Перейти к содержанию

Книга Шимановского «Методы пчеловождения»


Рекомендуемые сообщения

За проханням пасічників перевидається ця книга тиражом 1000 примірників.

На моє глибоке переконання ця книга має бути в кожного бджоляра, я її прочитав перший раз в 1987році, коли я ще про бджоли взагалі мало що знав, на той час попала мені в руки стара книга, стало цікаво. Думаю що це стало в моєму житті тим переломним моментом, після того як став займатись бджільництвом перечитував не один раз.

Яким би не був досвідченим пасічник, прочитавши цю книгу він стає як мінімум на сходинку вище, звідки більше видно.

Рекламую цю книгу виключно на волонтерських засадах, тай  видавник виставив книгу в твердій обкладинці, 400 з лишнім сторінок, всього за 250 гривень. Видавництво «Книгоноша». Телефон 0674416345 Тарас.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Не відповідає, в нього можна замовити ?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, СЄРЖ сказал:

Не відповідає, в нього можна замовити ?

Взагалі то вона пішла тільки в набір, буде десь за місяць, Та можна замовляти зараз в Тараса, не бере слухавку, позвоніть ще згодом.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тільки що, teplov сказав:

Взагалі то вона пішла тільки в набір, буде десь за місяць, Та можна замовляти зараз в Тараса, не бере слухавку, позвоніть ще згодом.

Було б добре, якби видавець був присутнім на форумі та приймав замовлення через приват. :IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 минут назад, Sanich сказал:

Було б добре, якби видавець був присутнім на форумі та приймав замовлення через приват. :IMHO:

Скинув йому силку на цю тему в Фейсбук.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Все замовив, вийде десь в вересні. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, Васька! сказал:

Так, саме по цьому виданню готували. Трохи підредагували і дали зноски на метричні параметри. 

53 минуты назад, teplov сказал:

За проханням пасічників перевидається ця книга тиражом 1000 примірників.

На моє глибоке переконання ця книга має бути в кожного бджоляра, я її прочитав перший раз в 1987році, коли я ще про бджоли взагалі мало що знав, на той час попала мені в руки стара книга, стало цікаво. Думаю що це стало в моєму житті тим переломним моментом, після того як став займатись бджільництвом перечитував не один раз.

Яким би не був досвідченим пасічник, прочитавши цю книгу він стає як мінімум на сходинку вище, звідки більше видно.

Рекламую цю книгу виключно на волонтерських засадах, тай  видавник виставив книгу в твердій обкладинці, 400 з лишнім сторінок, всього за 250 гривень. Видавництво «Книгоноша». Телефон 0674416345 Тарас.

Юра, дякую за розголос )) Колеги, звертайтесь, якщо будуть питання.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тільки що, Тарко сказав:

Так, саме по цьому виданню готували. Трохи підредагували і дали зноски на метричні параметри. 

Запишіть і мене в чергу. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Алёнка changed the title to Книга Шимановского «Методы пчеловождения»

 

28 минут назад, Sanich сказал:

Запишіть і мене в чергу. 

І мене також.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Дуже хочу придбати цю книгу. Запишіть мене в чергу

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, Тарко сказав:

Так, саме по цьому виданню готували. Трохи підредагували і дали зноски на метричні параметри. 

 

А на якій мові вона буде російська чи українська!?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 хвилину тому, MaikMay сказав:

А на якій мові вона буде російська чи українська!?

Все три издания книги на русском языке. Не думаю что редакция будет делать перевод. 

2 години тому, teplov сказав:

За проханням пасічників перевидається ця книга тиражом 1000 примірників.

На моє глибоке переконання ця книга має бути в кожного бджоляра, я її прочитав перший раз в 1987році, коли я ще про бджоли взагалі мало що знав, на той час попала мені в руки стара книга, стало цікаво. Думаю що це стало в моєму житті тим переломним моментом, після того як став займатись бджільництвом перечитував не один раз.

Яким би не був досвідченим пасічник, прочитавши цю книгу він стає як мінімум на сходинку вище, звідки більше видно.

Рекламую цю книгу виключно на волонтерських засадах, тай  видавник виставив книгу в твердій обкладинці, 400 з лишнім сторінок, всього за 250 гривень. Видавництво «Книгоноша». Телефон 0674416345 Тарас.

Жаль только что это будет не репринт, а текст взятый с последнего киевского издания 1996 года. Который печатался по второму изданию от 1923 года. Но в целом книга заслуживает внимания качественный обзор методов которые широко применяются сегодня, правда нужно быть несколько подготовленным к восприятию так как текст сложен для восприятия начинающего пчеловода :IMHO:.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

И мне одну. Как будет готово пишите.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

44 минуты назад, aleksanderche сказал:

Жаль только что это будет не репринт, а текст взятый с последнего киевского издания 1996 года. Который печатался по второму изданию от 1923 года. Но в целом книга заслуживает внимания качественный обзор методов которые широко применяются сегодня, правда нужно быть несколько подготовленным к восприятию так как текст сложен для восприятия начинающего пчеловода :IMHO:.

Що я точно знаю, це те що міри довжини переведені в метричні.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

40 минут назад, aleksanderche сказал:

И мне одну. Как будет готово пишите.

 

Я взагалі то мусив би Вас з Тарасом якось звести ще до відкриття цієї теми, та щось не додумався, і Санич не підсказав, Вам потрібно з ним познайомитись.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 хвилин тому, teplov сказав:

Я взагалі то мусив би Вас з Тарасом якось звести ще до відкриття цієї теми, та щось не додумався, і Санич не підсказав, Вам потрібно з ним познайомитись.

Ми знакомы, уже переписывались, за мной осталось подготовить для него список наиболее интересных для переиздания книг, из ранее уже издававшихся. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А на якій мові вона буде російська чи українська!?

Російською. При таких накладах робити переклад неможливо.


Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Запишите и меня на одну книгу.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Запишите и меня на одину книгу.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Добавте и меня в список на одну книгу

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Запишите меня на одну книгу.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В инете эта книга в свободном доступе или просто хочется руками пощупать:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 хвилин тому, yoksamytnyi сказав:

В инете эта книга в свободном доступе или просто хочется руками пощупать:umora:

Ну електронний варіант і бумажний - це трохи різні речі :IMHO:

Мені особисто книга більш зручна і якось краще доходить зміст написаного :ah:

Теж +1 примірник мені будь ласка :hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 години тому, Тарко сказав:

Колеги, звертайтесь, якщо будуть питання.

Додайте і мене до черги на 1 примірник. Кошти коли і як?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...