Перейти к содержанию

Маврік: застосування і допомога у придбанні


dust

Рекомендуемые сообщения

4 години тому, timoncikk сказав:

для пропитки пластин. на 50мл маврика 24%

скільки чого треба? та скільки часу тримати пластини?

50 мл можна розчинити в 2 л води. Та в такій кількості розчину можна замочити декілька сотень пластин. :IMHO:

Якщо з картону чи шпону пластини,то пропитка проходить досить швидко. Якщо з пластика то вважаю, що тут потрібен деякий час.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 години тому, timoncikk сказав:

для пропитки пластин. на 50мл маврика 24%

скільки чого треба? та скільки часу тримати пластини?

Спочатку потрібно встановити скільки вбирає в себе пластина рідини, адже і розміри і якість можуть бути різними. Експеримент можна провести на воді, а вже потім обчислювати концентрацію розчину. Тільки так можна бути впевненим, що в пластинах буде встановлена доза флювалінату: 80, 60, 40 мг, чи якась інша, яку Ви забажали.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 27.08.2017 в 20:44, ЮМос сказав:

Що пасічник, то склеротик. Більше меду треба їсти, щоби память відновити!.

то нема часу їсти мед, а то бува забува...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Доброе время суток! Подскажите пожалуйста, купил Маврик и когда он постоял (неделю)  он расслоился на похожую на  белую и водо образную субстанцию!препарату пришел кердык или это нормальное состояние? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...

То що хлопці є результат від маврика,хто обробляв ?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 03.09.2017 в 20:38, Slogger сказал:

Доброе время суток! Подскажите пожалуйста, купил Маврик и когда он постоял (неделю)  он расслоился на похожую на  белую и водо образную субстанцию!препарату пришел кердык или это нормальное состояние? 

У меня год стоял и не было такого. Единственное что так это он немного плотнее снизу, но многие препараты и вещества надо взбалтывать перед применением.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 03.09.2017 в 20:38, Slogger сказав:

Доброе время суток! Подскажите пожалуйста, купил Маврик и когда он постоял (неделю)  он расслоился на похожую на  белую и водо образную субстанцию!препарату пришел кердык или это нормальное состояние? 

Це нормальне явище, перед використанням необхідно збовтувати

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 4 months later...

Разогнался копить маврик у китайцев, никогда не покупал, решил попробовать. На алиэкспрессе нет, нашел  на алибабе, ответ по поводу цены и возможности отправки  одного килограмма пришел на следующий день - Price: USD 862/ kg by courier like DHL or FedEx door to door(including the delivery fee)based on 1kg.  

Кто-то может поделиться опытом покупки у китайцев?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Василика сказал:

Разогнался копить маврик у китайцев, никогда не покупал, решил попробовать. На алиэкспрессе нет, нашел  на алибабе, ответ по поводу цены и возможности отправки  одного килограмма пришел на следующий день - Price: USD 862/ kg by courier like DHL or FedEx door to door(including the delivery fee)based on 1kg.  

Кто-то может поделиться опытом покупки у китайцев?

Не знаю як у китайців, і що вони продають під видом маврика. Я купив в Україні, роблю собі смужки сам. За ось цю каністру віддав 8500 гривень. Половину подарую Івану Михайловичу половину залишу собі

D0430EC3-779A-4962-9BD0-D82AFA052ED3.jpeg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, Василика сказав:

Разогнался копить маврик у китайцев, никогда не покупал, решил попробовать. На алиэкспрессе нет, нашел  на алибабе, ответ по поводу цены и возможности отправки  одного килограмма пришел на следующий день - Price: USD 862/ kg by courier like DHL or FedEx door to door(including the delivery fee)based on 1kg.  

Кто-то может поделиться опытом покупки у китайцев?

Навіщо купуватиМаврік в китайців, якщо виробник Ізраіль? Хочете китайську підробку?

Маврік є і інтернет магазинах, а щоб дешевше, питайте в аграріїв

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, davolodya сказал:

Навіщо купуватиМаврік в китайців, якщо виробник Ізраіль? Хочете китайську підробку?

Маврік є і інтернет магазинах, а щоб дешевше, питайте в аграріїв

Повністю згідний. Він є у нас у різних фасоввках можна купити в літрові пляшці. Я купив відразу 5 літрів бо знав що його половину віддам. Обов’язково треба купувати тільки Ізраїльський, все інше то не маврик а підробка

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, Укроп сказал:

 Обов’язково треба купувати тільки Ізраїльський, все інше то не маврик а підробка

Ну може не так вже  i  круто всих пiд одну гребiнку 

Може десь таки i чесний продавець зустрiнеться 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, Мико сказал:

Ну може не так вже  i  круто всих пiд одну гребiнку 

Може десь таки i чесний продавець зустрiнеться 

Ні, я не те мав на увазі. Я маю на увазі те що якісний Маврік може бути Ізраїльського виробництва. Це мені так сказали ті хто торгує такими препаратами

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 минут назад, Укроп сказал:

 Це мені так сказали ті хто торгує такими препаратами

На лице нечистоплотна конкуренцiя , зi сторони ваших продавцiв ,свое хвалити ,а у iнших пiдробка 

Та iнколи i на форумi таке проскакуе ,коли свое хвалять , а чуже за непотрiб вважають 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Мико сказал:

На лице нечистоплотна конкуренцiя , зi сторони ваших продавцiв ,свое хвалити ,а у iнших пiдробка 

Та iнколи i на форумi таке проскакуе ,коли свое хвалять , а чуже за непотрiб вважають 

Мені сказали купуйте будь де, але щоб тільки був Ізаїльський. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, davolodya сказал:

Навіщо купуватиМаврік в китайців, якщо виробник Ізраіль? Хочете китайську підробку?

Маврік є і інтернет магазинах, а щоб дешевше, питайте в аграріїв

Я знаю, шо китайцы бывают разные, и мне китайское гавно, как-то не попадало, так, шо отношение к ним только положительное. Поэтому была попытка заказать действующее вещество "Маврика", первая попытка не удачная - за 862 доллара 900гр/литр Тау-флювалината с доставкой за 7 дней к моей двери как-то дороговато. Так, шо буду искать другие варианты.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Укроп сказал:

Не знаю як у китайців, і що вони продають під видом маврика. Я купив в Україні, роблю собі смужки сам. За ось цю каністру віддав 8500 гривень. Половину подарую Івану Михайловичу половину залишу собі

D0430EC3-779A-4962-9BD0-D82AFA052ED3.jpeg

Китайцы производят Тау-флювалинат и я не удивлюсь если они продают его Израильтянам.

А мне с этой канистры грамм 50 нельзя накапать, перед тем, как  дарить Івану Михайловичу?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 хвилини тому, Василика сказав:

Я знаю, шо китайцы бывают разные, и мне китайское гавно, как-то не попадало, так, шо отношение к ним только положительное. Поэтому была попытка заказать действующее вещество "Маврика", первая попытка не удачная - за 862 доллара 900гр/литр Тау-флювалината с доставкой за 7 дней к моей двери как-то дороговато. Так, шо буду искать другие варианты.

В інтернет- магазинах є маленька фасовка, в районі 300 гривень. На  Ваші кілька сімей нема сенсу набирати багато, там термін придатності  всього 3 роки. На  укрбі точно був.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, davolodya сказал:

В інтернет- магазинах є маленька фасовка, в районі 300 гривень. На  Ваші кілька сімей нема сенсу набирати багато, там термін придатності  всього 3 роки. На  укрбі точно був.

Шо такое маленькая фасовка я прекрасно знаю - все кушать хотят, а поэтому, шо там в действительности , это лотерея я в лотереи не играю - дороже выйдет.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 хвилин тому, Василика сказав:

Шо такое маленькая фасовка я прекрасно знаю - все кушать хотят, а поэтому, шо там в действительности , это лотерея я в лотереи не играю - дороже выйдет.

Цікава в Вас логіка, магазину невірите, а китайцям довіряєте. Людям треба довіряти, між ними є і порядні. 

Якщо хочете надійно і дешевше, шукайте в агрономів, може трошки вділять

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

59 минут назад, davolodya сказал:

Цікава в Вас логіка, магазину невірите, а китайцям довіряєте. Людям треба довіряти, між ними є і порядні. 

Якщо хочете надійно і дешевше, шукайте в агрономів, може трошки вділять

Так уже сложилось, шо для меня  китайцы надежней. Агрономов с мавриком, к сожалению поблизости нет.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 3 weeks later...

Ищу собутыльников!

Нашел где купить литр  нормального маврика ориентировочно за 1700 гривен, мне нужно 200 грамм, остальное могу разлить и разослать по себестоимости.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 минут назад, Василика сказал:

Ищу собутыльников!

Нашел где купить литр  нормального маврика ориентировочно за 1700 гривен, мне нужно 200 грамм, остальное могу разлить и разослать по себестоимости.

Який термін придатності для використання?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 минут назад, Ворон сказал:

Який термін придатності для використання?

Еще не купил, есть два варианта - у одних он уже есть, вторые уже два месяца ждут поставки от производителя, я тоже подожду, мож дешевле будет.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...