Перейти к содержанию

Ціна на мед (обговорення ціни в іншій темі)


Рекомендуемые сообщения

Друзі пропоную в цій темі писати тільки хто по скільки купляє мед, або хто по скільки продає мед.

Тема для того щоб швидко можна було проаналізувати зміну ціни.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

на базаре 120 гр литр подсолнечникового еще нет 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

На базаре 100гр соняшниковий,тай якацію за 100гр можна взяти.Оптовики дають 35гр,якщо більше 2 тон 37.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Малина 600 гр .3х лит. банка.Продавали на той неделе.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Разнотравье 130 литр. розница. Для своих 120 грн/л.

Подсолнух точно так само! Могу на банке немного  скинуть!

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

У нас как такового на рынке меда почти нет. В основном с дому 200 грн. за 3 л. подсолнуха просят. На базаре видел только 1 женщину продавала за 0,5 акации - 75 грн.

У меня 90 грн. - 1 л. подсолнуха. Очередь не стоит.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

На початку сезону були ціни 130-150 за літр. Зараз різнотрав'я, гречка  в основному 120 за літр. Але є хто продає і 130, 140. На ринку не продаю, колегам та знайомим і тд. По 120, сонях по 100. Хоча ціна як і на все інше мала б бути трішки вищою ніж минулого року.:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я продаю з дому "майский" (акація і еспарцет) і " Разнотравье" по 150 грн/л, соняшник по 100грн/л. Перших два  в селі ніхто не качав, тому вже скоро закінчиться.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

На базарі і вдома весняне різнотравя+сади +ріпак -100гр літр, степове різнотравя+гречка+соняшник теж поки 100, хто бере понад 5 літрів - 95, після 15літрів - 90.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

я свій продаю по 150гр за літр з дому, на базарі 160 мед липовий + лісовий

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тиждень тому їздив до Миколаєва продавати мед на три дні (вдруге в кар,єрі). Віз сонях+різнотрав,я(80/20 %) 300 грн за 3 л, 4 л забрусу по 100 грн, прополіс 1грн/г, стільниковий 4 145 рамки по 120 грн/кг.

Постійним клієнтам по таких цінах і розвіз. Але як вийшов на ринок:blink:. Виявляється, є такий Юрій, який баражирує з бидонами меду по риночках міста у визначені дні. У нього сонях+різнотрав,я по 240, а від двох бутлів по 220 грн:(. Він якраз і в середу приїхав на той риночок, де був я... Таких черг я за медом я ще в житті не бачив!

Тому довелось торгувати по 270 за 3 л. Стільниковий розмели одразу, забрус спочатку декому кусався, але на другий день пішов.

Багато просили "майського", але я його місяць назад продав по 300-350 грн. Але свого меду 2,5 бидонів я продав:)

Зараз качаю чистий сонях, думаю яка ж йому ціна тоді буде? чи по 270 далі продовжувати?

Часто питали за віск, я ж казав, що дефіцит. Яка йому ціна на ринку? ДУмаю 2грн/г...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Sashko сказал:

Віз сонях+різнотрав,я(80/20 %) 300 грн за 3 л,

А как Вы вызначили процентное соотношение?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, Sashko сказав:

Зараз качаю чистий сонях, думаю яка ж йому ціна тоді буде? чи по 270 далі продовжувати?

а це як карта ляже...;)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Львів опт сонях 40 грн.\кг

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 31.07.2017 в 09:39, MaXUA123 сказав:

Друзі пропоную в цій темі писати тільки хто по скільки купляє мед, або хто по скільки продає мед.

Тема для того щоб швидко можна було проаналізувати зміну ціни.

Нещодавно думав створити тему накшталт "Роздрібна торгівля: секрети, ціни, досвід", але Ви випередили. Якщо хочете, можете перейменувати.

23 години тому, cx-7 сказав:

А как Вы вызначили процентное соотношение?

По кількості медових рамок на початку цвітіння соняха (на око):ah:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, mary@sko сказал:

Львів опт сонях 40 грн.\кг

Учора звонили від Косовського ( Рівне) 36-37

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, kysopatriu сказал:

Учора звонили від Косовського ( Рівне) 36-37

Хлопці потрібно називати фірму. Не Рівне, а Гоща райцент біля Рівного, фірма "Меди України", якщо не помиляюсь.

Ціна 40, так думаю стане базовою.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

г. Харьков. Гречка разнотравье подсолнух продаю по 120 грн/литр.

На базаре гречка по 150 грн/литр.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

У нас держалась 35 а пару дней назад стала 36-37. может занервничали оптовики:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, torr сказал:

может занервничали оптовики

Не занервничали...........а вони в паніці:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Не занервничали...........а вони в паніці:umora:

Запасаємся попкорном і чекаєм .


Надіслано від мого GT-S7562, використовуючи Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

20 часов назад, Wladimir_K сказал:

Хлопці потрібно називати фірму. Не Рівне, а Гоща райцент біля Рівного, фірма "Меди України", якщо не помиляюсь.

Ціна 40, так думаю стане базовою.

Дякую що нагадали назву фірми. Був ФОП Косовський  але від цього ціна не збільшилась.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 минуты назад, kysopatriu сказал:

Дякую що нагадали назву фірми. Був ФОП Косовський  але від цього ціна не збільшилась.

Та й далі є ще ФОП тільки Косовська, база нова і досить приваблива в зручному місці для доставки, недалеко від траси Київ-Чоп, а на рахунок ціни, то всі середні і менші експортери дивляться на 5 старших братів, а вони визначили на зустрічі, що 35 буде достатньо. Позитив в тому, що в пік збору меду ціну піднімають вже.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

21 час назад, Wladimir_K сказал:

.Ціна 40, так думаю стане базовою.

 Не для цього року,бо багато меду піде на роздріб. Недобір меду сколихне попит  в населення на мед. Куплятимуть  всі,бо ціни як і на всі інші продукти зростатимуть."Крихти"за ціною 50грн підбиратимуть оптовики які мріяли про "девятий вал"меду на гуртовій  торгівлі.Головне ,щоб з ціною ми були непохитними.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 минуты назад, Stol сказал:

багато меду піде на роздріб

Самый большой урожай это подсолнух его и основной спрос лучше скинуть цену в розницу пусть население оздоравливается (что уже и сделано), а оптовики пусть курят бамбук и ждут когда им по 35 будут сдавать. Всех пасечников что я знаю сказали 35 это не наша цена будем ждать минимум 43 как было этой весной. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...