Перейти к содержанию

Отзывы форумчан о приобретении маток и пакетов у форумчан


Рекомендуемые сообщения

Прочёл и понял, покупать пакеты не буду, то перекупы, то махинаторы, а то и с больной пчелой продают.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

52 хвилини тому, SASHA.OK сказав:

Чим (ким) саме зарекомендовані?:ah::hmm::dntknw:

я Вас прошу:ah:, та звичайно ж чим лайками на форумі в кого їх більше той і зарекомендований,чесний , бджола особлива, общем одні плюси:IMHO:, ладно гляну я скільки там у мене лайків,може я вже в лізі зарекомендованих:umora:................

А Вас так і заздрість мучить до тих зарекомендованих, та то є тіжка і непосильна праця зарекомендованого,недоспані червоні вочі, і тд:ah:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

46 хвилин тому, tuda сказав:

Прочёл и понял, покупать пакеты не буду, то перекупы, то махинаторы, а то и с больной пчелой продают.

все правильно не купляйте, роїв всім хватить,а махінатори так і чатують на вас,уж больно ви їм по душе,здравствуйте вместе с пчелкой;)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 годин тому, Укроп сказав:

Яка називати не буду,бо кажуть що піарим сильно

Та ладно Василь Олексійович пишіть що Зінгер, я ж ні проти конкретної лінії, ні проти карніки вцілому нічого проти не маю, але як кажуть "що занадто то нездраво", а я і сам маю декілька сімей карніки і італійки, але основна порода в мене бакфаст :hi:

10 годин тому, Укроп сказав:

Взагалі буду пропонувати Івану Михайловичу щоб взагалі не оприлюднювати який ми матеріал купуєм для себе. Тому що в багатьох це викликає заздрість, ну і звичайно потім ненависть

Якщо це Ви в мою сторону, а я так зрозумів що так, то Ви мене навіть не замало знаєте, а взагалі не знаєте щоб так казати :IMHO:

А хорошого матеріалу по бакфасту в мене достатньо, на любий смак, тож заздрити в принципі мені не має зісту, тим більше повторюсь - карніка не моя тема :ah:

Ну а таке поняття як ненависть для мене взагалі "чуждо" і неприйнятне :hi:

10 годин тому, Укроп сказав:

Яб ще повірив якби він жив тільки з пасіки, і намагався побільше заробить і впарював аби що небудь. А так у нього бджоли це всього навсього хобі, він самодостатння людина, і в своєму житті багато чого добився

Всі ми в тій чи іншій мірі "самодостатні" і чогось напевно добились! Просто не у всіх одинаковий результат, так як і можливості з самого початку у всіх були різні :IMHO:

На рахунок "хоббі" і альтруєстичних намірів Івана Михайловича я маю сумнів, так як Ви маючи матку класу А (з Ваших слів) "зажали" продати неплідок людям і боїтесь дати комусь привитись від неї, щоб хтось неміг зробити ШО чи ще щось і немав такого класного (знову з Ваших слів) матеріалу і що саме головне навіть членам вашого ГО, не говоря вже про інших. І після цього Ви продовжуєте розказувати який І.М. "благодетель" і як він багато для всіх робить :dntknw: 

Коли зимою спілкувались з Женею Рудьом, то він розповідав що в них немає такого поняття як конкуренція і можна без проблем приїхати до того ж Томаса Рупеля, чи до інших і привитись без проблем, що він і неодноразово робив, а у вас дійсно як писав Олександр якесь "Масонське ложе" :IMHO:

Я теж не живу з пасіки і володіючи значно меншими ресурсами ніж І.М. і маючи матку облітану на Бальтрумі, знаючи що їх практично нема в Україні пропонував знайомим привитись безкоштовно від неї, чи від будь якої матки які є у мене, щоб і у людей був доступ до матеріалу який на мою думку має бути непоганий, а також кільком форумчанам запропонував безкоштовно неплідок для того щоб вони могли зробити ШО і випробувати в різних комбінаціях. Якщо вони читають цю тему - то можуть підтвердити мої слова :hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 хвилини тому, SASHA.OK сказав:

Та ладно Василь Олексійович пишіть що Зінгер, я ж ні проти конкретної лінії, ні проти карніки вцілому нічого проти не маю, але як кажуть "що занадто то нездраво", а я і сам маю декілька сімей карніки і італійки, але основна порода в мене бакфаст :hi:

Якщо це Ви в мою сторону, а я так зрозумів що так, то Ви мене навіть не замало знаєте, а взагалі не знаєте щоб так казати :IMHO:

А хорошого матеріалу по бакфасту в мене достатньо, на любий смак, тож заздрити в принципі мені не має зісту, тим більше повторюсь - карніка не моя тема :ah:

Ну а таке поняття як ненависть для мене взагалі "чуждо" і неприйнятне :hi:

Всі ми в тій чи іншій мірі "самодостатні" і чогось напевно добились! Просто не у всіх одинаковий результат, так як і можливості з самого початку у всіх були різні :IMHO:

На рахунок "хоббі" і альтруєстичних намірів Івана Михайловича я маю сумнів, так як Ви маючи матку класу А (з Ваших слів) "зажали" продати неплідок людям і боїтесь дати комусь привитись від неї, щоб хтось неміг зробити ШО чи ще щось і немав такого класного (знову з Ваших слів) матеріалу і що саме головне навіть членам вашого ГО, не говоря вже про інших. І після цього Ви продовжуєте розказувати який І.М. "благодетель" і як він багато для всіх робить :dntknw: 

Коли зимою спілкувались з Женею Рудьом, то він розповідав що в них немає такого поняття як конкуренція і можна без проблем приїхати до того ж Томаса Рупеля, чи до інших і привитись без проблем, а у вас дійсно як писав Олександр якесь "Масонське ложе" :IMHO:

Я теж не живу з пасіки і володіючи значно меншими ресурсами ніж І.М. і маючи матку облітану на Бальтрумі, знаючи що їх практично нема в Україні пропонував знайомим привитись безкоштовно від неї, чи від будь якої матки які є у мене, щоб і у людей був доступ до матеріалу який на мою думку має бути непоганий, а також кільком форумчанам запропонував безкоштовно неплідок для того щоб вони могли зробити ШО і випробувати в різних комбінаціях. Якщо вони читають цю тему - то можуть підтвердити мої слова :hi:

я в захоплені, те що бачив в тіжких рожевих снах,чую на слух,а карніки класу А привитись у Вас не буде, ....... звичайно жартую і вірю ,що Ви б поділились для прививки,а сказане Вами, як є в цивілізованому світі, вірю може і в нас буде,я особисто ніколи, нікому не бороню привитись у мене на пасіці.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 хвилин тому, miro сказав:

я Вас прошу:ah:, та звичайно ж чим лайками на форумі в кого їх більше той і зарекомендований,чесний , бджола особлива, общем одні плюси:IMHO:, ладно гляну я скільки там у мене лайків,може я вже в лізі зарекомендованих:umora:................

А Вас так і заздрість мучить до тих зарекомендованих, та то є тіжка і непосильна праця зарекомендованого,недоспані червоні вочі, і тд:ah:

лайки на форумі то є сила:umora:, або боти користувачі які піарять тих зарекомендованих:ole_ole::umora:

Чим (ким) саме зарекомендовані?  - та для прикладу є матковод "Н" і в нього люди купляють кожного року матки, і вони задоволені тим за шо вони куплять і вдячні йому за це....тай цей матковод "Н"  не сидить на Точку і не  піариться і реклама йому не потрібна бо в нього все гуд! Інколи в нас на форумі прям виборча компанія проходить, особливо коли хтось шось хоче проштовхнути:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 хвилини тому, MaikMay сказав:

лайки на форумі то є сила:umora:, або боти користувачі які піарять тих зарекомендованих:ole_ole::umora:

Чим (ким) саме зарекомендовані?  - та для прикладу є матковод "Н" і в нього люди купляють кожного року матки, і вони задоволені тим за шо вони куплять і вдячні йому за це....тай цей матковод "Н"  не сидить на Точку і не  піариться і реклама йому не потрібна бо в нього все гуд! Інколи в нас на форумі прям виборча компанія проходить, особливо коли хтось шось хоче проштовхнути:hi:

о це коли у Вас буде 20 000 лайків і 87 публікацій,Ви змінити свою думку на все,що відбувається на форумі,а так до того часу, я побажаю успіху:)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 години тому, paseznik2013 сказав:

 В наступному році до мене пришлете як у Вас не хватить.Буде борг за рекламу.

Згода. Всіх  Миколаївських направлятиму до Вас! 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 години тому, Серж 82 сказав:

Тепер судіть про якість цих пакетів і якість пакетів Івана Михайловича (думаю що якість відрізняється в рази). 

Як не дивно, но я і не сумніваюсь що пакети від І.М., м'яко кажучи, далеко не найгіршої якості, просто стільки піару було що сподівання були ого-го, а в результаті не виправдали сподівань. Для чого було казати що "це накращі пакети в Західній Україні", адже багато людей (пакетчиків) відносяться відповідально і пакети в них досить високої якості. Я вже писав, що в цивілізованому світі люди показують переваги свого товару, а в нас обгаджують чужий, а тут як в Крилова "Кукушка хвалит петуха за то, что хвалит он кукушку" :IMHO:

Плюс ще немаловажний момент - це все ж дуже великий розрив в термінах між обіцяними і по факту :hmm:

P.S. Пакети не продаю, тож не рекламуюсь, одного разу продав Роману з Луганської обл., то він осінню звонив і сказав що по пакети вже не буде їхати, але замовив маток на весну :hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

17 хвилин тому, miro сказав:

о це коли у Вас буде 20 000 лайків і 87 публікацій,Ви змінити свою думку на все,що відбувається на форумі,а так до того часу, я побажаю успіху:)

:umora:кожному своє:):wave:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Не че не понял что тут за гонения друг на друга то есть люди приехали пакеты брать и не видели что матки 2015 года конечно видели 100% их на то время все устраивало, а через пол года сразу нет. Это как купил в магазине вчерашний хлеб, а через неделю понял что он вчерашний? Закройте тему это срачь не о чем. 
Коли приїджаєш через усю країну, ще перед тим робиш попередню оплату то мабуть береш що є. А потім розповідаєш що було.

Надіслано від мого GT-I9500, використовуючи Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Іван Михайлович сказал:

Згода. Всіх  Миколаївських направлятиму до Вас! 

Лучше Херсонских...  После Николаевских хвостов не остаётся..  по 2 семи в один пакет утрамбовуют...:umora:         Мы  таки....

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 минут назад, Сергей Тюркин сказал:

Лучше Херсонских...  После Николаевских хвостов не остаётся..  по 2 семи в один пакет утрамбовуют...:umora:         Мы  таки....

Херсонські ісправно працюють 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я піарив пакети І.М в нас селі і в сосіднім.тільки одна фраза чого коштувала,будемо брати пакети в Голови Правліня Матководів України.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, SASHA.OK сказал:

Як не дивно, но я і не сумніваюсь що пакети від І.М., м'яко кажучи, далеко не найгіршої якості, просто стільки піару було що сподівання були ого-го, а в результаті не виправдали сподівань. Для чого було казати що "це накращі пакети в Західній Україні", адже багато людей (пакетчиків) відносяться відповідально і пакети в них досить високої якості. Я вже писав, що в цивілізованому світі люди показують переваги свого товару, а в нас обгаджують чужий, а тут як в Крилова "Кукушка хвалит петуха за то, что хвалит он кукушку" :IMHO:

Плюс ще немаловажний момент - це все ж дуже великий розрив в термінах між обіцяними і по факту :hmm:

P.S. Пакети не продаю, тож не рекламуюсь, одного разу продав Роману з Луганської обл., то він осінню звонив і сказав що по пакети вже не буде їхати, але замовив маток на весну :hi:

На рахунок строків незнаю, мені люди в кінці  травня дзвонили кожен день, навіть у перші числа червня дзвонили, шукали пакети. Пакетів явно не вистачало на всіх.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Два капитана сказал:

Херсонські ісправно працюють 

В Николаевских лесопосадках развелось больше чем клещей:)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

як же пасічники зможуть взнати яких ліній і порід маток ви пропонуєте. якщо це беде секрет великий. і невже в паспорті матки буде написано що це таємнича бджола медоносна. все одно все стане явним. а зависників і шипко вумних неслухайте і незертайте уваги. робіть свою справу і буде в добре.
В минулому році прислали маток, так по сей день не відомо чиї вони діти. Може б докупив в цьому році якусь лінію так хто лідер не відомо. Єдине скажу що темний бакфаст по результатові уього сезону вже в "димарі".
.

Надіслано від мого GT-I9500, використовуючи Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

просто потрібно створити тему "Хто що придбав, на пасіку" і ВСЕ.
Це як би рядовий пасічник придбав собі на пасіку, а у Укропа друге направлення. Він і собі бере і іншим реалізує. При тому що в нього є доволі цікаві речі.

Надіслано від мого GT-I9500, використовуючи Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 минут назад, Олег Мороз сказал:

 При тому що в нього є доволі цікаві речі.
 

Котри

 

7 минут назад, Олег Мороз сказал:

іншим  НЕ  реалізує.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

 А конкретнiше!!! Менi як новачку корисно та i не тiльки менi знаты як правильно вибрати тi пакети щоб потiм не вiдпало бажання пасiчникувати або купувати у людей бжоли
Один чоловік розповідав що в нього все по таблиці. Основна робота це підгодівля, але це не "кримінально" просто нарощування бджоли і розплоду що ще трохи і собі залишилося.

Надіслано від мого GT-I9500, використовуючи Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

На рахунок строків незнаю, мені люди в кінці  травня дзвонили кожен день, навіть у перші числа червня дзвонили, шукали пакети. Пакетів явно не вистачало на всіх.
То мабуть промислова з Семенівки.

Надіслано від мого GT-I9500, використовуючи Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 часов назад, miro сказал:

все правильно не купляйте, роїв всім хватить,а махінатори так і чатують на вас,уж больно ви їм по душе,здравствуйте вместе с пчелкой;)

Вы намекнули что нас разводят как лохов?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Десь п'ять років тому, брали з батьком 20 пакетів в Миколаєвській обл. Варадіївський р-н. Коли набирали пакети просто бомба, розплід від бруска до бруска, бждоли теж насипали добре. Їдим додому раді, як "слони". Про догляд за пакетами писать не буду, я практично з 13 років з бджолами, тому переохолодження чи ще чогось не було, все робилось по феншую.

10 з 20ти спрацювали нормально, без питань, десь 5-7 так собі нище середньо, були 2-3 вулика, які вище двох рутів так і не піднялись. 

На весну з тих пакетів, залишилось декілька сімей і ми з батьком ще довго відчищали від гіменця корпуси і рамки, попутно згадуючи які бомезні пакети відбирали.

Тому "Не все те золото, що блищить"

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

25 хвилин тому, tuda сказав:

Вы намекнули что нас разводят как лохов?

я не намікнув,а прямо кажу коли не впевнений не купляй,така купівля не складе нічого доброго,ось результат однієї,і моя думка через дії покупця

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 хвилини тому, Вадим Василюк сказав:

Десь п'ять років тому, брали з батьком 20 пакетів в Миколаєвській обл. Варадіївський р-н. Коли набирали пакети просто бомба, ..........

значить нам треба плакат ось такого характеру,   будьмо уважні в продажі пакети просто бомба, останнє може рвонути:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Алёнка changed the title to Отзывы форумчан о приобретении маток и пакетов у форумчан

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...