paseznik2013

Отзывы форумчан о приобретении маток и пакетов у форумчан

647 сообщений в этой теме

2 хвилини тому, КАЕ сказав:

Про зятя ,який захоплюється бджолами мохна тільки мріяти,а ще як допомагає....:ay:

помагають обидвоє, інколи думаю ,що заморив, але долучитись до справи заявив пока один:)

4 пользователям понравилось это

Поделиться сообщением

2 хвилини тому, КАЕ сказав:

Про зятя ,який захоплюється бджолами мохна тільки мріяти,а ще як допомагає....:ay:

Гадаєте, все так просто?  А як би Вам сказали: "Хочеш доньку - шуруй на пасіку!:umora:"...

7 пользователям понравилось это

Поделиться сообщением

8 минут назад, Kumpel сказал:

Гадаєте, все так просто?  А як би Вам сказали: "Хочеш доньку - шуруй на пасіку!:umora:"...

Гарна перевірка .Раз піде-то кохає

5 пользователям понравилось это

Поделиться сообщением

сказане зятем,не було просто так,він бачив моє бажання бути в справі давно,но рішення прийняв сьогодні, взагалі він молодець,бо не робить цього з жалості і до саги наживи,а прийняти те ,що готовив тесть:ak:

6 пользователям понравилось это

Поделиться сообщением

5 минут назад, miro сказал:

сказане зятем,не було просто так,він бачив моє бажання бути в справі давно,но рішення прийняв сьогодні, взагалі він молодець,бо не робить цього з жалості і до саги наживи,а прийняти те ,що готовив тесть:ak:

Главное чтобы не развалил нажитое не посильным трудом а то что проявил желание это хорошо сейчас это редкость кто хочет заниматься пчелами всерез  :IMHO1:

6 пользователям понравилось это

Поделиться сообщением

16 минут назад, miro сказал:

Та не радiйте завчасно 

Зять молодець, що прийняв рiшення на кiнець сезону 

Ось весною i влiтку  вiн вам не те заспiвае :IMHO:

Як натре мозолi об весла "Галери "

Изменено пользователем Мико
5 пользователям понравилось это

Поделиться сообщением

34 хвилини тому, miro сказав:

Нє, ну то капєц! Так і бачу Вас в тіньку, під горіхом, потягуськи там всякі... А внукам хто справу передавати буде?! А діточкам дідову схему "10 моцних, по рамці в 110, ціна - Онтаріо" що, зять розкаже? Ой передчасно...:)

Изменено пользователем Kumpel

Поделиться сообщением

9 годин тому, Kumpel сказав:

Нє, ну то капєц! Так і бачу Вас в тіньку, під горіхом, потягуськи там всякі... А внукам хто справу передавати буде?! А діточкам дідову схему "10 моцних, по рамці в 110, ціна - Онтаріо" що, зять розкаже? Ой передчасно...:)

а шо тепер є форум, в того прочитав одне,в другого інше і всьо, відразу моцний профісінал:umora:, мене не чіпайте,цілий день лежатиму сьогодні,а завтра або до небес поближче,або в шоколаді:)

3 пользователям понравилось это

Поделиться сообщением

11 час назад, PEN сказал:

В этом году заказал пару маток карпаток линия 100 у Паращинця... решил в последний раз испытать удачу. До этого все типы карпаток перепробывал ни как не приживаются на пасеке ))) материал на 50% брак..... И в этот раз не повезло.... у некоторых маток  яйцекладка паскудная, расплод пестрый,  некоторые семьи просто поменяли маток и все. С 8 маток под конец сезона осталось 2 штуки и тех поменяю. на бакфаст. Кстати там где был пестрый расплод маток поменял на бак Ф2 выводил от Ф1 от Дяди Толи Котелевского, картина поменялась на глазах...  жалко потраченых денег на карпатку, все таки 250 грн /матка. Не кого не виню .... может карпатка и супер но не на моей пасеке. Бакфаст прижился отлично...... от перезимовавшей семьи взял  140 кг товарного меда, + оставил в зиму, +2 отводка.... сумашедшие пчелы )))))

Это очень хорошо, важно то что у Вас уже сформировано мнение про тех пчёл, что обставлены на Вашей пасеке и с какими будете работать, а я отдаю предпочтение ф2- и тоже радуюсь стационару

1 пользователю понравилось это

Поделиться сообщением

10 годин тому, Мико сказав:

Та не радiйте завчасно 

Зять молодець, що прийняв рiшення на кiнець сезону 

Ось весною i влiтку  вiн вам не те заспiвае :IMHO:

Як натре мозолi об весла "Галери "

ну шо за зависть,ні щоб похвалити ,сказати от приїду miro я до тебе в гості і скажу, а давай-ка ми пляшку вип'ємо,і нікуда ти не дінешся, не скажеш словом залежавшимся на полочці, та ні роботи на пасіці не впроворот, бо є в тебе зять все зробить поки ми пляшечку ту, та і випємо.:umora:

8 пользователям понравилось это

Поделиться сообщением

1 час назад, miro сказал:

ну шо за зависть,ні щоб похвалити ,сказати от приїду miro я до тебе в гості і скажу, а давай-ка ми пляшку вип'ємо,і нікуда ти не дінешся, не скажеш словом залежавшимся на полочці, та ні роботи на пасіці не впроворот, бо є в тебе зять все зробить поки ми пляшечку ту, та і випємо.:umora:

Та яка там заздрiсть 

Я сужу по своему 

Забiг з "галери " ,що i досi не видно 

Поделиться сообщением

19 часов назад, PEN сказал:

от перезимовавшей семьи взял  140 кг товарного меда, + оставил в зиму, +2 отводка.... сумашедшие пчелы )))))

Тихо,тихо....Обычно на второй-третий год ищут "молоток" или....начинают продавать матки, от того что "перезимовало":refery:

Поделиться сообщением

В 18.08.2017 в 14:40, Богдан1 сказав:

От читаю цю тему і цікава статистика випливає всі матки які хвалять це матки не нашої селекції а лиш нашої репродукції і тому напевно хвалити потрібно ,,Пернера Тізлера Закхофа Маха" а тут всі лаври нам .У мене питання хто на вашу думку з українських селекціонерів працює достойно я відзначивби Єгошиних Паб намагається працювати. А ще хто може відзначити кого давайте піднімати своїх селекціонерів...

А чи ж варто? Про яку селекцію може йтися на Україні?!  Кафедрою конярства ? А ви пробували Єгошинських маток? Я так - 9 шт. тримав два роки. Тому й промовчу. Одне скажу - відселекціоновані ще за Союзу матки академією Тимірязєва були дійсно варті уваги. Деякі, спробувані мною типи карпатянок Гайдара теж... Може мені просто не поподались відповідні. Якось попали сотки від Паращинця,- був ошелешений ними. А наступна придбана їх партія була найгіршою серед усіх сімей й не лише моєї пасіки. Та це було ще до знайомства мого з баками...:ah::dntknw:

Поделиться сообщением

10 годин тому, Мико сказав:

Та яка там заздрiсть 

Я сужу по своему 

Забiг з "галери " ,що i досi не видно 

Збіглося! У вас, Романовичу11 999 публікацій, а у мене плюсів.:umora::ay:

Изменено пользователем ДобровоЛ

Поделиться сообщением

В

35 минут назад, ДобровоЛ сказал:

А чи ж варто? Про яку селекцію може йтися на Україні?!  Кафедрою конярства ? А ви пробували Єгошинських маток? Я так - 9 шт. тримав два роки. Тому й промовчу. Одне скажу - відселекціоновані ще за Союзу матки академією Тимірязєва були дійсно варті уваги. Деякі, спробувані мною типи карпатянок Гайдара теж... Може мені просто не поподались відповідні. Якось попали сотки від Паращинця,- був ошелешений ними. А наступна придбана їх партія була найгіршою серед усіх сімей й не лише моєї пасіки. Та це було ще до знайомства мого з баками...:ah::dntknw:

35 минут назад, ДобровоЛ сказал:

Погоджуюсь з Соткою але доприкладу цього року тестував групу аналогів карпатки відносно карніки то ми не далеко втікли. А з Єгошеним там інше незабуваймо в яких умовах утримує він і кормова база а яка у вас тому можливо неповезло але продаж маток у нього непадає і особисто чув хороші відгуки від Поляків.Основна проблема нашої селекції це масова силекція а не точкова,,лінійна" бо зменшити оцей розкид гко тільки так.А Єгошина я поважаю як хорошого спеціаліста і господаря.

16 пользователям понравилось это

Поделиться сообщением

9 минут назад, Богдан1 сказал:

В

Погоджуюсь з Соткою але доприкладу цього року тестував групу аналогів карпатки відносно карніки то ми не далеко втікли. А з Єгошеним там інше незабуваймо в яких умовах утримує він і кормова база а яка у вас тому можливо неповезло але продаж маток у нього непадає і особисто чув хороші відгуки від Поляків.Основна проблема нашої селекції це масова силекція а не точкова,,лінійна" бо зменшити оцей розкид гко тільки так.А Єгошина я поважаю як хорошого спеціаліста і господаря.

Схвальні відгуки поляків саме про Єгошинські матки? 

2 пользователям понравилось это

Поделиться сообщением

В цьому році  кілька нуклеусів  з 100 Василя Паращинця( сина )   стояли на гірському облітнику  на Синевірські поляні. Значить щось робить , а як робить то може і буде результат. . 

9 пользователям понравилось это

Поделиться сообщением

Мне лично понравилась карпатка Дочинца и УС Хмельницкая

9 пользователям понравилось это

Поделиться сообщением

29 минут назад, Укроп сказал:

Так Василь ти правельно прочитав.)))

Поделиться сообщением

11 час назад, Укроп сказал:

это не удивительно , т.к. УС Егошина , отлично зимуют очень хорошо носят мёд , но вот с весеним стартом у них проблема из -за этого они и не роятся - это пчела с поздним развитием - на гречку подсолнух - рапс они не берут . У поляков  они севернее и прохладнее , у них позже весна и УС Егошина уверен показывает у них ОТЛИЧНЫЙ результат

Изменено пользователем ЖекаNL

Поделиться сообщением

34 минуты назад, ЖекаNL сказал:

это не удивительно , т.к. УС Егошина , отлично зимуют очень хорошо носят мёд , но вот с весеним стартом у них проблема из -за этого они и не роятся - это пчела с поздним развитием - на гречку подсолнух - рапс они не берут . У поляков  они севернее и прохладнее , у них позже весна и УС Егошина уверен показывает у них ОТЛИЧНЫЙ результат

Так цеж класно якщо не рояться,( тільки якщо це дійсно так) у мене його маток ніколи не було тому так і сказав

Поделиться сообщением

В 8/19/2017 в 12:31, Ильич (альп) сказав:

Получается что только у своих проверенных. Все остальное хлам и отбросы

20 років продаю пакети і маток , а в цьому році не вгодив миколаївським  пасічникам.  Хоч сусіди їх  дуже задоволені моїми матками і пакетами, і купляли кілька років поспіль. Правда вони не перепродували і не " чаклували" над моїми пакетами. 

Поделиться сообщением

3 часа назад, Іван Михайлович сказал:

20 років продаю пакети і маток , а в цьому році не вгодив миколаївським  пасічникам.  

У нас требования к пакетам   140 кг..+ 2 отводка...:umora:        Всё остальное брак...

15 пользователям понравилось это

Поделиться сообщением

3 часа назад, Іван Михайлович сказал:

20 років продаю пакети і маток , а в цьому році не вгодив миколаївським  пасічникам.  Хоч сусіди їх  дуже задоволені моїми матками і пакетами, і купляли кілька років поспіль. Правда вони не перепродували і не " чаклували" над моїми пакетами. 

Ну і я для себе привозив,для синів і для друзів.А чось Сашко цього року до Вас не поїхав.а кук\пував на Вінечені,позвоніть до нього поспилкуйтесь чому так.

Поделиться сообщением

2 години тому, Сергей Тюркин сказав:

У нас требования к пакетам   140 кг..+ 2 отводка...:umora:        Всё остальное брак...

На акації!:ole_ole::umora:

8 пользователям понравилось это

Поделиться сообщением

Создайте аккаунт или войдите для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Войти

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас