Перейти к содержанию

Виноград


аматор

Рекомендуемые сообщения

8 годин тому, Лозко Василий сказав:

Які   сорти  цікавлят Вас , якщо в мене є то  поділюсь.

Я не знаю що мене цікавить , тому що багато різних зараз сортів-гібридів, а хочеться всіх спробувати. А вже потім коли отримаю плоди, скоштую і залишу тільки ті які сподобаються. Інакше ніяк. Завдяки нашому форумчанину Дон57 зараз ростуть кущі таких сортів.

талісман

геліус

сатурн

фавор

плевен

атос (вже цього року скоштував сигнальні)

ромео

низино

байканур

юліан

тянь шань

аркадія

академік

орда

б.Пламя

П.Іріна

єлізавета

манікюр фингар

фурок

юпитер

юбилей Новоч

блаер

еверест

Ант. Великий

велес

боготяновський (маленький, невідомо чи перезимує)

Божена (скоштував сигналку)

Флора

К.Лучистий

Прима України

тайна монарха

аюта

кураж

 Княгиня Ольга

Це все що за два сезони прийнялось і росте.

Бачу що в записнику є купити- Афродита, Августин, благовест, Велика, Арочний, Галахад, Супер-екстра, Рафимор.

Ніяк в мене не приживаються гібриди японських сортів - Сето , Фуджи-минори, ГОрби.

Рядом прикупляю ще хатинку, так що садити буде де, головне щоб було що.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

48 минут назад, Mihail-ves сказал:

. Завдяки нашому форумчанину Дон57 зараз ростуть кущі таких сортів.

Бачу що в записнику є купити- Афродита, Августин, благовест, Велика, Арочний, Галахад, Супер-екстра, Рафимор.

Ніяк в мене не приживаються гібриди японських сортів - Сето , Фуджи-минори, ГОрби.

Рядом прикупляю ще хатинку, так що садити буде де, головне щоб було що.

Список большой ,целая плантация получается 

Рабов нанимаете или всё сами обслуживаете ?

Мне вот ямки под павловнию копал боец 

А оказалось что большие 

Теперь саженцы малины на фото посмотрел и заказал 

на штык могу  и сам выкопать 

А под виноград там такие ямери в Ютубе роют " Мама не горюй " 

У самого только Августин и на пасеке и дома 

Весной несколько саженцев  @ТОЛИК2362 подарил 

посмотрим что выйдет 

Может в виноградарство подадимся 

Виноград на рынке дороже мёда  и покупается хорошо 

не то что мёд 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 годин тому, Мико сказав:

Список большой ,целая плантация получается 

Рабов нанимаете или всё сами обслуживаете ?

Все сам.  Але поки що він ще маленький, перша половина списку це минуло-річні саджанці то в них тільки сформував по два рукава на шпалері, друга половина - це цьогорічні саджанці, з ними головна задача була прижитись і відростити корні. Вже наступного року буду робити шпалеру.

На рахунок ям, то так роботи багато лопатою, але весною треба тренувати спину до відкатки акації, тому зарядка біля винограду - виходить гарна.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 часов назад, Mihail-ves сказал:

Я не знаю що мене цікавить , тому що багато різних зараз сортів-гібридів, а хочеться всіх  

Бачу що в записнику є купити- Афродита, Августин, благовест, Велика, Арочний, Галахад, Супер-екстра, Рафимор.

 

Можу підкинуть  лози    Велика , Галахад , Супер екстра .

Як є  цікавість  -  Вальок,  Хамелеон, Лівія ,  Софія, Розмус ,  Ландиш, Гурман радужний ,  Гурман ранній (1-12) ,Золота королева , Діксон ,Сіндикат , Валентина , Светлана ,

Рубіновий юілей , Сенсація ,Рафінад .

З якою  метою збираєте колекцію ? Я скорочую .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 хвилини тому, Лозко Василий сказав:

З якою  метою збираєте колекцію ? Я скорочую

Я люблю яблука та виноград. Але з винограду в мене були тільки Молдова, Дамський пальчик, Подарок Запоріжжю, Одеський сувенір.

Але коли на базарі бачу грони винограду, зажди давлюсь слиною - хочу все і зразу. Розумію що не всі сорти мені припадуть до душі, але краще вибраковувати, чи жаліти що не мав.

Якщо будете викидувати лозу то готовий прикупити все що є. 60 соток городу, буде де посадити.

Цього року Кривченко подарував 28 яблунь (18 сортів), не знав де посадити, а коли почав садити , то мало виявилось:umora:

Жінка кричить навіщо тобі це все, а я не можу зупинитись.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

По списку сортов видно что человек подхватил "виноградную лихорадку" . Через два- три годика, когда кусты станут взрослыми и когда добавиться работы этот список резко начнет меняться.Что-то пойдет на выбраковку, что-то на перепрививку. 

Бог в помощь...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Mihail-ves сказал:

 

Але коли на базарі бачу грони винограду, зажди давлюсь слиною - хочу все і зразу. Розумію що не всі сорти мені припадуть до душі, але краще вибраковувати, чи жаліти що не мав.

Якщо будете викидувати лозу то готовий прикупити все що є.     я не можу зупинитись.

Приїздіть  грузовиком  , заберете ,  а  поштучно  посилка  обємна  вийде , за все що є .  Вирішим  пізніше , обрізать ще  ранувато.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 минут назад, K.S.M. сказал:

По списку сортов видно что человек подхватил "виноградную лихорадку" . Через два- три годика, когда кусты станут взрослыми и когда добавиться работы этот список резко начнет меняться.Что-то пойдет на выбраковку, что-то на перепрививку. 

Бог в помощь...

В списку  є по декілька  аналогів , із  3 можно  оставить 1 , вибереться  що до смаку , не скуштував  не  вибереш .

Особисто я  вже обгородив виноградник , щоб не  кортіло  добавлять .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 часов назад, Мико сказал:

Может в виноградарство подадимся 

по сравнению с пчеловодством это еще менее прибыльное дело

Цитата

Виноград на рынке дороже мёда  и покупается хорошо

Дешевле меда но покупается неплохо. Но один улей даст больше меда в килограммах чем один куст винограда даст ягод. В разы больше.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

49 хвилин тому, Лозко Василий сказав:

Приїздіть  грузовиком  , заберете ,  а  поштучно  посилка  обємна  вийде , за все що є .

:umora:

Я мав на увазі не всю лозу висилайте:umora:, а по одній гілочці кожного сорту. Ось Дон57, так висилав, виходив середній оберемок із 25-30 сортів.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, Mihail-ves сказал:

:umora:

Я мав на увазі не всю лозу висилайте:umora:, а по одній гілочці кожного сорту. Ось Дон57, так висилав, виходив середній оберемок із 25-30 сортів.

Любий каприз ..... 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 18.10.2019 в 20:07, seim сказав:

по сравнению с пчеловодством это еще менее прибыльное дело

Дешевле меда но покупается неплохо. Но один улей даст больше меда в килограммах чем один куст винограда даст ягод. В разы больше.

+ при плохой цене никак не получится оставить на потом, когда будет цена получше. Оптовая вообще копейки. Труда вложить нужно очень много, разве что регион и сорта позволяют выращивать в неукрывной форме. Возвратные весенние заморозки сразу оставляют без прыбыли в сезоне, разве что с спящих почек небольшой урожай будет. Но это еще может и не самый худший вариант, а вот когда град рушит все планы, или и-за продолжительных дождей рвет весь урожай вот там вообще беда. С пчёлами риски немного меньше.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 минут назад, Gigabyte сказал:

 С пчёлами риски немного меньше.

Убедили , в виноградари не подамся 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Gigabyte сказал:

. С пчёлами риски немного меньше.

Яб не  сквзав .  Цінова  різниця  на  базарі  і опті   на " ходових " сорта  відсутня . Ціну на виноград установлює і регулює  продавець , на  відміну  меду.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 годин тому, Лозко Василий сказав:

Яб не  сквзав .  Цінова  різниця  на  базарі  і опті   на " ходових " сорта  відсутня . Ціну на виноград установлює і регулює  продавець , на  відміну  меду.

Если нет разници между ценами на рынке и на опте, то куда же идет этот виноград с опта? 

А цену на мёд разве не пчеловод устанавливает? Или ему кто-то говорит по чём он продавать должен?

 

P.S. Много винограда выращиваете?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 година тому, Мико сказав:

Убедили , в виноградари не подамся 

Жаль :( если выращивать для себя, то занятие интересное, а вот если для заработка, то не стоит ожидать особых денег. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 часов назад, Gigabyte сказал:

 куда же идет этот виноград с опта?   ---------  на ринки , де його продають  ще дорожче  

А цену на мёд разве не пчеловод устанавливает?     -- я  маю на  увазі  опт      

 

P.S. Много винограда выращиваете?  --  200 +  кустов

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Немного противоречите сами себе, сначала пишете что на некоторые сорта цены на рынке и опте одинаковые, а потом пишете что разные :)

Извиняюсь за вопросы, но какой процент технических кустов на винограднике, или посажены только столовые?

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 минут назад, Gigabyte сказал:

Немного противоречите сами себе, сначала пишете что на некоторые сорта цены на рынке и опте одинаковые, а потом пишете что разные :)

Извиняюсь за вопросы, но какой процент технических кустов на винограднике, или посажены только столовые?

 

Для того  щоб зроуміти всю кухню по цінах навідайтесь  на ринки виноградних регіонів , берег моря , і оптовий ринок  " Копані "  і Ви вгамуєте свою цікавість .

В мене виноградник столового винограду , вином не промишляю , тільки для себе .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 23.10.2019 в 00:16, Лозко Василий сказав:

Для того  щоб зроуміти всю кухню по цінах навідайтесь  на ринки виноградних регіонів , берег моря , і оптовий ринок  " Копані "  і Ви вгамуєте свою цікавість .

В мене виноградник столового винограду , вином не промишляю , тільки для себе .

Дороговато как то получится только ради интереса с ценами проехать больше 1000 км )) Просто не пойму логики, зачем стоять на рынке с ценой по которой можно продать ягоду на опте.

Если основная часть виноградника это столовый виноград, то трудозатраты конечно серьезные. У меня около 80 кустов, планирую увеличить до 100, сомневаюсь что когда нибудь еще решусь на увеличение.

Какой способ укрытия на зиму используете?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Gigabyte сказал:

 Просто не пойму логики, зачем стоять на рынке с ценой по которой можно продать ягоду на опте  ------  жду масової зрілості 

Какой способ укрытия на зиму используете?      ----  прикопую  землею

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 4 months later...

 15 днів тому поставив на вкорінення черенки від п. Анатолія @дон57,  сьогодні вже довелось висаджувати...

Вкорінював в кокосовому субстраті з використанням розчину клонекс-гелю в концентрації 1 :50. Результат дуже гарний -  пропав лиш один черенок, решта всі вкоренилися,  в кількох вже пішли в ріст листочки, в решти бруньки понабухали...

IMG_20200304_094211.jpgIMG_20200304_114810.thumb.jpg.9c8183a6061710e54ad72a4388cc4871.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

21 час назад, davolodya сказал:

 15 днів тому поставив на вкорінення черенки від п. Анатолія @дон57,  сьогодні вже довелось висаджувати...

Вкорінював в кокосовому субстраті з використанням розчину клонекс-гелю в концентрації 1 :50. Результат дуже гарний -  пропав лиш один черенок, решта всі вкоренилися,  в кількох вже пішли в ріст листочки, в решти бруньки понабухали...

IMG_20200304_094211.jpgIMG_20200304_114810.thumb.jpg.9c8183a6061710e54ad72a4388cc4871.jpg

Вітаю  Вас з  відкриттям  сезону  виноградаря .  В мене ще на вкоріннені все в кілльчеваторі ,  вимочка  на  меду .    Висадка  в  контейнери  планується з 10 числа ,  на виноградник  після 25  квітня , раніше  ризиковано в  моїй зоні . А Вам  успіху .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 хвилину тому, Лозко Василий сказав:

Вітаю  Вас з  відкриттям  сезону  виноградаря .  В мене ще на вкоріннені все в кілльчеваторі ,  вимочка  на  меду .    Висадка  в  контейнери  планується з 10 числа ,  на виноградник  після 25  квітня , раніше  ризиковано в  моїй зоні . А Вам  успіху .

Мусово висаджувати в контейнери, бо виграю добрих 2 місяці в розвитку... В відкритий грунт пересаджу не раніше середини травня, бо у нас в травні ще часто бувають приморозки... 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

53 минуты назад, davolodya сказал:

 виграю добрих 2 місяці в розвитку... В відкритий грунт пересаджу не раніше середини травня                  . 

При такому методі вегетації через місяць садженцю буде затісно  в контейнері  в Вашому  варіанті :IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...