з Вами згоден. Щодо конкурентів, і "рік назад" то результатів невидно.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

30 хвилин тому, Serafim78 сказав:

, адо этого нечего лить всякую Гниль.:baby:

Ви щойно стали активним учасником даного процесу. :umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 години тому, Гурович сказав:

Вы являетесь экспертом в данной области медицины?

 

14 години тому, Гурович сказав:

Интересно: откуда это видео перекочевало на форум?

 

З іннету, наберіть : Овдієнко, охота на лиса.

Та тут не в тонкощах охоти справа, а в характеристиці даної особи. З таких крупиць складається характер людини. Й побачите, що невдовзі й ви розчаруєтеся у ньому. Деякі його поступки на привеликий жаль,  про це прямо підказують ... Я майже 40 років віддав фотожурналістиці, ну, а  ця професія передбачає  і деякі знання і у психології . Тож ліпше б я помилився б... :(

Але ж розмова то про інше. Про сайт продажу меду. Тож давайте не загострювати увагу на даній осорбистості, а перейдемо поближче до суті теми..:ah:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 годин тому, Мико сказав:

Пропадут денюжки  собраные на создание сайта 

 Так , на привеликий жаль, Романовичу, воно до того й йдеться .:ah:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 часа назад, Fabro сказал:

Чтобы получилось надо прислушиваться к людям как и что правильнее делать, а не говорить что сайт будет всех пчеловодов но мы будем его делать так как нам хочется. Люди предлагают им помощь а им говорят не лезьте сюда, это наша корова:frusty:

Насколько я понимаю что в данном случае каждый совет очень ценен . И отмахиваться от дельных советов я бы не стал.:IMHO1:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 годин тому, офіцер сказав:

Відхилення- це, коли  шукати в інших відхилення.

Та його й шукати не доводиться... Але є ж професії , що саме це й досліджують. Тоді, як цих людей такої професії називати?:hmm:

Але все ж, давайте поближче до теми...:ah:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

17 минут назад, Андрей Баскевич сказал:

 

На счёт рекламы. Введите в гугле "сайт продажу меду" так даная страница стоит 4 в рейтинге после пасеки биз, плюс если будет какой то выхлоп пасечникам из данного сайта на ютубе качнуть можна так что и америка услышит чему свидетельствуют последние разногласия освещённые на ютубе.:IMHO1: Форум уже и так разрекламировал ещё не сделанный сайт.:))))

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

30 минут назад, Васька! сказал:

На счёт рекламы. Введите в гугле "сайт продажу меду" так даная страница стоит 4 в рейтинге после пасеки биз, плюс если будет какой то выхлоп пасечникам из данного сайта на ютубе качнуть можна так что и америка услышит чему свидетельствуют последние разногласия освещённые на ютубе.:IMHO1: Форум уже и так разрекламировал ещё не сделанный сайт.:))))

И никто за это спасибо не скажет:ah:;) 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

26 минут назад, Васька! сказал:

На счёт рекламы. Введите в гугле "сайт продажу меду"

У меня на первом месте выдает :)

2017-10-03_16-20.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ось де потрібно оголошення робити...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

31 минуту назад, Васька! сказал:

На счёт рекламы. Введите в гугле "сайт продажу меду" так даная страница стоит 4 в рейтинге после пасеки биз, плюс если будет какой то выхлоп пасечникам из данного сайта на ютубе качнуть можна так что и америка услышит чему свидетельствуют последние разногласия освещённые на ютубе.:IMHO1: Форум уже и так разрекламировал ещё не сделанный сайт.:))))

І тепер зробіть висновок на основі чого, то сайт потрібно робити.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Wladimir_K сказал:

Ось де потрібно оголошення робити...

Надо подумать матководам .Тема кипит .И без сайта .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, Андрей Баскевич сказав:

 

Это пять. :umora: Начал с того что обосрал идеи других сайтов, закончив очередной выдумкой, что идея других сайтов возникла, потому "что боятся потерять популярность" существующих.  :ay:

Исходя из твоего видео - "сайт нужен", но только "сайт, которым мы будем руководить". 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 минут назад, Стрельчук Олег Анатольович сказал:

Надо подумать матководам .Тема кипит .И без сайта .

Сайт це лише механізм збору інформації, нажаль форум  для продажу меду не є зручним.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Wladimir_K сказал:

Сайт це лише механізм збору інформації, нажаль форум  для продажу меду не є зручним.

Я думаю что наши Айтишники (Умельцы )Могут решить эту проблему. Наверно надо создавать Биржу по продаже маток .Глядя на этот движняк.:Jumpy:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, Стрельчук Олег Анатольович сказал:

Я думаю что наши Айтишники (Умельцы )Могут решить эту проблему. Наверно надо создавать Биржу по продаже маток .Глядя на этот движняк.:Jumpy:

Думаю, дешевше створити інший ресурс, ніж дописати розширений інтерфейс до "двіжка форуму", та й напевне тут купа ліцензійних проблем виникне.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 хвилини тому, Wladimir_K сказав:

Сайт це лише механізм збору інформації, нажаль форум  для продажу меду не є зручним.

Ну, а якщо його зробити по типу ВІОЛІТІ - тобто, як біржові торги ?..:ah:

5 хвилин тому, Стрельчук Олег Анатольович сказав:

Я думаю что наши Айтишники (Умельцы )Могут решить эту проблему. Наверно надо создавать Биржу по продаже маток .Глядя на этот движняк.:Jumpy:

О! Якраз у цей момент я теж саме згадав. По типу ВІОЛІТІ.:ah:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

27 минут назад, Стрельчук Олег Анатольович сказал:

Я думаю что наши Айтишники (Умельцы )Могут решить эту проблему. Наверно надо создавать Биржу по продаже маток .Глядя на этот движняк.:Jumpy:

Вот этой темой я и занимаюсь. Матководы мне роднее)))

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 часа назад, Андрей Баскевич сказал:

 

Обьединятся  с тонажом могут пчеловоды 2-3 человека  знающие друг друга и имеющие по 5-10 тон.  Для этого сайт не нужен.  А собирать партию 20 тон по 500 кг.  это дело провальное. Вот этим пускай и занимаются заготовители..

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...