Перейти к содержанию

Cмартфон матковода


Кагарлик

Рекомендуемые сообщения

На сьогодні я доріс до придбання смартфона хоч не так давно був його противником полюбляв кнопочні телефони. Хотів би в цій темі вислухать поради колег матководів з порадами який смартфон купить для зручності роботи на пасіці та в побуті.  Хочу щось вище середньої цінової політики із захистом від падіння  типу таких

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

немного не понятно 

какой совет вам нужен именно от матководов?

если для пчеловодства использовать смартфон то все зависит от приложений что вы туда скачаете с плей маркета,

а противоударность то уже по моделям посмотрите

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вова бери тільки айфон, один раз як попробуєш і вже не зупинишся. Я зараз користуюсь сьомою моделью, але 6 і 6S нічим не гірші, але значно дешевші. По надійності айфон найнадійніший, але є багато інших і дешевших. Я тобі скажу так, якщо візьмеш первий смартфон то вже від нього не відмовишся ніколи. Я конкретно присів на айфони, тільки появляється нова модель то мені зразу її хочеться. Але щоб знав що 6, і 6S мало чим поступаються то 7 поки не куплявби. Визначайся з моделью, бери, і не пошкодуєш 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Модели редми стоят в пределах 3500 грн. Марка достаточно новая по ка все работает отлично, батарея особенно радует. А если хотите платить за понты и ходить с зарядкой в кармане,  то берите айфон. Знаем, плавали. + куча платных приложений. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Володя, звичайного самсунга достатньо ;-)

потрібна гарна батарейка, щоб хоча б раз на день заряджати, не більше.

gps, вайфай, камера, достатньо місця для програм,

вайфай точка доступу (роздача інтернет)

для міцності наклейку на екран і пластиковий кейс на смартфон, а потім ще й кожаний чохол, щоб не так марався.

і будеш постити відео прямо з пасіки зі смартфона в твій ютюб канал ;-)

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 часов назад, valik1986 сказал:

немного не понятно 

какой совет вам нужен именно от матководов?

Як станете матководом тоді поймете:)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 часов назад, Укроп сказал:

Вова бери тільки айфон, один раз як попробуєш і вже не зупинишся. Я зараз користуюсь сьомою моделью, але 6 і 6S нічим не гірші, але значно дешевші. По надійності айфон найнадійніший, але є багато інших і дешевших. Я тобі скажу так, якщо візьмеш первий смартфон то вже від нього не відмовишся ніколи. Я конкретно присів на айфони, тільки появляється нова модель то мені зразу її хочеться. Але щоб знав що 6, і 6S мало чим поступаються то 7 поки не куплявби. Визначайся з моделью, бери, і не пошкодуєш 

Вася, дякую за пораду. Може пізніше як кількість маткомість буде близько 500 нуків. Зараз на айфон не потягну треба цукру купить, ліків.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 часа назад, realto сказал:

Володя, звичайного самсунга достатньо ;-)

Дякую Андрій за самсунг я й не думав. Буду дивиться увечері.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 годин тому, Кагарлик сказав:

На сьогодні я доріс до придбання смартфона хоч не так давно був його противником полюбляв кнопочні телефони. Хотів би в цій темі вислухать поради колег матководів з порадами який смартфон купить для зручності роботи на пасіці та в побуті.  Хочу щось вище середньої цінової політики із захистом від падіння  типу таких

samsung A5 2017,

Із дешевших непогано працюють Xiaomi. У самого ця марка. 

6 годин тому, Укроп сказав:

Вова бери тільки айфо

Ні в якому разі. 

Система закрита - неможливо скачати програму із інтернету і встановити. Багато обмежень. Більшість програм платні. 

І ціна - просто коняча. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 часов назад, Джаз сказал:

Модели редми стоят в пределах 3500 грн. Марка достаточно новая по ка все работает отлично, батарея особенно радует. А если хотите платить за понты и ходить с зарядкой в кармане,  то берите айфон. Знаем, плавали. + куча платных приложений. 

Маєте на увазі Xiaomi Redmi?

 

5 минут назад, Sanich сказал:

samsung A5 2017,

Із дешевших непогано працюють Xiaomi. У самого ця марка.

Дякую Санич, яка у Вас модель?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

16 хвилин тому, Кагарлик сказав:

Дякую Санич, яка у Вас модель?

mi5s

У дружини redmi 3s - також нормально. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

20 минут назад, Кагарлик сказал:

samsung A5 2017

Близько 400$ однако:blink:

Буду дивиться на Xiaomi Redmi

5 минут назад, Sanich сказал:

mi5s

 

або цю модель. Дякую.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Sanich сказал:

samsung A5 2017,

Із дешевших непогано працюють Xiaomi. У самого ця марка. 

Ні в якому разі. 

Система закрита - неможливо скачати програму із інтернету і встановити. Багато обмежень. Більшість програм платні. 

І ціна - просто коняча. 

Колись може при зустрічі покажу як легко зкачується все з інтернета. Програми загружаю майже всі безкоштовно. Оновлення програми компанія Присилає безкоштовно. Я свої телефони купляю тільки в Америці, можливо із за цього все так просто закачується. Да ціна його не маленька, зате техніка вищої якості, і я сибе не уявляю з якимось другим смартфоном. У мене їх перебуло вже більше 20 штук, багато по дурості або втопив у воді,або машиною переїхав. Що поробиш що я такий безалаберний. Весною купив собі на нього в Америці чохла, який не пропускає воду і проти ударний, вже думаю якщо і впаде у воду то буде робочий. Я спочатку теж скептично до нього відносився, але коли роздивився що за штукенція то тепер хворію ним так як і якісним матеріалом карніки. Я ні в якому разі не навязую комусь свою думку, адже в кожної людини є різні можливості для придбання таких речей. У нього слабке місце це зарядка, мені вистачає на день якщо сильно не користуватись інтернетом. Я коли їхав на війну то брав з собою простого і такого щоб довго тримав заряд, бо інколи зарядити було ніде, Тай нам не дозволялось щоб дзвонити часто з телефона і щоб він був включений. Вова купуй самсунг або леново і побачиш всі переваги смарт фона

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Кагарлик сказал:

Маєте на увазі Xiaomi Redmi?

 

Дякую Санич, яка у Вас модель?

Он самый,  модель 4а у жены, если не ошибаюсь. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, Укроп сказав:

купуй самсунг або леново і побачиш всі переваги смарт фона

Леново я б нерадив. Телефон супер, сам  користуюся Леново, але батарея досить швидко сідає, і це так у багатьох моїх знайомих

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Он самый,  модель 4а у жены, если не ошибаюсь. 

У меня модель 4 про, цена-качество я доволен. Преимущества: цена, батарея 4100, фотографии нормальные и пока тфу тфу без глюков.

Надіслано від мого Redmi 4, використовуючи Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Посмотрите на Додж Х5 мах Про - в сравнении с Редми аккумулятор 4000, апарат надёжный. Если  Додж Х5 мах  ( без Про )  то подешевле будет, но там оперативки 1 Г.

Или Додж 7 Про - у него экран побольше.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15 часов назад, davolodya сказал:

Леново я б нерадив. Телефон супер, сам  користуюся Леново, але батарея досить швидко сідає, і це так у багатьох моїх знайомих

Подтверждаю. У меня тоже Леново, всё отлично, но батарея - это что-то с чем-то! Заряд тает на глазах. Посидеть в Интернете через Wi-Fi (за 3G вообще молчу) и почитать книгу на яркости чуть ниже средней - и 60 % батареи испаряется за 3 часа под ноль!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Однозначно брать надо VERTU 

:IMHO:

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Купив дешевий китайський планшет на аліекспресі за 100 доллсша, 7 місяців в роботі, дві сімки працює добре. Розбив тачскрін, замовив на тому ж аліекспресі за 9 доллсша, встановив, все працює. Батарея тримає телефон біля тижня, тільки вмикаю відео - вистачає на годину, але що то за пасічник без авто?! Так що я би не переплачував. Айфони, то для конференсій та зустрічей, а для роботи можна щось дешевше придбати.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Рекомендую Xiaomi Redmi 4x , у меня он на руках . 

В Украине стоит 3500 грн , на алиэкспрессе покупал за 106,99 usd ,

бесплатная пересылка за 15 дней !!! И это в черном корпусе.

В бело золотом еще дешевле. Сейчас немного подорожали.

Вот описание 

Xiaomi Redmi 4X

2 ГБ 16 ГБ  

4100 мАч

Snapdragon 435 Octa Core

Сканер Отпечатков Пальцев

ID FDD LTE 4 Г 5" HD 720 P

MIUI 8.2 OTA

 

Там-же классный бампер суперский на него , и защитные стекла недорого. 

 

Ребята кому интересно - пишите в личку сброшу все ссылки где я покупал.

 

З.Ы. Перед покупкой изучал вопрос на тему "Лучший смартфон за 100 долларов."

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 months later...

И плюс батарея 4100 mAh, даже при постоянной эксплуатации хватает на целый день.

Отправлено с моего Redmi 4X через Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Хороший телефон за адекватную цену? Одно слово - Хиоми. Почему? Четыре слова - дешевый, надежный и охренетительная батарея.

з.ы. Я свой искупать умудрился, он даже не выключился. Правда спасло и то что на нем силиконовый чехол с заглушками - весчЬ. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 17.07.2017 в 10:45, Алёнка сказал:

Подтверждаю. У меня тоже Леново, всё отлично, но батарея - это что-то с чем-то! Заряд тает на глазах. Посидеть в Интернете через Wi-Fi (за 3G вообще молчу) и почитать книгу на яркости чуть ниже средней - и 60 % батареи испаряется за 3 часа под ноль!

Мне тоже леново нравится!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 7/16/2017 в 15:30, Sanich сказав:

samsung A5 2017,

Із дешевших непогано працюють Xiaomi. У самого ця марка. 

Ні в якому разі. 

Система закрита - неможливо скачати програму із інтернету і встановити. Багато обмежень. Більшість програм платні. 

І ціна - просто коняча. 

Зате селфі в дзеркалі ванної в стилі дагфейс - безцінно. Але обов'язково тримати телефон так, щоб було видно надгризене яблуко. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...