Перейти к содержанию

Отзывы форумчан о приобретении маток и пакетов у форумчан


Рекомендуемые сообщения

11 година тому, Олег Мороз сказав:

Коли приїджаєш через усю країну, ще перед тим робиш попередню оплату то мабуть береш що є. А потім розповідаєш що було.

Надіслано від мого GT-I9500, використовуючи Tapatalk
 

но на силу їх ніхто не давав, в цьому році,а я вже писав,при продажі пакетів помилково{по інерції бо за порядком він йшов},відкрив вулик де була матка із синьою відміткою,отримання таких маток в цьому році було для трутня, тож кажу пішли дальше,а хлопці глянули на гніздо і кажуть Міша пакуй і не ї..........,ой не то, і час йде швидко,отож я спакував із синьою маткою,щоб людям не .....,ой час не забирати ,і що ви думаєте казали що у неї самий кращий результат,тож не справа в тих матках,надто сильно йде щикотання,але кажу покупець мав мати конкретику по домовленостях,а нам усім наука.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

16 минут назад, miro сказал:

 не впевнений не купляй,така купівля не складе нічого доброго,

Нет темы такой? Ну чтоб только отзыв, а не флуд?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тільки що, tuda сказав:

Нет темы такой? Ну чтоб только отзыв, а не флуд?

я зараз не флуджу,а реально зауважив,коли нема впевненості,не буде результату, ми повинні відноситись із вірою на успіх у своїй праці і чиїйсь праці:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 годин тому, paseznik2013 сказав:

Я піарив пакети І.М в нас селі і в сосіднім.тільки одна фраза чого коштувала,будемо брати пакети в Голови Правліня Матководів України.

то наслідуючий рік, як буде:dntknw:,був білий піар,потім чорний,а як знов білий:dntknw:,заганяйте тепер народ до нас на форум і показуйте,що ми всьо тут порішали і наступний рік весною знову білий піар:)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 минут назад, miro сказал:

я зараз не флуджу,а реально зауважив,коли нема впевненості,не буде результату, ми повинні відноситись із вірою на успіх у своїй праці і чиїйсь праці:hi:

Вы меня не поняли.. Нет ли темы в которой только отзывы. о пакетах о матках? Купил я маток, или пакеты, а в конце сезона отписался.. А то вот автор темы затеял, и пропал.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тільки що, tuda сказав:

Вы меня не поняли.. Нет ли темы в которой только отзывы. о пакетах о матках? Купил я маток, или пакеты, а в конце сезона отписался.. А то вот автор темы затеял, и пропал.

чому, автор теми знайшов відповідь,побачив думку інших та опонента,і автор та учасники дискусії черпнули суть,от чи всі відреагують на виклик тих проблем які порою виникають,це і буде наступною темою:)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 часов назад, Valeriy74 сказал:

В Николаевских лесопосадках развелось больше чем клещей:)

Подсолнуха на всех фатит...   

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В Николаевских лесопосадках развелось больше чем клещей[emoji4]
А в мае на херсонской акации наоборот. Так что давайте не будем выяснять каких клещей больше Херсонских или Николаевских.

Надіслано від мого Redmi 4, використовуючи Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

17 минут назад, miro сказал:

чому, автор теми знайшов відповідь,побачив думку інших та опонента,і автор та учасники дискусії черпнули суть,от чи всі відреагують на виклик тих проблем які порою виникають,це і буде наступною темою:)

Не соглашусь с Вами... Автор темы поступил мягко скажем, не хорошо. Создал тему, не подтвердил свои претензии фактами. Спросить бы с него?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

25 минут назад, miro сказал:

чому, автор теми знайшов відповідь,побачив думку інших та опонента,і автор та учасники дискусії черпнули суть,от чи всі відреагують на виклик тих проблем які порою виникають,це і буде наступною темою:)

Я не куди не пропадав, що хотів почути я почув.,Ви пан міро займаетесь зустрічу форумчан,а я перед цим писав най І.М. візьме свою людину я прийду з тими хлопцями що я був і при вселюдно вирішим цю проблему,В таких випадках як попали ми то треба їздити з дектафоном ,не з відео камерою.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

16 часов назад, Витя сказал:
В 17.08.2017 в 20:36, paseznik2013 сказал:

В квітні місяці я зателефонував нашій заготівельнику меду і запитав чи не будуть цього року давати гроші на бджіл під мед,на що була дана відповідь зателефонуйте перед 20 квітням,а 22 квітня я взяв під мед єну суму грошей

На яких умовах Вам заготівельник дає гроші на пакети?

?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, paseznik2013 сказав:

Я не куди не пропадав, що хотів почути я почув.,Ви пан міро займаетесь зустрічу форумчан,а я перед цим писав най І.М. візьме свою людину я прийду з тими хлопцями що я був і при вселюдно вирішим цю проблему,В таких випадках як попали ми то треба їздити з дектафоном ,не з відео камерою.

Не сподіваюся, що Вас це якось розрадить, але переконаний - тепер більшість з нас стануть обережнішими і коли плануємо, і коли даємо обіцянки (що б хто не казав)...

З святом!:)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

59 хвилин тому, paseznik2013 сказав:

Я не куди не пропадав, що хотів почути я почув.,Ви пан міро займаетесь зустрічу форумчан,а я перед цим писав най І.М. візьме свою людину я прийду з тими хлопцями що я був і при вселюдно вирішим цю проблему,В таких випадках як попали ми то треба їздити з дектафоном ,не з відео камерою.

  • я не писав ,що Ви пропали "Я не куди не пропадав, що хотів почути я почув":dntknw:
  • ........Ви пан міро займаетесь зустрічу форумчан,-а я це роблю,але не знаю, чи зможу догодити, боюсь ,чи після зустрічі не зявиться тема відгуки про зустріч:dntknw:

а я перед цим писав най І.М. візьме свою людину я прийду з тими хлопцями що я був і при вселюдно вирішим цю проблему -,це Ви на зустріч хочете приїхати,тоді питання Ви і Ваші хлопці реєстрацію пройшли?,то я скажу,що ні! то яка Ваша участь? перше зареєструйтесь, як це зробив Іван Михайлович,друге піддати на зустрічі обговорення даного питання можна, за згодою обох сторін,но робити із зустрічі базар я не дам,це перше,а друге та річ є Ваша і Івана Михайловича, спершу самі розберіться, а потім всіх залучайте.

В таких випадках як попали ми то треба їздити з дектафоном ,не з відео камерою. - от чесно це фото з "райського саду" Ви під примусом скинули?,я дивуюсь усім притензіям і тій формі спілкування яка залишилась на форумі.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15 минут назад, Kumpel сказал:

Не сподіваюся, що Вас це якось розрадить, але переконаний - тепер більшість з нас стнуть обережнішими і коли плануємо, і коли даємо обіцянки (що б хто не казав)...

З святом!:)

Согласен,дальнейшее выяснение кто более прав ни к чему не приведет ни в финансовом плане ни тем более моральном.В выяснениях нужно поставить точку.И жить будущим. ну и также продавцы пакетов и те кто перепродает  будут осторожнее относиться к маткам ,которые не сам выводишь.Только за свое можно быть полностью уверенным . Наверное  не станут продавцы пакетов и покупать на стороне материал после таких обсуждений.Это еще матководы слава Богу пока не влипли с покупкой пчел для нуклеусов.При покупке чужого нужно на 100 процентов быть уверенным что не занесешь какой хворобы Только в своем можно быть уверенным.А на кону стоит все таки репутация.Так что все призадумаются как дело вести дальше.Все таки имя дороже.При покупке нужно или быть уверенным ,что матки там хорошие или менять маток на хороших.Не стесняться обговаривать все вопросы до предоплаты а не после покупки.Купил-это уже твое,точка.Ну и конечно желательно уважительно относиться к другим.Реклама нужна ,никто не против нее,но нельзя рекламировать свое, втаптывая в грязь других.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 минуты назад, miro сказал:
  • . - от чесно це фото з "райського саду" Ви під примусом скинули?,я дивуюсь усім притензіям і тій формі спілкування яка залишилась на форумі.

Да ,этот момент меня все больше и больше смущает.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 хвилин тому, miro сказав:

...Ви під примусом скинули?...

Пане Михайле, Ви теж так потрафите?:ay: Бо в мене тілько кум (віддавна), а я ще вчуся...:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 хвилин тому, КАЕ сказав:

Согласен,дальнейшее выяснение кто более прав ни к чему не приведет ни в финансовом плане ни тем более моральном.В выяснениях нужно поставить точку.И жить будущим. ну и также продавцы пакетов и те кто перепродает  будут осторожнее относиться к маткам ,которые не сам выводишь.Только за свое можно быть полностью уверенным . Наверное  не станут продавцы пакетов и покупать на стороне материал после таких обсуждений.Это еще матководы слава Богу пока не влипли с покупкой пчел для нуклеусов.При покупке чужого нужно на 100 процентов быть уверенным что не занесешь какой хворобы Только в своем можно быть уверенным.А на кону стоит все таки репутация.Так что все призадумаются как дело вести дальше.Все таки имя дороже.При покупке нужно или быть уверенным ,что матки там хорошие или менять маток на хороших.Не стесняться обговаривать все вопросы до предоплаты а не после покупки.Купил-это уже твое,точка.Ну и конечно желательно уважительно относиться к другим.Реклама нужна ,никто не против нее,но нельзя рекламировать свое, втаптывая в грязь других.

тобто Ви акцентуєте,що виною бджматки тестових груп?, а я скажу свою думку вони тут ні причому,хоча для прикладу - йшла купівля пакетів у мене хлопці питали де брав бджматки,я відповідав чесно,а вони записували,тобто на кожному вулику,там було від трьох матководів на той момент Дмитришин Б. основна частина, Болюбаш Б., і Віктор (Андер),окремо пакети нашого форумчанина Ярослава Огоновського, скарг не було,але скажу відповідальність на мені була, а не на матководах, бо якби виявилось ,що воно нічого не варте ,то питання чому я з ними співпрацюю.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

33 минуты назад, miro сказал:

тобто Ви акцентуєте,що виною бджматки тестових груп?, а я скажу свою думку вони тут ні причому,хоча для прикладу - йшла купівля пакетів у мене хлопці питали де брав бджматки,я відповідав чесно,а вони записували,тобто на кожному вулику,там було від трьох матководів на той момент Дмитришин Б. основна частина, Болюбаш Б., і Віктор (Андер),окремо пакети нашого форумчанина Ярослава Огоновського, скарг не було,але скажу відповідальність на мені була, а не на матководах, бо якби виявилось ,що воно нічого не варте ,то питання чому я з ними співпрацюю.

Ні в якому разі.Моє відношення до цієї теми я висловив раніше.Ми не взмозі і не маємо такого права когось винуватить.Продав купив і крапка.Закрили.Я запропонував вести обговорення в плані як треба вести купівлю пакетів і продаж їх щоб уникнути непорозумінь.Якщо ви впевнені за компаньонів то   добре ,але треба в цьому разі казати що така кількість буде от тих,а інша від інших .Покупець повинен знати які пакети від кого до купівлі і як все влаштовує --нема за що балакати.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ні в якому разі.Моє відношення до цієї теми я висловив раніше.Ми не взмозі когось винуватить.Продав купив і крапка.Закрили.Я запропонував вести обговорення в плані як треба вести купівлю пакетів і продаж їх щоб уникнути непорозумінь.Якщо ви впевнені за компаньонів то   добре ,але треба в цьому разі казати що така кількість буде от тих,а інша від інших .Покупець повинен знати які пакети від кого до купівлі і як все влаштовує --нема за що балакати.
З Вами згоден на 100 відсотків. При внесенні попередньої оплати треба обговорити як найбільше підводних каменів. Я в 15 році замовляв пакети так там матки взагалі не мічені. Продавець закосив на дурня мов я їх зовсім не мічу.

Надіслано від мого GT-I9500, використовуючи Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, tuda сказал:

. А то вот автор темы затеял, и пропал.

Так написав же ясно Ни меду ни бджил 

Тильки чому так вийшло  не написав :dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 хвилини тому, Олег Мороз сказав:

З Вами згоден на 100 відсотків. При внесенні попередньої оплати треба обговорити як найбільше підводних каменів. Я в 15 році замовляв пакети так там матки взагалі не мічені. Продавець закосив на дурня мов я їх зовсім не мічу.


 

Це не продавець пакетів " косить на дурня" - це покупець дуже розумний. Ви попробуйте весною обновити всі мітки на матках, ще не так закосите,   а якщо ще й  при цьому пропаде декілька маток.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Це не продавець пакетів " косить на дурня" - це покупець дуже розумний. Ви попробуйте весною обновити всі мітки на матках, ще не так закосите,   а якщо ще й  при цьому пропаде декілька маток.
Тільки з тих 5 пакетів доїхало 4 а з тих 4 тільки один розвився в нормальну сім'ю. А 3 більше 15 рамок дадана не займали.

Надіслано від мого GT-I9500, використовуючи Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 минут назад, Мико сказал:

Так написав же ясно Ни меду ни бджил 

Тильки чому так вийшло  не написав :dntknw:

Беспонтовая предъява.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, tuda сказал:

Беспонтовая предъява.

Или заказ 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 минут назад, dust сказал:

Це не продавець пакетів " косить на дурня" - це покупець дуже розумний. Ви попробуйте весною обновити всі мітки на матках, ще не так закосите,   а якщо ще й  при цьому пропаде декілька маток.

Так треба попробувати ще вивести тих маток ,щоб сімья розвинуласяі таке інше.А потім робити відбір у кого купляти У того в кого і якість є і все гаразд ,чи у тих хто буде казати " а Ви спробуйте"Олеже й каже що цьому теж варто увагу приділяти .А як не важно для кого - то іхнє діло

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Алёнка changed the title to Отзывы форумчан о приобретении маток и пакетов у форумчан

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...