Перейти к содержанию

Виноград


аматор

Рекомендуемые сообщения

26 хвилин тому, слава 1987 сказав:

я б спробував під поставлену задачу Юпітер http://vine.com.ua/sorta/bessemyannye/yupiter.html

На вигляд гарний, а середньорослий це скільки? Хоча є арка 3м у висоту+5 м в шируну та 2м-ва шпалера(але тут Голубку доведеться "посунутися":umora:). ДЩякую за відповіді про зберігання, а то давно вже не вирощував (прикопував останнім часом), то вже й забув, що в глину навесні вже:hi:

Я б хотів такий Юпітер, але прививати не вмію, чи буде він рости на дикому корню? Якщо так, то я в черзі:wave:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 хвилин тому, Shveik сказав:

Я б хотів такий Юпітер

Прочитав що підвій потрібен. А чи можна спиляти гілки Голубка і в розщеп вставити лозу Юпітера? Вибачте, якщо написав фігню, памятаю в школі прививав бруньки з одних дерев до інших, але на практиці не примінив ні разу. До того ж памятаю що потрібно, щоб була однакова кісточка, а от як з винаградом підскажіть, щоб не "ритися" в інеті піввечора, дякую:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 часа назад, Shveik сказал:

На вигляд гарний, а середньорослий це скільки? Хоча є арка 3м у висоту+5 м в шируну та 2м-ва шпалера(але тут Голубку доведеться "посунутися":umora:). ДЩякую за відповіді про зберігання, а то давно вже не вирощував (прикопував останнім часом), то вже й забув, що в глину навесні вже:hi:

Я б хотів такий Юпітер, але прививати не вмію, чи буде він рости на дикому корню? Якщо так, то я в черзі:wave:

щодо корневласного та підщепленого - Одеська область рахується зараженою філоксерою тому корневласі насадження можуть сильно страждати (підщепа має бути із філоксеростійкого, на крайній випадок толерантного підвою ) хоча існують корневласні насадження які родять і на власному корінні, також роль грає грунт на якому вирощуєте, в літературі пишуть, що філоксера погано переносить піщані груни.(нащастя  з цього питання маю виключно теоритичні знання, в моєму регіоні для неї холоднувато тому мій виноградник закладено корневласними, хоча періодично зявляються сигнали про її появу на місцевих ділянках - вірогідніше за все заносять із посадочним матеіалом)

щодо середньорослого - в моїх умовах на 1 кущ вистачає шпалари 2.2 висотою і 3  довжини з куща на 3 рік отримую 12-17 кг

щодо арки радив би на таку арку мінімум 2 кущі з яких один кущ формував на горизонтальну частину інший кущ на вертикальну, щоб зменшити вплив полярності (коли верхні пагони ростуть сильніше  а нижні слабіше.)

прививка - з власного досвіду найгірше вдається чорним в чорне, найпростіше вдається прививка чорним в зелене ,  та зеленим в зелене в рощеп (спосіб виконання на наявному кущі вибираєте потужний зеленй пагін, щоб підходив по діаметру привоя, видаляєте бруньки можно сковирнуи ногтем, за 3-4 листком зрізаєте пагін ,якщо нема привиочного ножа канцелярський також підійде, робите розщеп, з деревяного чубака зрізаєте відрізок 5-8 см лози з почкою, заточуєте клином, вставляєте в розкол, рівняєте хочаб по одній стороні, обмотуєте полоскою плівки, герметично щоб не проступала пасока і маєте на одному кущі декілька сортів. для обмотки використував нарізані ПЕТ пакети - незручно, найбільш зручний варіант стрейч плівка, харчова, відрізаєте частину рулона 2-2,5 см шириною і ним обмотуєте. прививка краще приживається на кущі, якщо зменшити наванаження - зменити кількість лоз. раджу переглянути відео

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

24 хвилини тому, слава 1987 сказав:

Одеська область рахується зараженою філоксерою

Дякую за розлогу відповідь. Про філоксеру раніше чув лише з одного оповідання, де експедиція з України їздила по Молдові, виявляла болячку на корінні та знищувала виноградники, та після вашого допису вирішив загуглити, виявляється в нас цієї філоксери завались. Є багато враженого листя, та думав раніше, що це просто тля і вирізав уражену лозу. В цьому році не так багато було, до речі. Зрозумів, що дуже Голубок різати не треба, зелене в зелена краще.

Треба буде більше почитати про філоксеру.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 минут назад, Shveik сказал:

Дякую за розлогу відповідь. Про філоксеру раніше чув лише з одного оповідання, де експедиція з України їздила по Молдові, виявляла болячку на корінні та знищувала виноградники, та після вашого допису вирішив загуглити, виявляється в нас цієї філоксери завались. Є багато враженого листя, та думав раніше, що це просто тля і вирізав уражену лозу. В цьому році не так багато було, до речі. Зрозумів, що дуже Голубок різати не треба, зелене в зелена краще.

Треба буде більше почитати про філоксеру.

якщо вирішили прививати раджу перегляну відео хасмуддінова

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я бы посоветовал на арку КШ Спартанец(США),Морозостойкость-32С,у Юпитера-26С. Спартанец-сильнорослый,урожайный,Юпитер среднерослый,но по вкусу Юпитер лучше:ay:.На изюм Спатранец,более урожайный,сладкий при полном созревании и что не маловажно на арку сильнорослый. По морозоустойчивости для Одеской области подойдут оба.Устойчивость к филоксере более 3. Я бы посадил 2.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 3 weeks later...

дон57 я Вам в личку писал,видели?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 27.09.2018 в 16:37, слава 1987 сказал:

більше 5 в одні руки не направляю не зручно пакувати, винятки можливі). 

Больше 5-ти сортов, или чубучков:hmm::ah::hi:?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...

Кто просил черенки на днях отправлю. Уточните адрес.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, дон57 сказав:

Кто просил черенки на днях отправлю. Уточните адрес.

А що є цьому році? Можна в ЛС.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Почти все ,что писал ну может что-то с молодых немного и то не со всех. Кое где плохо вызрела лоза на молодых кустах ,поэтому нечего резать,зеленое и тонкое.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тільки що, дон57 сказав:

Почти все ,что писал ну может что-то с молодых немного и то не со всех. Кое где плохо вызрела лоза на молодых кустах ,поэтому нечего резать,зеленое и тонкое.

Ок. Завтра гляну що гарно прийнялось, і зроблю замовлення на нові сорта. Можна?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Конечно.:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я выращиваюРедактировать значение
Посадка2012г. 
1.Бажена.
2.Ливия.
3.Юлиан.
4.Юбилей Новочеркасска.
5.Фуршетный 
6.Богатяновский
7.Гелиус.
8.Граф Монте Кристо.  
9.Памяти Смольникова.
10.Низина
11.Фавор.
12.Кураж.
13.КШ Лучистый 
14.КШ Белое пламя (США) 
15.КШ Юпитер 
16.КШ Спартанец 
17.Талисман
18.Плевен 
19.Флора 
20.Ландыш 
21.Тасон 
22.КШ Велес 
23.Кодрянка 
24.Страшенский 
Посадка2013г.
25.Дашуня
26.Елизавета
27.Жостен
28.Черная пантера.
29.Кш Столетие
Посадка осень 2015г.
30.Маникюр фингер
Посадка2016г.(весна)
31.Сето Гигант
32.Горби
33.Тяньшань
34.Фуджи минори
35.Сани дольче
36.Блек Гранд
37.Подарок Ирине 
38.Фурор 
39.Памяти Академика 
40.Байконур
41.Галахад
42.Раджа
43.Ромео
44.Сатурн 
45.АТОС
46.Заграва
47.Цитронный магарача 
осень2016г. 
48.Эверест
49.Антоний Великий
50.Аюта
51.Ландыш
52.КШ Тарнау
2017год
53.Прима Украина
54.КШ Золотце
55.Подарок Нецветая
56.Тайна монаха
57.Озон
58.Хейли келим бармак
59.Краса балок.
60 Дубовский розовый.
61.Нежность.
62.Голд фингер
63.Шейн мускат
65.Дивеевский
66.Дюжина
67.Памяти учителя
68.Гурман лакомка
69.КШ Валентино
70.Каталония
71.Орда
72.Хелена
2018год.
73.Журавчик вишневый
74.Аркадия
75.КШ Саграйон
78.Нельсон
79.Атика
80.Альминский
Почти все есть,за исключением молодых.Завтра закончу обрезку.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

20 хвилин тому, дон57 сказав:
Я выращиваюРедактировать значение
Почти все есть,за исключением молодых.Завтра закончу обрезку.

Ну Ви і даєте:umora: Тепер що не спати цілу ніч?;) Вибираю.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, дон57 сказал:

Я выращиваю

А як тепер вибрати?Та хіба ж це можливо?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В мене лоза досі стоїть із листом. Це вперше що листопад виноград зустріча залистовим покривом. Біжу лоз після нападу листя

20181104_170251.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Перепрошую, клятий т9.

Ріжу  лозу  після  листопаду 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, дон57 сказал:
Я выращиваюРедактировать значение
Посадка2012г. 
1.Бажена.
2.Ливия.
3.Юлиан.
4.Юбилей Новочеркасска.
5.Фуршетный 
6.Богатяновский
7.Гелиус.
8.Граф Монте Кристо.  
9.Памяти Смольникова.
10.Низина
11.Фавор.
12.Кураж.
13.КШ Лучистый 
14.КШ Белое пламя (США) 
15.КШ Юпитер 
16.КШ Спартанец 
17.Талисман
18.Плевен 
19.Флора 
20.Ландыш 
21.Тасон 
22.КШ Велес 
23.Кодрянка 
24.Страшенский 
Посадка2013г.
25.Дашуня
26.Елизавета
27.Жостен
28.Черная пантера.
29.Кш Столетие
Посадка осень 2015г.
30.Маникюр фингер
Посадка2016г.(весна)
31.Сето Гигант
32.Горби
33.Тяньшань
34.Фуджи минори
35.Сани дольче
36.Блек Гранд
37.Подарок Ирине 
38.Фурор 
39.Памяти Академика 
40.Байконур
41.Галахад
42.Раджа
43.Ромео
44.Сатурн 
45.АТОС
46.Заграва
47.Цитронный магарача 
осень2016г. 
48.Эверест
49.Антоний Великий
50.Аюта
51.Ландыш
52.КШ Тарнау
2017год
53.Прима Украина
54.КШ Золотце
55.Подарок Нецветая
56.Тайна монаха
57.Озон
58.Хейли келим бармак
59.Краса балок.
60 Дубовский розовый.
61.Нежность.
62.Голд фингер
63.Шейн мускат
65.Дивеевский
66.Дюжина
67.Памяти учителя
68.Гурман лакомка
69.КШ Валентино
70.Каталония
71.Орда
72.Хелена
2018год.
73.Журавчик вишневый
74.Аркадия
75.КШ Саграйон
78.Нельсон
79.Атика
80.Альминский
Почти все есть,за исключением молодых.Завтра закончу обрезку.

Ваша колекцій викликає захоплення та  повагу, розуміючи об'єм роботи, з такою кількістю сортів та форм.  Я кожного року собі обіцяю, що оце останній кущик, але ще один і ще ... Чи є у вас серед сортів фаворит/и ? 

Особисто в мене це Талісман, з усіма його недоліками і перевагами.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

42 минуты назад, слава 1987 сказал:

Ваша колекцій викликає захоплення та  повагу, розуміючи об'єм роботи, з такою кількістю сортів та форм.  Я кожного року собі обіцяю, що оце останній кущик, але ще один і ще ... Чи є у вас серед сортів фаворит/и ? 

Особисто в мене це Талісман, з усіма його недоліками і перевагами.

Талисман перепривью 2 куста из 3-х. 1 куст пока оставлю. Горошит,ну и есть по-лучше сорта.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В этом году много подмерзло. Был утром заморозок ,буквально пару часов. и не везде по району. И побеги шли с заменяющих(пасынковых)почек так как основные подмерзли. На них,в основном на молодых кустах лоза плохо вызрела и тонкая. Поэтому кое- какие сорта(молодые) практически резать или мало или нечего.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 04.11.2018 в 19:18, дон57 сказал:
Я       .Завтра закончу обрезку.

Сьогодні  тільки  взявся  за обрізку виборочно ,  майже все  ще зелене , приморозку ще небуло .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

дон57 отримав посылку.Лоза чиста та красива-відразу видно,що виноградник доглянутий.Ще раз дуже дякую.Нехай у Вас руки не болять.

Слава 1987 чекаю на Вашу передачку)))

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

@дон57 Лоза у вечір вже прийшла на НП, завтра поїду забирати. Дякую.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Дон57, большое спасибо, посылочку сегодня получил:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...