Перейти к содержанию

Ціна на мед (обговорення ціни в іншій темі)


Рекомендуемые сообщения

В 07.05.2018 в 11:47, povar2702 сказал:

 

Одеса! Невеликий магазинчик продуктів! Мед  "Медодар" від  Тов "Сан Бі Україна" Акація 250г.-57 грн. Соняшниковий 250г.- 45 грн.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 02.11.2018 в 14:31, Николай Степанович сказал:

Соняшниковий 250г.- 45 грн

І що,беруть?А то в нас якогось за 80 гр літр як напруть,то не можливо свого продати.Але іноді між людьми чути...ХТО ЧАСТО ЇСТЬ МЕД,той починає розрізняти смак МЕДУ...!!!:af::hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Знову козацький мед Рівне

 

IMG_20181106_172031.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, СЄРЖ сказал:

Знову козацький мед Рівне

239: 4.5 =53,11111111

почти мартовская закупочная цена 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Може вони наливають 4,2кг,хто бачив?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 часов назад, Винодел сказал:

Може вони наливають 4,2кг,хто бачив?

Ранее были фото 3л банки с воздушной прослойкой под крышкой. Наверное 4.2 кг

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 5 weeks later...

Вчора відвідав колег торгувало товариство з 4-х палаток в обл. центрі на "Победе".Акація близька до ідеалу,світло зеленкувато-жовтувата 120гр,гречка 100гр.(закристалізована), "майський (жовтий,желеподібної консистенції)-100гр. липа-100гр.(вже "сіла").Один колега надбав єксклюзиву: карпатський(в рідкому стані,можливо падь,не пробував), євкаліптовий і лавандовий- контрафактно з Криму. Ціна щось близько 140гр\150гр це для євкаліптового для інших єкслюзивів не цікавився, малоактуально.Спитав чи варто затіватись з винятковостью- відповів що заробив на різниці між оптом і роздрібом.Євкаліптового в цей день вляли 3-4 баночки по 150-200гр.Лавандовий був нам(з товаришем) презентован і дома з жінкою і дітьми продегустували. Відкриваеш кришку -аромат чайної рози ,смак солодкий звичайний а от післясмак незвичний може пекучий може гіркуватий це тільки мої враження, інші дегустатори не підтримали моїх вражень, звинуватили в алк. сп'янінні та впливу попередньої страви з гірким перцем("казенні" пельмені). Мені прийшла думка ,що аромат чайної рози в медові я теж зміг би зробити настоюванням ак. меду на пелюстках  при 50*С , за тижник би аромат з'явився б. Практики немає, теоретично можна. Сам маю пропозицію для споживачів мед а ассортименті 10-14 позицій, це з міркувань, що більший ассортимент краще , мае більші шанси задовільнити вибагливого споживача(вони такіж рідкі в нашій природі як і вовки) це навіяна іншими, старшими колегами думка, тепер схиляюсь що це не завжди так, існує немало прикладів успішної торгівлі соняшниковим медом-"Козацький мед". Такий факт, 0,5 л гречаного рідкого(природньо рідкий) меду(Липоводолинське походження) продавалась десь з місяц-півтора це 8-12 "базарів" це такий собі рекорд "довголіття" в "базарному "наборі баночок.Ціна 100гр. але при 80 продавався не швидче. Ймовірно відро 20-ка буде продаватися до нового врожаю, кому цікаво то привезли по 65гр\кг. Обліку не веду, за браком сенсу і бухгалтерської прискіпливості, а просто по кількахвилинним роздумам скажу сам собі, попередньо спитавши у супруги(вона продае)- середньої ціни60-65гр.\0,5л. це сонях з липою, сонях з коріандром, різнотрав'я з спеціфічним смаком і ароматом.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Винодел сказал:

Вчора відвідав колег торгувало товариство з 4-х палаток в обл. центрі на "Победе".Акація близька до ідеалу,світло зеленкувато-жовтувата 120гр,гречка 100гр.(закристалізована), "майський (жовтий,желеподібної консистенції)-100гр. липа-100гр.(вже "сіла").Один колега надбав єксклюзиву: карпатський(в рідкому стані,можливо падь,не пробував), євкаліптовий і лавандовий- контрафактно з Криму. Ціна щось близько 140гр\150гр це для євкаліптового для інших єкслюзивів не цікавився, малоактуально.Спитав чи варто затіватись з винятковостью- відповів що заробив на різниці між оптом і роздрібом.Євкаліптового в цей день вляли 3-4 баночки по 150-200гр.Лавандовий був нам(з товаришем) презентован і дома з жінкою і дітьми продегустували. Відкриваеш кришку -аромат чайної рози ,смак солодкий звичайний а от післясмак незвичний може пекучий може гіркуватий це тільки мої враження, інші дегустатори не підтримали моїх вражень, звинуватили в алк. сп'янінні та впливу попередньої страви з гірким перцем("казенні" пельмені). Мені прийшла думка ,що аромат чайної рози в медові я теж зміг би зробити настоюванням ак. меду на пелюстках  при 50*С , за тижник би аромат з'явився б. Практики немає, теоретично можна. Сам маю пропозицію для споживачів мед а ассортименті 10-14 позицій, це з міркувань, що більший ассортимент краще , мае більші шанси задовільнити вибагливого споживача(вони такіж рідкі в нашій природі як і вовки) це навіяна іншими, старшими колегами думка, тепер схиляюсь що це не завжди так, існує немало прикладів успішної торгівлі соняшниковим медом-"Козацький мед". Такий факт, 0,5 л гречаного рідкого(природньо рідкий) меду(Липоводолинське походження) продавалась десь з місяц-півтора це 8-12 "базарів" це такий собі рекорд "довголіття" в "базарному "наборі баночок.Ціна 100гр. але при 80 продавався не швидче. Ймовірно відро 20-ка буде продаватися до нового врожаю, кому цікаво то привезли по 65гр\кг. Обліку не веду, за браком сенсу і бухгалтерської прискіпливості, а просто по кількахвилинним роздумам скажу сам собі, попередньо спитавши у супруги(вона продае)- середньої ціни60-65гр.\0,5л. це сонях з липою, сонях з коріандром, різнотрав'я з спеціфічним смаком і ароматом.

И шо?  Вы поверили..  про контрабанду мёда  из Крыма в Украину. для перепродажи..  :blink:

Там такой  мёд  на опте стоит дороже  чем Вам его здесь предлагают в розницу.

А что бы придать мёду запах то его не нужно выдерживать на каких то лепестках. есть варианты понадёжней и по быстрей..

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 годин тому, Винодел сказав:

Акація близька до ідеалу,світло зеленкувато-жовтувата 120гр,гречка 100гр.(закристалізована), "майський (жовтий,желеподібної консистенції)-100гр. липа-100гр.(вже "сіла").

За яку кількість меду називаєте ціни?:hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 годин тому, Сергей Тюркин сказав:

А что бы придать мёду запах то его не нужно выдерживать на каких то лепестках. есть варианты понадёжней и по быстрей

Завжди мав підозру, що  поряд більш обізнані і досвідчені колеги.Не питаю як-не треба ні мені ні іншим, як би мене не просила моя жага до знань.

 

2 години тому, asaltan сказав:

За яку кількість меду називаєте ціни?:hmm:

Ви правильно догадались самі-за 0,5л(0,7-0,8кг,коли наливають на "око" і 0,7кг. коли наливаю я через ваги).

Повірив чи ні?Так щоб зразу і безперечно, то ні. Життевий досвід і вдача  майже остаточно "розправились" з дитячо-юнацькою довірливостью. Нині ,схоже, підсвідомо всю отримали інф. перевіряю, граю в дитячу гру "верю-неверю". З Криму чи з інших субтропіків євкаліптовий і лавандовий мед -не задумувавсь, намагався визначити чи схожий цей лавандовий на той що в далекому 2005р. виміняв на акаціевий у колеги з Криму коли разом намагалися продавати мед на "Агро 2005" в Чубинському.Кримчанин продавав свій лавандовий не дорожче і не успішніше ніж я свій акаціевий. Обміняв літру на літру.Мед запам'ятався як смачний з виразним смаком,колір в рідкому стані описати можу непевно а от смак індіфікувати не можу, непам'ятаю, здаеться не такий.Жінка не змогла внести ясність бо геть забула цію подію.От ви ,Сергію, написали і я подумав, що маете сенс-мед в Криму ,ймовірно, продают заможним відпочиваючим по високій ціні(навід "фейковий") і на опт не мають. Казав ,що сам придбав лише10кг.Була в нього така позиція як"карпатський мед" темного кольору(не нюхав , не пробував не в гуморі був) придбаний чи-то по 140 чи по 160гр\кг.Практичної, застосувальної інформації в цьому немае(для мене), так інф. "сміття" яке назбирав сам і розповсюджую в спільноті.

Поштовх для думок  і можливих дій  прожита неділя дала. Одна з них. Я маю можливість визначити ботанічне походження меду і це зробе лаб. тов. "Меганом АТ" ( п. "Асалтан").Конкретно хочеться перевірити походження меду:" мед з білих лілій" зібран в Херсонських плавнях, з ваточиника сірійського цей з Царичанського р-на, якщо можна- то яка мін. кількість меду, вартість послуги (пилковий аналіз на ботаничне походження), адреса і особа отримувача посилки. Мене задовільнить результат в електронному вигляді в приватні повідомлення. Мед не мое здобуття-презентували хлопці що торгували на ярмарці в обл. центрі, подумав і поняв ,що е і в мене різнотрав'я невідомого ботанічного походження з притаманним смаком і ароматом майже щорічна "здобич" в певних місцях і декілька зразків для перевірки моеї версії походження з висновком вашої лаби.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 08.11.2018 в 23:00, povar2702 сказал:

.ХТО ЧАСТО ЇСТЬ МЕД,той починає розрізняти смак МЕДУ...!!!

 

3 часа назад, Винодел сказал:

Конкретно хочеться перевірити походження меду:" мед з білих лілій" зібран в Херсонських плавнях

:hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Надія сказал:

 

:hmm:

Шо там думать..  ?    Ты что не видела на речке красивые белые лилии (ну да..у нас в основном жёлтые).  А здесь как звучит  --  Херсонские плавни.  --  100%   мёд -- белая лилия.   Это тебе не облепиховим мёдом на выставке торговать.  

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 11/9/2018 в 20:41, Мико сказав:

почти мартовская закупочная цена 

На території нашого краю "істеричних" криків заготовачів ще не чути як і раніше 35-38....

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

На сьогодні на сонях базова ціна 37-39 грн. за кг.

Існують як і нижчі ціни 35-36 грн. за кг, так і ціна 40 при умові здачі 20 т.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Магазин Вулик Первомайськ 10.12.2018.Screenshot_20181210-132940.thumb.png.fde6ba241e849af9565488f24cf808b3.png

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

41 минуту назад, Wladimir_K сказал:

На сьогодні на сонях базова ціна 37-39 грн. за кг.

Існують як і нижчі ціни 35-36 грн. за кг, так і ціна 40 при умові здачі 20 т.

До чого тут термін" базова ціна"  меду      Цей термін має відношення до  контрактів  експортера та імпортера, і ніяк не до оптових цін на закупівю і продаж меду. Ваших 37-39 грн  це оптова ціна закупвлі. Оптові ціни  продажу, тобто такі ,які задовольняють інтереси пасічників.на сьогодні вищі за 45грн,

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 минут назад, Stol сказал:

До чого тут термін" базова ціна"  меду      Цей термін має відношення до  контрактів  експортера та імпортера, і ніяк не до оптових цін на закупівю і продаж меду. Ваших 37-39 грн  це оптова ціна закупвлі. Оптові ціни  продажу, тобто такі ,які задовольняють інтереси пасічників.на сьогодні вищі за 45грн,

Якщо вищі 45, то потрібно нездавати і боротися за максимально можливу і навіть більшу за 2 євро. і переконувати покупців, що така ціна вигідна всім.

Я лише констатую ціну, по якій купують мед, яка є на сьогодні, якщо хтось володіє іншою ціною, буду радий  таку інформацію побачити.

Слово "базовий" тотожне зі словом середній і ціна 37-39, а сьогодні, навіть 37-38 є такою.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, Wladimir_K сказал:

 

Слово "базовий" тотожне зі словом середній і ціна 37-39, а сьогодні, навіть 37-38 є такою.

Не обманюйте себе.Не тотожне.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 10.12.2018 в 13:00, Надія сказал:

 

:hmm:

У мене на рівненщині приїдете попробуєте різнотравя,на вкуси я не буду спорити з кожним,але як для мене та інших клієнтів ,яким я наполягаю на різнотравї....як для мене кращого не існує,за усіх яких тільки є на світі,хоть якийсь австралійський чи американський медозбір,чи навіть російську тайгу. :af:Та ще під  кипятку до, іван чая,або золотарника на природі)!:az::IMHO1::hi::af:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...