Перейти к содержанию
  • Объявления

• Sanich

Нужна ваша помощь   16.01.2018

Нужна посильная финансовая помощь. Детали по ссылке: http://tochok.info/topic/12655-нужна-помощь-ребенку/   
вован

Клевер білий (конюшина повзуча)

В теме 38 сообщений

Наприкінці  лютого буду висівати конюшину по снігу на 2,5 га, де планую створити базову пасіку  для відводків.Площа була під соєю і щедро поливалась раундапом.Бурянів нуль.Проведено боронування дисковими боронами і культиватором.Кажуть ,що насіння дуже швидко проростає, а глибина висіву в такої конюшини до 1см.А ще кажуть, коли сніг тане ,то насіння само занурюється у вологий грунт.Перевіримо чи правду кажуть.

А где покупали семена? Купил 2 участка под точки - 75 и 50 соток. Хочу сделать газон из белого клевера... 

Мешают с песком... В какой пропорции? Кто уже делал? 

Поделиться сообщением

А где покупали семена? Купил 2 участка под точки - 75 и 50 соток. Хочу сделать газон из белого клевера... 

Присоединяюсь к вопросу, тож хочу посеять 0,20Га:ah:

Поделиться сообщением

Пісок додається для орієнтації при розкиданні насіння. Чим біліший пісок, тим менше його потрібно. Як правило суміш 1:1

Изменено пользователем язичник

Поделиться сообщением

Пісок додається для орієнтації при розкиданні насіння. Чим біліший пісок, тим менше його потрібно. Як правило суміш 1:1

Розкидатимуть по снігу,тому пісок треба брати жовтий. По-друге,пісок виконує роль наповнювача тому його беруть побільше - 1:5 не межа , бо це впливає на рівномірність висіву дуже дрібного насіння.

Поделиться сообщением

Розкидатимуть по снігу,тому пісок треба брати жовтий. По-друге,пісок виконує роль наповнювача тому його беруть побільше - 1:5 не межа , бо це впливає на рівномірність висіву дуже дрібного насіння.

Чим більше піску, тим нерівномірніше змішана суміш. Краще вже додати трошки сажі. А найкраще змайструвати ручну сівалку на кілька рядків посіву. Тут і точність висіву, економія насіння, набагато вищий відсоток насіння, яке дасть якісну рослину, відсутність ,,лисин'', набагато вищі шанси проростання при посушливій весні. Таку сівалку можна використовувати для різних медоносів

Поделиться сообщением

Денисе, ось тут є. https://kiev.flagma.ua/semena-esparceta-medonosnoe-rastenie-o1962665.html  Дуже зручно нам, бо це в Києві в районі метро "Васильківська",- вулиця Охтирська 6-Б. Можна на місці купувати, а можна й через перевізників. Люди порядні (мене ж непросто тут обманути) та й недорого,- зараз ,наприклад, буркуни там 32-35 грн. за кіло (а ще торік дешевше 40-50 грн. важко було де й найти) і такі ціни на всі медоноси.. Там у них біля офісу соток дві саме цієї білої конюшини висіяно як для перевірки сходів. Просто красота! Жалко,- був вже без апаратури. Словом, є там майже всі медоноси і недорого.:ay: Дають і буклети, де все розписано,- як садити чи сіяти, коли цвітуть, скільки дають нектару і т.п.

Дав вже тут відповідь.:ay:

Изменено пользователем ДобровоЛ

Поделиться сообщением

Денисе, ось тут є. https://kiev.flagma.ua/semena-esparceta-medonosnoe-rastenie-o1962665.html  Дуже зручно нам, бо це в Києві в районі метро "Васильківська",- вулиця Охтирська 6-Б. Можна на місці купувати, а можна й через перевізників. Люди порядні (мене ж непросто тут обманути) та й недорого,- зараз ,наприклад, буркуни там 32-35 грн. за кіло (а ще торік дешевше 40-50 грн. важко було де й найти) і такі ціни на всі медоноси.. Там у них біля офісу соток дві саме цієї білої конюшини висіяно як для перевірки сходів. Просто красота! Жалко,- був вже без апаратури. Словом, є там майже всі медоноси і недорого.:ay: Дають і буклети, де все розписано,- як садити чи сіяти, коли цвітуть, скільки дають нектару і т.п.

Дав вже тут відповідь.:ay:

Якщо в районі м Васильківська то я там брав минулого року насіння
буркун однорічний, порозсівав по пустирях розсіваючи з руки,
позходив зносно, але можна сказати що результат прийнятний. бо сіяв зверху по бурянах і пирію

Продавець дуже чемна людина, пасічник.

доречі цього року я з тих посівів вручну назбирав 20 літрів насіння десь години за 2-3, і знову порозсівав.

Изменено пользователем realto

Поделиться сообщением

Якщо в районі м Васильківська то я там брав минулого року насіннябуркун однорічний, порозсівав по пустирях розсіваючи з руки,
позходив зносно, але можна сказати що результат прийнятний. бо сіяв зверху по бурянах і пирію

Продавець дуже чемна людина, пасічник.

доречі цього року я з тих посівів вручну назбирав 20 літрів насіння десь години за 2-3, і знову порозсівав.

Саме так і є,- пан Василь Сергеєв. Ну, а щодо буркуну - у них в буклеті ж вказано, що його треба наждачкою (можна й терпугом- напильником) потерти перед посадкою. Або пошкодити міцну оболонку іншим способом. І ще - насіння буркуну зберігає схожість до 10 (!) років! Тож у вас ще не осінь!:umora: А от однорічного у них цьогоріч і немає.Це рідкий виняток. Бо майже всі медоноси там представлено. :ay:

Поделиться сообщением

Куплю 1 кг насіння білої конюшини, або поділіться;)

Поделиться сообщением

В 07.09.2015 в 19:19, Stol сказал:

Наприкінці  лютого буду висівати конюшину по снігу на 2,5 га, де планую створити базову пасіку  для відводків.Площа була під соєю і щедро поливалась раундапом.Бурянів нуль.Проведено боронування дисковими боронами і культиватором.Кажуть ,що насіння дуже швидко проростає, а глибина висіву в такої конюшини до 1см.А ще кажуть, коли сніг тане ,то насіння само занурюється у вологий грунт.Перевіримо чи правду кажуть.

Какие результаты зимнего посева?

Планирую тоже посеять зимой.

Поделиться сообщением

7 часов назад, Фомич сказал:

Какие результаты зимнего посева?

Планирую тоже посеять зимой.

Сійте лише на  важких грунтах,які весною висихають повільно. В мене  на полі грунт з піском  і  весною швидко висихає ,тому результат незадовільний. Необхідної густоти не отримав. На присадибній ділянці ,де грунт  був іншим   і весною  вітер не висушував землю, результатом задоволенній.

Изменено пользователем Stol

Поделиться сообщением

В 27.10.2015 в 09:19, pr1zZ сказав:

В 27.10.2015 в 14:42, Andruhan сказав:

Я вже згадував про цей магазин. Я в захваті - там , ну абсолютно усе з медоносів є ! У нас На ТочкУ теж його об"ява є. Там пункт 24 про білу конюшину. Я її висівав між вуликами. Добре переносить витоптування. Але полюбляє вологу.

В 20.03.2016 в 11:06, Леонора сказав:

Куплю 1 кг насіння білої конюшини, або поділіться;)

Поделиться сообщением

22 часа назад, ДобровоЛ сказал:

Я вже згадував про цей магазин. Я в захваті - там , ну абсолютно усе з медоносів є ! У нас На ТочкУ теж його об"ява є. Там пункт 24 про білу конюшину. Я її висівав між вуликами. Добре переносить витоптування. Але полюбляє вологу.

Правда, почти все медоносы здесь есть. Даже те, о которых я и не слыхал...:ah::ay:

Поделиться сообщением

Для публикации сообщений создайте учётную запись или авторизуйтесь

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать учетную запись

Зарегистрируйте новую учётную запись в нашем сообществе. Это очень просто!

Регистрация нового пользователя

Войти

Уже есть аккаунт? Войти в систему.

Войти