Перейти к содержанию

Натягувач для дроту


Ю.М.

Рекомендуемые сообщения

4 минуты назад, Мико сказал:

Тiльки питання   :  " На скiльки рамок цiеi дитячоi моторностi вистачить  ? "

Та яка різниця, головне з яким захватом він оте все робить. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

27 хвилин тому, Мико сказав:

Тiльки питання   :  " На скiльки рамок цiеi дитячоi моторностi вистачить  ? "

Я то знаю на скільки рамок повірте........ця дрітнатяжка і такий метод натяжки були придумані ,щоб діти заробляли гроші .За 8 год роб день дорослий натягує 400 рамок .Школяр за 4 год 200:)

А якще під музику і конкуренція -хто більше виготовить:ae:

 

як видну дрітнатяжка на той час не така модернізова

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

дрітнатяжка примітив 48 секунд рамка

6 минут назад, Борода-1 сказал:

Школяр за 4 год 200

4х3600 =14400:200 =72 сек 

Трiшки впала моторнiсть 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Мико сказал:

4х3600 =14400:200 =72 сек 

Трiшки впала моторнiсть 

@Мико в своем репертуаре, без калькулятора никуда. :umora:

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

26 минут назад, shersand сказал:

@Мико в своем репертуаре, без калькулятора никуда. :umora:

 

Так краще 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 годин тому, Мико сказав:

дрітнатяжка примітив 48 секунд рамка

4х3600 =14400:200 =72 сек 

Трiшки впала моторнiсть 

 

хіба 1 хв 12 секунд це багато?

Це як тест купер якщо за 10 хвилин можна нягнути більше 10 рамок то за годину вийде не менше 50 - опробовано практикою:wave:

Взагалі то ютуб спонукав  виставити цей ролик 

Частина "фільмачів" розказують ,що вони знають ,як просовувати дротик у дирочку ще й вміють його кріпити степлером ,а вищий пілотаж це скоби замість втулок.

Друга частина розповідає про свої "високотехнологічні" дрітнатяжки  фаршированих додатковими роликами,хитромудрими ексцентриками та катушкотримачами з функцією додаткової натяжки 

(та й і я грішив в цій категорії:baby:)

я навіть переобладав шуруповерт вивів педаль під ногу і за рахунок реверсу і тріщотки(планувалось що саме вона мала регулювати ступінь натяжки) хотів натягати дріт у рамках .От він пішов би для   станка які випускає черкаси.

Моя примітивна дрітнатяжка з двома роликами та одним простим екценриком без катушкотримача(взалі можна натягувати з великої 10 кг катушки) ,дає змогу за годину комфортно натягнути 50 рамок :hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 часов назад, Борода-1 сказал:

 

(та й і я грішив в цій категорії:baby:)

я навіть переобладав шуруповерт вивів педаль під ногу і за рахунок реверсу і тріщотки(планувалось що саме вона мала регулювати ступінь натяжки) хотів натягати дріт у рамках .От він пішов би для   станка які випускає черкаси.

 

Ми також не ганялися за рекордом часу, в мене особисто виходить довго... Але оскільки проблема існує, ми трішки розворушили тему і виявилось що вріантів багато!

На сьогодні вважаю що потрібно міняти ще й катушку - 500г занадто мало і пластикова катушка не міцна. Також невизначеність по матеріалу та діаметру дроту, а для оптових партій це важливо. І ще дякую всім за коментарі, будемо думать і над "тріщоткою"...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 3 weeks later...

купил и я сегодня эту приспособу, что сказать этих денег она не стоит.катушка с проволокой, что на фото, на держатель на налазит, надо заказывать или новые катушка, или переделывать держатель. фиксаторы для рамки почемуто вверху, как не крути оно не то. кто уже пользовался такой штукой ? у меня одни ростройства.

Фото0234.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В чем проблема? Фиксаторы и должны быть сверху, кто сказал что это неправильно?  С катушкой могут быть проблемы,  признал в предыдущем посту. Кто  на какую катушку мотает проволоку  неизвестно. Будем делать свою катушку.

 Есть еще проблемы - т 096 8036189. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 минут назад, Ю.М. сказал:

Фиксаторы и должны быть сверху, кто сказал что это неправильно? 

когда ложишь рамку ,до того , как зафиксировать , она сползает вниз, а не вверх, то по чему  фиксаторы должны быть сверху? посмотрите на видео в ютубе, у всех внизу, а у Вас сверху.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, olegx478 сказал:

когда ложишь рамку ,до того , как зафиксировать , она сползает вниз, а не вверх, то по чему  фиксаторы должны быть сверху? посмотрите на видео в ютубе, у всех внизу, а у Вас сверху.

По перше, не у всіх. 

По друге катушкотримач зроблено під праву руку (для правші) відповідно і важіль затискача рамки знизу, щоб не тягнутись через рамку. А щоб рамка не падала у Вас є дві руки - однією поставили рамку, другою затиснули... 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Ю.М. сказал:

Будем делать свою катушку.

доречі, найкращий варіант це ваша катушка і проволка також у вас взята, просто взяти різновид асортименту

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 19.12.2017 в 19:34, Ю.М. сказал:

По перше, не у всіх. 

По друге катушкотримач зроблено під праву руку (для правші) відповідно і важіль затискача рамки знизу, щоб не тягнутись через рамку. А щоб рамка не падала у Вас є дві руки - однією поставили рамку, другою затиснули... 

А если рука одна? Возможно ли сделать ограничитель ещё и снизу, чтобы рамка не ползала по приспособлению.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 22.12.2017 в 11:30, Гурович сказал:

А если рука одна? Возможно ли сделать ограничитель ещё и снизу, чтобы рамка не ползала по приспособлению.

Простіше зробити "зеркальний" варіант, тобто з нижніми фіксаторами. А робити фіксатори зверху і знизу - не логічно, бо рамки використовують різних розмірів - 145, 230, 300...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Ю.М. сказал:

Простіше зробити "зеркальний" варіант, тобто з нижніми фіксаторами. А робити фіксатори зверху і знизу - не логічно, бо рамки використовують різних розмірів - 145, 230, 300...

А если сделать фиксатор передвижным, такая идея не рассматривалась?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

25 минут назад, Гурович сказал:

А если сделать фиксатор передвижным, такая идея не рассматривалась?

Було запитання:  А если рука одна? :wave:  Ми готові розглянути навіть ідею "без рук"  :blink:

  • Подобається 1
  • Дякую 1
  • Ха-Ха 2
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Юрій Михайлович яка ціна Вашого виробу з катушкою на даний час?

 А то дружина, після того як побачила даний девайс, відмовляється без нього натягувати рамки :umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 минут назад, Ю.М. сказал:

Було запитання:  А если рука одна? :wave:  Ми готові розглянути навіть ідею "без рук"  :blink:

Без рук было бы супер:ole_ole:, только вот видеть ни разу не приходилось:(

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

30 минут назад, SASHA.OK сказал:

Юрій Михайлович яка ціна Вашого виробу з катушкою на даний час?

тоже интересует

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

38 минут назад, Anatolievich сказал:

тоже интересует

Вибачте, але ціни на сайті, до Нового року зі знижками...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вибачте, але ціни на сайті, до Нового року зі знижками...
1200грн это со "снижками"?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, Ю.М. сказав:

Вибачте, але ціни на сайті, до Нового року зі знижками...

А це вже з катушкою, чи ні?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

На сайті ціни  післяноворічні,  звертайтесь в робочий час, на форумі я не торгую... 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

я собі зробив саморобне пристосування. По "технічних" причинах буває підводить рука тож і собі б купив би такий пристрій але... А свердлильний станок трішки переробив (втемі про св. Станок) тож тепер мені набагато краще ним працювати. Всим не вгодиш-тому так а тому інакше. А за комфорт треба платити...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 month later...

доброго дня  !!!!! хто мае такый натягувач дроту Натяжитель проволоки на рамки, рисунок 2 якi про нього вiдгуки наперед дякую:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...