Перейти к содержанию
  • Объявления

MaXUA123

Ціна на мед (обговорення ціни в іншій темі)

В теме 56 сообщений

1 минуту назад, mixaskm сказал:

лучше скинуть цену в розницу (что уже и сделано),. 

На какой цифре остановились ?

Я отдаю по 100 за литр ,не зависимо от состава мёда 

Это 66 гривен за килограмм 

Всё же лучше даже чем 43 на опте 

Только вот весь не продать 

Пока я занят на пасеке ,многие купят у тех,кто занимается торговлей летом 

Поделиться сообщением

13 минуты назад, Мико сказал:

На какой цифре остановились ?

Я отдаю по 100 за литр ,не зависимо от состава мёда 

Это 66 гривен за килограмм 

Всё же лучше даже чем 43 на опте 

Только вот весь не продать 

Пока я занят на пасеке ,многие купят у тех,кто занимается торговлей летом 

Я продаю 300грн - 3 литра это подсолнух,  350 - гречиха, рапс 350 (торг). Цена в принципе смешная по сравнению как все возросло за этот год. Дешевле немного могу сделать только хорошим знакомым или родственникам (договорная - сколько даш)))))))))))    

Поделиться сообщением

В Ромнах меда из подсолнуха очень много, на рынке просят по 80 грн за литр, но скоро и по 200 за бутыль 3л не будут давать, так как такого медозбора как в этом году давно уже не было, причем еще много полей подсолнечника находится на пике цветения. 

Поделиться сообщением

У Вінниці продаю мед по 100 грн за літр. В селі з пасіки по 90 грн, так як пасічників розвелося як мух. 

Вінничина завжди відзначалася низькими цінами на мед і тим, що ціна на всі сорти меду однакова. Хоч сонях, хоч акація. 

Поделиться сообщением

В Хмельницком подсолнух 80 акация 90

Поделиться сообщением

8 минут назад, Владимир Бор сказал:

В Хмельницком подсолнух 80 акация 90

У нас подсолнух и по 60 за литр продадут, все ж выгоднее, чем по 35 за кг сдавать, сахар же закупать надо

Изменено пользователем военрук

Поделиться сообщением

Сонях по 100 грн..Хто бере одразу 3-х літровку і більше+бонус 0.5л. забрусу.У Семенівці заготовач(Бартнік) бере по 35 грн..

Поделиться сообщением

В деревне местные подсолнух по 80 за литр продают.

Поделиться сообщением

Сонях по 100 грн..Хто бере одразу 3-х літровку і більше+бонус 0.5л. забрусу.У Семенівці заготовач(Бартнік) бере по 35 грн..
А як же Очколас обіцяв купувати дорожче ніж інші.

Надіслано від мого GT-I9500, використовуючи Tapatalk

Поделиться сообщением

У нас подсолнечник 250 на рынке.По 230 отдают за 3 литра :dntknw:.И все дружно плачут,что меда мало.

Поделиться сообщением

57 минут назад, Маслюк сказал:

У нас подсолнечник 250 на рынке.По 230 отдают за 3 литра :dntknw:.И все дружно плачут,что меда мало.

Мед не мнясо можна обійтися.

Поделиться сообщением

1 година тому, Женя Циба сказав:

Мед не мнясо можна обійтися.

Женя, а де саме пасіка ваша, село яке ?

А треба казати навпаки - Мед не м"ясо,без нього не обійтися, щоб бути здоровим, а особливо дітям! :ay::umora: :wave:

У Таращі на Київщині сонях на базарі 370 за трилітрівку. Сам продаватиму по 400 - сонях+липа+ваточник+Іван-чай.

Изменено пользователем ДобровоЛ

Поделиться сообщением

В 02.08.2017 в 20:35, Sashko сказав:

Часто питали за віск, я ж казав, що дефіцит. Яка йому ціна на ринку? ДУмаю 2грн/г...

Ну це Ви загнули... Продаю віск 35 грн 100 г. Така ціна на базарі... Того року десь два кг продав... Цього року беруть більше....

Поделиться сообщением

11 година тому, Олег Мороз сказав:

А як же Очколас обіцяв купувати дорожче ніж інші.

Надіслано від мого GT-I9500, використовуючи Tapatalk

За Очколаса ще не чули:dntknw:.Одне лиш відомо,що добровільно-примусово всим робітникам впарюють по 60 грн./л. соняшника.Потім,ці робітники(іхні люди)стоять на базарі і торгують по 80 грн.,переконуючи,що мед з акаціі або різнотрав'я.:at:Ще й ціну валять...

Поделиться сообщением

Сестра сдала 1т..по  38 гр...   за тонаж уже предлагают до 40 гр..   и это заготовители сами забирают из дому...

Поделиться сообщением

2 часа назад, Сергей Тюркин сказал:

Сестра сдала 1т..по  38 гр...   за тонаж уже предлагают до 40 гр..   и это заготовители сами забирают из дому...

Значить, як і планувалося старт з 40, цього року у експортерів, як завжди збити ціну не пройшло.

Поделиться сообщением

51 минуту назад, Wladimir_K сказал:

Значить, як і планувалося старт з 40, цього року у експортерів, як завжди збити ціну не пройшло.

На всіх меду не вистачить.В експортерів   є два  шляхи- купляти мед по нормальним цінам ,або дивитися як купують  інші, повільно стаючи банкрутами.Після 19 серпня вони визначать   обєми  і почнуть купляти по 42грн,з кінця жовтня проситимуть продати  по 45 грн. Якщо меду мало, то неважливо чи є в головах пасічників клепка.

Изменено пользователем Stol

Поделиться сообщением

14 години тому, Бджолопотам сказав:

Ну це Ви загнули... Продаю віск 35 грн 100 г. Така ціна на базарі... Того року десь два кг продав... Цього року беруть більше....

Дійсно, щосьдав маху -малося наувазі 0,2 грн/г. Дякую, тепер знатиму ринкову ціну на віск. А у що ви його розливаєте?

Поделиться сообщением

2 години тому, Sashko сказав:

А у що ви його розливаєте?

Пластикові стаканчики на пів літри з під польських йогуртів. Тільки не лити кип'яток, бо стаканчик трішки морщиться і потім важко вийняти. Зачекати коли віск трішки вихолоне. Я тоді зразу ставлю стаканчик на вагу і наливаю по 100 грам. Щоб краще віск відділявся від стаканчика, потім як він вихолоне - ставлю його на пару годин в морозилку.

Поделиться сообщением

3 хвилини тому, Бджолопотам сказав:

Тільки не лити кип'яток, бо стаканчик трішки морщиться і потім важко вийняти. Зачекати коли віск трішки вихолоне. 

Тут уже було, як розливати віск в пластикову посуду. Варто лише поставити (тримати) стаканчик у воду та й наливати віск.

Поделиться сообщением

56 хвилин тому, ЮМос сказав:

Тут уже було, як розливати віск в пластикову посуду. Варто лише поставити (тримати) стаканчик у воду та й наливати віск.

Ну а як відміряти 100 грам? Головне кип'яток не лити - і без води не має ніякої деформації

Поделиться сообщением

15 годин тому, Мико сказав:

:az::ay::umora::wave::veselo::friend_drink:За вдале закінчення  вашого стаціонарного  сезону, Романовичу!! Ну, а я взавтра шукатиму куди ж перевезти на сонях свої 15 кочових.Є місце, протрібна розвідка боєм.Може де хоч люцерну чи конюшину надибаю.   Хай самі собі носять на зиму. Цукор тепер непід"ємний при моїй колись суперовій пенсії.:crazy::IMHO:

Изменено пользователем ДобровоЛ

Поделиться сообщением

В 04.08.2017 в 20:23, военрук сказал:

В Ромнах меда из подсолнуха очень много, на рынке просят по 80 грн за литр, но скоро и по 200 за бутыль 3л не будут давать, так как такого медозбора как в этом году давно уже не было, причем еще много полей подсолнечника находится на пике цветения. 

В это воскресенье цены на рынке стали еще ниже. Подсолнух---70грн за литр, гречка ----90грн. Спрос нулевой. Обьяснение простое---очень много пчеловодов, на Роменщине переизбыток меда.

Поделиться сообщением

Хто знає чи вже продають  весняний мед? Цікавить роздрібна ціна.  (Особливо Луцьк, Рівне)

Поделиться сообщением

В 04.05.2018 в 21:00, Бджолопотам сказал:

Хто знає чи вже продають  весняний мед? Цікавить роздрібна ціна.  (Особливо Луцьк, Рівне)

А з чого з засухи,якраз на сімї,легкий наприск.Відразу дуже гарно стартанули,а поті....Дощ після снігу був,минає :(,того року засуха була при бузині,цього ще раніше.Да й у Вас ні чим порадуватися мабуть,ТАК ЩО ХОРОШИЙ МЕД ЦЬОГО РОКУ БУДЕ УЖЕ В ХОРОШІЙ ЦІНІ,не скисне,я ніколи не спішу.Краще нехай відводки зідять.:IMHO::af:На базарі був мед у діда  гречка,акація ,..140-150 гр літра,а так сказати ..свіжого.. розігритого,і ціна набагато дешевшого.Ну привикли же ми у чомусь собі відказувати,мед дорого,а а ломати зуби на 100-160 гр смоктунах з есенції це в межах правильного.Ну туту кожного своя і логика.

Изменено пользователем povar2702

Поделиться сообщением

Для публикации сообщений создайте учётную запись или авторизуйтесь

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать учетную запись

Зарегистрируйте новую учётную запись в нашем сообществе. Это очень просто!

Регистрация нового пользователя

Войти

Уже есть аккаунт? Войти в систему.

Войти