Перейти к содержанию

Відводок як правильніше зробити


Рекомендуемые сообщения

Синуацыя такая 

Есть маленький рой карники рамок 6 . Матка не сеяла да и пряталась не могли найти . Заказали покупную
Хотели подселить , но при осмотре улея обнаружили засев на нескольких рамках.
И как-раз пришла матка. Можна ли с этого роя взять 2 рамки пчели и подсадить им матку сделать маленький отводок чтобы сохранить матку. ??
 
как правиленее сделать планирую так 
  • рамки перекинуть в отводок и подселить матку в клеточке через день выломать выход матки в клеточке и запечатать канди пусть сами грызут канди и выпускают матку
      
  • да еще рамки переставил в отводок закрыл летки поставил сироп и есть также на рамке мед плюс вощинка пускай тянут.
    Вопрос Когда открывать летки в отводке ???  можна на следующий день вечером или пусть посидят с закрытыми летками пару дней ?????
  • Большое спасибо за ответ
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Как я формирую отводок .1-М.П 1-З.Р 1-С с 2 рамок трушу пчелу,в рамку с сушю заливаю 0.5 воды на 3 суток в подвал летки открытие на проветривание,через 3 суток выношу с подвала,так я подсаживаю бесплодных маток.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

57 минут назад, Сергей Днепр сказал:

1-М.П 1-З.Р 1-С с 2

:blink: может все таки понятней как-то, чуть голову не сломал:crazy:

 

58 минут назад, Сергей Днепр сказал:
59 минут назад, Сергей Днепр сказал:

.1-М.П

так я подсаживаю бесплодных маток.

Нипанятна однако.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Джаз сказал:

:blink: может все таки понятней как-то, чуть голову не сломал:crazy:

 

Нипанятна однако.

М-П Мёдо перговая рамка, З,Р закрытий расплод, С суш,подсаживаю бесплодок а таже плодних маток,после разгона маток на червление,отводок присоединяю к основной семе убрав старую матку.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

46 минут назад, Сергей Днепр сказал:

М-П Мёдо перговая рамка

Ясно, чет подумал МП - матка плодная.:evrika:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 year later...

Пізні відводки : 

Актуально, бо часто залишаються зайві матки з останнього виводу.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

37 хвилин тому, Маркіян сказав:

Пізні відводки : 

Актуально, бо часто залишаються зайві матки з останнього виводу.

До таких відводків в серпні ще взяток потрібний, щоб в зиму наростити, а у нас його в серпні немає. А годувати сиропом цілий серпень, то трохи кучеряво виходить.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А золотарник? Дати треба буде  в кінці місяця 15 л сиропу. Нічого екстраординарного. Звичайна практика.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, Маркіян сказав:

А золотарник? Дати треба буде  в кінці місяця 15 л сиропу. Нічого екстраординарного. Звичайна практика.

Золотарник нескрізь є, до того ж у великих кількостях. Для того, щоб наростити в зиму бджолу, треба буде годувати цілий серпень, в безвзятковий період, + загодівлю в зиму ніхто невідміняв, бо та серпнева підкормка вся піде на розвиток. Незнаю як у Вас, у мене в більшості сімей в серпні матки майже несіють, бо нема взятку. Золотарник є, але мало, і незавжди виділяє. . Сіяти починають,коли закормлюю в зимуЦього року дощі, то можливо будяки щось дадуть, і різнотрав'я

:IMHO:, якщо потрібні відводки, про них варто подумати не в серпні, а значно швидше

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

21 час назад, davolodya сказал:

Золотарник нескрізь є, до того ж у великих кількостях. Для того, щоб наростити в зиму бджолу, треба буде годувати цілий серпень, в безвзятковий період, + загодівлю в зиму ніхто невідміняв, бо та серпнева підкормка вся піде на розвиток. Незнаю як у Вас, у мене в більшості сімей в серпні матки майже несіють, бо нема взятку. Золотарник є, але мало, і незавжди виділяє. . Сіяти починають,коли закормлюю в зимуЦього року дощі, то можливо будяки щось дадуть, і різнотрав'я

:IMHO:, якщо потрібні відводки, про них варто подумати не в серпні, а значно швидше

Звичайно якщо нема взятку то так. У мене якраз підтримуючий завжди є до середини серпня. тому ніколи і не підгодовую.

Але тут ролик скоріше не про те як збільшувати пасіку. Про що дійсно треба думати раніше, а як раціонально використати зайву бджолу у магазинах. І це практично без ослаблення сімей у серпні, а також зайвих маток. Тобто мова про непланове роблення відводків. Для чого це? А виявляється є сенс коли в кінці жовтня-листопаді побачимо слабкі сім"і, то такі відводки будуть як знахідка. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...