Jump to content
  • Announcements

• Sanich

Зустріч форумчан 2019 р. у Бухті Вікінгів. Опитування.   07/13/2019

Звертаю увагу форумчан на попередню пропозицію пана Михайла @miro вчетверте зібратися у вересні на зустріч форумчан у Бухті Вікінгів та прохання відписатися в темі зацікавлених.  http://tochok.info/topic/13779-місце-провення-щорічної-зустрічі-форумчан-2019/   
аматор

Виноград

688 posts in this topic

23 часа назад, Незнайка 25 сказал:

Что то многовато как "для себя" .Уже 5 лет обробатываю - весной(вчера только побрызгал) железным осеннью не успел, на 4-6 листов "ридомил", по ягоде(стад. горох)-квадрисом, если потом частые дожди то еще раз ридомил .И всё.Пока бог миловал 45 кустов родят и радуют.:ay:

Вот как раз после ваших обработок виноград есть нельзя.  Вы брызгаете по гороху Квадрисом, а потом если дожди, то Ридомилом. Ридомил Голд в норме 25г на 10 литров имеет срок ожидания 66 дней и относится ко второму классу токсичности (я использую препараты 3 класса после цветения). Во-вторых Р.Г. это препарат от мильдью, а сроки в которые вы его используете, более опасны появлением оидиума. Оставьте Р.Г. только для первой обработки, а после цветения его не применяйте. Лучше используйте второй раз Квадрис Топ (именно Топ, он лечит, а не только профилактика). Он работает и по мильдью и по оидиуму, и срок ожидания 14 дней. Я не с критикой, не обижайтесь)))

В 22.03.2019 в 19:07, Gelone сказал:

Я не с критикой, не обижайтесь

:ay::hi:

В 03.03.2019 в 19:53, davolodya сказал:

Я це зрозумів, тому і запитав за маврик. Оскільки він діє на вароа, має діяти і на кліщі на виноградниках, я ним жука колорадського годую, хоча в рекомендаціях жука нема.

Доза?

36 хвилин тому, mits сказав:

Доза?

На жука?  25 мл х 10 літрів води, приблизно на 4 сотки картоплі. На сад і виноград доза вдвічі менша. Пробував годувати жука половинною дозою, замало, небере, зате повна доза справляється з жуком:ay:

1553371929629528305505.thumb.jpg.f7531af2d0e0dcf99009d4839d013f89.jpg

В 22.03.2019 в 19:07, Gelone сказал:

Вот как раз после ваших обработок виноград есть нельзя.  Вы брызгаете по гороху Квадрисом, а потом если дожди, то Ридомилом. Ридомил Голд в норме 25г на 10 литров имеет срок ожидания 66 дней и относится ко второму классу токсичности (я использую препараты 3 класса после цветения). Во-вторых Р.Г. это препарат от мильдью, а сроки в которые вы его используете, более опасны появлением оидиума. Оставьте Р.Г. только для первой обработки, а после цветения его не применяйте. Лучше используйте второй раз Квадрис Топ (именно Топ, он лечит, а не только профилактика). Он работает и по мильдью и по оидиуму, и срок ожидания 14 дней. Я не с критикой, не обижайтесь)))

А где Квадрис Топ в малой фасовке покупаете? Можно в приват.

Разочаровался я в "Корневине", 50% ценных черенков не окоренились:ak:, пробовал первый и последний раз:(. Свои без оного тем же способом окоренились нормально, 90%. Проращивал методом "Пузенко", 4 года им пользовался без нареканий, в этом чё-то не свезло:hi:

4 часа назад, Виктор С сказал:

А где Квадрис Топ в малой фасовке покупаете? Можно в приват.

Ответил в личку.

2 часа назад, elesey71 сказал:

Разочаровался я в "Корневине", 50% ценных черенков не окоренились:ak:, пробовал первый и последний раз:(. Свои без оного тем же способом окоренились нормально, 90%. Проращивал методом "Пузенко", 4 года им пользовался без нареканий, в этом чё-то не свезло:hi:

Я не занимаюсь саженцами, но знакомые виноградари пользуются "Клонекс гелем". результат супер.

1 час назад, Gelone сказал:

Я не занимаюсь саженцами, но знакомые виноградари пользуются "Клонекс гелем". результат супер.

Может попробую, но уже только на своих, не так жалко:ah::hi:

Виноград вступив в стадію вегетації, висадив шкілку , вегетуючі  садженці  проходять закалку .

Роботи  добавляєтся на всіх "фронтах" , світовий день малий, для працюючого.                                                                                                                                                                                          Виноград  розпускаєтся без випадів , перезимував добре.

1557814039437702906429736156721.thumb.jpg.f4f097a74a66c0cf8a4b2903c9fec85d.jpgЗавдяки пану Анатолію @дон57, виноградарів на нашому форумі побільшало. З черенків, якими він люб'язно поділився, частина проросли і проходять закалку перед висадкою на постійне місце проживання.

Нажаль, ще частина черенків пропала, вони просто згоріли від неякісного корневіну, який спробував перший і останній раз:at:. Ще частину висадив відразу в шкілку, частина з них вже випустила листочки. 

Кілька днів тому були заморозки, більше половини дорослих кущів винограду підмерзли... Зробив собі подарунок, замовив на Алі  степлер, за 2 тижні доставили. Як буде працювати незнаю, але поки що ніби все нормально, для мого поки що маленького виноградника сподіваюся вистачить на якийсь час, а далі щось порядне куплю.

Edited by davolodya

4 хвилини тому, davolodya сказав:

Завдяки пану Анатолію @дон57, виноградарів на нашому форумі побільшало.

Підтримую! А також висловлюю свою щиру вдячність такій Великій людині як @дон57, Здоров'я Вам Анатолію!

В мене в стаканах 30 черенків посаджено, з них 3-4 не пустили корні, і це тільки із-за корневіна. Сама лоза мала запас поживних речовин і вийшов зелений пагон, сьогодні такі гілки привив на чорний та зелену прививку. Думаю що повинно вийти добре.

Також в березні зробив прививку в стовбури (старий виноград зрізав та в штамп) 4 сортів винограду. На сьогодні всі 4 гарно розвиваються, мають по 2 зелених пагона (основна та запасна бруньки), а також мають гронки, які думаю що цього року вже дадуть врожай на пробу.

Із винограду "растрьопа" зробив закладку лози для формування прививки в наступний сезон. Думаю що так буде краще.

А в мене всі черенки від Анатолія укоренились 100%, без стимуляторів росту.На воді,в кімнатних умова.Але без втрат необійшлось.Одного саджанця загубив по своїй вині.Доживем до осені,замовлю ще,якщо Анатолій буде не проти.

И я отпишусь. Все чубуки от @дон57 прижились, прищепили в корень, так что уже в этом году будем пробовать :)