Перейти к содержанию

Клевер білий (конюшина повзуча)


вован

Рекомендуемые сообщения

 Наприкінці  лютого буду висівати конюшину по снігу на 2,5 га, де планую створити базову пасіку  для відводків.Площа була під соєю і щедро поливалась раундапом.Бурянів нуль.Проведено боронування дисковими боронами і культиватором.Кажуть ,що насіння дуже швидко проростає, а глибина висіву в такої конюшини до 1см.А ще кажуть, коли сніг тане ,то насіння само занурюється у вологий грунт.Перевіримо чи правду кажуть.

А где покупали семена? Купил 2 участка под точки - 75 и 50 соток. Хочу сделать газон из белого клевера... 

Мешают с песком... В какой пропорции? Кто уже делал? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А где покупали семена? Купил 2 участка под точки - 75 и 50 соток. Хочу сделать газон из белого клевера... 

Мешают с песком... В какой пропорции? Кто уже делал? 

Присоединяюсь к вопросу, тож хочу посеять 0,20Га:ah:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Пісок додається для орієнтації при розкиданні насіння. Чим біліший пісок, тим менше його потрібно. Як правило суміш 1:1

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Пісок додається для орієнтації при розкиданні насіння. Чим біліший пісок, тим менше його потрібно. Як правило суміш 1:1

Розкидатимуть по снігу,тому пісок треба брати жовтий. По-друге,пісок виконує роль наповнювача тому його беруть побільше - 1:5 не межа , бо це впливає на рівномірність висіву дуже дрібного насіння.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Розкидатимуть по снігу,тому пісок треба брати жовтий. По-друге,пісок виконує роль наповнювача тому його беруть побільше - 1:5 не межа , бо це впливає на рівномірність висіву дуже дрібного насіння.

Чим більше піску, тим нерівномірніше змішана суміш. Краще вже додати трошки сажі. А найкраще змайструвати ручну сівалку на кілька рядків посіву. Тут і точність висіву, економія насіння, набагато вищий відсоток насіння, яке дасть якісну рослину, відсутність ,,лисин'', набагато вищі шанси проростання при посушливій весні. Таку сівалку можна використовувати для різних медоносів

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 month later...

А где покупали семена? Купил 2 участка под точки - 75 и 50 соток. Хочу сделать газон из белого клевера... 

Мешают с песком... В какой пропорции? Кто уже делал? 

Денисе, ось тут є. https://kiev.flagma.ua/semena-esparceta-medonosnoe-rastenie-o1962665.html  Дуже зручно нам, бо це в Києві в районі метро "Васильківська",- вулиця Охтирська 6-Б. Можна на місці купувати, а можна й через перевізників. Люди порядні (мене ж непросто тут обманути) та й недорого,- зараз ,наприклад, буркуни там 32-35 грн. за кіло (а ще торік дешевше 40-50 грн. важко було де й найти) і такі ціни на всі медоноси.. Там у них біля офісу соток дві саме цієї білої конюшини висіяно як для перевірки сходів. Просто красота! Жалко,- був вже без апаратури. Словом, є там майже всі медоноси і недорого.:ay: Дають і буклети, де все розписано,- як садити чи сіяти, коли цвітуть, скільки дають нектару і т.п.

Присоединяюсь к вопросу, тож хочу посеять 0,20Га:ah:

Дав вже тут відповідь.:ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Денисе, ось тут є. https://kiev.flagma.ua/semena-esparceta-medonosnoe-rastenie-o1962665.html  Дуже зручно нам, бо це в Києві в районі метро "Васильківська",- вулиця Охтирська 6-Б. Можна на місці купувати, а можна й через перевізників. Люди порядні (мене ж непросто тут обманути) та й недорого,- зараз ,наприклад, буркуни там 32-35 грн. за кіло (а ще торік дешевше 40-50 грн. важко було де й найти) і такі ціни на всі медоноси.. Там у них біля офісу соток дві саме цієї білої конюшини висіяно як для перевірки сходів. Просто красота! Жалко,- був вже без апаратури. Словом, є там майже всі медоноси і недорого.:ay: Дають і буклети, де все розписано,- як садити чи сіяти, коли цвітуть, скільки дають нектару і т.п.

Дав вже тут відповідь.:ay:

Якщо в районі м Васильківська то я там брав минулого року насіння
буркун однорічний, порозсівав по пустирях розсіваючи з руки,
позходив зносно, але можна сказати що результат прийнятний. бо сіяв зверху по бурянах і пирію


Продавець дуже чемна людина, пасічник.

доречі цього року я з тих посівів вручну назбирав 20 літрів насіння десь години за 2-3, і знову порозсівав.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Якщо в районі м Васильківська то я там брав минулого року насіннябуркун однорічний, порозсівав по пустирях розсіваючи з руки,
позходив зносно, але можна сказати що результат прийнятний. бо сіяв зверху по бурянах і пирію


Продавець дуже чемна людина, пасічник.

доречі цього року я з тих посівів вручну назбирав 20 літрів насіння десь години за 2-3, і знову порозсівав.

 

Саме так і є,- пан Василь Сергеєв. Ну, а щодо буркуну - у них в буклеті ж вказано, що його треба наждачкою (можна й терпугом- напильником) потерти перед посадкою. Або пошкодити міцну оболонку іншим способом. І ще - насіння буркуну зберігає схожість до 10 (!) років! Тож у вас ще не осінь!:umora: А от однорічного у них цьогоріч і немає.Це рідкий виняток. Бо майже всі медоноси там представлено. :ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 3 months later...

Куплю 1 кг насіння білої конюшини, або поділіться;)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 year later...
В 07.09.2015 в 19:19, Stol сказал:

 Наприкінці  лютого буду висівати конюшину по снігу на 2,5 га, де планую створити базову пасіку  для відводків.Площа була під соєю і щедро поливалась раундапом.Бурянів нуль.Проведено боронування дисковими боронами і культиватором.Кажуть ,що насіння дуже швидко проростає, а глибина висіву в такої конюшини до 1см.А ще кажуть, коли сніг тане ,то насіння само занурюється у вологий грунт.Перевіримо чи правду кажуть.

Какие результаты зимнего посева?

Планирую тоже посеять зимой.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 часов назад, Фомич сказал:

Какие результаты зимнего посева?

Планирую тоже посеять зимой.

Сійте лише на  важких грунтах,які весною висихають повільно. В мене  на полі грунт з піском  і  весною швидко висихає ,тому результат незадовільний. Необхідної густоти не отримав. На присадибній ділянці ,де грунт  був іншим   і весною  вітер не висушував землю, результатом задоволенній.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 month later...

Ще недумав на пасіці ручною сівалкою а на пустирі незнаю є в одного знайомого травяна сівалка до мотоблока

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 години тому, targal сказав:

Ще недумав на пасіці ручною сівалкою а на пустирі незнаю є в одного знайомого травяна сівалка до мотоблока

Білий сирість полюбляє.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, ДобровоЛ сказал:

Білий сирість полюбляє.

та все любить щоб дощі перепадали.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 18.01.2018 в 22:58, targal сказал:

Ще недумав на пасіці ручною сівалкою а на пустирі незнаю є в одного знайомого травяна сівалка до мотоблока

Та сівалка до мотоблока сіє по цілині?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 минут назад, Серж 82 сказал:

Та сівалка до мотоблока сіє по цілині?

Засію під дощ

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 4 weeks later...
В 07.09.2015 в 19:19, Stol сказав:

 Наприкінці  лютого буду висівати конюшину по снігу на 2,5 га, де планую створити базову пасіку  для відводків.Площа була під соєю і щедро поливалась раундапом.Бурянів нуль.Проведено боронування дисковими боронами і культиватором.Кажуть ,що насіння дуже швидко проростає, а глибина висіву в такої конюшини до 1см.А ще кажуть, коли сніг тане ,то насіння само занурюється у вологий грунт.Перевіримо чи правду кажуть.

І як результат? 

Готую місце під пасіку, то думаю, чим його засіяти. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 months later...

Хто знає норму висіву конюшини білої і метод висіву? Тільки із практики. Бо в інтернеті я також знайшов, але норми відрізняються в рази від сайту до сайту. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 3 years later...
2 часа назад, Cfif сказал:

Серьёзно? Не проявится в акации?? А то что нектар красного цвета - не напрягает, акация красного цвета??

Святой Вечер! Добра всем! 

Ну,вам же всё равно, что я напишу от себя... 

https://pchelosad.com.ua/konushina-bila-povzuchiy-nizkorosliy-nasinnya-avstraliya "...Конюшина біла - досить невибаглива рослина, вона стійка до зволоження, до посухи, морозостійка, але не переносить сильного затінення. Коренева система конюшини мичкувата, розгалужена. Стебло довге, стелиться по поверхні землі, вкорінюючись у вузлах. Нектаропродуктивність - 100 -150 кг на гектар суцільного посіву. Мед виходить білого кольору, дуже ароматний..." 

http://medonos-rasteniya.ru/HTML/1.8/Trifolium_repens.htm : "...Мед светлый, почти бесцветный, прозрачный, с нежным ароматом и приятным своеобразным вкусом. Быстро кристаллизуется в твердую мелкокристаллическую белую массу. Относится к первоклассным медам..."

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Cfif сказал:

Конюшина - швидка сідає. а еспарцет червоний.

Уже эспацет червоний ? 

http://medonos-rasteniya.ru/HTML/1.7/Onobrychis.h 

...Медсветло-янтарный, прозрачный, ароматный и приятный на вкус, засахаривается не скоро, в севшем виде он представляет белую твердую массу с кремовым оттенком, напоминающую по виду сало...

https://pchelosad.com.ua/espartset-espartset-nasinnya/ :

...Для меду, зібраного з квітів еспарцету, характерний світло-бурштиновий відтінок, прозорість, насичений смак і тонкий аромат. Мед довго не кристалізується...

Вика и Козлятник теж - Мед дуже прозорий.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...