Перейти к содержанию

Отзывы форумчан о приобретении маток и пакетов у форумчан


Рекомендуемые сообщения

6 годин тому, Паланочка сказав:

так підтверджую, мені була пропозиція неплідок, за що вдячний :wave::az: 

Артем,я Вам гарантую,до Вас ще доберуться, Ви ще доіграєтесь,Ваше щастя,що Ваша професійність тому заважає:)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, miro сказал:

Артем,я Вам гарантую,до Вас ще доберуться, Ви ще доіграєтесь,Ваше щастя,що Ваша професійність тому заважає:)

Михайло, навіть сперечатись з вами не буду ;):az:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тільки що, Паланочка сказав:

Михайло, навіть сперечатись з вами не буду ;):az:

то хоть,то добре,........... нічого ,ми працюємо над Вашою працею і іншими деталями,жаль но Ви не косячете,нічого підхопимо, зашалюємо, сплюндруємо,нарід того чекає:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 годин тому, Artline сказав:

Ну и что что за 600, это что имеет значение, по Вашему если за 1300 то и сами откачают и в рот покладут. Таких продавцов- особенно карпатки море и в том числе  и на форумах, а пчела поместная с темной маткой уже карпатка. Вывод :- покупатель ожидал большего от приобретения+ мелкие промахи в наращивании семьи,- результаты известны. Но опять прослеживается тенденция, виноват покупатель, продавец у нас Святой(на этом форуме):hi:

я б так,не сказав, зберіть на форумі інформацію про результати, помисліть,а тоді робіть крок до куплі, я думаю,що всі ці піари підуть в небуття,коли,відгуки скажуть правду

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

18 годин тому, Ильич (альп) сказав:

Человек договорился с Вами, проплатил аванс, проехал 500 км. В итоге его квалификация Вас не устраивает :hmm:

я не прийму і не спровокую до завдатку коли не буду впевнений у своєму клієнті,з моменту прийняття людини, як клієнта я вже з ним борюсь за успіх справи, бо він мій рекламодавець,людина благословіння,та частина мого проекту,я не вчиню з людиною на зле, якщо він не досягнув певного рівня,в нього ще все попереду,а в мене може стати все по заду, я не сриймаю Вас зверхньо,но розділяю свої принципи і плани,дякую Вам,що Ви є часткою мого спілкування і справи.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

28 минут назад, miro сказал:

я відчуваю себе профі тоді ,коли людина отримає результат,

Та не переймайтеся Ви вже так. А то таке враження, що пакети тільки Ви і продаєте.

 Як пише Тюркін соняха "хвате" на всіх.

Якщо ще хто не зрозумів:

На дешевих гам-них пакетах схід робить об'єм меду і відразу обвалює опт. А потім пасічники у Луцьку та Рівному не можуть реалізувати своіх "сліз" з липи, золотарника та різнотрав'я, ба "КОЗАКИ" південним соняхом, взятим за безцінь, обвалюють ціну.

При цьому пакетчик обов'язково

28 минут назад, miro сказал:

отримає результат,

Якби не було результату не іздили за пакетами.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В этом году заказал пару маток карпаток линия 100 у Паращинця... решил в последний раз испытать удачу. До этого все типы карпаток перепробывал ни как не приживаются на пасеке ))) материал на 50% брак..... И в этот раз не повезло.... у некоторых маток  яйцекладка паскудная, расплод пестрый,  некоторые семьи просто поменяли маток и все. С 8 маток под конец сезона осталось 2 штуки и тех поменяю. на бакфаст. Кстати там где был пестрый расплод маток поменял на бак Ф2 выводил от Ф1 от Дяди Толи Котелевского, картина поменялась на глазах...  жалко потраченых денег на карпатку, все таки 250 грн /матка. Не кого не виню .... может карпатка и супер но не на моей пасеке. Бакфаст прижился отлично...... от перезимовавшей семьи взял  140 кг товарного меда, + оставил в зиму, +2 отводка.... сумашедшие пчелы )))))

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 хвилину тому, PEN сказав:

В этом году заказал пару маток карпаток линия 100 у Паращинця... решил в последний раз испытать удачу. До этого все типы карпаток перепробывал ни как не приживаются на пасеке ))) материал на 50% брак..... И в этот раз не повезло.... у некоторых маток  яйцекладка паскудная, расплод пестрый,  некоторые семьи просто поменяли маток и все. С 8 маток под конец сезона осталось 2 штуки и тех поменяю. на бакфаст. Кстати там где был пестрый расплод маток поменял на бак Ф2 выводил от Ф1 от Дяди Толи Котелевского, картина поменялась на глазах...  жалко потраченых денег на карпатку, все таки 250 грн /матка. Не кого не виню .... может карпатка и супер но не на моей пасеке. Бакфаст прижился отлично...... от перезимовавшей семьи взял  140 кг товарного меда, + оставил в зиму, +2 отводка.... сумашедшие пчелы )))))

Вас можу зрозуміти,Василь Паращинець помер 2016 року 5 травня

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, miro сказал:

Вас можу зрозуміти,Василь Паращинець помер 2016 року 5 травня

Я заказывал у молодого человека, как я понял это был его сын....

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15 минут назад, PEN сказал:

В этом году заказал пару маток карпаток линия 100 у Паращинця... решил в последний раз испытать удачу. До этого все типы карпаток перепробывал ни как не приживаются на пасеке ))) материал на 50% брак..... И в этот раз не повезло.... у некоторых маток  яйцекладка паскудная, расплод пестрый,  некоторые семьи просто поменяли маток и все. С 8 маток под конец сезона осталось 2 штуки и тех поменяю. на бакфаст. Кстати там где был пестрый расплод маток поменял на бак Ф2 выводил от Ф1 от Дяди Толи Котелевского, картина поменялась на глазах...  жалко потраченых денег на карпатку, все таки 250 грн /матка. Не кого не виню .... может карпатка и супер но не на моей пасеке. Бакфаст прижился отлично...... от перезимовавшей семьи взял  140 кг товарного меда, + оставил в зиму, +2 отводка.... сумашедшие пчелы )))))

Ну как такое не понравится?140 кг меда аж мозги переворачиваются.Это была последняя капля, чтобы попробовать Бакфаст.Конечно земля ,условия.Поподробней бы описали.Какая линия?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

мы  тоже лет 8 назад выписали у этого матковода карпаток на 2 тысячи так лучше бы сразу выкинули эти деньги на мусорку столько нашего труда  даром и год времени потеряный.Он этих маток клепает тысячами и на 80 процентов брак.Пустая выкачка денег

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В ?18?.?08?.?2017 в 14:56, miro сказал:

я щось Богдан тебе не розумію з якої сторони тему читав:umora:, ти хочеш щоб ми висказались відносно тих во-во пацанів ,,Пернера Тізлера Закхофа Маха" ,то в них всьо нормально, ну а хто в тих панів купляв Єгошин, Паб то нехай каже слово,я поки-що ні маток,ані пакетів у них не купляв.

та ні Єгошиних хвалять тай Паба

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

31 минуту назад, Витя сказал:

Та не переймайтеся Ви вже так. А то таке враження, що пакети тільки Ви і продаєте.

 Як пише Тюркін соняха "хвате" на всіх.

Якщо ще хто не зрозумів:

На дешевих гам-них пакетах схід робить об'єм меду і відразу обвалює опт. А потім пасічники у Луцьку та Рівному не можуть реалізувати своіх "сліз" з липи, золотарника та різнотрав'я, ба "КОЗАКИ" південним соняхом, взятим за безцінь, обвалюють ціну.

При цьому пакетчик обов'язково

Якби не було результату не іздили за пакетами.

Оце висловлювання не взмозі зрозуміти.І тут приплели Схід ,Захід.Яка різниця? Купляють різні і на сході і на заході.Дорогі ,дешеві.Це хто як може віторгувать та як продається.Не зразу ж горшки обжигають.Хто тільки прийшов на ринок буде дешевше продавать,поки собі імья не завоює.Буде імья Юпопит -тоді й ціна підніметься.А в того де безліч ззаказів може й рук та часу не вистачить той заказ виконати.,а треба .Так і буває що коли за кількість думаєшь то буває що якість програє

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, КАЕ сказал:

Ну как такое не понравится?140 кг меда аж мозги переворачиваются.Это была последняя капля, чтобы попробовать Бакфаст.Конечно земля ,условия.Поподробней бы описали.Какая линия?

мне Толя выслал 8 неплодных маток, из них мне больше всего понравились 4 штуки, из 4 для репродукции подошли только 2 штуки, от которых я начал выводить ф2. 70-80% пчел и трута от таких маток рыжие с желтымы тергитами.  очень красивая картина,  когда улья стоят в ряд и пчела молодая идет на облет то пасека вся блестит желтизной, как золотце блестит )))))  Я котелевскому звонил он мне сказал: что матки были от 100...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

53 минуты назад, miro сказал:

Романович давай на чистоту  Ви Романович хітруєте, бо знімаєте спочатку відповідальність, переслідуючи загальноприйняті принципи,от тут між нами різниця,но якщо Вам так добре, то прапор в руки.

Яку я знимаю вiдповiдальнiсть ? завтра я приiду до вас i куплю 100 пакетiв 

знiму вiдео покупки 

Потiм привезу iх до себе на точок ,  пересаджу у вулики 10 рамочнi ,напхавши вощини 6 рам i сяду забивати "козла" на все лiто 

Потiм    зниму видео i у  четверг в 00:02 перед Спасом   скажу :  " Вiд пакетiв @miro нi меду нi бджiл " i це буде iстинна правда пiдтвержена вiдеодоказом 

B чому моя хитрiсть ? адже я крiм слiв ще i вiдеодокази виложу 

Розтлумачте . Може ви крiм  продажу пакетiв ,ще i догляд впродовж сезону проводите 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ну как такое не понравится?140 кг меда аж мозги переворачиваются.Это была последняя капля, чтобы попробовать Бакфаст.Конечно земля ,условия.Поподробней бы описали.Какая линия?
Ті 140 мені напоминають анекдот де лікар каже і Ви кажіть 140.

Надіслано від мого GT-I9500, використовуючи Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 хвилину тому, Мико сказав:

Яку я знимаю вiдповiдальнiсть ? завтра я приiду до вас i куплю 100 пакетiв 

знiму вiдео покупки 

Потiм привезу iх до себе на точок ,  пересаджу у вулики 10 рамочнi ,напхавши вощини 6 рам i сяду забивати "козла" на все лiто 

Потiм    зниму видео i у  четверг в 00:02 перед Спасом   скажу :  " Вiд пакетiв @miro нi меду нi бджiл " i це буде iстинна правда пiдтвержена вiдеодоказом 

B чому моя хитрiсть ? адже я крiм слiв ще i вiдеодокази виложу 

Розтлумачте . Може ви крiм  продажу пакетiв ,ще i догляд впродовж сезону проводите 

Романович,я Вас не досягаю,принцип і розуміння одинакові,но викладення наші такі різні,що вже варто бутилку медовухи розпити:az:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, miro сказал:

Романович якщо Вам так добре, то прапор в руки.

Картинки по запросу смайлик флаг в руке

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 хвилини тому, Олег Мороз сказав:

Ті 140 мені напоминають анекдот де лікар каже і Ви кажіть 140.

Надіслано від мого GT-I9500, використовуючи Tapatalk
 

бакфаст,140,лілея, проблем,нема,це кращого нема, то залишолось розставити лапки, і сказати люди вудка закинута, но не можна:al:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

28 минут назад, КАЕ сказал:

.Это была последняя капля, чтобы попробовать Бакфаст

А мой фото отчёт о дважды за сезон зашкаливших 160 килограммовых  весов вас не впечатлил 

Или вы тоже думаете ,что я кирпичей наложил на крышу улья ?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 хвилини тому, Мико сказав:

А мой фото отчёт о дважды за сезон зашкаливших 160 килограммовых  весов вас не впечатлил 

Или вы тоже думаете ,что я кирпичей наложил на крышу улья ?

от і вся купівля:dntknw:, а притензії до всіх, тож тим і все сказане

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 минут назад, Мико сказал:

А мой фото отчёт о дважды за сезон зашкаливших 160 килограммовых  весов вас не впечатлил 

Или вы тоже думаете ,что я кирпичей наложил на крышу улья ?

Романович,по правде говоря пропустил эту информацию.Посмотрю.Ехал как  то автобусом в Ваших краях(Купянский район).Места хорошие .что б пасек было много-не заметил(может хорошо замаскированы)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

24 минуты назад, miro сказал:

Романович,я Вас не досягаю,принцип і розуміння одинакові,но викладення наші такі різні,що вже варто бутилку медовухи розпити:az:

Ну як Ви один одного не розумієте то я тим паче нічого вже не взмозі зрозуміти.Хіба що вигляд мати ,щоб в дурні не записали..

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

а все таки тема,дала результат, щойно зять підійшов і сказав ,що працюватиме на рівних, просив щоб я не переймався,бо він тепер мій основний клієнт по бджолах:umora:, приємно:)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 минут назад, miro сказал:

а все таки тема,дала результат, щойно зять підійшов і сказав ,що працюватиме на рівних, просив щоб я не переймався,бо він тепер мій основний клієнт по бджолах:umora:, приємно:)

Про зятя ,який захоплюється бджолами мохна тільки мріяти,а ще як допомагає....:ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...