Перейти к содержанию

Матки элгон из Германии от Berhard Heuvel


Рекомендуемые сообщения

9 минут назад, miro сказал:

який він в зиму,як корма розходує 

По словам Берхарда, его линии имеют ранний старт (да и сам элгон ), на данный момент на 11 корпусах (145).

Медопродуктивность до 100 кг с зимовалой семьи . Но это со слов немца.

Осталось обкатать элгон в Украине!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 хвилин тому, Елена Щербань сказав:

Кстати , матки только выехали из Львова :af:.

 

я вже покидаю тему,як тільки скажете номер авто,я ще останій шанс дам таможеніку,він встигне,Ігор{так звати таможеніка} ти чуєш

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

16 хвилин тому, tuda сказав:

Ну тут просматривается ЖАБА.

нє я не з тих жаб,я просто хочу зрозуміти логіку і суть,тобто матеріал який завезуть,він проходив тест на схожі кліматичні умови?:hmm:чи не буде це ананас витянутий з теплиці та кинутий до півниці, де йому прийдеться звикати з холодом,голодом і чи довго він протяне цей ананас на нашому трутні,яка в нього перспектива і до якого коліна. Тут питань багато лиш би їх не сприймали за образу,бо тоді я теж гублюсь і достаю, так молоток,ну це універсал.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 години тому, Елена Щербань сказав:

Всем доброго времени суток !

Матки уже в Украине !

С понедельника начинается рассылка по Украине,  соответственно после 100% й оплаты :hi:

 вільні маткі є.? маю бажання купити.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 минут назад, Вітя сказал:

 вільні маткі є.? маю бажання купити.

Есть пишите в личные сообщения.

Или 0959148090.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

57 минут назад, miro сказал:

нє я не з тих жаб,я просто хочу 

Ваше желание осуществимо в другой , соответствующей теме по элгону.

Эта тема по продаже маток , и никак не обсуждение вашего мнения :hi: 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 минут назад, Елена Щербань сказал:

Ваше желание осуществимо в другой , соответствующей теме по элгону.

Эта тема по продаже маток , и никак не обсуждение вашего мнения :hi: 

Но miro задал конкретные вопросы,а ответа не последовало:(

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 хвилину тому, yoksamytnyi сказав:

Но miro задал конкретные вопросы,а ответа не последовало:(

я вже не ображаюся,я вже то всьо терплю, я тільки дивлюсь як дальше буде,а дальше................

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Смотрел описание матки по трутню, по злобливости 3 из 6ти балов, но раннее взрывное развитие, полеты в холод, совместно со слабым роением должно перекрыть все жала в спине)))

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

B27(THK)=.16 B11(THK) lthl B19(BB)   :   15. B22(THK) lthl A5(CS)   :   .13 B101(CHP) lthl GR23(TR) ... etc.
Here you can see the pedigree: http://perso.unamur.be/~jvandyck/homage/elver/reines/B11(THK).15.html
B27(THK) is a Buckfast who comes from a line of pure anatolica-combination.
Drohnes came from a pure sahariensis. Look here: http://perso.fundp.ac.be/~jvandyck/homage/elver/reines/S7(THK).14.html
вот описание хпп по сахаре.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

то є вся в тому річ що поляки то прокатали,прокатали навіть і по кольору сіра бджола,багато є цікавого,але чемно буду слухати.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

44 минуты назад, Елена Щербань сказал:

Ваше желание осуществимо в другой , соответствующей теме по элгону.

Эта тема по продаже маток , и никак не обсуждение вашего мнения :hi: 

Добрый вечер Елена!!! А возможно стать в очередь на покупку элгона в мае месяце f1? 

2018 года. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 минуты назад, Deka777 сказал:

 перекрыть все жала в спине)))

Ден в твоих краях 6ть маток элгона  работает с июня ;) пчела в семьях полностью поменялась, жал в спине не наблюдается.

Я так понял у тебя большой опыт работы с элгоном , если так уверенно делаешь выводы ?:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

19 минут назад, Олег Мороз сказал:

Так, з італьянкою щось не так, переходим на елгол. А зі своєю бджолою попрацювати слабо. Чи тільки будемо возити красиві назви без змісту. Вам же Іван Михайлович передавав слова Бенефільда :працюйте зі своєю бджолою і вона стане в 10 раз краще ніж привізна.

Надіслано від мого GT-I9500, використовуючи Tapatalk
 

Дело в том что единицы ПРАЦЮЮТЬ с нашей пчелой (

Потому что найти" чистую" нашу пчелу ОЧЕНЬ сложно ...

Наше племпчеловодство в ооочень плачевном состоянии(((

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Есть темы для флуд разговоров))) давайте оставим эту тему для продажи маток и всего прочего, а не просто поговорить не очем (

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я давал характеристики реальные по Сахарской пчеле S7(THK) , сам заводчик говорит, что на счет злобливости надо еще работать. Но у нее много хороших показателей. Поэтому пробуйте, но осторожно, не продавайте дочек с проходняка, чтоб матку отбить.:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Олег , имей хоть чуточку чувство такта.
Эта тема не о твоей тестовой группе.
И не о наваре :hi:

Поднавариться це не до Лени з матками елгон. Це про те що мені не цікаво заробити за будь яку ціну. Ключове слово мені. Те що зайшлося про тестову группу вибачте, але треба було чоловіку роз'яснити.

Надіслано від мого GT-I9500, використовуючи Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

16 минут назад, Олег Мороз сказал:

 Те що зайшлося про тестову группу вибачте, але треба було чоловіку 
 

Яж не против, Лена освободится , зайдем в тему УС (я тему ещё раз с удовольствием " разогрею" ) и обсудим ! 

Тем более не только ты работаешь по УС, .:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Олег Мороз сказал:


Тестова група буде тестуватися на наступний рік. Так продати для галочки як кажуть "поднавариться" бажання немає.

Надіслано від мого GT-I9500, використовуючи Tapatalk
 

так и я хотел бы сделать 5 весенних отводков для тестирования! 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 годин тому, Deka777 сказав:

Я лично знаком с человеком в этих краях :wave:, я дал описание из немецкого бибри, а не из точка:hi:, там стоят оценки, а не просто слова. Игорь, мы не знаем как она покажет себя со степной и карпаткой, а вы уже ее наперли по полной. У нас плохой пример кавказянки, которая в своих краях смирная, а у нас крокодил с крыльями. Это должна быть закрытая проверка, на ограниченном круге семей. Бабло рулез.

А самое интерестное , где тот модератор, который контролит завоз правильных пчел, он еще турецкую итальянку и анатолику забанил.

тема вельми серйозна,ті хто створив її повинні мати холодні голови і постаратись надати, як більше інформації про бджолу елгон,тому я й втиснув сюди поляка який вільно демонструє відкритість у спілкуванні,тим паче поляк його має з 2013року як мінімум, друге на форумі є ті які вільно спілкуються на польській, хоча б zapivan, то чож не зв'язатись з Іваном, який там щодня на науковій пасіці працює, попросити його ,щоб може зїздив до Томика, якщо той не далеко, і взнав більше подробиць за елгон,адже вже чотири роки буде якго поляк тримає,ну й походу взнати, як "благотворно" він впливає на місцеву бджолу, як сі нарід від нього тіши.О, якби таку об'ємну інформацію ми мали, то б могли бути сміливі у вирішенні придбання,а то так виходить ,що той тест я маю проводити за свої зароблені непосильнею працею:ah:

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 години тому, tuda сказав:

Ничего не понял.. Карника и Бакфаст, Украинская пчела? Почему Миро не побил молотком Карнику, и не перешел на УС? Кто может предложить Украинскую пчелу которая отвечает желаниям пчеловода?  Завозят Элгон, так как когда то завозили Бакфаст, так пусть завозят, пусть пробуют.. Я б купил, да денег нет:umora:

тут не справа українська,чи інша,карніка,карпатка,бджоли за своїм походженням та перебуванням у кліматичних умовах є майже однакові ,но вже лінії розділяють певні можливості бджіл в тій, чи іншій місцевості,і генетично ті бджоли не зроблять шкоди,УС теж саме можна сказати, як і про попередньо згадані бджоли,але ж скільки тим бджолам на сьогодні привозять різного роду гібриди,або інші породи які неокліматизовані до певного середовища,або і незможуть розмножуватись в тій,чи іншій місцевості,то ж я не скажу,що елгон сьогодні наробить шкоду,шкода вже заподіяна певним расам бджіл в тій,чи іншій місцевості,чому? тому ,що це стало неконтрольованим явищем,сьогодні захотів і везу,відповідальність відсутня із за простої причини, немає визначення розумного і дієвого,тому це на сьогодні дискусія на форумі і в інших зборах пасічників.Тож якби мені нині не боліло за справу, бізнес виштовхує сентиментальність і потужним кроком наступає на граблі. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 часов назад, Олег Мороз сказал:


Я ж про те тільки трішки іначе. Читаю попередні пости і робиться мені пагано бо можливо в мене сусіди з'явяться за 5-6 км. А воно мені потрібно. Тут тільки тестову группу по УС зробив. Неділю назад приїхав на пасіку відібрати корпуси на відкачку так напад був такий що повіз додому повну машину бджоли. А бджоло жовта жовтісінька. Мабуть італійка. В мене такої немає. І це при тій умові що сонях цвів вже неділю. А тепер ще це і це чудо.

Надіслано від мого GT-I9500, використовуючи Tapatalk
 

Якщо, вы зробили тестову групу, то думати за  неї Вам, а не всім сусідам- пасічникам в окрузі, які, як я знаю бо була в них у гостях, тримають від бакфаста і карніки по 100 сімей до суміші помісної з кавказянкой. Ну і заради чого я маю тримати одну степову, якщо мої сусіди давно вже тримають те, що самі вирішили і мають на те право.

Так, ось. Якщо мені не подобається сусідство з іншими породами та сумішами бджіл, то я наприклад завезла свою тестову группу сімей УС на такій хутір, що вже багато років не бачив там ані людей, ані бджіл. І граюся своею Степовою як захочу і не бігаю по темах, щоб звинуватити тих, хто завіз колись кавказянку, потім карніку, карпатку, бакфаст в мій регіон. Бо немає смислу, це речі які не змінити.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

30 минут назад, miro сказал:

.Тож якби мені нині не боліло за справу, бізнес виштовхує сентиментальність і потужним кроком наступає на граблі. 

Моему бате под 70, попробуйте его заставить завести хочь что небудь кроме его двортерьеров,. В этом году сам ему подсадил бакфаста и карпатку для теста)), под 40 лет ниодна матка не менялась.. вот это я называю сентиментальность.. А Вы с карникой дружите, и ничё? Вы определили свою пчелу, пусть другие определят, потестят, и найдут свою...  Давайте дружно все пересядем на Таврию, это ж наша "машина"!! Я заведу Вашу пчелу УС если Вы сделаете ее не злобной.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, tuda сказал:

Моему бате под 70, попробуйте его заставить завести хочь что небудь кроме его двортерьеров,. В этом году сам ему подсадил бакфаста и карпатку для теста)), под 40 лет ниодна матка не менялась.. вот это я называю сентиментальность.. А Вы с карникой дружите, и ничё? Вы определили свою пчелу, пусть другие определят, потестят, и найдут свою...  Давайте дружно все пересядем на Таврию, это ж наша "машина"!! Я заведу Вашу пчелу УС если Вы сделаете ее не злобной.

Ой, так Миру надо карпатку тримать, а не УС и тим паче Карніку. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, tuda сказал:

Давайте дружно все пересядем на Таврию, это ж наша "машина"!! Я заведу Вашу пчелу УС если Вы сделаете ее не злобной.

Это наша машина го 70-Х годов прошлого столетия и на тот период вам и вашим родителям (как и моим) и не снилось ездить на такой машине... :hi::IMHO1:

Сколько можно сравнивать пчел и машину?!Это глупо как минимум. Тем более хозяин ЗАЗа не украинец по национальности...

Разве не знаете почему столько лет производили Таврию?  Тем более на базе завода производили много иномарок и Форза не хуже Жигули,наверное.

Степная не злоблива,если перестанете мешать ее со всяким г. ...м. 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Sanich locked this тема

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

Гость
Эта тема закрыта для публикации ответов.
×
×
  • Создать...